Parki, ogrody, rezerwaty Żywiec - Najlepsi w 2021

Parki Krajobrazowe i Rezerwaty w Żywcu, 2021

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 54 firm
w kategorii Parki, ogrody, rezerwaty

Drewno kominkowe, usługi leśne

 • Koniaków
 • 24 km od Żywiec

Oferta na wycinki drzew, frezowanie drzew, wycinka samosiejek Firma „Drwal” zajmuje się profesjonalną wycinką i pielęgnacją drzew. Wycinanie drzew to coś, na czym znamy się najlepiej, dlatego zapewniamy najwyższą jakość usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nawet wycinka drzew trudnych, nie stanowi dla nas wyzwania, którego byśmy się nie odjęli. Zakres oferowanych przez firmę „Drwal” usług obejmuje: • wycinka drzew technikami linowymi w tym wycinanie drzew w trudno dostępnych miejscach tj. między budynkami, murami, ogrodzeniami, liniami energetycznymi itp. • usuwanie drzew, obumarłych gałęzi i konarów, • zbieranie szyszek • frezowanie drzew • formowanie korony drzew, wraz z jej ewentualną redukcją (o ile to potrzebne lub

Usługi ogrodnicze "Gardenus" s.c.Piotr Kania Romana Kania - Parki, ogrody, rezerwaty Bielsko-Biała
ML Budownictwo Marcin Laszczak

Firma jak najbardziej pozytywna, nie boi się żadnych wyzwań ogrodniczych, bardzo elastyczna i godna zaufania.

Arborviking - Parki, ogrody, rezerwaty Bielsko-Biała

Arborviking

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec

Firma ARBORVIKING zajmuje się sekcyjną ścinką drzew wykorzystując techniki linowe. Wykonujemy wycinki w miejscach trudno dostępnych, bądź uniemożliwiających swobodne położenie drzewa, jak np. przy budynkach, ogrodzeniach, liniach energetycznych, cmentarzach. Zajmujemy się również pielęgnacją drzew przy użyciu technik alpinistycznych. Wykonujemy prace związane ze ściąganiem posuszu, przycinaniu gałęzi, prześwietlaniem koron drzew, czy przycinaniu czubków wysokich drzew. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby pracę wykonać profesjonalnie i bezpiecznie. Miejsce pracy zawsze pozostawiamy posprzątane oraz wywozimy urobek. Pracujemy na terenie województwa Śląskiego oraz Małopolskiego. Zachęcamy do kontaktu w celu indywidualnej

Usługi Ogrodnicze "Dbamy o Ogrody" Paweł Czauderna - Parki, ogrody, rezerwaty Bielsko-Biała
Krzysztof D.

Zakładanie terenów zieleni to magiczny świat, który pozwala tworzyć bajkowe miejsca… Miejsca, w których można się zatracić – odnaleźć spokój, wyciszenie i relaks. Aby mieć pewność, że wybrane rośliny poradzą sobie w miejscu sadzenia oraz aby dobrać je pod kątem specyfiki i ich potrzeb, polecamy nasze usługi – zakładanie ogrodów, to cały nasz świat – zaufaj nam i pozwól stworzyć dla siebie zielony raj! 12 lat obecności w branży pozwoliło nam zapoznać się dokładnie ze specyfiką wykonywanej pracy. To dlatego możemy dziś zaoferować Państwu tak szeroki wachlarz usług i bogatą ofertę, dotyczącą terenów zielonych i ogrodów. Projektowanie i zakładanie ogrodów to pasja, którą pragniemy się dzielić. OFERTA: Projektowania: ogrodów, systemów nawadniających, Zakładania oraz konserwacja systemów nawadniających Zakładania trawników dywanowych metodą siewu, z rolki, Nasadzenia roślin Wykonywania: murków, ogrodów skalnych, deptaków, ścieżek, oczek wodnych, kaskad, Wycinki drzew i krzewów Całorocznej pielęgnacji Odśnieżania chodników, posesji, dróg, dachów, Wszystkie materiały, z których korzystamy przy pracy, zakupujemy w sprawdzonych i rzetelnych punktach handlowych, z którymi współpracujemy od wielu lat. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość oferowanych usług. Usługi ogrodnicze „Dbamy o ogrody” Paweł Czauderna ul. Daszyńskiego 101/29 43-300 Bielsko- Biała NIP: 547-193-72-98 (+48) 668 260 354 www.dbamyoogrody.pl

