Obsługa prawna firm Słubice - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Słubicach, 2021

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 54 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Słubice

Adwokat Patrycja Lipińska-Sołtysiak

 • Krosno Odrzańskie
 • 50 km od Słubice
Krzysztof S.

Świetny specjalista! Trudna sprawa, ale wszystko się udało! Polecam!

Kancelaria Prawna Przemysław Kostrzewa - Obsługa prawna firm Gubin

Kancelaria Prawna Przemysław Kostrzewa

 • Gubin
 • 50 km od Słubice
Rafał S.

Pan Przemysław jest osobą kontaktową oraz bardzo uprzejmą. Dzięki indywidualnemu i profesjonalnemu podejściu do mojej sprawy mogłem w pełni zrozumieć sytuację prawną w jakiej się znalazłem.

NK Investment Sp. z o.o.

 • Gorzów Wielkopolski
 • 56 km od Słubice

NK Investment Sp. z o.o. to Centrum Wsparcia Biznesu. Nasze usługi kierujemy do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Obsługujemy firmy z krajów UE w języku angielskim. Specjalizujemy się w zakładaniu spółek, w formalnej i prawnej obsłudze firm. Nasza oferta kierowana jest do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczych oraz osób prawnych. Wyróżnia nasz kompetencja, dotrzymywanie terminów, dobra lokalizacja, fachowi pracownicy a przede wszystkim konkurencyjne ceny.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Czapliński - Obsługa prawna firm Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Czapliński

 • Gorzów Wielkopolski
 • 56 km od Słubice
Kontakt 24 Sp. z o.o.

Nasza firma jest bardzo zadowolona z usług kancelarii adwokackiej Pana Błażeja. Sprawa została zakończona pozytywnie, pomimo tego, że były znikome szanse na sukces. Pan Mecenas podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Zawsze służy pomocą i radą. Polecam serdecznie kancelarie adwokacką Błażeja!

Usługi transportowe Sulechow

 • Gorzów Wielkopolski
 • 56 km od Słubice

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Słubicach

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Słubic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Bogdan Rycharski

 • Gorzów Wielkopolski
 • 56 km od Słubice

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Maciej Bezulski - Obsługa prawna firm Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Maciej Bezulski

 • Gorzów Wielkopolski
 • 56 km od Słubice
Piotr W.

Uprzejma i fachowa obsługa, profesjonalna wiedza. Bardzo polecam usługi pana Macieja.

Kancelaria Prawno-Rachunkowa Przemysław Szulc - Obsługa prawna firm Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Prawno-Rachunkowa Przemysław Szulc

 • Gorzów Wielkopolski
 • 56 km od Słubice

Kancelaria Prawno-Rachunkowa Przemysław Szulc skupia się na księgowości i obsłudze prawnej firm. Obsługujemy działalności gospodarcze oraz spółki cywilne, spółki prawa handlowego w tym spółki osobowe i spółki kapitałowe. Naszą przewagą konkurencyjną są nasze kompetencje.

Czwojdziński Goćwińska Radcowie Prawni Spółka Partnerska - Obsługa prawna firm Gorzów Wielkopolski

Czwojdziński Goćwińska Radcowie Prawni Spółka Partnerska

 • Gorzów Wielkopolski
 • 56 km od Słubice

Czwojdziński Goćwińska Radcowie Prawni Spółka Partnerska stanowi kontynuację oraz rozwinięcie wcześniej prowadzonych działalności prawniczych jej obecnych wspólników. Naszym celem jest zapewnienie Klientom kompleksowej obsługi prawnej świadczonej na najwyższym poziomie. Nasi prawnicy świadczą pomoc prawną z zakresu: - prawa cywilnego (m.in.: sprawy o zapłatę w tym: odszkodowań, zadośćuczynienia za krzywdę, rent itp., sprawy związane z zawarciem i wykonaniem umów, obrotem nieruchomościami), - prawa handlowego/gospodarczego (m.in.: tworzenie, przekształcanie, rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz likwidacja spółek prawa handlowego oraz ich oddziałów, sporządzanie uchwał organów spółek, protokołów, umów i aktów założycielskich), -

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Piasecka - Obsługa prawna firm Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Piasecka

 • Gorzów Wielkopolski
 • 56 km od Słubice
Patrycja D.

