Obsługa prawna firm Piaseczno - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Piasecznie, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Piaseczno
perfekt serwis Karol Bartkowski

Z wielką przyjemnością polecam Kancelarię Pani Anny Wróblewskiej-Kała ze względu na jej dokładność i profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Kazimierz K.

Powiem krótko, nie wiedziałem ile nie wiem. Dzięki współpracy z prawnikami i księgowymi firmy zaoszczędziłem dużą kwotę na podatku. To, że sami wyszli z inicjatywą do mnie, budzi jeszcze większe zaufanie. Reasumując finanse firmy na plusie, współpraca na 5 z plusem! Polecam, Kazik, sp. handlowa.

Mariola M.

Pelen profesjonalizm. Bardzo indywidualne podejście do klienta. Pani Jolanta zawsze pomocna wysłucha jak psycholog, odpowiednio doradzi i poprowadzi tak aby było jak najłatwiej i najlepiej dla klienta. Polecam z całego serca.

Antoni T.

Szukałem kancelarii adwokata w Piasecznie. Polecono mi kancelarię adwokata Marcina Hołówki. Szybka i rzetelna porada prawna uchroniła mnie przed poważnymi i jak się okazało niepotrzebnymi kosztami. Polecam.

Karol Z.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Mecenas Katarzyną Augustyniak. Dzięki jej pomocy udało się wygrać trudną sprawę. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Polecam wszystkim !

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Piasecznie

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Piaseczna lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kacper S.

Problem z którym zwróciłem się do mecenasa Patricka jest bardzo trudny i złożony, ale okazało się, że dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Wyróżnia się on wiedzą specjalistyczną, wnikliwością w szczegóły sprawy i nadprzeciętnym zaangażowaniem. Dociekliwość, otwartość, bystrość umysłu i nie szablonowe podejście do problemu stawia go na wyżynach profesjonalizmu. Jego empatia, dyskrecja i szacunek okazywane każdemu człowiekowi pomagają przejść nawet najtrudniejsze chwile w życiu. Nigdy nie ocenia, a klienta traktuje jak partnera. Zawsze ma dla mnie czas, a moje dobro jest dla niego priorytetem. Swoją postawą potrafi przywrócić wiarę. Niewątpliwie jest człowiekiem godnym zaufania i polecenia w każdej sprawie.

Marcin W.

Kancelaria pracuje sprawnie, w miłej atmosferze ustala szczegóły. Bardzo polecam również za przystępność i podejście do klienta.

Lexcarta

 • Wilcza góra
 • 5 km od Piaseczno

Kancelaria Prawna Lexcarta to kancelaria radców prawnych posiadających bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych, a także doradztwa prawnego dla klinetów indywidualnych. Kancelaria prawnicza Lexcarta założona została w 2007 roku przez radcę prawnego Piotra Zakrzewskiego jako odpowiedź na zapotrzebowanie na doradztwo ze strony kontrahentów biznesowych. Od momentu założenia kancelaria stale się rozwija pozyskując nowych klientów oraz zwiekszając obszary praktyk prawa, w których się specjalizuje.

Kancelaria z sukcesami prowadzi obsługę prawną zarówno Klientów indywidualnych jak i firm w takich gałęziach prawa jak prawo karne, cywilne, rodzinne (rozwody, władza rodzicielska, alimenty), gospodarcze (dochodzenie zaległych należności). Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy opinie prawne, reprezentujemy interesy naszych Klientów na etapie przedsądowym, a także przed sądami wszystkich instancji. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Klienta.

Adwokat Agnieszka Jakubowska-Gregier świadczy kompleksową pomoc prawną z zakresu prawa rodzinnego, prawa spadkowego oraz gospodarczego.

Gawrylak-Szafirowska i Wspólnicy sp.k.

 • Konstancin-Jeziorna
 • 6 km od Piaseczno

Radca Prawny Marcin Kamiński

 • Lesznowola
 • 19 km od Piaseczno

Nasza działalność rozpoczęła się w 2017 roku. Nasza specjalność to prawo cywilne, odszkodowawcze, ubezpieczeniowe, na terenie warszawa, okolice piaseczna.

