Obsługa prawna firm Chodzież - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Chodzieży, 2021

57 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 57 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Chodzież

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski posiada swoje oddziały na terenie Wielkopolski oraz Kujaw. Zajmujemy się obsługą spraw cywilnych , gospodarczych, jak i karnych. Właściciel firmy posiada uprawnienia mediatora stałego, w związku z czym w kancelarii można sporządzić ugodę alimentacyjną, jak i o podział majątku wspólnego. Najbliższy oddział kancelarii znajduje się w Chodzieży i w Wągrowcu.

Kancelaria Radcy Prawnego i Mediatora Dawid Rzeski - Obsługa prawna firm Wągrowiec

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski zajmuje się świadczeniem usług prawnych dla osób fizycznych i osób prawnych. Założyciel kancelarii posiada uprawnienia mediatora sądowego, zajmuje się sporządzaniem ugód w zakresie m. in. alimentów, ustalaniem kontaktów rodziców z dziećmi, jak i porozumień rodzicielskich. Siedziba kancelarii znajduje się na piętrze budynku Pekao.

Kancelaria Adwokacka Tomasz Królczyk

 • Wągrowiec
 • 28 km od Chodzież

Kancelaria Adwokacka Anna Makowska - Obsługa prawna firm Wągrowiec

Kancelaria Adwokacka Anna Makowska

 • Wągrowiec
 • 28 km od Chodzież
Marlena Z.

Polecam za fachową obsługę i pełen profesjonalizm. Pani Adwokat traktuje każdego klienta indywidualnie, dostosowując plan działania do jego potrzeb. Bardzo dogodny kontakt zarówno telefoniczna, jak i osobisty. Sprawa prowadza w taki sposób, że klient informowany jest o każdym następnym kroku działania.

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Woźniak

 • Piła
 • 21 km od Chodzież

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Chodzieży

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Chodzieży lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Dariusz Grabarczyk

 • Piła
 • 21 km od Chodzież

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy - Obsługa prawna firm Piła

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy

 • Piła
 • 21 km od Chodzież
Kamila K.

Kancelarię Wyrwa i Wspólnicy, postrzegam jako bardzo sprawnie i skutecznie działający zespół fachowców a mecenas Pan Krzysztof Wyrwa jest zawsze przygotowany do spotkanie, niezwykle merytoryczny o bardzo ludzkim i ciepłym podejściu do klienta. To co jest dla mnie najważniejsze to to że jest bardzo skuteczny w swoich działaniach. Dziękując za okazaną pomoc w sprawie, mogę napisać jedno - polecam tę kancelarię.

Usługi Inżynierskie

Terminowość przekazywanych danych, rzetelne informowanie o zmianach i nowościach w przepisach, bardzo mila atmosfera podczas roboczych wizyt w biurze.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Święcichowska-Tchórz - Obsługa prawna firm Oborniki

Radca Prawny Anna Święcichowska-Tchórz Absolwentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aplikację radcowską odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Wpisana na listę radców prawnych pod numerem PZ-4613. Bogate doświadczenie zawodowe zdobywała przez wiele lat w poznańskich kancelariach radcowskich. Świadczyła w nich kompleksową obsługę prawną zarówno podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych. Obecnie, aby maksymalnie podwyższyć jakość świadczonych usług, współpracuje z kancelariami radcowskimi oraz adwokackimi na terenie całego kraju. Dodatkowo świadczy pomoc prawną w Punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w kilku miastach w Wielkopolsce. Kancelaria Radcy Prawnego

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Śpiewak

 • Złotów
 • 41 km od Chodzież
Hanna W.

Pan mecenas jest osobą rzetelną , w 100% oddaną prowadzonej sprawie. Zawsze służy radą i pomocą.Stały kontakt i informacje na bieżąco. Sprawa wydawała się bez szans dzięki Panu Mecenasowi pozytywnie zakończona Gorąco polecam!!

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Nitka

 • Nakło nad Notecią
 • 49 km od Chodzież

Firma świadczy usługi w zakresie: doradztwa, pośrednictwa, skupu długów, windykacji należności,doradztwa gospodarczego. W zakres usług wchodzą także usługi prawne: adwokaci,dochodzenie wierzytelności,obsługa prawna firm, pisma, wnioski, podania,prawo budowlane,prawo cywilne, prawo gospodarcze,prawo pracy, prawo spółdzielcze, prawo ubezpieczeniowe, radcy prawni, sprawy procesowe, umowy, prawo umów

Kancelaria Adwokacka w Nakle nad Notecią - Obsługa prawna firm Nakło nad Notecią

Kancelaria Adwokacka w Nakle nad Notecią

 • Nakło nad Notecią
 • 49 km od Chodzież

Abc

 • Murowaniec
 • 55 km od Chodzież

BUĆKO KAROLINA KANCELARIA PRAWNA - Obsługa prawna firm Kiekrz

BUĆKO KAROLINA KANCELARIA PRAWNA

 • Kiekrz
 • 57 km od Chodzież
Yeri

Witam.Skorzystałem z usług.Było mało czasu(kilka dni),jednak dało radę zebrać materiały na rozprawę w sądzie.Pani mecenas miała pomysły.Tzw.Kowalski gubi się w procedurach, a tu pełen profesjonalizm i spokój w organizacji materiałów. Zadowolony. J.Goc

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Menz - Obsługa prawna firm Gniezno

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Menz

 • Gniezno
Mateusz M.

