Obsługa prawna firm Tuchola - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Tucholi, 2021

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Oferujemy kompleksowe doradztwo podatkowe dla firm obejmujące wszelkie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej, konsultacje z zakresu optymalizacji obciążeń podatkowych (oszczędności podatkowe), identyfikacja ewentualnych problemów podatkowych oraz działania zmierzające do zmniejszenia ryzyka kwestionowania rozwiązań podatkowych przez instytucje skarbowe. W zakresie usług księgowych oferujemy m.in.: - prowadzenie księgowości w formie ksiąg rachunkowych, książki przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatkowych dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego, - prowadzenie ewidencji podatkowych VAT, - sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, przepływy środków pieniężnych, informacja dodatkowa), -

Meritum

 • Tuchola

Witam ... Prowadzę działalność z zakresu doradztwa finansowego oraz obsługą wierzytelności. Drugim zakresem mojej działalności jest sprzedaż towarów i usług różnego typu .Posiadam auto dostawcze jak i osobowe co ułatwia mi z potencjalnymi klientami zapraszam do współpracy .

Novatio - Obsługa prawna firm Chojnice

Novatio

 • Chojnice
 • 18 km od Tuchola
Anna W.

Pozytywne wrażenie od początku kontaktu z Panem Mateuszem. Rzeczowy, konkretny, otwarty na współpracę. Napisał mi odpowiedź na pozew, jestem pod wrażeniem. Pismo zredagowane bardzo rzetelnie. Polecam.

Arkos

 • Pruszcz
 • 38 km od Tuchola

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Przyszlak - Obsługa prawna firm Człuchów

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Przyszlak

 • Człuchów
 • 34 km od Tuchola
Ewelina P.

Pani Mecenas to kobieta o ogromnej wiedzy i doświadczeniu zawodowym, potrafi cierpliwie wytłumaczyć wszystkie zawiłości prawne i pomóc rozwiązać problem. Polecam.

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Tucholi

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Tucholi lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka adw. Michał Wieliński - Obsługa prawna firm Chełmno

Rozwody, alimenty, odszkodowania, podział majątku, prowadzenie spraw karnych po stronie oskarżonego oraz jako pełnomocnik pokrzywdzonych, dochodzenie wierzytelności, sprawy spadkowe. Obszar działania: Województwo Kujawsko - Pomorskie: Chełmno, Toruń, Bydgoszcz Świecie, Wąbrzeźno. Siedziba Kancelarii mieści się w Chełmnie, otwarta w godz. 9-17 w poniedziałki, środy oraz piątki. Filia Kancelarii znajduje się w Toruniu przy ul. Piekary 45/5, otwarta we wtorki i czwartki w godz. 9-17. W celu umówienia spotkania proszę o wcześniejsze telefoniczne umówienie spotkania 691 21 61 91

Usługi prawne dla osób fizycznych i prawnych, możliwość pomocy prawnej przez internet, nieodpłatne porady prawne przez telefon od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-11.00.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Tobolewska - Obsługa prawna firm Bydgoszcz
Jarek W.

Polecam kancelarię przede wszystkim za ogromny profesjonalizm i zachowanie zimnej krwi, której mi już w kilku momentach naprawdę brakowało. Kontakt i opieka praktycznie całodobowa. Sprawa poprowadzona wzorowo! Polecam.

Kancelaria Radców Prawnych R. Glamowski, M. Porażyński - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Kancelarię tworzy grupa prawników, którzy świadczą porady w zakresie windykacji należności, czy problemów małżeńskich. Każde przedsiębiorstwo dostanie u nas wszechstronną obsługę, również w obszarze prawa spółek. Osobom cywilnym oferujemy porady w obrębie spraw majątkowych. Istotną rolę odgrywa dla nas wiedza i doświadczenie w przeprowadzaniu spraw. Reprezentujemy klientów przed sądem, spisujemy analizy i opinie prawne. Zapraszamy do kontaktu poprzez Internet, albo osobistego w budynku naszej firmy.

Starówka Office - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Starówka Office

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

Kancelaria Adowkacka Adwokat Mateusz Grzechowiak

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

JUBANA POLSKA

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

Kancelaria Adwokacka Maciej Chmura - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka Maciej Chmura

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

Kancelaria Adwokacka adwokat Maciej Chmura (Bydgoszcz, Warszawa) zajmuje się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz osób nie prowadzących działalności gospodarczej. Adwokat Maciej Chmura jest również obrońcą w sprawach karnych oraz reprezentuje strony w sprawach rozwodowych. Zapraszam do współpracy.

Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzata Montowska-Czachowska - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzata Montowska-Czachowska

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

Adwokat Małgorzata Montowska – Czachowska zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, zwłaszcza szeroko rozumianego prawa rodzinnego oraz majątkowego. Biegle włada językiem angielskim, współpracuje z wieloma kancelariami adwokackimi i radcowskimi zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Katarzyna Bekier Kancelaria Radcy Prawnego

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

Katarzyna Bekier Kancelaria Radcy Prawnego - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Katarzyna Bekier Kancelaria Radcy Prawnego

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

Doskonała znajomość prawa i wysoki stopień specjalizacji z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego czy handlowego pozwalają mi na wskazywanie bezpiecznych i jednocześnie skutecznych rozwiązań dla Państwa rodziny i biznesu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu gwarantuję Państwu najwyższą jakość wykonywania usług i szerokie spektrum rozpatrywania problemu.

Kancelaria Radcowska "Adamek & Balcerowicz" w Bydgoszczy - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Kancelaria Radcowska "Adamek & Balcerowicz" w Bydgoszczy

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

Kancelaria doświadczonych radców prawnych świadczy pomoc prawną w zakresie kompleksowej obsługi firm (spółek), w tym windykacji należności, umów gospodarczych oraz umów spółek handlowych. Kancelaria doradza także w sprawach ochrony danych osobowych, co obejmuje również przygotowanie niezbędnej dokumentacji wynikającej z RODO. Nasz zespół radców prawnych reprezentuje klientów w sądach w sprawach gospodarczych, cywilnych, ubezpieczeniowych, w tym także z zakresu błędów medycznych, błędów kosmetycznych oraz wypadków komunikacyjnych. Pomagamy także w sprawach rodzinnych (rozwody, alimenty, ustalenie kontaktów z dziećmi, podział majątku wspólnego) oraz spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, testamenty). W razie zainteresowania

Radca prawny Przemysław Gałązka - Obsługa prawna firm Olsztyn

Radca prawny Przemysław Gałązka

 • Olsztyn
Elżbieta T.

Pan mecenas profesjonalnie podszedł do mojej prośby. Polecam tak oddanego mecenasa, konkretnego uczciwego, który pisma napisał zgodnie z umową i na czas. To znaczy jak obiecuje, że za dwa dni przyśle pismo słowa dotrzymuje. Naprawdę jest to osoba godna polecenia.

Doradztwo prawne

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola
JUBANA POLSKA

Kancelaria LATOS pomaga nam przy zamówieniach publicznych i ogólnym doradztwie prawnym. Są bardzo skuteczni, mogę ich polecić z czystym sumieniem.

Centrum Prawa - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Centrum Prawa

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola
Agnieszka L.

Bardzo profesjonalne podejście. Przez kilka minut rozmowy dowiedziałam się wszystkiego co chciałam wiedzieć. Rzeczowo i bez owijania w bawełnę. Konkretnie, łącznie z ceną jaka będzie za wykonanie usługi. Polecam i na pewno skorzystam w najbliższym czasie.

Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola
SM Jedność w Chełmie

Szybki kontakt telefoniczny. Profesjonalne i rzeczowe podejście do problemu (wstępna rozmowa). Uczciwa informacja o specjalizacji kancelarii. Nie skorzystałem z porady, bo znalazłem prawnika bezpośrednio z mojego miasta.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Mariusz Przyborowski - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Mariusz Przyborowski

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

Kancelaria zajmuje się wszelkimi sprawami z zakresu prawa podatkowego, od wypełnienia deklaracji po reprezentację przed organami podatkowymi, kończąc na reprezentacji klientów przed sądami administracyjnymi z zakresu prawa podatkowego: PIT, CIT, VAT, PCC, Akcyzy, Spadków i Darowizn, a także egzekucji administracyjnej związanej z tymi obowiązkami. Kancelaria prowadzi księgi podatkowe klientów, kadry i płace, oraz prowadzi bieżące doradztwo podatkowe. Wszelkimi sprawami klientów zajmuje się certyfikowany doradca podatkowy, wpisany na listę doradców podatkowych, posiadający aktualne ubezpieczenie OC.

Adwokat Jakub Montowski

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola
Dorota H.

Gorąco polecam Pana Mecenasa Jakuba. Jest sympatyczny, posiada dużą wiedzę i profesjonalizm. Udzielał mi dużo więcej informacji niż znajomym, w podobnych sytuacjach, ich adwokaci. Dużo bardziej się angażował, informował o możliwych scenariuszach, dodawał otuchy. Dla mnie jest to najlepszy adwokat w Bydgoszczy.