BRK Finanse

 • Piaseczno

Kancelaria Windykacyjna

 • Piaseczno

DTE

 • Konstancin-Jeziorna
 • 6 km od Piaseczno

KBSC

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno
Arleta L.

KBSC zostało stworzone i ma być nowoczesną platformą komunikacji z prawnikiem. Chcemy służyć Państwu zarówno w sytuacjach wyjątkowych jak i zaproponować możliwość stałej współpracy dla osób indywidualnych i firm. Kancelaria Adwokacka KBSC świadczy usługi doradcze i prawne z zakresów prawa, finansów, ekonomii i podatków. Nasze biuro znajduje się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 538, jednak dzięki formułom online jesteśmy w stanie zapewnić usługi na terenie całego kraju. KBSC ma być odpowiedzią na codzienne problemy małych i średnich przedsiębiorców, startup'ów, a także osób osób indywidualnych.

Kancelaria Prawnicza Wiejak i Partnerzy

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno
Patryk K.

Bardzo profesjonalna obsługa, otrzymałem dostęp do crm-a gdzie widziałem wszystkie czynności wykonane w sprawie, super opcja. Zdecydowanie polecam.

Kbg

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Jędra

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Kancelaria Adwokacka służy kompleksową pomocą prawną zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym, poszukującym profesjonalnej obsługi Klienta w różnych dziedzinach prawa. Oferujemy wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług i pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy. Wyróżnia nas pragmatyczne podejście do Klienta oraz dbałość o jakość świadczonych usług. Do problemów powierzonych Kancelarii przez naszych Klientów podchodzimy zawsze w sposób indywidualny, szukając najlepszych rozwiązań z uwzględnieniem stanowiska Klienta. Terminowość, skrupulatność, bieżący kontakt z Klientem to cechy, które w prowadzeniu sprawy są wyznacznikiem rzetelnej praktyki adwokackiej i taką praktykę oferujemy. Doświadczenie zdobyte w prowadzaniu

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Joanna Bany

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Oferujemy kompleksowe usługi doradztwa podatkowego zarówno na rzecz przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Zakres usług Kancelarii obejmuje w szczególności: - Bieżące doradztwo podatkowe - Planowanie podatkowe/optymalizacja podatkowa - Przygotowanie wniosków o interpretację podatkową - Audyty/przeglądy podatkowe - Obsługa postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych - Doradztwo w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Siedziba Kancelarii mieści się w Warszawie. Więcej informacji: www.kancelaria-bany.pl

MB Michał Banaś

 • Raszyn
 • 11 km od Piaseczno
Joanna N.

Jestem zadowolona z usługi Pana Michała. Pan szybko i rzeczowo doradził w mojej sprawie. Dziękuję i polecam.

Andrzej Dąbrowski Usługi Prawnicze

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Od 3 lat jestem osobą współtworzącą unikalną Kancelarię, w której skład wchodzą pełni pasji dla swojej pracy adwokaci i radcowie prawni. Jesteśmy zawsze blisko spraw naszych klientów. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, prawie pracy i prawie rodzinnym, ale nie boimy się także innych wyzwań. Dlatego do każdego zlecenie podchodzimy z najwyższą starannością.

ARPI Accounting

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Zrzeszamy ekspertów wyspecjalizowanych w zakresie księgowości, prawa oraz administracji kadrowo-płacowej. Wybierając ARPI, powierzasz swój biznes opiece profesjonalistów, którzy słuchają i odpowiadają zgodnie z potrzebami klienta. W 2018 roku całkowity obrót firm naszych klientów przekroczył 200 495 000 PLN. Zarządzamy kadrami i płacami ponad 2870 pracowników miesięcznie dla naszych klientów. Łączymy najlepsze standardy etyki biznesowej i profesjonalizm w spójną usługę. Dzięki temu poczujesz, że księgowość Twojej firmy znalazła się w bezpiecznych rękach.