Dołącz do naszych Specjalistów od Parków, Ogrodów i Rezerwatów w Żywcu

Działasz na rynku jako Specjalista od Parków, Ogrodów i Rezerwatów i szukasz nowych Klientów z Żywca lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Elite Arborists

 • Bestwina
 • 25 km od Żywiec

Nasze pole działania to usługi arborystyczne - ścinka i pielęgnacja drzew metodą alpinistyczną. Realizujemy prace od 2017. Obsługujemy Klientów na terenie woj. śląskiego, małopolskiego. Zapraszamy do zadawania pytań.

Drewno.wadowice

 • Wadowice
 • 28 km od Żywiec

Sprzedaż drewna kominkowego gatunków liściastych(buk,dąb,brzoza,akacja,jesion,grab) oraz iglastych (sosna,świerk,modrzew). Drewno pocięte i porąbane z bezpłatnym transportem w promieniu 50 km od Wadowic oraz na całym terenie miasta Krakowa. Ponadto świadczymy usługi wycinki i zrywki drewna na terenie województw małopolskiego i śląskiego.

Jan Kempka Jangród - Parki, ogrody, rezerwaty Miedźna

Jan Kempka Jangród

 • Miedźna
 • 34 km od Żywiec
Aleksandra B.

Profesjonalne podejście do tematu, fachowo wykonana robota. Jako jedyny podjął się wyczyszczenia komina w sobotę, sytuacja awaryjna. Polecam. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno będę jeszcze korzystała z Tego Pana usług.

Usługi Rolnicze Cecylia Sztafińska

 • Oświęcim
 • 38 km od Żywiec

Nasza firma oferuje usługi wykaszania nieużytków, ugorów, łąk, pastwisk, rowów poboczy i innych oraz przygotowanie terenu pod inwestycje, włącznie z karczowaniem i wycinką drzew oraz usunięciem korzeni. W naszej ofercie również kompleksowa obsługa ogrodów oraz wszelkie usługi agrotechniczne. W sezonie zimowym nasza firma zajmuje się odśnieżaniem dróg, placów, parkingów i chodników wraz z możliwą wywózką śniegu oraz posypywaniem solą, piaskiem lub mieszanką piaskowo-solną. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta oraz szybkie terminy realizacji.

P.P.H.U. Melioracje

 • Rybna
 • 50 km od Żywiec

GONET

 • Żory
 • 54 km od Żywiec

Poldyskgolf Sp z o.o. - Parki, ogrody, rezerwaty Mogilany

Poldyskgolf Sp z o.o.

 • Mogilany
 • 55 km od Żywiec

Produkcja koszy do Disc Golf według własnego design. Obecnie nasze kosze są postawione w trzech parkach. Warszawa Bemowo, Warszawa Park przy Stadionie Syrenka, Agroturystyka Grynwald przy Cisowsko-Ołowińskim Parku Krajobrazowym. Dyscyplina-gra w Disc Golf ostatnio staje się nową i atrakcyjną formą towarzyskiej rozgrywki, która łączy w sobie relaks na świeżym powietrzu wśród zielonej przestrzeni wraz z towarzyską zdrową rywalizacją. Zapraszamy do współpracy. czas realizacji zamówienia na 9 koszy to średnio 30 dni.

H+O Bogusław Kadula - Parki, ogrody, rezerwaty Kleszczów

H+O Bogusław Kadula

 • Kleszczów
 • 59 km od Żywiec
Sławek K.

