Super niania szuka super rodziny na dłużej od zaraz Warszawa, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Niezawodna niania z szescioletnim doświadczeniem. Jestem Elastyczna, rądząca sobie w różnych warunkach.
Od 6-lat opiekuje się dziećmi w wieku 0 msc - 8 lat, bardzo lubię swoją pracę którą traktuję jako pasję i po części misję która ma na celu duży wkład w odpowiednie wychowanie dzieci. Bez względu na wiek i płeć dziecka, bardzo szybko potrafiłam nawiązać bliskie relacje z maluchami. Oprócz zadań typowo opiekuńczych i pielęgnacyjnych, realizowałam z dziećmi zajęcia wpływające na rozwój psychomotoryczny maluchów. Zajęcia dobierałam do wieku i możliwości dziecka, zazwyczaj była to nauka po przez zabawę, m.in. to były gry które zmuszają dziecko do rozwijania sprawności intelektualnej i ruchowej.
Jestem również mamą uroczej dziewczynki oraz ciocią dwójki urwisów (dzieci mojego partnera), 8-letniej dziewczynki i 10-letniego chłopca nad którymi, na przemiennie z partnerem sprawuje opiekę, posiadam dużą wiedzę z zakresu psychologii i rozwoju dziecka. Chętnie pomagam w nauce i odrabianiu lekcji - z wzajemnością. Chętnie poświęcam wolny czas dzieciom. Uczę twórczego myślenia, pracy w grupie, samodzielnego rozwiązania problemów, szanowania siebie na wzajem oraz utrzymywania porządku.
Wykształcenie:
Chętnie poszerzam swoją wiedzę, udoskonalam swoje umiejętności oraz rozwój swojej kariery zawodowej dlatego biorę udział w szkoleniach oraz kursach. Rozpoczęłam zaocznie Kwalifikacyjny kurs zawodowy jako Opiekunka Środowiskowa, który trwa rok. Ukończenie kursu umożliwia przystąpienie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, w zakresie danej kwalifikacji MS.05, przeprowadzanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Dzięki temu uzyskam jeszcze większą wiedzę, kolejne zaświadczenia, Kwalifikacje, dyplomy i świadectwa z zawodu który tak bardzo kocham.
Jestem osobą o dobrym podejściu do dzieci, odpowiedzialną, kreatywną, cierpliwą, wesołą, pomysłową, elastyczną, o talencie i zdolnościach organizacyjnych.
Hobby:
Uwielbiam sport (sztuki walki - box, MMA, siatkówka, koszykówka, piłka nożna, taniec towarzyski, taniec nowoczesny/hip hop, pole dance), muzykę (od muzyki poważnej do disco polo), kocham rysować/malowac/szkicować i książki. Przy dobrej pogodzie poruszam się rowerem. Chętnie z moimi dziećmi chodzę na hulajnoge, rolki, wrotki, wycieczki rowerowe, basen, ZOO, do różnych muzeów i innych atrakcji. W domu preferuje zabawy planszowe edukacyjne, plastyczne, muzyczne, gastronomiczne lub po prostu pomagam w lekcjach albo wymyślam dla nich różne zadania. Pozwalam pomagać sobie przy gotowaniu i sprzątaniu, chętnie odpowiadam na wszystkie pytania.
Doświadczenie:
Do tej pory opiekowałam się przez 3 lata rocznym chłopcem, nie cały rok rodzeństwem 6-latką i 9-latkiem, pół roku 6-msc dziewczyną, poł roku 5-letnim chłopcem z zespołem Aspergera oraz dorywczo 4-msc chłopcem i jego starszym 6-cio letnim bratem, 3-tyg dziewczynką, 1,5-msc dziewczynką, trójką rodzeństwa 1,5 roczną dziewczynką, 5-cio i 7-letnimi chłopcami i 2-miesięcznym chłopcem. Pracowałam również z rodzinami pochodzenia Francuskiego, Włoskiego i Rosyjskiego.
Byłam również opiekunką w prywatnym mini żłobku w Miasteczku Wilanów przez 3-msc na zastępstwie.
Obecnie pracuje jako pomoc domowa raz w tygodniu (najczęściej piątki od 9 do 14).

Mam wielką nadzieję że spełniam Państwa oczekiwania, liczę na szybki odzew i na bezpośrednie spotkanie na którym poznam Państwa dziecko i jeszcze więcej opowiem o sobie.
Oferuje również pomoc w pracach domowych (W cenie zawarte są standardowe czynności obejmujące prasowanie rzeczy dziecka, pranie, rozwieszanie i układanie do szafek ubranek dziecka, sprzątanie po zabawach, zmiana pościeli, gotowanie, mycie armatury kuchennej po gotowaniu, sprzątanie lodówki - dbanie o świeżość produktów oraz drobne zakupy).

***Możliwość zaczęcia pracy od zaraz***
***Wynajem niani na minimum 3h***

Rodzice szukający od zaraz lub awaryjnie kreatywnej, odpowiedzialnej, sumiennej, pomocnej, pomysłowej i energicznej niani na parę godzin w ciągu dnia (po południa) / wieczorami lub w weekend, proszeni są o kontakt:
E-mail : niania.sara.b@gmail.com
Nr tel : +48 883-702-840

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia,
Niania Sara.

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 102