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Gronner

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłem aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, a następnie w 2014 roku złożyłem z wynikiem pozytywnym egzamin radcowski, uzyskując tym samym uprawnienia radcy prawnego. Od 2016 roku prowadzę kancelarię prawną z siedzibą w Warszawie. Osobiście zajmuje się sprawami każdego z Klientów, przywiązując jak największą wagę do każdej z nich. Moje usługi obejmują m.in.: - windykację należności; - reprezentację oraz wsparcie w postępowaniach sądowych; - reprezentację oraz wsparcie w postępowaniach egzekucyjnych oraz zabezpieczających; - reprezentację oraz

HAGANA

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno
Fibero GmbH Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie. Polecamy współpracę.

Kancelaria Prawna Liderio

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

SCHNEIDER GROUP

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Wspieramy firmy z całego świata w zakresie prowadzenia działalności w Polsce, Rosji, Kazachstanie, na Białorusi i Ukrainie. Zakres Naszych usług obejmuje wsparcie przy wejściu na rynek, outsourcing księgowości, doradztwo podatkowe, obsługę kadrowo-płacową, system ERP, jak również wsparcie prawne ze szczególnym uwzględnieniem prawa migracyjnego, pracy i korporacyjnego. Dzięki SCHNEIDER GROUP otrzymasz kompleksowe wsparcie w Polsce i krajach rosyjskojęzycznych. Warszawskie biuro SCHNEIDER GROUP rozpoczęło działalność w 2011 roku, obecnie jest jednym z najprężniej rozwijających się w grupie. Zespół 14 specjalistów obsługuje ponad 50 firm z całego świata, a wśród Klientów, którzy nam zaufali można znaleźć przedstawicieli takich branż jak

"Kądrowska Law&Tax" Klaudia Kądrowska Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Data Protection Advisiry Group sp. zoo

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno
Marcin C.

Pełen profesjonalizm. Wszystkie dokumenty zostały dostarczone w terminie. Bardzo szybko odpowiadają na maila i zawsze odbierają telefon, gdy potrzebuję porady związanej z RODO.

Rafał Kubik Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w kancelarii notarialnej, sądzie rejonowym oraz prokuraturze, ale przede wszystkim jako asystent, a następnie starszy asystent sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie. Obszary działalności: - Wdrożenie RODO w firmie (także szkolenie w zakresie ochrony danych osobowych); - Pomoc w legalizacji zezwoleń na pobyt i pracę dla cudzoziemców; - Odszkodowanie od ubezpieczycieli; - Odszkodowanie za wypadki przy pracy; - Odszkodowania turystyczne; - Rozwody, alimenty, nawiązywanie kontaktów; - roszczenia cywilne; - umowy dotyczące praw autorskich; - Prawo gospodarcze i handlowe (tworzenie spółek, pomoc prawna, obsługa firm). Oprócz praktycznego

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Józefów
 • 13 km od Piaseczno

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Brzozowski

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno
Krystyna S.

Pełne zaangażowanie Pana Mecenasa Łukasza Brzozowskiego w prowadzoną sprawę. Zawsze mogłam liczyć na pomoc Pana Mecenasa, choćby telefonicznie – świetny kontakt, człowiek wspierający, pomocny radą. Ogromna wiedza i doświadczenie Pana Mecenasa sprawiły, że znów mogę spać spokojnie. Polecam z całego serca. Janina S.

Doradztwo Prawne Jakub Leszczyński

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Rozpocząłem działalność w 2017 roku. Moja specjalizacja to szeroko pojęte doradztwo prawno-podatkowe dla osób fizycznych i osób prawnych, na terenie całego kraju. Preferuję pracę zdalną.