Pani Magda reprezentowała mnie w sądzie i wygrała moje 2 sprawy. Polecam z całego serca. Bardzo miła i co ważne bardzo profesjonalna w tym co robi. Wiem, że jeśli będę potrzebowała pomocy to znajdę ja tutaj. Nie biorę pod uwagę nikogo innego. Pozdrawiam gorąco.

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Michałowska - Obsługa prawna firm Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Michałowska

 • Gorzów Wielkopolski
 • 56 km od Słubice
Małgorzata G.

Uczciwe podejście do klienta, szybka odpowiedź na zadany problem, miła obsługa, polecam, bardzo zadowolona.

Vetcons Pharma Adam Smęt

 • Gorzów Wielkopolski
 • 56 km od Słubice

Firma o charakterze konsultingowym zajmuje się obsługą prawną w tematach prawa farmaceutycznego z naciskiem na produkty lecznicze weterynaryjne. Prowadzimy procesy rejestracji, rerejestracji i zmian w dokumentacji dopuszczeniowej. Przygotowujemy wymaganą dokumentację i prowadzimy jej aktualizację. Posiadamy 10 letnie doświadczenie pracy w firmie farmaceutycznej weterynaryjnej o światowym zasięgu, prowadzenia procedur z zakresu Regulatory Affairs w większości krajów europejskich, prowadzenia nadzoru nad bezpieczeństwem Pharmacovigilance

Kancelaria Adwokacka Barbara Sobol - Obsługa prawna firm Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Adwokacka Barbara Sobol

 • Gorzów Wielkopolski
 • 56 km od Słubice

Świadczy pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym, zapewniamy profesjonalną reprezentację w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych oraz obronę oskarżonego w sprawach karnych. Oferuje również pomoc prawną osobom pokrzywdzonym w postępowaniu karnym. Głównym celem, który realizujemy w swojej pracy, jest najwyższy poziom merytoryczny oferowanych usług prawnych. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, dostosowując naszą obsługę do potrzeb i wymagań klientów. Wiedza teoretyczna, wieloletnia praktyka, terminowość oraz dbałość o interesy naszych Klientów są gwarancją redukcji czasu i kosztów oraz zadowolenia z realizacji powierzonych nam spraw.

Kancelarie Radców Prwnych Sienkiewicz&Korsak

 • Gorzów Wielkopolski
 • 56 km od Słubice

Kancelaria prawna świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Wyróżniamy się szczególną dbałością o dobro klienta oferując usługi na najwyższym poziomie. Poza sporami sądowymi, Kancelaria oferuje swoją pomoc również przy rozwiązywaniu sporów na etapie przedsądowym. Usługi prawne świadczone przez Kancelarię wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym. Dbamy o to by standardy etyczne będące nieodzownym elementem świadczonych przez nas usług stanowiły istotny czynnik w budowaniu zaufania pomiędzy Kancelarią a naszymi Klientami.

Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Rogowski - Obsługa prawna firm Świebodzin

Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Rogowski

 • Świebodzin
Bartosz W.

Specjalista, fachowe podejście do problemu Klienta. Pan Mecenas w zrozumiały sposób wyjaśnił mi wszelkie kwestie. Polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Petryszyn-Zachwieja - Obsługa prawna firm Sulechów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Petryszyn-Zachwieja

 • Sulechów
Bartosz B.

Potrzebowałem porady w kwestii umowy, jako kompletny laik nie rozumiejący mowy prawniczej udałem się po pomoc do Pani Natalii, fachowo i w bardzo przystępny sposób wytłumaczyła mi wszystkie zawiłości i zmieniliśmy niektóre punkty na jak najbardziej korzystne, polecam Panią Natalię jako kompetentną, rzetelną pomoc w kwestiach prawnych.

