PANO-RAMA Kraków - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak PANO-RAMA nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

PANO-RAMA

O specjaliście

Firma Pano-Rama powstała na bazie 20 letniego doświadczenia zdobytego na kierowniczych stanowiskach u renomowanych krajowych producentów stolarki okiennej, rolet i bram. Jesteśmy Firmą z doświadczeniem, ale jednocześnie z wizją. Dzięki nim potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu i zaoferować idealne rozwiązania w zakresie naszej działalności. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, potrafimy wyjść poza ramy standardowych ofert i dać gwarancję jakości.
Priorytetem naszej pracy jest fachowe doradztwo, elastyczne podejście do zadań i rzetelne wykonanie usługi z zachowaniem najwyższych standardów.
Kompetencje opieramy na współpracy z renomowanymi firmami i stosowaniu innowacyjnych produktów. Współpracujemy z wiodącymi europejskimi dostawcami: Veka, Salamander, Somfy, Nice, Roto, Wiśniowski.
Potrafimy zrealizować najbardziej skomplikowane technicznie projekty i dostosować optymalne rozwiązania do indywidualnych potrzeb i gustów klientów.
Firma Pano-Rama specjalizuje się w montażach ciepłych przeznaczonych do domów pasywnych ogrzewanych różnymi technikami. Jako jedyni w rejonie potrafimy zaoferować specjalne docieplenie nadproży pod rolety przez co poprawiamy termoizolacyjność budynku zachowując jednocześnie jego estetykę i co najważniejsze nie ponosi przy tym znacznych kosztów.
Sprawdź nas bo naprawdę warto!

Branża

OknaBramy garażoweŻaluzje, moskitieryDrzwiRolety zewnętrzneAutomatyka budynkowaNaprawa okienStolarka okienna, drzwiowaMontaż drzwiStolarka, drewno inneParapety

Obszar działania

Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 21 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy PANO-RAMA?

Dodaj swoje referencje!

12 sierpnia 2018
Pozytywna opinia

Zdecydowałem się na Firmę Pano-Rama dlatego, że oferta została przygotowana w sposób profesjonalny. Doradca techniczny poświecił czas na mojej budowie w sobotę mimo, że miał zaplanowany wolny dzień. To jednak nie zaważyło oczywiście na wyborze tej firmy jako dostawcy okien i rolet oraz bramy garażowej. Poświęcono mi tyle czasu na budowie i wytłumaczono wszystko co związane było z zamawianymi produktami, że poczułem się naprawdę wyjątkowo. Chciałem dobre produkty i takie dostałem. Wiedza i szczerość na temat produktów oferowanych przez ta firmę dosłownie powala. Jak się okazało to nie firma z przypadku ale zbudowana na wieloletnich doświadczeniach. Zdecydowanie polecam!. Jestem szczęśliwym posiadaczem wysokiej klasy okien i rolet (i tu wiedza na temat sterowania nimi powala). Dziękuję

19 maja 2018
Pozytywna opinia

Dobra i solidnie zamontowana stolarka okienne. Polecam!

8 maja 2018
Pozytywna opinia

Zostałem doskonale obsłużony! Wszystko dokładnie wytłumaczono i dostosowano do moich potrzeb jako użytkownika i inwestora. Produkt doskonały. Montaż zrealizowany w założonym terminie. Grupa montażowa zdecydowana i zorganizowana. W efekcie jestem zadowolonym klientem posiadającym już okna, bramę garażową oraz drzwi wejściowe. Polecam tą Firmę a sam zlecam kolejne prace montaż rolet i ich sterowanie. Dziękuję.

pokaż więcej

Powiązane produkty i usługi: montaż tradycyjny i domy pasywne, sprzedaż, okna, rolety, żaluzje, bramy garażowe, automatyka bram wjazdowych, inteligentny dom

Oferta

DRZWI WEWNĘTRZNE VOSTER I PORTA
Polska
do uzgodnienia

JESTEŚMY DYSTRYBUTOREM DRZWI WEWNĘTRZNY MARKI VOSTER I PORTA. NASZA FIRMA PRZESZŁA GRUNTOWNE SZKOLENIE Z TYCH PRODUKTÓW ORAZ ICH MONTAŻU CO ZAPEWNIA MONTAŻ ZGODNIE Z WYTYCZNYMI PRODUCENTA A PAŃSTWU POZWOLI CIESZYĆ SIĘ Z UŻYTKOWANIA TYCH PRODUKTÓW W SPOSÓB ŁATWY I PRZYJEMNY.

MOSKITIERY ROLOWANE, OTWIERANE, PRZESUWNE. TEŻ DO OKIEN DACHOWYCH
Polska
do uzgodnienia

MOSKITIERY ROLOWANE, OTWIERANE, PRZESUWNE. TEŻ DO OKIEN DACHOWYCH.

PARAPETY KAŻDY RODZAJ I SYETEM
Polska
do uzgodnienia

PARAPETY KAŻDY RODZAJ I SYETEM - SPEŁNIMY KAŻDE OCZEKIWANIE.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Radosna 9, Kraków

Telefon

690****** Pokaż numer

Telefon

690****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Przedstawiciel  Handlowy

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy PANO-RAMA Katarzyna Potaczek
Imię (pierwsze) KATARZYNA
Drugie imię MARIA
Nazwisko POTACZEK
Data rozpoczęcia działalności 2017-04-01
NIP 9451778893
Regon 366925817

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat m. Kraków
Gmina Kraków-Podgórze
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30538
Poczta Kraków
Ulica ul. Radosna
Numer nieruchomości 9
Numer lokalu 13

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2017-03-31
Data powstania 2017-03-30
Data rozpoczęcia działalności 2017-04-01

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.