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Barbara Pankowska - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Barbara Pankowska

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

Kancelaria powstała w celu świadczenia pomocy prawnej Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. Oferuje usługi w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, obrotu nieruchomościami, sporządzania opinii prawnych, umów i pism oraz prowadzenia procesów sądowych. W pracy kieruje się przede wszystkim przestrzeganiem tajemnicy zawodowej, zapewnieniu efektywności i skuteczności oraz ciągłym zdobywaniem nowej wiedzy i umiejętności nieustannie podwyższając standard oferowanych usług. -Prowadzenie spraw sądowych i pozasądowych, -Obsługa klientów indywidualnych i przedsiębiorców, -Przygotowanie umów, pism i opinii prawnych. Kancelaria działa na terenie Bydgoszczy i województwa Kujawsko-Pomorskiego. Podejmuje się także reprezentacji procesowej w innych

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Woźniak - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Woźniak

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola
Ewa, M.

Z Panią mecenas Agatą Woźniak los zetknął nas przypadkowo, gdy w Internecie szukaliśmy porady prawnej. Udzielona przez Panią mecenas porada była fachowa, merytoryczna i wyczerpująca. W tym miejscu chcielibyśmy wszystkim potrzebującym polecić tę usługę (tj. e-poradę). Gdy rok później potrzebowaliśmy prawnika w Bydgoszczy z dziedziny prawa rodzinnego, nie mieliśmy wątpliwości, że skorzystamy z pomocy właśnie Pani Agaty. Nasz główny problem polegał na tym, że mieszkamy w woj. lubuskim, a sprawa miała toczyć się w bydgoskim Sądzie Okręgowym. Jak się okazało, w dobie cyfryzacji duża odległość w kontakcie z prawnikiem nie stanowiła problemu. Żaden SMS czy e-mail nie pozostawał nigdy bez odpowiedzi ze strony Pani Agaty. Pani mecenas

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Szymański - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Szymański

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola
Robert S.

Bardzo kompetentny adwokat. Super terminowość i bardzo rzetelne podejście do sprawy. Doskonale przygotowany. Od początku do końca broni interesów klienta działając profesjonalnie. Bardzo polecam adwokata Sławomira.

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Jachymska - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Jachymska

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola
Ewelina C.

Szczerze polecam, Pani Monika w bardzo szybki sposób rozwiązała mój problem. Bardzo konkretna porada, oraz bezpośrednie działanie.

Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Cerajewski - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Cerajewski

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola
Marta W.

Polecam, Pan Mecenas w sposób przystępny dla klienta tłumaczy trudne kwestie. Korzystałam z usług i jestem zadowolona. Polecam KANCELARIĘ ADWOKACKĄ ADW. MACIEJ CERAJEWSKI.

Isosystem

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

Firma ISOsystem to: - Wdrożenia: stworzenie i wdrożenie w organizacji systemu zarządzania ISO 9001 lub ISO/TS 16949 - Outsourcing: powierzenie funkcji pełnomocnika jakości naszej firmie. W ramach usługi outsourcing ISO oferujemy: •ogólne doradztwo w zakresie zarządzania organizacją lub jego częściami, •nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem danego systemu zarządzania, •planowanie i realizację auditów wewnętrznych oraz nadzorowanie realizacji działań poaudytowych, •nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych, •planowanie, przeprowadzanie i dokumentowanie przeglądu zarządzania, •szkolenia personelu (w tym szkolenia okresowe i szkolenia nowych pracowników firmy), •reprezentowanie organizacji przed jednostką certyfikującą. - Szkolenia:

Tomasz Furmanek Kancelaria Radcy Prawnego - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Tomasz Furmanek Kancelaria Radcy Prawnego

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola
PROWEST Sp. z o. o.

Po 2 rozmowach telefonicznych Pan mecenas przesłał propozycję umowy, a następnie odwiedził naszą firmę osobiście. Określiliśmy zakres naszych potrzeb i oczekiwań ustaliliśmy cenę i dzisiaj podpisujemy umowę współpracy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Cajtel - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Cajtel

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

Bydgoska Kancelaria Adwokacka należąca do Adwokat Joanny Cajtel to miejsce, w którym możesz liczyć na skuteczną reprezentację swoich interesów oraz stałą i okazjonalną opiekę prawną w każdej sprawie osobistej i zawodowej. Zdobywane przez lata doświadczenie pozwala mi wspierać zarówno osoby prywatne, jak i firmy w osiąganiu korzystnych rozstrzygnięć sądowych sporów.