Pełen profesjonalizm, rzetelne informacje oraz najważniejsze, zadowolony klient. Nic dodać, nic ująć. Najlepsza kancelaria jaką znam.

Kancelaria Adwokacka Dawid Łuczak - Obsługa prawna firm Gniezno

Kancelaria Adwokacka Dawid Łuczak

 • Gniezno
Marta W.

Jestem bardzo zadowolona! Pan Dawid bardzo pomocny i zaangażowany. Myślałam, że nic nie da się zrobić, a wygraliśmy.

adwokat Jędrzej P. Kwiczor Kancelaria Adwokacka

 • Gniezno

Adwokat Jędrzej P. Kwiczor świadczy pomoc prawną w zakresie prawa karnego jako obrońca i pełnomocnik, prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa gospodarczego. Kancelaria obsługuje w szczególności sprawy bardzo trudne - o najpoważniejsze przestępstwa kryminalne oraz cywilne i rodzinne, w których istnieje bardzo poważny konflikt i skomplikowany stan prawny. Wszelkie informacje przekazane adwokatowi chronione są bezwzględną tajemnicą adwokacką. Adwokat Jędrzej P. Kwiczor komunikuje się z klientami bezpośrednio, co ułatwia wymianę informacji oraz szybkie reagowanie.

EQC

 • Gniezno

Adwokat Poznań Adam Baszkowski - Obsługa prawna firm Poznań

Adwokat Poznań Adam Baszkowski

 • Poznań

Dzień dobry. Kancelaria prawna prowadzona przez Adama Baszkowskiego jest jedną z najlepszych kancelarii w Poznaniu. Swoim obecnym i przyszłym klientom oferujemy pełen profesjonalizm i rzetelność. Ciągle zmieniające się prawo nie pozwala nam spocząć na laurach, ciągle dokształcamy się w różnych dziedzinach prawa. Specjalizujemy się w windykacjach, sprawach rozwodowych oraz w sprawach karnych.Nasz zespół tworzą profesjonaliści w swojej dziedzinie. Osoby tworzący nasz zespół są merytorycznie oraz praktycznie przygotowane do prowadzenia nawet ciężkich spraw, nie odmawiamy nikomu. Nasze ogromne doświadczenie zdobyliśmy pracując z wieloma klientami , osobami fizycznymi, przedsiębiorstwami nawet z innych krajów. Mając na uwadze cenny czas i dobro

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Mikołajczak

 • Poznań

Naszą pasją jest Prawo rozumiane jako potrzeba oddania każdemu tego, co mu się należy. Świadczymy usługi prawne z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego oraz gospodarczego. Tworzymy lub opiniujemy umowy, wspieramy klientów w negocjacjach handlowych oraz reprezentujemy w postępowaniach sądowych. Doradzamy w sprawach związanych z prowadzeniem bieżącej działalności gospodarczej. Ze szczególnym zainteresowaniem podchodzimy do spraw egzekucyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii zamieszczoną na stronie internetowej.

Jakub Skurzyński Dobrze Radzę

 • Poznań

Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz

 • Poznań
Cezary K.

Rozmowa przebiegła pomyślnie, uzyskałem wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie ważne informacje dotyczące sprawy. Polecam kancelarię!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Smolińska - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Smolińska

 • Poznań
Marzena M.

Pani Mecenas jest bardzo miłą i konkretną osobą, dzięki czemu współpraca przebiegała w pozytywnej atmosferze i bez poczucia dystansu podczas dzielenia sie swoimi problemami. Jednak najważniejsze podczas współpracy okazało się fachowe podejście do zagadnienia i mnie jako klienta, dzieki czemu jako osoba nie znająca sie na prawie, miałam jasny ogląd sytuacji i otrzymałam więcej informacji i wsparcia merytorycznego niż oczekiwałam. Serdecznie polecam współpracę z Adwokat Katarzyną Smolińską.

FD-EKO Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Poznań

FD-EKO Sp. z o.o.

 • Poznań
PAKO GROUP Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k

Perfekcyjnie przeprowadzone postępowanie administracyjne w zakresie uzyskania decyzji na przetwarzanie odpadów. Polecamy.

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła

 • Poznań
Sławomir B.

