Ozonowanie samochodu Lublin, Lublin - Oferta nr167223 - Oferteo.pl
 

Ozonowanie samochodu Lublin, Lublin


Cena brutto: 50.00 PLN
do uzgodnienia

Świadczymy usługę profesjonalnej dezynfekcji ozonem na terenie Polski południowo-wschodniej, a szczególnie na terenie województwa lubelskiego. Za darmo dojeżdżamy do ozonowania na terenie Lublina, gdzie mamy siedzibę. Ozonowanie świadczymy także w innych miastach naszego regionu. Świdnik, Zamość, Chełm, Puławy, Biała Podlaska są od nas rzut beretem!

OZON PATROL NAJCZĘŚCIEJ DEZYNFEKUJE:
samochody
ubrania i buty
przedszkola i szkoły
biura i lokale użytkowe
lokale gastronomiczne
obiekty usługowe
hotele i pensjonaty
przychodnie i apteki
gabinety lekarskie
obiekty sportowe
domy, mieszkania i piwnice
przestrzenie wspólne w blokach (klatki schodowe, wózkownie, suszarnie)

Stosujemy wyłącznie polskie, certyfikowane i opomiarowane, przemysłowe generatory ozonu, przystosowane przez producentów pod specyfikę usług Ozon Patrolu.

Dysponujemy ponad 20 przemysłowymi ozonatorami o różnej mocy i łącznej imponującej wydajności ponad 500 000 mg/h (500g/h).

Pozwala nam to na podjęcie się każdego, nawet najbardziej śmiałego zlecenia dezynfekcji ozonem w Lublinie i innych miastach województwa lubelskiego, bez względu na powierzchnię pomieszczeń.

Żadna z firm świadczących usługi ozonowania i dezynfekcji w naszym regionie nie może pochwalić się taką wydajnością!

Do ozonowania podchodzimy bezkompromisowo! Jako nieliczni w Polsce podczas pracy stosujemy pomiar stężenia ozonu! Nie dezynfekujemy w ciemno!

Tylko odpowiednio wysokie stężenie ozonu daje 100% gwarancję prawidłowej dezynfekcji. Dodatkowo pomiar po ozonowaniu pozwala bezpiecznie wpuścić ludzi i zwierzęta do zdezynfekowanych pomieszczeń. Stosujemy przemysłową aparaturę pomiarową niemieckiej firmy Dräger.

Pełen cennik - https://www.ozonpatrol.pl/cennik-ozonowania/

Polska, Lublin
 
 


Liczba wyświetleń strony: 58