Kancelaria Adwokacka Anna Zieleniewska-Jankowska - Obsługa prawna firm Sulechów

Kancelaria Adwokacka Anna Zieleniewska-Jankowska

 • Sulechów
Dagmara M.

Szybkość nawiązania kontaktu, rzeczowe podejście do tematu, umówienie terminu spotkania. Dobry humor ;-)

Adwokat Agata Bieława- Kostrzewa - Obsługa prawna firm Sulechów

Adwokat Agata Bieława- Kostrzewa

 • Sulechów
Wiktoria K.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pani Mecenas angażuje się w pełni w sprawy swoich klientów. Posiada bardzo obszerną wiedzę z zakresu prawa, dzięki której jest zawsze przygotowana oraz w zrozumiały sposób wyjaśnia wszelkie kwestie.

Dorfin S.C. Biuro Księgowe - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Dorfin S.C. Biuro Księgowe

 • Zielona Góra

Firma Dorfin S.C. Biuro Rachunkowe zagwarantuje Ci pełne zadowolenie w obsłudze rachunkowo - księgowej, kadrowo - płacowej i doradztwa podatkowego. Za cel stawiamy sobie zawsze jak najszybsze przekazanie informacji, ponieważ wiemy, że klient oczekuje od nas nie tylko wiedzy, ale także czasu na podjęcie odpowiednich decyzji biznesowych. Reasumując: nasz czas należy do Ciebie. Nie masz czasu w tygodniu? Nic nie szkodzi, spotkajmy się w weekend lub w innym terminie. Nasze prawie dwudziestoletnie doświadczenie sprawia, że możesz być pewien naszych kompetencji. Nasza pomoc jest Twoim zyskiem! Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Dorfin S.C. Biuro Rachunkowe.

Kancelaria Prawnicza Skibiński - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Prawnicza Skibiński

 • Zielona Góra

Kancelaria jest dynamicznie rozwijającą się firma prawniczą, która świadczy swoje usługi dostosowując je do indywidualnych potrzeb odbiorców. Podczas wykonywanej pracy stawiamy na pierwszym miejscu przede wszystkim zadowolenie klienta oraz poczucie bezpieczeństwa niezależnie od zmieniającego się stanu prawnego. Wieloletnie doświadczenie oraz dotychczasowe działania pozwoliły nam osiągnąć status wiarygodnych partnerów, godnie reprezentujących interesy naszych Klientów – o czym świadczyć mogą uzyskane referencje. Kancelarie prowadzi Andrzej Skibiński absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Zielonej Górze

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Pucek - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Pucek

 • Zielona Góra

Jesteśmy na rynku od 2008 roku. Nasza specjalność to prawo Budowlane. Handlowe, Spółki, Windykacja, Prawo Rodzinne i Spadkowe, Sprawy Niemieckie, Odszkodowania Powypadkowe, na terenie Zielona Góra, Poznań.

Kancelaria Adwokacka - Magdalena Hęćka adwokat

 • Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Wojciech Jamróz - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Wojciech Jamróz

 • Zielona Góra
Klaudia M.

Rekomenduję Kancelarię Adwokacką Wojciecha, bardzo sprawne poprowadzenie sprawy, stały kontakt i wsparcie.

Kancelaria Adwokacka Bartosz Bocheński

 • Zielona Góra

Zespół Kancelarii świadczy obsługę prawną na rzecz podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Zespół świadczy pomoc w Przy realizacji poszczególnych projektów Kancelaria korzysta z usług współpracujących prawników, wyspecjalizowanych w poszczególnych dziedzinach prawa. Zespół wspomagający pracę wspólników tworzą radcy prawni, adwokacki, aplikanci adwokaccy i prawnicy z doświadczeniem praktycznym, którzy pogłębiają wiedzę i nieustannie gromadzą doświadczenie w poszczególnych gałęziach prawa. W celu prawidłowego zrozumienia potrzeb Naszych Klientów, opieramy nasze usługi o profesjonalne doradztwo prawne, co w rezultacie przekłada się na naszą zwiększoną efektywność.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski

 • Zielona Góra
Marcin S.

