Kreatywne projekty wnętrz, Warszawa


Projektowanie wnętrz zawsze rozpoczynam od szczegółowego poznania Klienta. Chcę wiedzieć o Tobie jak najwięcej. Więc będę na pewno dużo pytać!

Kolejny etap współpracy to rozmowy o rozplanowaniu wnętrza - pokażę jak można zmienić układ ścian (chyba, że nie chcesz w to inwestować), gdzie zaplanować szafy, a gdzie kącik wypoczynkowy. Niczego nie narzucam, słucham Twojego głosu i Twoich potrzeb. Rozumiem, że każdy ma inne wyobrażenie swojego mieszkania lub domu. To Tobie ma być w nim dobrze, ja jestem od tego, żeby wcielić to w życie.

Potem przychodzi pora na wizualizacje - zobaczysz swoje wnętrze tak, jakby już było gotowe, by Cię przyjąć. Jak każdy architekt - mam swoje upodobania i swoją estetykę, ten projekt to będzie nasze wspólne dzieło.

Kiedy wybierzemy wszystkie meble, uzgodnimy kolorystykę itp - przygotuję dla Ciebie projekt mebli (jeśli będziesz chciał by Twoje meble powstały na zamówienie), projekt techniczny, dzięki któremu wykonawcy będą wiedzieli jak wcielić projekt w życie.

Jeśli mieszkasz w Polsce - możemy pracować nad projektem na spotkaniach w cztery oczy, ale jeśli mieszkasz dalej lub po prostu tak będzie Ci wygodniej - możemy rozmawiać przez Internet.

Zapraszam

Podana cena jest orientacyjną ceną za metr kwadratowy urządzanego wnętrza. Każde wnętrze wyceniam indywidualnie, w zależności od jego wielkości, skomplikowania bryły i zakresu prac, na który się zdecydujesz.

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 224