Fantastyczny kontakt z przedsiębiorcą. Bardzo sprawna usługa. Bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Z całego serca polecam usługi Pana Bogusława.

Mateusz Chołodowski

 • Jaworzno
 • 58 km od Żywiec

Działamy w branży od 2015 roku. Nasza specjalność to koszenie traw kosiarką bijakową, wycinka drzew, na terenie Jaworzno +30km.

Mcs cleaning servis - Parki, ogrody, rezerwaty Mysłowice

Mcs cleaning servis

 • Mysłowice
 • 58 km od Żywiec

Firma nasza ma doświadczenie w sprzataniu powierzchni biurowych(banki,biura),oraz hale przemysłowe,koszenie trawników,itp. teren robót cała polska.

AA

 • Wodzisław Śląski

Copy Rem - Parki, ogrody, rezerwaty Katowice

Copy Rem

 • Katowice

Firma Copy Rem posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz serwisowaniu urządzeń biurowych różnych marek. W W ramach naszych usług oferujemy Państwu profesjonalny serwis kserokopiarek. Postępy prac, które są związane z naprawą i konserwacją urządzeń śledzić można na bieżąco po zalogowaniu się do panelu klienta. Tam też znajduje się dostęp do kosztów obsługi zleceń. Co tydzień przygotowujemy nowe zniżki i oferty promocyjne. Dzięki temu można u nas zakupić sprzęt w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

PPBUH Euro-Eko-Pol Leszek Kamiński

 • Katowice

Firma Euro-Eko-Pol Leszek Kamiński powstała w 1996 roku . Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie spełnienia wymagań Prawa Ochrony Środowiska. Wykonujemy: - dokumentacje stanowiące załącznik do uzyskania decyzji środowiskowych tj.; Karty Informacyjne Planowanej inwestycji ( KIP ), - Raporty Oddziaływania Na Środowisko planowanej inwestycji - dokumentacje stanowiące załącznik do wydania pozwoleń zintegrowanych - Raporty początkowe do pozwoleń zintegrowanych dla instalacji IPPC - badanie gruntów i ich ocenę. Dokumentacje stanowiące załącznik do wydania decyzji ( Studium Ochrony Powietrza) na wprowadzanie do powietrza zanieczyszczeń pyłowo- gazowych Dokumentacje stanowiące załącznik do wydania decyzji na wytwarzanie

Aleksandra P - Parki, ogrody, rezerwaty Katowice

Aleksandra P

 • Katowice

Specjalizuję się w sporządzaniu wszelkiego rodzaju inwentaryzacji przyrodniczych. Z wykształcenia i z zamiłowania jestem biologiem z kilkunastoletnim stażem pracy i doświadczeniem zawodowym w branży ochrony środowiska. Zakres mojej pracy obejmuje sporządzenie inwentaryzacji przyrodniczych na potrzeby raportów ooś (w tym również inwentaryzacji ornitologicznych i chiropterologicznych). Preferowany rejon działania – Śląsk i okolice. Zaletą mojej działalności jest indywidualne podejście zarówno do potrzeb Klienta jak i samego problemu, działam elastycznie i terminowo, dostosowując się do ustalonego harmonogramu. Wieloletnie doświadczenie w branży ochrony środowiska pozwala mi działać kompleksowo, świadcząc usługi przyrodnicze w szerokim

Cudowny Ogród - Parki, ogrody, rezerwaty Katowice

Cudowny Ogród

 • Katowice

Realizujemy prace od 2014. Obszar naszej dostępności to województwo śląskie. Nasza firma realizuje usługi typu projektowanie ogrodów. Wystarczy, że skontaktujesz się, a otrzymasz ofertę.