Pan Marcel szczegółowo wyjaśnił mi kwestie, o które prosiłem. Wydrukował też wzory dokumentów, którymi będę mógł się posługiwać oraz chronić swoją własność intelektualną gdy zajdzie taka potrzeba. Odniosłem wrażenie, że słuchałem kompetentnego człowieka i przypuszczam, że jeszcze nie raz skorzystam z tej kancelarii.

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Bezaniuk

 • Zielona Góra

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2017. Zakres świadczonych przez naszą firmę usług to prawo karne, karno-skarbowe, cywilne i gospodarcze. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Zielona Góra, Żagań, Krosno Odrzańskie, Nowa Sól. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Kancelaria Radcy Prawnego Norbert Grygiel

 • Zielona Gora

Realizowane przez nas usługi to rozwód, alimenty, kontakty z małoletnim, prawo cywilne, spadki, odszkodowania. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2007. Obszarem działalności naszej firmy jest województwo lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, zachodniopomorskie. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Kancelaria Adwokacka Paweł Peliński - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Paweł Peliński

 • Zielona Góra

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Zielona Góra

Bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych: sprawy rodzinne, gospodarcze, odszkodowania. Sporządzanie pism procesowych, w tym apelacji cywilnych i karnych oraz opinii prawnych i podatkowych.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kozłowska

 • Zielona Góra
Jerzy B.

szacunek, profecjonalne, indywidualne, oraz skuteczne działania w powierzonych sprawach. Kancelaria dba o klienta starając się obiektywnie chronić interesów swoich klientów. Dzięki temu Kancelaria jest szanowana.

Kancelaria Adwokacka Waldemar Borowski - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Waldemar Borowski

 • Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Adwokata Waldemara Borowskiego świadczy usługi zarówno na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych, prowadząc ogólną praktykę adwokacką. Każdą sprawę traktuję indywidualnie i z zaangażowaniem. Zapraszam do kontaktu w sprawach z zakresu: - prawa rodzinnego - prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego - prawa karnego - podatków - odszkodowań - windykacji należności Prowadzię sprawy i reprezentuję klienatów również na terenie Niemiec. Siedziba Kancelarii mieści się w Zielonej Górze przy ul. Sobieskiego 9/2. Możliwe jest uzgodnienie dogodnego terminu spotkania również poza godzinami pracy Kancelarii, a w sprawach niecierpiących zwłoki również poza siedzibą kancelarii i w dni wolne. Zanim zostanie

Agencja detektywistyczna KAREN

 • Zielona Góra
Detektyw Koczanowski

Polecam tego specjalistę, zlecenie wykonane na bardzo wysokim poziomie. Materiał dowodowy na wysokim poziomie, cel osiągnięty w 100%.

Kancelaria Radców Prawnych Szczepankiewicz, Gabrysiak s.c. - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Radców Prawnych Szczepankiewicz, Gabrysiak s.c.

 • Zielona Góra
Marek N.

Bardzo sprawnie i bardzo kompetentnie. Polecam w kwestiach prawa pracy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Runge - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Runge

 • Zielona Góra
Marcin R.

Pani Adwokat Klaudia Runge podchodzi do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem . Z jej wielką pomocą udalo nam sie wygrać już pierwszą rozprawe w bardzo trudnej sytuacji. Serdecznie polecam .

Kancelaria Adwokacka Karolina Prokopowicz - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Karolina Prokopowicz

 • Zielona Góra
Joanna J.

Polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Prokopowicz w 100%. Jest przemiłą osoba. W jasny sposób wyjaśniania terminy prawne i dostosowując się do odbiorcy. Nawet mój 70 letni dziadek nie miał problemu, żeby zrozumieć rożne problemy. Wiedza w zakresie prowadzonej sprawy bardzo rozległa. Co jest bardzo ważne bieżący kontakt. Wysokie zaangażowanie. – spotkania bardzo miłej atmosferze, przy mojej trudnej sprawie było to bardzo ważne i pomocne dla mnie samej. Czułam się bezpiecznie pod skrzydłami Pani Mecenas. Polecam z całego serca.

