Catering dla firm, Tarnowskie Góry - Oferta nr171887 - Oferteo.pl
 

Catering dla firm, Tarnowskie Góry


Cena brutto: 10.99 PLN
do uzgodnienia

Firma Creative Catering Tarnowskie Góry Ul.Legionów 37/c

Polecamy się i Gwarantuje , pierwszorzędne wykonanie usługi gastronomicznej polegającej na dowożeniu smacznych posiłków regeneracyjnych i profilaktycznych do zakładów pracy, firm budowlanych oraz organizacji i instytucji pracujących na otwartym terenie. Posiłki dostarczamy w termosach zbiorczych lub opakowaniach jednorazowych typu lunchbox w zależności od zapotrzebowania.

Nasze posiłki spełniają nie tylko wymogi kaloryczności, ale także charakteryzują się dobrą jakością i obfitością serwowanych przez nas potraw. Oferujemy bezpłatną dostawę na terenie Tarnowskich Gór oraz gwarantujemy punktualne dostawy w miejsce wybrane przez klienta, o wskazanym przez niego czasie.

Catering dla firm budowlanych Posiłki dla grup min. 4 os w cenie od 5,5 zł zupa /danie 1000 kcal 10,99 /II danie od 16zł plus woda 0.5 l w zestawie
Zapewniamy dogodny system rozliczania i płatności. ( 2 x rozliczenie tygodniowe - następnie tryb miesięczny) lub rozliczenie gotówką bądź terminalem płatniczym.
Oferujemy również catering śniadaniowy Kanapki od5 zł/ Sałatki od 12 zł

dostawy realizujemy na zlecenie creative.catering@gmail.com i po uzgodnieniu menu minimalnie na 3 dni przez rozpoczęciem dowozów. Menu proponujemy mailowo
Każdego dnia obowiązuje jeden zestaw obiadowy - Jedno danie w normie 1000 kacl lub 1 zupa i 1 II Danie
Dowóz posiłków w porze obiadowej tj. po godz. 12.00
Pod wskazany adres przez zleceniodawcę

Informacje pod numerem 731072621
Zapraszamy do współpracy

Polska, Tarnowskie Góry
 
 


Liczba wyświetleń strony: 11