Szkolenie BARMAN w Gdańsku - Ogólnopolska Szkoła Barmańska Bezpłatny 1 dzień, Gdańsk


Cena do uzgodnienia

Ogólnopolska Szkoła Barmanów to znana i ceniona akademia sztuki barmańskiej. Jesteśmy obecnie największą tego typu instytucją w Polsce. Na przestrzeni lat przeszkoliliśmy tysiące osób, a naszych absolwentów profesjonalnych barmanów, kelnerów i menedżerów można na co dzień spotkać w najlepszych klubach i restauracjach na terenie całej Polsce i poza jej granicami.

W ramach materiałów szkoleniowych nasi kursanci otrzymują książkę „Alkohole w Polsce i na świecie- przewodnik barmana”, której autorami są założyciel szkoły Maciej Zarzecki oraz główny trener Łukasz Zarzecki.

W jako jedynej tego typu instytucji można u nas odbyć pierwszy dzień szkolenia bezpłatnie, co pozwala określić naszym uczniom czy barmaństwo to zajęcie dla nich. Jeśli zrezygnujesz po pierwszym dniu szkolenia to nie ponosisz żadnych opłat.

Szkolenie Barmańskie I Stopnia - intensywne szkolenie w zupełności przygotowujące do pracy za barem. Program szkolenia został tak opracowany, aby osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką barmańską, po zakończeniu szkolenia mogły od razu rozpocząć pracę, wyróżniając się przy tym profesjonalizmem i przekrojową wiedzą.

Po zdaniu egzaminu uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat w j. polskim oraz w j. angielskim z unikatowym hologramem, co uniemożliwia jego podrobienie.

Termin: 11-14 października

Cena: 739 zł

Miejsce: Gdańsk, Klub Wolność, Wały Piastowskie 24

Szczegółowy program kursu, dodatkowe informacje oraz możliwość zapisu znajdą Państwo na naszej stronie www.szkolabarmanow.pl lub pod numerem 505-052-231.

***WSPÓŁPRACUJEMY Z URZĘDAMI PRACY I INSTYTUCJAMI UNIJNYMI W CELU FINANSOWANIE KOSZTÓW SZKOLENIA***

Posiadamy aktualny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Polska, Gdańsk
 
 


Liczba wyświetleń strony: 10