Obsługa prawna firm Śrem - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Śremie, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Śrem
Lucyna W.

Pani Mecenas Ast jest profesjonalistką, udziela potrzebnych porad i nie traci czasu na zbędne pogawędki.Widzi korzystne rozwiązania w każdej sytuacji. Polecam skorzystanie z kancelarii Pani Adwokat Ast.

Kancelaria Doradcy Podatkowego - Obsługa prawna firm Nowy Tomyśl
GOOD SOLUTION ŁUKASZ BRZEZIŃSKI

Witam Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Konradem Szczerze Polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Lidia Laboch - Obsługa prawna firm Czarkowo

Kancelaria Radcy Prawnego Lidia Laboch

 • Czarkowo
 • 26 km od Śrem

Wykonujemy zlecenia od 2018. Nasza specjalizacja to prawo cywilne. Obszarem działalności naszej firmy jest Kościan, Leszno, Grodzisk Wlkp., Nowy Tomyśl. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Dydymski - Obsługa prawna firm Środa Wielkopolska

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Dydymski

 • Środa Wielkopolska
 • 26 km od Śrem

Kancelaria Doradcy Podatkowego Jolanta Nowak - Obsługa prawna firm Kościan
wygodne.it sp. z o.o.

W tej chwili Kancelaria prowadzi księgowość zarówno w naszej spółce jak i jednoosobowej działalności. Współpraca przebiega bardzo dobrze - z kontaktem niema najmniejszego problemu, również zawsze gotowa doradzić czy pomóc z wątpliwościami co przy konkurencyjnej cenie sprawia że ciężko mi sobie wyobrazić lepsze usługi księgowe.

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Śremie

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Śremu lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Emilia Janasik Safety Support - Obsługa prawna firm Robakowo

Emilia Janasik Safety Support

 • Robakowo
 • 25 km od Śrem
Protex Ppoz i Bhp.pl

Kompleksowo, profesjonalnie, konkurencyjnie. Polecam firmę "Usługi BHP i PPOŻ Emilia Jansik".

Kancelaria adwokacka Anna Konrady - Obsługa prawna firm Jarocin

Kancelaria adwokacka Anna Konrady

 • Jarocin
 • 36 km od Śrem
Filip D.

Pani Ania potrafi z cierpliwością wysłuchać klienta i zmotywować go do działania. Do sprawy podchodzi z zapałem i optymizmem. Jest prawdziwym ekspertem w swojej profesji. Dziękuję za pomoc i 100 % skuteczność

Kacprzak Kowalak i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni - Obsługa prawna firm Jarocin
Marcin K.

Kancelaria stanęła na wysokości zadania. Dobry kontakt i kompetencja to dwie najlepsze ich cechy. I taki właśnie powinien być radca prawny czy prawnik, już po pierwszej rozmowie wiedzieliśmy jakie są przypuszczalne szanse, jakie są koszty i co można zyskać. Polecam!

Kancelaria Adwokacka Janusz Roszewski - Obsługa prawna firm JAROCIN

Kancelaria Adwokacka Janusz Roszewski

 • JAROCIN
 • 36 km od Śrem
Karolina S.

Profesjonalista w każdym calu. Bardzo sympatyczna konkretna osoba o wielkim sercu do każdej sprawy podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Pomógł Nam w nie jednej bardzo trudnej sytuacji dzięki Panu Januszowi Roszewskiemu sprawy zakończyły się dla nas pozytywnie .Polecam wszystkim Mecenasa Janusza Roszewskiego w 100%Obecnie z usług kancelarii adwokackiej korzysta moja siostra wszystkie pisma procesowe wysyłane na czas kontakt z adwokatem o każdej godzinie polecam !

PrawnikPomocny.pl - Obsługa prawna firm Luboń

PrawnikPomocny.pl

 • Luboń
 • 32 km od Śrem
Mateusz P.