P.W. ATS

 • KATOWICE

ProMaskot Dawid Kozłowski

 • Katowice

Chcemy zaoferować Państwu usługę animacji eventowej w postaci żywej maskotki, czyli animatora przebranego za dowolnie wybraną postać z bajki bawiącą dzieci, robiącą sobie zdjęcia - UMILAJĄ CZAS! Maskotki zrobią wszystko co zostanie wcześniej ustalone z usługobiorcą. Sprawdź więcej na : www.promaskot.pl oraz naszym fanpagu: www.facebook.pl/promaskot

IDEA

 • katowice

Strzałka MK Sp. z o.o.

 • Rybnik

Polecamy kompleksowe rozliczenie firm z dziedziny Ochrony Środowiska. Każde przedsiębiorstwo niezależnie od wielkości czy rodzaju prowadzonej działalności, obowiązują przepisy dotyczące Środowiska. Do zakresu naszych usług należy: - Naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska (sprawozdania do Urzędu Marszałkowskiego), - Prowadzenie ewidencji odpadów, emisji, - Gospodarka odpadami (przygotowanie informacji o wytworzonych odpadach (raport roczny do urzędu) oraz sposobach gospodarowania wytworzonymi odpadami, opracowanie wniosku o wydanie pozwolenia na wytwarzanie odpadów...), - Przygotowanie wniosku o niezaleganie z opłatami środowiskowymi do UM, - Przygotowanie raportu do Krajowego Ośrodka Bilansowania i Zarządzania Emisjami (KOBIZE)

MM Service

 • Rybnik

Działamy w branży od 2016 roku. Nasza specjalność to koszenie. Karczowanie. Mulczowanie, na terenie Śląskie.

ColorTech

 • Rybnik

Prohabitat - Parki, ogrody, rezerwaty Kraków

Prohabitat

 • Kraków
Kospel SA

Firma świadczy usługi wysokiej jakości za przystępna cenę. Polecamy.

Arkadia-Art Arkadiusz Świerczek - Parki, ogrody, rezerwaty Kraków

Arkadia-Art Arkadiusz Świerczek

 • Kraków
Dorota S.

Usługi na wysokim poziomie. Terminy są elastyczne. Podejście do klienta jest elastyczne. Bardzo dobra obsługa. Polecam.

SYMBIOT - Parki, ogrody, rezerwaty Kraków

SYMBIOT

 • Kraków

Firma SYMBIOT oferuje profesjonalne usługi w zakresie inwentaryzacji przyrodniczych. Sporządzane dokumentacje są wykonywane kompleksowo, w oparciu o aktualne normy prawne i przy użyciu nowoczesnych technologii. Działalność firmy oparta jest na fachowym wykształceniu oraz doświadczeniu w zakresie urządzania lasu i inwentaryzacji dendrologicznych.

Brak

 • Kraków

GreenHome Studio - Parki, ogrody, rezerwaty Kraków

GreenHome Studio

 • Kraków
Dominika R.

Współpraca z Panią Teresą wyglądała dokładnie tak, jak sobie to wyobrażałam przeglądając różne oferty otrzymane od Architektów Krajobrazu. Pani Teresa to osoba nienarzucająca swojej wizji, ale umiejąca doradzić niezdecydowanemu klientowi. Dodatkowo świetnie umie słuchać, a przedstawiony projekt zgadzał się z naszymi życzeniami i sugestiami. Pani Teresa jest także osobą terminową i wypełniającą w 100% swoje zobowiązania, które uzgodniła przy podpisaniu umowy. Dzięki niej mam wizję pięknego, zielonego tarasu doskonale wpisującego się w moje potrzeby. Już się nie mogę doczekać kiedy będę odpoczywać na nim z kawką i organizować wieczorne biesiady z przyjaciółmi. Bardzo serdecznie polecam współpracę z Panią Teresą. Jeżeli szukasz

KAS-KOS - Parki, ogrody, rezerwaty Dojazdow

KAS-KOS

 • Dojazdow

Witam. Firma KAS-KOS oferuje usługę -koszenia trawy -zakladania trawników -zabiegi pielęgnacyjne( wertykulacja nawożenie renowacja itd) -przycinanie żywopłotów - opieka nad ogrodem - inne usługi ogrodnicze Usługę wykonujemy dokładnie szybko i nie drogo. Używamy profesjonalnego sprzętu.

