Kocioł piec co eko groszek Q-PER 24 kW PEREKO 5 klasa eco design, Podgórze - Oferta nr167603 - Oferteo.pl
 

Kocioł piec co eko groszek Q-PER 24 kW PEREKO 5 klasa eco design, Podgórze


Cena brutto: 10770.00 PLN
do uzgodnienia

KOCIOŁ Q-PER 24 KW
Model/seria: Q-Per
Moc: 24 kW
Rodzaj: kocioł podajnikowy
Paliwo: eko-groszek
Klasa efektywności: B
Sprawność urządzenia: 89,6%
Sterowanie: dedykowany Producenta
Gwarancja: 2/5/10 (zgodnie z warunkami gwarancji)
Ecodesign: TAK (zgodne z Ekoprojekt)
Klasa 5: TAK (zgodne z PN EN 303:5 - 2012)
Waga: 300 kg (+ paleta transportowa)
Gabaryt: 1175mm x 1465mm x 510mm (szer. x wys. x głęb.)

Q jak quality Kocioł
Q-Per to produkt cechujący się nową jakością na tle innych kotłów w piątej klasie emisji spalin. Dążymy do tworzenia urządzeń poszukiwanych przez wymagającego klienta ceniącego sobie wygodę, nowoczesną technologię i możliwie najwyższą przyjazność dla środowiska. Wszystkie elementy wyposażenia kotła Q-Per pracują na jego łatwość obsługi, bezawaryjność, możliwość zdalnej kontroli i maksymalnie wysoką sprawność. Kocioł zamknięty został w nowoczesnej bryle spełniającej nie tylko oczekiwania co do przyjemnej dla oka stylistyki, ale także spełniającej wszystkie wymagania normy ECODESIGN.

Sterownik z opcją dostępu przez smartphona
Kompaktowe wymiary i niewielka wysokość Q-Per pozwoliły na umieszczenie panelu sterowania na górze kotła. Kocioł obsługiwany jest przez sterownik, który oferuje coraz bardziej popularną i poszukiwaną przez użytkowników opcję dostępu do urządzenia za pomocą aplikacji na smartphonie. Fabryczne nastawy oraz algorytm sterownika zostały opracowane w taki sposób, aby urządzenie spalało każdy rodzaj ekogroszku, niezależnie od jego jakości.

Zunifikowana technologia spalania i użytkowania
Budowa kotła umożliwia również wygodny zasyp paliwa i łatwy dostęp do paleniska, z którym kosz jest zintegrowany. Drzwiczki komory spalania i drzwiczki paleniska przykrywa lekki panel. Poza zwiększeniem estetyki urządzenia ułatwia on utrzymanie czystości i stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym dotknięciem rozgrzanych drzwiczek. System półek w komorze w naturalny sposób wymusza przedłużony obieg spalin. Prawie cała energia zostaje przechwycona w wymienniku i przekłada się na dużą sprawność kotła.

Cena: 10770 zł brutto
Wysyłka w dowolne miejsce w Polsce gratis!
Obowiązuje przedpłata przy składaniu zamówienia.

https://www.pereko.pl/seria-q-per.html

Polska, Podgórze
 
 


Liczba wyświetleń strony: 52