PrawnikPomocny.pl – oferujemy rzetelną obsługę prawną w rozsądnych cenach. Współpracujemy z doświadczonymi radcami prawnymi o różnych specjalizacjach. Działamy od 2014 r. Nasza siedziba mieści się w Luboniu przy ul. Wschodniej 21/63 ale nasze usługi świadczymy na terenie Poznania i w całym województwie wielkopolskim Doradzamy, przygotowujemy pisma, reprezentujemy w sądzie. Specjalizujemy się w sprawach spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek), rodzinnych (alimenty, rozwód, opieka nad dziećmi), sporach konsumentów z przedsiębiorcami, sporach z bankami i firmami pożyczkowymi, prawie pracy (odwołania, odszkodowania, przywrócenie do pracy). Obsługujemy przedsiębiorców, pomagamy w windykacji należności. Doskonale znamy się na prawie administracyjnym w szczególności na sprawach dotyczących nieruchomości. Pomagamy w podziałach działek, uzyskaniu warunków zabudowy, pozwoleń na budowę. Dochodzimy odszkodowań za ograniczenia wynikające z planów miejscowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Poznań

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Karolina K.

Pani Profesor reprezentowała mnie w trakcie rozwodu, dzięki Pani Iwonie sprawę wygraliśmy. Bardzo profesjonalna, konkretna, służy pomocą. Szczerze polecam!

Jakub Skurzyński Dobrze Radzę

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Mikołajczak

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

Naszą pasją jest Prawo rozumiane jako potrzeba oddania każdemu tego, co mu się należy. Świadczymy usługi prawne z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego oraz gospodarczego. Tworzymy lub opiniujemy umowy, wspieramy klientów w negocjacjach handlowych oraz reprezentujemy w postępowaniach sądowych. Doradzamy w sprawach związanych z prowadzeniem bieżącej działalności gospodarczej. Ze szczególnym zainteresowaniem podchodzimy do spraw egzekucyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii zamieszczoną na stronie internetowej.

Adwokat Poznań Adam Baszkowski - Obsługa prawna firm Poznań

Adwokat Poznań Adam Baszkowski

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

Dzień dobry. Kancelaria prawna prowadzona przez Adama Baszkowskiego jest jedną z najlepszych kancelarii w Poznaniu. Swoim obecnym i przyszłym klientom oferujemy pełen profesjonalizm i rzetelność. Ciągle zmieniające się prawo nie pozwala nam spocząć na laurach, ciągle dokształcamy się w różnych dziedzinach prawa. Specjalizujemy się w windykacjach, sprawach rozwodowych oraz w sprawach karnych.Nasz zespół tworzą profesjonaliści w swojej dziedzinie. Osoby tworzący nasz zespół są merytorycznie oraz praktycznie przygotowane do prowadzenia nawet ciężkich spraw, nie odmawiamy nikomu. Nasze ogromne doświadczenie zdobyliśmy pracując z wieloma klientami , osobami fizycznymi, przedsiębiorstwami nawet z innych krajów. Mając na uwadze cenny czas i dobro

Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Cezary K.

Rozmowa przebiegła pomyślnie, uzyskałem wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie ważne informacje dotyczące sprawy. Polecam kancelarię!

Kancelaria Radcy Prawnego Zofia Niewrzęda - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Zofia Niewrzęda

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

Moje dotychczasowe zadania uwzględniały w dużej mierze bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, w tym sporządzanie opinii, przygotowywanie, negocjowanie i redagowanie umów cywilnych i gospodarczych oraz innych dokumentów, a nadto reprezentowanie klientów, w tym przede wszystkim przed sądami powszechnymi w sporach sądowych. Pozwoliło mi to zdobyć praktyczną znajomość prawa cywilnego i gospodarczego oraz rozwinąć zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji i rozwiązywania problemów prawnych. Prace te zawsze były dokładnie zaplanowane, a ich rezultaty spełniały postawione cele i realizowane były w wyznaczonych terminach. Doświadczenie zdobywam od 2010 roku w kancelariach prawnych. Od maja 2015 roku rozpoczęłam dodatkowo prowadzenie

