Folia poliolefinowa, Balice - Oferta nr67582 - Oferteo.pl
 

Folia poliolefinowa, Balice


Cena do uzgodnienia

Filma Pack Film Export Ltd jest prężnie działającym przedsiębiorstwem zajmujmącym się produkcją foli poliolefinowej dedykowaną brażom chemicznym, spożywczym, kosmetycznym itp.

Firma oferuje dostęp do próbnych wersji wyrobu.
Dostępna jest folia poliolefinowa BIAXFOL wedle preferowanych przez klienta rozmiarów oraz grubości.

Folia poliolefinowa BIAXFOL pozwala na wyróżnienie się Państwu na rynku i łatwą identyfikację produktów. Wysoka połyskliwość podnosi estetyczne walory opakowania i zapewnia odpowiednią prezentację produktu na półce.

W naszej ofercie znajdą Państwo folie termokurczliwe o szerokim zastosowaniu, wykorzystana technologia zapewnia wyjątkową jakość, trwałość, oraz pozwala
na obniżenie grubości opakowania przy zachowaniu jego parametrów wytrzymałościowych co pozwala na optymalizację kosztów i zapewnia wyjątkową atrakcyjność cenową.

Stosowana przez nas foli poliolefinowa pozwala na bezpieczne pakownie produktów spożywczych bez utraty ich właściwości – jest bezwonna, pozbawiona smaku i nie posiada substancji mogących przenikać do pakowanego produktu.

Podczas procesu zgrzewania oraz utylizacji nasze folie nie emitują do atmosfery żadnych szkodliwych czynników – co przy ich niezwykłej wydajności czyni z nich alternatywę dla eliminowanych przez przepisy unijne folii PVC.

Wykorzystywana przez nas folia Biaxfol charakteryzuje się doskonałymi parametrami przejrzystości – pozwala to na pełną
i atrakcyjną ekspozycję opakowania produktu.


Wybierając Biaxfol wybierasz efektywność, ekonomię i ekologię.

Polska, Balice
BIAXFOL
przedpłata, przelew terminowy
7-14 dni
ISO
Balice 32-083
Pack Film Export Ltd
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1176