Julita Dolczewska

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

Tax Assistance Anna Ciesińska

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola
Iwonka W.

Świetna współpraca. Gorąco polecam ta firmę, szybka usługa.

Doradca Podatkowy Michał Zbutowicz - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Doradca Podatkowy Michał Zbutowicz

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

Doświadczenie zawodowe oraz praktyczne umiejętności zdobywałem w pracy w zespołach podatkowo-księgowych w grupach kapitałowych z polskim i zagranicznym kapitałem, a także w administracji podatkowej. W dotychczasowej pracy odpowiedzialny m.in. za nadzór nad polityką tax compliance oraz wdrażanie procedur identyfikujących i minimalizujących ryzyka podatkowe. Posiada bogate doświadczenie w sporządzaniu opinii podatkowych oraz wniosków o indywidualne interpretacje podatkowe. Zainteresowania zawodowe koncentruje w zakresie należytej staranności w podatku VAT oraz praktycznym wykorzystaniu instrumentów optymalizujących wysokość obciążeń podatkowych (m.in. ulga B+R czy IP Box, wybór formy opodatkowania itp.).

Adwokat Monika Maskalska-Kwajzer - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Adwokat Monika Maskalska-Kwajzer

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

W samym sercu Bydgoszczy odnajdą Państwo indywidualną praktykę prowadzoną przez adwokat Monikę Maskalską-Kwajzer. Misją Kancelarii jest chęć niesienia pomocy prawnej wszystkim tym osobom, które, z powodu różnych przyczyn i okoliczności, znalazły się w trudnych dla nich sytuacji życiowych, wymagających prawnego rozstrzygnięcia.Moja Kancelaria Adwokacka realizuje swoje działanie m.in. poprzez udzielanie porad prawnych oraz profesjonalne doradztwo, dbając o wysoką jakość świadczonych usług. Wszystkim swoim Klientom zapewniam także pełną reprezentację procesową. W obrębie najczęściej prowadzonych spraw znajdują się zarówno rozwody, postępowania windykacyjne, jak również sprawy związane z szeroko rozumianym pojęciem prawa cywilnego i karnego.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Siegert - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Siegert

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

Zajmujemy się zagadnieniami z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i gospodarczego. Kancelaria specjalizuje się w sprawach rodzinnych, rozwodowych, opiekuńczych i dotyczących alimentów. Rozpoczęliśmy działalność w 2018. Nasze usługi świadczymy w województwie Kujawsko-pomorskim. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

Zawadzki i Stańczak S.C. Doradztwo Prawne, Windykacja "PARAGRAF"

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

Windykacja należności - pełna obsługa prawna i terenowa. Doradztwo prawne - obsługa postępowań cywilnych od porad, pism procesowych po zastępstwo procesowe.(sprawy rodzinne - rozwody, alimenty i inne; spadki od AdoZ, odszkodowania i inne) Czym się różnimy od innych? - w sprawach windykacji łączymy wiedzę i możliwości mecenasów z dynamiką i wpływem bezpośredniego kontaktu z dłużnikiem w działaniach terenowych - wybieramy komornika, prowadzimy nadzór jego czynności wskazując sposoby egzekucji a nawet uczestniczymy w jego czynnościach w terenie jako przedstawiciele wierzyciela, zapewniamy również zastępwsto procesowe w egzekucji. W sprawach obsługi prawnej - między innymi pomagamy w zbieraniu materiału dowodowego, utrzymujemy partnerski

Xyz Sp. z o. o.

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

Biuro Doradztwa Prawno Windykacyjnego DELEGAT - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Biuro Doradztwa Prawno Windykacyjnego DELEGAT

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola
Szym Company

Współpracuję z Biurem Doradztwa Prawno Windykacyjnego Delegat w zakresie kompleksowej obsługi prawnej i windykacyjnej. Szeroka wiedza merytoryczna oraz doświadczenie gwarantuje obsługę i wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Mogę potwierdzić, że przekazywane zlecenia wykonywane są sprawnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Kanclearia Adwokacka adw. Paweł Kuras

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

Delikta Odszkodowania - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Delikta Odszkodowania

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola
Iwona O.

Bardzo miła i szybka obsługa ,jasność w zrozumieniu prawniczego języka . Doradztwo w kwestii i załatwiana formalności

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Rygielski - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Rygielski

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola
Bernadeta B.