Kancelaria Piotr Sieńko - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Piotr Sieńko

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

Prawnik, mediator. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W chwili obecnej odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Absolwent kierunku politologia, na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Prezes Zarządu Fundacji Ochrony Praw Konsumentów S&P. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w zakresie prawa finansowego, gospodarczego, podatkowego i cywilnego. Na co dzień świadczy pomoc prawną oraz doradztwo gospodarcze dla przedsiębiorców.

Monika Lewicka

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ - Obsługa prawna firm Poznań

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Mateusz J.

Usługi prawne świadczone przez kancelarie Business Advice należy ocenić wzorowo. Bezproblemowy kontakt, doradztwo na najwyższym poziomie i przede wszystkim przystępne ceny usług.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Smolińska - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Smolińska

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Marzena M.

Pani Mecenas jest bardzo miłą i konkretną osobą, dzięki czemu współpraca przebiegała w pozytywnej atmosferze i bez poczucia dystansu podczas dzielenia sie swoimi problemami. Jednak najważniejsze podczas współpracy okazało się fachowe podejście do zagadnienia i mnie jako klienta, dzieki czemu jako osoba nie znająca sie na prawie, miałam jasny ogląd sytuacji i otrzymałam więcej informacji i wsparcia merytorycznego niż oczekiwałam. Serdecznie polecam współpracę z Adwokat Katarzyną Smolińską.

Kancelaria Adwokacka Michał Leń - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Michał Leń

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Przemysław W.

Bardzo rzetelna i sprawna obsługa klientów. Wszystko na czas i wyjątkowo profesjonalne. Zdecydowanie polecam Pana mecenasa.

KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY MARTA SZAFER - Obsługa prawna firm Poznań

KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY MARTA SZAFER

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Playnet Sp. z o.o.

Według mnie nie piękne słowa, którymi można byłoby opisać działania p. Marty, a czyny świadczą o jakości i umiejętności. W tym przypadku z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Radcę Prawnego p. Martę Szafer jako dobrego i odpowiedzialnego partnera biznesowego. Wspólnie zrobiliśmy bardzo czasochłonne i ciężkie przekształcenie z DG na s.k., sp. z o. o. z zachowaniem wszystkich zobowiązań i umów.

Mega Lex Sp. z o.o - Obsługa prawna firm Poznań

Mega Lex Sp. z o.o

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
ZEM SWARZĘDEZ Sp z o.o.

Przez kilkanaście lat wzajemnej współpracy zawsze spotykaliśmy się z rzetelnością prowadzenia ksiąg rachunkowych i mogliśmy liczyć na wsparcie w trudnych sprawach z klientami. Firma Mega Lex Sp. z o.o. jest firmą godną polecenia.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Anna S.

Jestem bardzo zadowolona z pomocy prawnej Pani Adwokat. W trakcie prowadzonej sprawy wykazała się bardzo dużą kompetencją, zaangażowaniem i solidnością, zawsze doskonale przygotowana na umówione spotkania. Mogę z czystym sumieniem polecić‼️

Rzeczoznawcy Poznań - Obsługa prawna firm Poznań

Rzeczoznawcy Poznań

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Jacek M.

Polecam firmę rzeczoznawców z Poznania, którzy zajęli się moją sprawą od A do Z. Szczegółowo zajęli się analizą i wyjaśnili mi cały proces wyceny oraz co następnie stanie się z moją sprawą. Nie minął miesiąc i środki z ubezpieczenia były już na moim koncie takie jak oczekiwaliśmy z zespołem rzeczoznawców z Poznania. Polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Trawiński - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Trawiński

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

Kancelarie oferują bieżące i stałe doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego (w szczególności w sprawach dotyczących niedozwolonych postanowień umownych w umowach kredytowych, roszczeń odszkodowawczych itp.), prawa rodzinnego (w tym sprawy o rozwód, separację, ustalenie kontaktów, alimenty), prawa gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa karnego (również w sprawach karno-skarbowych oraz sprawach o wykroczenia) a także reprezentowanie Państwa interesów przed sądami powszechnymi, organami administracji publicznej oraz pomoc w negocjacjach z kontrahentami.