Kancelaria adwokacka adwokat Julia Szymańska

 • Międzychód

Pomoc prawna Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną obejmującą zarówno obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak i pełny zakres usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych. Jednostkowe podejście do Klienta oraz profesjonalizm, pozwalają na zaplanowanie odpowiedniej strategii działania, mającej na celu wypracowanie optymalnych w danej sytuacji rozwiązań. Mając na celu zapewnienie Klientom kompleksowej pomocy prawnej, adwokat Julia Szymańska współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszami, rzeczoznawcami, doradcami podatkowymi oraz geodetami. Podejmując współpracę z Kancelarią otrzymujecie Państwo pewność, iż powierzone nam sprawy będą prowadzone z pełnym zaangażowaniem oraz poszanowaniem prawa

Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Żary

Kancelaria Adwokacka

 • Żary
Arkadiusz K.

Pan Jarosław to bardzo dobry adwokat, który każdej sprawie poświęca dużo uwagi, potrafi ze spokojem wytłumaczyć, o co chodzi. Człowiek na odpowiednim stanowisku ,polecam każdemu jego kancelarię.

Radca Prawny Łukasz Krawczyk

 • Żary
Tomasz B.

Radca prawny Łukasz Krawczyk specjalizuje się w sprawach cywilnych, spadkowych oraz prawie pracy i ubezpieczeń społecznych.

Kancelaria Adwokacka Magda Rubczyńska - Obsługa prawna firm Żary

Kancelaria Adwokacka Magda Rubczyńska

 • Żary
Anna C.

Błyskotliwa, inteligentna i kompetentna, taka właśnie jest Pani Mecenas. Polecam z całego serca.

Lex Ventus Sp. z o.o.

 • Pełczyce

Nasza oferta obejmuje szeroko rozumiane prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, a także ewidencji zryczałtowanego podatku dochodowego, rozliczanie podatku PIT/CIT, sporządzanie bilansów rocznych dla osób prawnych oraz wiele innych usług. Reprezentujemy Klienta przed organami państwowymi: US / ZUS. Oferujemy także doradztwo gospodarcze, prawne i podatkowe. Z dbałością o dobro Klienta przygotujemy odpowiednią optymalizację podatkową. Każdy Klient podlega indywidualnej wycenie. Możliwość pracy zdalnej. Zapraszamy do kontaktu.

AP-TAX Anita Pilarz - Obsługa prawna firm Otyń

AP-TAX Anita Pilarz

 • Otyń
Grand Pol

Gorąco polecam. Pełny profesjonalizm. Obsługa na najwyższym poziomie.

SuperPrawniczka Pomysły na Biznes - Obsługa prawna firm Nowa Sól

SuperPrawniczka Pomysły na Biznes

 • Nowa Sól

Rozpoczęliśmy działalność w 2017 roku. Nasza specjalność to porady prawne, na terenie Nowa Sól.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Dąbrowski - Obsługa prawna firm Nowa Sól

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Dąbrowski

 • Nowa Sól
Joanna A.

Dobry specjalista, pracowity, zaangażowany i skrupulatny. Polecam kontakt z Panem Adwokatem.

Kardynał&Kardynał sp. z o.o.

 • Żagań
KOMORNIKUS SP. Z O. O.

Polecam usługi oferowane przez Kardynał&Kardynał. Oferta, która została przez nas wybrana mogę stwierdzić, że znajdowała się w budżecie jaki został założony. Profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

Kancelaria Doradcy Podatkowego - Obsługa prawna firm Nowy Tomyśl

Kancelaria Doradcy Podatkowego

 • Nowy Tomyśl
GOOD SOLUTION ŁUKASZ BRZEZIŃSKI

Witam Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Konradem Szczerze Polecam.

