10kW Panele Hyundai + FoxEss T8 / Solar Sofar 8.8KTL-X, Częstochowa


Cena do uzgodnienia

Jesteśmy firmą działającą na terenie całej Polski. Montaże wykonujemy od morza aż po góry :)

Posiadamy własne ekipy monterskie. Nie korzystamy z usług podwykonawców, gdyż jako poważna firma bierzemy odpowiedzialność za naszych monterów i wykonywane przez nas instalacje.

Posiadamy własny magazyn. Sprzęt nie jest wysyłany na długo przed montażem poprzez firmę kurierską, jak to często bywa w małych, ale też i dużych podmiotach, ale zostaje przywieziony na miejsce w dniu instalacji przez samych instalatorów.

Wielkość instalacji jest wybrana orientacyjnie. W innej ofercie znajduje się popularne 5kW. Jesteśmy jednak oczywiście w stanie zrobić każdą dowolną moc instalacji. O indywidualną wycenę proszę o kontakt w wiadomości bądź telefonicznie.

W tej ofercie znajdą Państwo 25 szt. paneli typu half-cut z segmentu premium firmy Hyundai o mocy 400W, co daje łącznie równe 10kW mocy całej instalacji. Panele mają estetyczną, czarną ramę i dzięki technologii gontowej M6 PERC Shingled gwarantują maksymalną wydajność nawet przy niskim nasłonecznieniu. Producent należy do jednej z najbardziej zaufanych marek na rynku i jako globalny lider i innowator na panele z tej serii udziela aż 25-letniej gwarancji na materiały, wykonanie oraz uzysk. Potrzebne wymiary dachu pod powyższą inwestycję to niespełna 50m². W innej ofercie oferujemy tańsze, ale dalej z wysokiej półki moduły firmy JA Solar.

Do zarządzania instalacją proponujemy hybrydowy falownik niesamowicie szybko rozwijającej się firmy FoxEss z serii T, którą charakteryzuje świetny stosunek parametrów do ceny oraz możliwość przyszłościowego podpięcia magazynów energii. W załącznikach znajdą Państwo karty katalogowe wraz z opisami i certyfikatami. Producent daje aż 12 lat gwarancji.
Jest możliwość wyboru również popularnego i niezawodnego inwertera Solar Sofar kTL-X (10 lat gwarancji) w tej samej cenie, bądź z dopłatą również hybrydowego Huawei M1. Taka konfiguracja znajdzie się także w innej ofercie. Zawsze w razie potrzeby jest też możliwość zakupienia falownika Solar Edge.

W cenie zapewniamy ponadto:
- wykonanie projektu instalacji z akceptacją rzeczoznawcy, który jest zgłaszany do Straży Pożarnej (przepisy ppoż. przy instalacjach powyżej 6,5kW)
- zgłoszenie instalacji do ZE i wniosek o wymianę licznika na dwukierunkowy
- zgłoszenie klienta do dotacji w ramach programu Czyste Powietrze (jeśli klient zakupuje u nas również Pompę Ciepła) oraz Mój Prąd (jak tylko ruszy nabór do IV edycji programu)
- 5-letnią gwarancję w postaci rękojmi na wykonaną przez nas instalację

Do ceny należy doliczyć ew. przekop (30zł/m bż) przy montażu na gruncie, budynku gospodarczym bądź przy Carporcie; wyłącznik PPOŻ przy kubaturze budynku powyżej 1000m³ lub/i powierzchni użytkowej domu powyżej 300m² oraz wyższy podatek VAT, gdyby spełnione zostały ostatnie z dwóch warunków. Jest też możliwość założenia optymalizatorów mocy TIGO - 250zł/szt.

Systemy montażowe, które oferujemy, to:
- dach skośny: lekki stelaż aluminiowy oraz klemy mocujące, najczęściej wkręcany w drewnianą więźbę dachową
- dach płaski: stelaż aluminiowy umożliwiający nachylenie paneli pod kątem 10° lub 15° (tzw. ekierka), najczęściej dociążany balastem w postaci betonowych bloczków (dopłata ok. 1500zł)
- grunt: dwupodporowy system naziemny ze stali nierdzewnej umożliwiający nachylenie paneli pod kątem 30°, najczęściej wbijany w grunt na głębokość 2m (dopłata ok. 3000zł + przekop 30zł/m bż.)

Okablowanie o przekrojach dobieranych indywidualnie do każdej instalacji:
- przewód DC (solarny) DB H1Z2Z2K o przekroju od 4 do 10 mm2
- trój- lub pięciożyłowy miedziany przewód AC o przekroju od 4 do 35 mm2
- przewód uziemiający LGY 450/750V o przekroju 16 mm2

Korzystamy z zabezpieczeń firm Phoenix i ETI, skrzynki najczęściej firmy Noark. Wszystko atestowane.

Czas oczekiwania na realizację to 30 dni od wpłynięcia środków. Wniosek do ZE idzie dużo wcześniej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować start instalacji dużo szybciej, niż zwykle to wygląda (standardowo wymiana licznika przy zgłoszeniu po montażu trwa dodatkowe 20-30 dni).

Oferujemy możliwość zakupu za gotówkę (min. 10% zaliczki, reszta może być po montażu) oraz atrakcyjne kredytowanie do 120 miesięcy (Alior Bank i Santander Consumer Bank).

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego po więcej szczegółów :)

Polska, Częstochowa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 14