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Sławomir B.

Współpraca z Kancelarią Pani Ewy rozpoczęła się od szczegółowego rozpoznania, gatunkowo ciężkiej sprawy. Już następnego dnia otrzymałem dwa możliwe scenariusze rozwiązania problemu. Dopracowane dokładnie i rzetelnie. W rezultacie sprawa wygrana! Pełen profesjonalizm i opanowanie. Polecam.

FD-EKO Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Poznań

FD-EKO Sp. z o.o.

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
PAKO GROUP Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k

Perfekcyjnie przeprowadzone postępowanie administracyjne w zakresie uzyskania decyzji na przetwarzanie odpadów. Polecamy.

Centrum Wyceny - Obsługa prawna firm Poznań

Centrum Wyceny

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

Wycena wszystkich rodzajów nieruchomości, m.in.: • lokale mieszkalne; • domy, • grunty niezabudowane, • rola, • lokale użytkowe, • budynki magazynowe i przemysłowe, • budynki handlowo- usługowe. dla każdych potrzeb, spełniająca wszystkie wymogi. Posiadamy uprawnienia do sporządzania wycen do celów kredytowych, potwierdzone wpisem na listę Związku Banków Polskich. Szybka i profesjonalna wycena spełniająca wymagania wszystkich banków przy udzielaniu kredytu hipotecznego, a także innych instytucji. Zapewniamy profesjonalną obsługę i poufność powierzonych informacji. Każdy Zleceniodawca otrzymuje w konkurencyjnym terminie rozwiązanie spełniające jego potrzeby. Skontaktuj się z nami. Paweł Żółtowski. Rzeczoznawca majątkowy.

Kubiak Consulting Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Poznań

Kubiak Consulting Sp. z o.o.

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Pictura sp. z o.o.

Kompleksowe doradztwo i wsparcie przy utworzeniu spółki w zaledwie kilka dni, co było dla nas ważne bo zależało nam na czasie. Dodatkowo firma stworzyła biznesplan dla naszej działalności, który okazał się bardzo pomocny przy podejmowaniu kluczowych decyzji na starcie. Możemy liczyć na bieżące wsparcie Kubiak Consulting w zakresie doradztwa biznesowego przy planowanych inwestycjach jak również z obsługi spraw księgowych, podatkowych i kadrowych.

Michał Burtowy - Adwokat - Obsługa prawna firm Poznań

Michał Burtowy - Adwokat

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Paweł B.

Świeże i niesztampowe podejście do sprawy. Rzetelność i profesjonalizm kancelarii moim zdaniem nie do podważenia. Polecam.

ABC Audit

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Nawrocki - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Nawrocki

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Jacek M.

Profesjonalna i rzetelna kancelaria. Prowadzi wszystkie moje sprawy biznesowe. Nigdy nie mam problemu z kontaktem. Zawsze rzetelni i terminowi. A do tego maja jasne zasady wyceniania usług. Bardzo pomocni przy windykacji należności

kancelaria radcy prawnego

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Konieczna-Drescher - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Konieczna-Drescher

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Eam Concept

Obsługa bardzo miła. Pani Edyta udzieliła bardzo obszernych wskazówek i informacji w mojej sprawie. Jak najbardziej mogę polecić.