Data Legal Solutions Sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Data Legal Solutions (DLS) jest firmą wspierającą małych i średnich przedsiębiorców w bezpiecznym i legalnym przetwarzaniu przez nich danych osobowych. Realizujemy to dostarczając wysoko merytoryczne doradztwo prawne, organizacyjne oraz technologiczne w optymalnej cenie. Data Legal Solutions sp. z o.o. świadczy usługi doradcze od roku 2016 r. (wcześniej funkcjonowała pod nazwą DLS Maciej Chodorowski). Od tego czasu uzyskaliśmy bogate oraz unikatowe doświadczenie w zakresie świadczenia usług z zakresu ochrony danych osobowych. Przez ten czas firma zbudowała swoją bazę wiedzy, która umożliwia realizację efektywnych i bezpiecznych rozwiązań prawnych w zakresie ochrony danych osobowych.

Kancelaria LexIQ

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Realizujemy zlecenia od 2018. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Trójmiasto. Zakres świadczonych przez naszą firmę usług to prawo i mediacje. Wystarczy, że skontaktujesz się, a otrzymasz ofertę.

Unihorizon foreigners' aid

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Unihorizon zajmuje się kompleksową organizacją pobytu cudzoziemców przebywających na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, prowadzeniem spraw związanych z legalizacją pobytu, uzyskiwaniem zezwoleń na pracę, zawieraniem “mieszanych małżeństw” oraz wyszukiwanie mieszkań, szkół i domów. Nasz oferta obejmuje również usługi związane z rejestracją spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek akcyjnych, oddziałów i placówek zagranicznych przedsiębiorstw. Oferujemy : - przygotowanie umowy spółki, - umówienie terminu u notariusza, - rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym, - rejestracja w urzędzie statystycznym i uzyskanie numeru statystycznego (REGON), - uzyskaniu numeru NIP i rejestracji dla celów podatku VAT, Nasze usługi kierujemy zarówno

Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

IUSNOVUM Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Boroń

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno
Marcin J.

Pełen profesjonalizm i wysoka kultura obsługi, słowność co do terminów. Sprawa z którą się zwróciłam nie była prosta ale Pan Mecenas wraz z zespołem pomogli, zakończyło się po mojej myśli. Polecam bardzo!

Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Aleksandra Kretkiewicz

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno
Zakład ogólnobudowlany Degórski Leszek

Moja firma korzysta z opieki prawnej pani Kretkiewicz, bardzo rzetelna i w pełni profesjonalna usługa. Polecam.

Biuro Rachunkowe INESSA S.C.

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Zajmujemy się prowadzeniem księgowości małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całej Warszawy z możliwością dojazdu do Klienta. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu usługi przez nas świadczone są na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.inessa.waw.pl Serdecznie zapraszamy.

Joanna Szczawińska

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno
Svitlana Krendelieva SK

Pani Joanna jest profesjonalista w każdym calu, sprawa została załatwiona szybko i sprawnie. Wszystkie kwestie szczegółowo wyjaśnione. Pomoc merytoryczna na każdym etapie. Kontakt doskonały

Kancelaria Adwokacka adwokat Jarosław Leś

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Kancelaria Adwokacka adwokata Jarosława Lesia świadczy kompleksową pomoc prawną w zakresie usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych jak i obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Jednostkowe podejście do Klienta oraz profesjonalizm, pozwalają na zaplanowanie odpowiedniej strategii działania, mającej na celu wypracowanie optymalnych w danej sytuacji rozwiązań. Wyróżniamy się profesjonalną obsługą klientów w języku angielskim, dzięki współpracy z tłumaczem języka prawniczego i ekonomicznym.

POLSKI KAPITAŁ INWESTYCYJNY

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Inwestujemy w bezpieczeństwo przedsiębiorców, dlatego dysponujemy narzędziami które wspomagają profilaktykę biznesu. -Oferujemy pełną weryfikację kontrahentów (korzystając z 63 baz danych) -W jednym miejscu integrujemy wszystkie bazy i raporty z takich wywiadowni jak (KRD, ERIF, INFOMONITOR) itd. -Analizujemy czynniki niefinansowe -Udostępniamy algorytm który wspiera detekcję "słupów" oraz "fraudów" -Niwelujemy ryzyko transakcyjne (przy fakturach na odroczony termin płatności) -Jako jedyni w Polsce udostępniamy dostęp do informacji z bazy bankowej -Windykujemy należności na koszt dłużnika