Brudło Jagustyn Kancelaria Radców Prawnych sp.j. - Obsługa prawna firm Bukowiec

Brudło Jagustyn Kancelaria Radców Prawnych sp.j.

 • Bukowiec
Żaneta F.

Kancelaria godna polecenia. Bardzo wysoka jakość świadczonych usług. Rzetelne i kompetentne prowadzenie sprawy. Niezwykle rzeczowi i zaangażowani, utrzymujący stały kontakt telefoniczny i mailowy. Jestem bardzo zadowolona z wyświadczonych usług prawnych. Polecam w 100%. Żanna. 

Techto Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Suliszewo

Techto Sp. z o.o.

 • Suliszewo

TRANSFORMATORY TOROIDALNE Techto PRZYSTOSOWANE SĄ DO PRACY W CIĘŻKICH WARUNKACH KLIMATYCZNYCH I ŚRODOWISKOWYCH. Mają opatentowaną metodę izolacji uzwojeń przy pomocy dwóch rodzajów polimerów. Hermetyczna izolacja nie przepuszcza wilgoci i gazów do środka transformatora. Transformatory mogą pracować przy 100% wilgotności. Uzwojenia pierwotne i wtórne wykonywane są opatentowaną metodą zabezpieczającą każdy zwój przed czynnikami zewnętrznymi. Są odporne na działanie bakterii, grzybów i pleśni. Izolacja jest wykonana ze specjalnie dobranych polimerów odpornych na duże zmiany temperatury, organizmy żywe i na odczynniki chemiczne. Technologia wykonywania uzwojeń oraz użyte materiały izolacyjne maksymalnie zmniejszają promieniowanie na zewnątrz i

oko - Obsługa prawna firm Szczecin

oko

 • Szczecin
Daniel M.

Polecam duże zaangażowanie w prowadzeniu moich Spraw. Jestem bardzo zadowolony. Bo bez Pana Michała nie dał bym Rady.

Kancelaria Radcy Prawnego Krystian Makowski

 • Stargard

Booking Fox Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Obsługa prawna firm Szczecin

Booking Fox Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Szczecin

Prowadzisz lub chcesz rozpocząć działalność? A może nie chcesz płacić ZUS oraz niższe podatki od dochodów? Zapraszam do kontaktu - Booking Fox to przede wszystkim: biuro rachunkowe, obsługa kadr, doradztwo prawne oraz firma windykacyjna. Pomożemy Ci w każdym prawno-biznesowym aspekcie rozwoju Twojego biznesu.

G2S Consulting Inspektor Ochrony Danych Osobowych - Obsługa prawna firm Szczecin

G2S Consulting Inspektor Ochrony Danych Osobowych

 • Szczecin
pehajk

Bardzo profesjonalna i rzetelna obsługa. Na plus zaliczę niewygórowane opłaty. Polecam wszystkim.

Kancelaria Radcy Prawnego Zuzanna Jędrzejewska - Obsługa prawna firm Szczecin

Kancelaria Radcy Prawnego Zuzanna Jędrzejewska

 • Szczecin
Sabina L.

Jestem zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas. Pomogła mi napisać pozew o zapłatę. Bardzo szybko się ze mną skontaktowała, wytłumaczyła wszystko rzeczowo. Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Polecam serdecznie Panią Mecenas.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrianna Nikołajczyk - Obsługa prawna firm Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrianna Nikołajczyk

 • Szczecin
Żaneta B.

Bardzo dobry adwokat. Polecam z całego serca.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sara Balcerowicz

 • Szczecin
Marika D.

Pani Sara Balcerowicz jest wspaniałym adwokatem, bardzo rzetelna, punktualna, można na nią liczyć o każdej porze dnia i nocy. Bardzo zaangażowana w swoją pracę i kontakt z klientami. Serdecznie polecam

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Słubice, Rzepin, Ośno Lubuskie, Cybinka, Górzyca, Kunowice, Świecko, Czarnów, Kowalów, Drzecin, Grzmiąca, Rąpice, Białków, Gronów, Kunice, Sądów, Smogóry, Starościn, Żabice, Drzeńsko. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?