Kancelaria LEXiq prawo & mediacje - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria LEXiq prawo & mediacje

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

W skład naszego zespołu wchodzą najlepsi adwokaci , radcy prawni , mediatorzy i prawnicy zagraniczni, których rzetelna wiedza prawna i dążenie do wyszukiwania najlepszych rozwiązań sprawia , że spółka świadczy dla naszych Klientów usługi najwyższej jakości. Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo pracy , prawo karno-skarbowe, prawo spółek , prawo gospodarcze, prawo administracyjne i podatkowe, pisanie pism i odwołań , zakładanie spółek polskich i zagranicznych.

Kancelaria Radcy Prawnego Błażej T. Siwek - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Błażej T. Siwek

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

Mecenas Błażej T. Siwek jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W swojej praktyce, zajmuje się obsługa klientów indywidualnych jaki i przedsiębiorstw. Specjalizuje się w sprawach rozwodowych oraz innych z nimi związanych, o alimenty czy podział majątku. Ważną gałęzią działalności Kancelarii jest obsługa prawna firm czy gmin. Mecenas Siwek zdobył już zaufanie klientów a jego kancelaria jest rozpoznawana na poznańskim rynku. Mecenas siwek to z pewnością <a href="http://kancelariasiwek.com">dobry prawnik z poznania</a> , któremu warto powierzyć swoje sprawy.

Kancelaria Adwokacka Barbara Woźniak, Marek Szubert - Obsługa prawna firm Poznań

Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator - Obsługa prawna firm Poznań

Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Julia D.

Polecam osobom, które cenią sobie, jak cena idzie w parze z dobrą jakością.

Solidus Partners

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
ADAM O.

Bardzo profesjonalne podejście do swoich obowiązków Pani Mecenas przejęła moją sprawę rozwodową po innym adwokacie, który nie zrobił nic! aby moją sprawę wygrać. Moja sytuacja wyglądała beznadziejnie mimo nieufności po pierwszych kontaktach z adwokatami Panie zajęły się moją sprawą w sposób w jaki to zrobiły i doprowadziły do pozytywnego zakończenia mojej sprawy to klasa sama w sobie. Polecam wszystkim osobą rozwodzącym się jeszcze raz dziękuje za okazaną pomoc ADAM.

Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Pan M.

Adwokat z doświadczeniem. Dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu i wiedzy Pani mecenas moja sprawa została szybko przeprowadzona Zawsze gotowa do udzielenia informacji, kontaktowa i przygotowana. Obsługa prawna na najwyższym poziomie.

BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE K&W SP. Z O. O. - Obsługa prawna firm Poznań

BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE K&W SP. Z O. O.

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

Jeszcze kilka lat temu typowy polski przedsiębiorca mógł bez większego problemu sam rozliczać swoją działalność, ewentualnie powierzyć to pani Grażynce, takiej "solidnej" księgowej, co numery telefonów do urzędu znała na pamięć i jak czegoś nie wiedziała, to dzwoniła do pani Halinki ze skarbówki, żeby się dowiedzieć. W 2020 roku prowadzenie księgowości, sprawozdawczość podatkowa i rozliczanie się z obowiązków nie tylko wobec organów podatkowych, ale i innych instytucji państwowych, przypomina bieg sprintem przez pole minowe. Jeden fałszywy ruch i dochodzi do tragedii, w oczach urzędu uczciwy, ciężko pracujący przedsiębiorca staje się oszustem, a miano to ciągnie się za nim nawet po prawomocnym oczyszczeniu z zarzutów przez sąd. Kiedyś

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Stachowiak - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Stachowiak

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Maciej K.

Korzystałem z pomocy tego skutecznego fachowca. Pan adwokat Marcin Stachowiak jest życzliwy i kompetentny. Wysłuchał mnie cierpliwie i zaproponował najlepsze rozwiązanie mojego problemu. Wygrał moją sprawę rozwodową i bardzo mu za to dziękuję.

Michał Walczak doradztwo prawne

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

Nasza działalność rozpoczęła się w 2017 roku. Nasza specjalność to przekształcenia spółek, umowy gospodarcze, obsługa podmiotów gospodarczych, na terenie Poznań, Wrocław, Warszawa, Kraków, Szczecin, Kołobrzeg.