Anita Hnatyszyn Kancelaria Notarialna

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Kancelaria Podatkowa MWM

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Oferujemy usługi księgowe dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą oraz pomoc przy zakładaniu oraz rejestracji firmy. Nasza kadra uczestniczy w szkoleniach i na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę, aby zawsze zapewnić najwyższą jakość usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie księgowe. Nieustanne poszerzanie wiedzy i sumienne realizowanie zleceń umożliwiło nam stworzenie niezwykle konkurencyjnej oferty. Ponadto gwarantujemy współpracę przebiegającą w miłej atmosferze. Oferowane usługi rachunkowe realizujemy na terenie całej Polski, więc zapraszamy do współpracy także firmy spoza Warszawy. Wszystkie dokumenty mogą zostać dostarczone kurierem, pocztą lub drogą elektroniczną. Oferta obejmuje: Rejestrację spółki w KRS/CEIDG oraz

Obsługa Płatności

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno
Sandler Training Polska Sp. z o.o.

Po różnego rodzaju doświadczeniach z firmami wspierającymi w obszarze monitoringu i windykacji nareszcie partner, który spełnia nasze oczekiwania - terminowość, skrupulatność, uprzejmość w kontaktach z kontrahentami, otwartość i reagowanie na uwagi, bardzo przyjazna i relacja zarówno z osobą bezpośrednio zaangażowaną w proces jak i z właścicielem. Jesteśmy zadowoleni w najwyższym stopniu, serdecznie rekomendujemy!

Kancelaria Prawna Katarzyna Kraus - Piechnik

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Świadomość zasad prawnych jest obecnie bardzo znacząca. Należy mieć także odpowiednie wsparcie, dzięki jakiemu można optymalnie zadbać o własne sprawy. Nasza kancelaria usług prawnych to fachowe usługi i doradztwo, jakie umożliwi rozwiązać każdą sprawę. Gwarantujemy świadczenia dla przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Pracujemy z takimi obszarami prawa jak: rodzinne, spadkowe, kanoniczne, internetowe, mieszkaniowe i wiele pozostałych zakresów prawa. Zapraszamy do zainteresowania się naszą szczegółową ofertą oraz do spotkań z naszą kancelarią.

LUMINE Kancelaria Radcy Prawnego Mariola Bienias

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno
Anna J.

Pracuję w szkole. Jestem pedagogiem. Parokrotnie korzystałam z porad Radcy Prawnego p. Marioli Bienias dotyczących spraw szkolnych oraz prywatnych. Zawsze otrzymałam szybką i profesjonalną pomoc.Chciałam jeszcze zaznaczyć, że p. Mariola Bienias jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Zachęcam do korzystania z usług Kancelarii LUMINE. Anna

RKR Finance Sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Misją i specjalnością biura rachunkowego RKR Finance jest księgowość i doradztwo prawno-podatkowe. Nasza działalność ma na celu dostarczanie Klientom najlepszych rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb i oczekiwań. Wspieramy naszych Klientów wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem. W naszej działalności kierujemy się takimi wartościami jak profesjonalizm, odpowiedzialność, elastyczność, przejrzystość oraz etyka biznesowa. Zlecone nam zadania wykonywane są przez zespół wyspecjalizowanych pracowników: księgowych, doradców podatkowych, prawników oraz specjalistów działu kadr. Przedmiotem naszej działalności są szeroko rozumiane usługi księgowe, oraz doradztwo podatkowe i prawne.

Umbrella Consulting

 • Warszawa
 • 17 km od Piaseczno

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn, Lesznowola, Zalesie Górne, Głosków, Złotokłos, Mysiadło, Łazy, Magdalenka, Baniocha, Wólka Kosowska, Ustanów, Błonie, Prażmów, Zgorzała, Bobrowiec, Łoś, Gołków. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?