Pomoc prawna świadczona przez Kancelarię obejmuje stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, reprezentowanie Klientów przed Sądami oraz organami administracyjnymi, udzielanie porad prawnych, sporządzanie, opiniowanie oraz negocjację umów, przygotowywanie pism procesowych, w tym wezwań do zapłaty, pozwów, apelacji, zażaleń oraz kasacji. We wszystkich rodzajach spraw istnieje możliwość kompleksowego zlecenia prowadzenia sprawy bądź uzyskania jednorazowej pomocy prawnej. Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw we wszystkich dziedzinach prawa, w szczególności obejmujących: * prawo cywilne oraz prawo rodzinne, w tym sprawy o rozwód, alimenty, władzę rodzicielską, * prawo gospodarcze oraz prawo spółek handlowych, * windykacja należności, * prawo upadłościowe i naprawcze, * prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, * prawo administracyjne, w tym prawo budowlane.

Vertica Łukasz Rutkiewicz - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Vertica Łukasz Rutkiewicz

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

Katarzyna Bekier Kancelaria Radcy Prawnego - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

Katarzyna Bekier Kancelaria Radcy Prawnego

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola
Adrian B.

Pani Mecenas dba o każdy szczegół, odznacza się wysokim profesjonalizmem, jest pomocna i służy radą. Ogromna wiedza prawna łączy się z siłą argumentacji, co widać i w sporządzanych przez Panią Mecenas pismach procesowych, oraz co słychać na rozprawach. Duże zaangażowanie, wszechstronna fachowa wiedza. Prowadzenie spraw jest sprawne i skuteczne. Na bieżąco byłem informowany o jej przebiegu. Kontakt z Panią Mecenas jest wzorowy, a obsługa fachowa i miła. Warunki współpracy przejrzyste. Szczerze polecam.

Małgorzata Domachowska

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

AMDA

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola
Zbigniew L.

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy indywidualnie podchodzą do klienta , są rzetelni i terminowi.polecam

RODO MED - Obsługa prawna firm Bydgoszcz

RODO MED

 • Bydgoszcz
 • 53 km od Tuchola

RODO MED to pierwszy w regionie podmiot, zajmujący się profesjonalnym wdrażaniem regulacji ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - w skr. RODO wyłącznie w podmiotach z szeroko pojętej branży medycznej. W naszej pracy korzystamy z wiedzy i doświadczenia Inspektora Ochrony Danych, wykonującego na co dzień obowiązki min. w jednej z większych bydgoskich przychodni czy w przychodni specjalistycznej w Inowrocławiu. Oferujemy zarówno kompleksowy pakiet usług, jak i możliwość selektywnego skorzystania np. z usługi bieżącej obsługi przez Inspektora Ochrony Danych. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych, w szczególności natomiast: - przychodnie - gabinety medyczne - indywidualne praktyki lekarskie.

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Sawicka

 • Grudziądz

Kancelaria prawna ProLegis - Radca Prawny Michał Kiesiński - Obsługa prawna firm Grudziądz

Kancelaria prawna ProLegis - Radca Prawny Michał Kiesiński

 • Grudziądz
Krzysztof K.

Profesjonalnie i szybko. Na pewno skorzystam z usług kancelarii ponownie, gdy będę potrzebował natychmiastowej porady. Dziękuję i polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Szyszka - Obsługa prawna firm Grudziądz

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Szyszka

 • Grudziądz

Radca prawny Dawid Szyszka prowadzi Kancelarię w Grudziądzu przy ul. Kościelnej 15.. Swoim Klientom oferuje fachowe porady prawne oraz profesjonalną reprezentację przed sądem. Zakres świadczonych usług obejmuje: sprawy cywilne, pracownicze, odszkodowawcze oraz gospodarcze. Z racji bogatego doświadczenia zajmujemy się sprawami bankowymi, sporami z instytucjami finansowymi, w tym tzw. parabankami. Doradzamy dłużnikom. Podpowiadamy jak uniknąć spłacania przedawnionych długów. Prowadzimy również sprawy o upadłość konsumencką. Jeżeli poszukujecie Państwo skutecznego prawnika, zapraszamy do skorzystania z usług Kancelarii Radcy Prawnego Dawida Szyszki.

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Tuchola, Cekcyn, Śliwice, Gostycyn, Bysław, Kęsowo, Legbąd, Lubiewo, Pruszcz, Zielonka, Małe Gacno, Raciąż, Żalno, Ludwichowo, Wysoka, Lińsk, Okoniny, Sucha, Śliwiczki, Iwiec. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?