Kancelaria LTD Solutions Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria LTD Solutions Sp. z o.o.

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

Kancelaria LTD Solutions Sp. z o.o. to firma, w której można uzyskać wsparcie w wielu procesach biznesowych, zarówno na etapie ich uruchamiania, jak i usprawniania już funkcjonującego przedsiębiorstwa. Miejsce to tworzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy niesienie pomocy biznesmenom traktują jako misję. Są to uznani specjaliści od prawa gospodarczego, którzy również zarządzają swoimi interesami. Klienci mogą wykupić kompleksową obsługę prowadzenie księgowości, która przewiduje nie tylko prowadzenie rozliczeń finansowych, ale także np. wykonywanie audytu diagnozującego słabe strony firmy przynoszące straty oraz przygotowywanie planu naprawczego. Specjaliści zajmą się też wszystkimi aspektami prawno-podatkowymi. Początkujący

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

Shwvvs

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania - Obsługa prawna firm Poznań

DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

Kim jesteśmy? * Strategia, finanse, rozwój. Wsparcie dla MŚP. Warunkiem rozwoju i zdobywania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw sektora MŚP jest realizacja odpowiedniej strategii zbudowanej w oparciu o precyzyjne informacje (o firmie i jej otoczeniu) oraz szczególnie istotne – racjonalne planowanie i nadzór nad finansami. Mając tego świadomość, stworzyliśmy Biuro Wsparcia Zarządzania, łączące zalety firmy konsultingowej i biura rachunkowego. * Profesjonalizm w zarządzaniu. Świadczymy wysokiej jakości usługi wspomagające zarządzanie w następujących obszarach: Dyrektor finansowy – na zasadach outsourcingu Biuro rachunkowe z elementami rachunkowości zarządczej pozyskiwanie Finansowania Zewnętrznego - dotacje unijne i in. -

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Paweł W.

Bardzo dobrze zrealizowana usługa, konkretne i indywidualne podejście do klienta dodatkowo poparte doświadczeniem i ogromna wiedzą, polecam.

Kancelaria Adwokacko Radcowska Kacprzak Kowalak sp.p. - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacko Radcowska Kacprzak Kowalak sp.p.

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Radosław K.

Mogę jedynie wyrazić swoje zadowolenie z udzielonej mi pomocy, jeżeli również w przyszłości będę potrzebował prawnika, zgłoszę się ponownie. Jak okaże się to pomocne dla kogoś to Pan Mecenas Maciej doradzał mi przy sprawie karnej.

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Wysocki - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Wysocki

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
F2F English

Z usług Pana Wysockiego korzystałem dwa razy. Pan Jakub udzielał mi porad w kwestii prowadzenia działalności gospodarczej, pomógł formułować regulaminy, oraz umowy kontraktowe dla mojej firmy i kontrahentów. Polecam usługi. Tym bardziej, że i ceny są tutaj przystępne.

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Zieliński

 • Poznań
 • 38 km od Śrem

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak

 • Poznań
 • 38 km od Śrem
Wiesław Ł.

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak jest kancelarią prawa pracy i ubezpieczeń społecznych posiada już ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu klientów indywidualnych oraz dużych przedsiębiorców. Oferujemy szybkie terminy wykonania zleceń, w oparciu o wiedzę doświadczonych praktyków prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ale również doradców podatkowych i samodzielnych księgowych. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe wykonywanych zleceń. Zapraszamy do kontaktu.

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Śrem, Brodnica, Dolsk, Książ Wielkopolski, Międzychód, Zbrudzewo, Dąbrowa, Nochowo, Żabno, Manieczki, Psarskie, Mechlin, Luciny, Chrząstowo, Pysząca, Błociszewo, Włościejewice, Jaszkowo, Mchy, Niesłabin. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?