Glazura , terakota , gres


Cena do uzgodnienia

Kompleksowe układanie glazury jest jednym z kluczowych elementów firmy Glazurtex. Wszelkie czynności wykonywane są przez kompetentnych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, mając na uwadze indywidualne wymagania Klientów. Posiadamy wysoką znajomość branżowych rozwiązań, co stwarza nam możliwość optymalnego wyboru materiału oraz technologii w zakresie realizacji projektu.

Dokładamy wszelkich starań, żeby układanie glazury przebiegało sprawnie i terminowo ku zadowoleniu Klientów. Jednocześnie, pragniemy wspomnieć, że działamy z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi firmy RUBI które pozwalają na precyzyjną obróbkę. Gwarantujemy najlepszą jakość usług prowadzoną według najwyższych standardów. Podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązania.

Dotychczas zrealizowaliśmy wiele zleceń w zakresie układanie płytek w Łodzi i okolic a wykonane przez nas prace można obejrzeć w dziale Galeria, lub na żywo jeśli inwestor wyrazi na to zgodę.

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Usługi glazurnicze w zakresie kompleksowych wykończeń łazienek, toalet, kuchni a także klatek schodowych, ciągów komunikacyjnych:

- układanie glazury, gresu, terakoty

- układanie kamienia naturalnego typu: marmur, granit, łupek

- szlifowanie narożników zewn. glazury, terakoty, gresu, kamienia

- hydroizolacje zew/wew

- wylewki samopoziomujące

- hydraulika

- obmurowanie z bloczków typu YTONG wanien ,brodzików

- biały montaż

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 297