Budow domów szkieletowych i drewnianych - Oferta nr67867 - Oferteo.pl
 

Budow domów szkieletowych i drewnianych


Cena do uzgodnienia

Renbud jest, nowoczesną dynamicznie rozwijająca się firmą. Jesteśmy przedsiębiorstwem budowlano-usługowym o doświadczeniu na rynku sięgającym 1995r. Początkowo zajmowaliśmy się działalnością budowlaną o szerokim zakresie usług jednak zauważając zmieniające się trendy i wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów postanowiliśmy rozszerzyć nasza działalność o budowę domów drewnianych całorocznych jak i letniskowych.

W roku 2011 udało nam się otworzyć własny tartak aby proces produkcji domów i elementów drewnianych mógł być kontrolowany od samego początku a jakość oferowanych przez nas usług i materiałów w 100% zadowalał naszych klientów.

Do budowy naszych domów stosujemy drewno iglaste świerkowe, suszone komorowo, czterostronnie strugane i impregnowane. Nasze drewno jest starannie wyselekcjonowane i posiada odpowiednie certyfikaty.

Dzięki prefabrykacji na hali produkcyjnej, nowoczesnym urządzeniom do obróbki drewna doświadczeniu naszych pracowników i dobrej organizacji pracy już po kilku dniach na placu budowy stoi gotowy budynek.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 708