F.H.U. Agadent Agata SKoczyńska

 • GLIWICE

Wykonujemy prace od 2013. Nasza firma wykonuje koszenie traw, wycinkę drzew, karczowanie nieuzytków. Nasz obszar działania to Bytom, Gliwice, Zabrze, Tarnowskie Góry, Piekary. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Bogdan Ulman - Parki, ogrody, rezerwaty Wieliczka

Bogdan Ulman

 • Wieliczka
Klaudia S.

Polecam. Jestem zadowolona z usług tego Pana. Żywopłot ekstra podcięty i drzewa super wycięte. Tania usługa. Jeszcze raz polecam.

Zakład Usługowo-Handlowy JAWOR - Parki, ogrody, rezerwaty Zielonki

Zakład Usługowo-Handlowy JAWOR

 • Zielonki

Urządzanie i utrzymanie zieleni, zakładanie i pielęgnacje trawników, pielęgnacja oraz usuwanie drzew i drzew "trudnych", projektowanie i pielęgnacja ogrodów

Firma Transportowa 'JSC'

 • Chorzów

Karolinex-Recykling - Parki, ogrody, rezerwaty Olkusz

Karolinex-Recykling

 • Olkusz

Firma Karolinex – Recykling od wielu lat aktywnie działa w zakresie skupu surowców wtórnych oraz usług komunalnych takich jak oczyszczanie miast w sezonie letnim oraz zimowym. Prowadzimy szeroko rozumiany skup surowców wtórnych oraz samodzielnie obsługujemy sklepy, hurtownie, zakłady produkcyjne oraz centra logistyczne. Gwarantujemy szybką i rzetelną obsługę. Zapewniamy wysoką jakość usług. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresie utrzymania czystości w obiektach oraz w ich otoczeniu. Oczyszczamy chodniki, parkingi, wiaty przystankowe na terenie miast oraz firm. Utrzymujemy w czystości pojedyczne punktowe kosze na ternie miast. Zimą prowadzimy usługi odśnieżania. Karolinex produkuje kaptury foliowe na paletę, big bagi. Kaptury foliowe

Łukasz Noga

 • Będzin

Usługi Drwalskie i Arborystyczne Artur Trzciański - Parki, ogrody, rezerwaty Chechło

Usługi Drwalskie i Arborystyczne Artur Trzciański

 • Chechło

Firma Usługi Drwalskie i Arborystyczne zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu wycinki i pielęgnacji drzew trudnych i niebezpiecznych. Cięcia przeprowadzane są z zastosowaniem metod alpinistycznych, co daje nam dostęp do drzew niedostępnych dla zwyżki. Działalność prowadzona jest przez absolwenta kierunku leśnictwo, na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, co stanowi gwarant fachowej wiedzy z zakresu pielęgnacji drzew. Oferujemy ponadto usługi z zakresu przesadzania drzew, ekspertyzy dendrologiczne, pomoc w uzyskaniu zezwolenia na wycinkę, oraz inwentaryzacje terenów zieleni.

Tom firma usługowa - Parki, ogrody, rezerwaty Klucze

Tom firma usługowa

 • Klucze

Rzetelny i solidny fachowiec w swojej branży, nie robię przerwy na papieroska tylko pracuje, zawsze tłumaczę i udzielam rady klientom jeśli ktoś nie jest w temacie. Oferuje wycinkę drzew, karczowanie i sprzątanie działek, przycinanie drzew, koszenie trawy.

Sogama Eco Sp. z o.o. - Parki, ogrody, rezerwaty Gliwice

Sogama Eco Sp. z o.o.

 • Gliwice
Damian W.

Bardzo pozytywnie, terminowość, sprzęt, pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem mogę polecić współprace z tą firmą.

Subtelny Ogród

 • Szałsza
Wojciech S.

ProArbo - Parki, ogrody, rezerwaty Niedźwiedź

ProArbo

 • Niedźwiedź

Rozpoczęliśmy działalność od 2004. Wachlarz usług firmy obejmuje wysokościową wycinkę i pielęgnację drzew. Obsługujemy Klientów na terenie Małopolski. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

"Marton " - Parki, ogrody, rezerwaty Rudziniec

"Marton "

 • Rudziniec

Zakres usług: * usługi dozoru obiektów,placów budowy,parkingów * sprzątanie biur, lokali i obiektów użytkowych, * sprzątanie kamienic i bloków mieszkalnych, * sprzątanie domów, posesji, mieszkań, * sprzątanie w przedszkolach,szkołach, szpitalach i innych obiektach użyteczności publicznej * sprzątanie ekspresowe, * sprzątanie i czyszczenie po remontach i przyjęciach, * porządki świąteczne i sezonowe, * utrzymanie terenów zielonych, trawników, chodników, parkingów, podwórek i placów wokół budynków. * odśnieżanie w pełnym zakresie. Do każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę powierzchnię i specyfikę danego obiektu jak też potrzeby i wymagania klienta. Pragniemy zaznaczyć, iż jesteśmy otwarci na Państwa życzenia, uwagi i

Przedsiębiorstwo Produkcyjno -Handlowe EKOTON

 • Kotlarnia

FIRMA USŁUGOWA "NOWOCZESNY OGRÓD" SZYMON GLINKA - Parki, ogrody, rezerwaty Pradła

FIRMA USŁUGOWA "NOWOCZESNY OGRÓD" SZYMON GLINKA

 • Pradła

Nasza firma działa na rynku od roku. Specjalizujemy się w pracach związanych z zagospodarowaniem terenów zielonych, opieką nad ogrodami oraz wycinką. Działamy na terenie województwa śląskiego, małopolskiego oraz świętokrzyskiego. Zapraszamy do kontaktu.

Prywatnie

 • Nowy Sącz

Woodcutter

 • Potępa

Działamy w branży od 2015 roku. Nasza specjalność to wycinka i pielęgnacja drzew, koszenie oraz konserwacja terenów zielonych, na terenie Śląskie, Opolskie.

P.P.H.U. WOJTEX Wojciech Ulfik

 • Koszęcin

Mariusz Dobrowolski

 • Masłońskie

Przedsiębiorstwo Usługowe Chojak

 • Głogówek

Wycinka drzew w parkach,sadach,przy budynkach i drogach, w lasach prywatnych itp.Cięcie drewna na klocki.

Lintehilion

 • Koszyc wielkie

Usługi Przyrodnicze Kamil Orliński

 • Bałków

Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na wycinkę, koszenie. Wykonujemy zlecenia od 2016. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru województwa świętokrzyskiego. Zapraszamy do współpracy.

And

 • Krakow

Kocoń Kamesznica Krzyżowa Zwardoń Laliki Lipowa Glinka Sienna Kocierz moszczanicki Rycerka dolna Bierna Twardorzeczka Czernichów Mutne Krzyżówki Rajcza Rycerka górna Łodygowice Ujsoły Radziechowy Milówka Szare Cisiec Rychwałdek Ostre Sopotnia mała Przybędza Tresna Złatna Gilowice Bystra Jeleśnia Juszczyna Pilsko Pewel mała Przyłęków Łysina Pewel ślemieńska Węgierska Górka Pewel wielka Wieprz Łękawica Zarzecze Żabnica Brzuśnik Żywiec Pietrzykowice Trzebinia Ślemień Koszarawa Okrajnik Nieledwia Przyborów Świnna Międzybrodzie Bialskie Słotwina Korbielów Rychwałd Sól Soblówka Leśna Cięcina Kocierz rychwałdzki Las więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.