Współpraca z Kancelarią Pani Ewy rozpoczęła się od szczegółowego rozpoznania, gatunkowo ciężkiej sprawy. Już następnego dnia otrzymałem dwa możliwe scenariusze rozwiązania problemu. Dopracowane dokładnie i rzetelnie. W rezultacie sprawa wygrana! Pełen profesjonalizm i opanowanie. Polecam.

Centrum Wyceny - Obsługa prawna firm Poznań

Centrum Wyceny

 • Poznań

Wycena wszystkich rodzajów nieruchomości, m.in.: • lokale mieszkalne; • domy, • grunty niezabudowane, • rola, • lokale użytkowe, • budynki magazynowe i przemysłowe, • budynki handlowo- usługowe. dla każdych potrzeb, spełniająca wszystkie wymogi. Posiadamy uprawnienia do sporządzania wycen do celów kredytowych, potwierdzone wpisem na listę Związku Banków Polskich. Szybka i profesjonalna wycena spełniająca wymagania wszystkich banków przy udzielaniu kredytu hipotecznego, a także innych instytucji. Zapewniamy profesjonalną obsługę i poufność powierzonych informacji. Każdy Zleceniodawca otrzymuje w konkurencyjnym terminie rozwiązanie spełniające jego potrzeby. Skontaktuj się z nami. Paweł Żółtowski. Rzeczoznawca majątkowy.

Kubiak Consulting Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Poznań

Kubiak Consulting Sp. z o.o.

 • Poznań
Pictura sp. z o.o.

Kompleksowe doradztwo i wsparcie przy utworzeniu spółki w zaledwie kilka dni, co było dla nas ważne bo zależało nam na czasie. Dodatkowo firma stworzyła biznesplan dla naszej działalności, który okazał się bardzo pomocny przy podejmowaniu kluczowych decyzji na starcie. Możemy liczyć na bieżące wsparcie Kubiak Consulting w zakresie doradztwa biznesowego przy planowanych inwestycjach jak również z obsługi spraw księgowych, podatkowych i kadrowych.

Kancelaria Radcy Prawnego Zofia Niewrzęda - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Zofia Niewrzęda

 • Poznań

Moje dotychczasowe zadania uwzględniały w dużej mierze bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, w tym sporządzanie opinii, przygotowywanie, negocjowanie i redagowanie umów cywilnych i gospodarczych oraz innych dokumentów, a nadto reprezentowanie klientów, w tym przede wszystkim przed sądami powszechnymi w sporach sądowych. Pozwoliło mi to zdobyć praktyczną znajomość prawa cywilnego i gospodarczego oraz rozwinąć zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji i rozwiązywania problemów prawnych. Prace te zawsze były dokładnie zaplanowane, a ich rezultaty spełniały postawione cele i realizowane były w wyznaczonych terminach. Doświadczenie zdobywam od 2010 roku w kancelariach prawnych. Od maja 2015 roku rozpoczęłam dodatkowo prowadzenie

KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY MARTA SZAFER - Obsługa prawna firm Poznań

KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY MARTA SZAFER

 • Poznań
Playnet Sp. z o.o.

Według mnie nie piękne słowa, którymi można byłoby opisać działania p. Marty, a czyny świadczą o jakości i umiejętności. W tym przypadku z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Radcę Prawnego p. Martę Szafer jako dobrego i odpowiedzialnego partnera biznesowego. Wspólnie zrobiliśmy bardzo czasochłonne i ciężkie przekształcenie z DG na s.k., sp. z o. o. z zachowaniem wszystkich zobowiązań i umów.

Rzeczoznawcy Poznań - Obsługa prawna firm Poznań

Rzeczoznawcy Poznań

 • Poznań
Jacek M.

Polecam firmę rzeczoznawców z Poznania, którzy zajęli się moją sprawą od A do Z. Szczegółowo zajęli się analizą i wyjaśnili mi cały proces wyceny oraz co następnie stanie się z moją sprawą. Nie minął miesiąc i środki z ubezpieczenia były już na moim koncie takie jak oczekiwaliśmy z zespołem rzeczoznawców z Poznania. Polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Trawiński - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Trawiński

 • Poznań

Kancelarie oferują bieżące i stałe doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego (w szczególności w sprawach dotyczących niedozwolonych postanowień umownych w umowach kredytowych, roszczeń odszkodowawczych itp.), prawa rodzinnego (w tym sprawy o rozwód, separację, ustalenie kontaktów, alimenty), prawa gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa karnego (również w sprawach karno-skarbowych oraz sprawach o wykroczenia) a także reprezentowanie Państwa interesów przed sądami powszechnymi, organami administracji publicznej oraz pomoc w negocjacjach z kontrahentami.

Kancelaria Adwokacka Michał Leń - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Michał Leń

 • Poznań
Przemysław W.

Bardzo rzetelna i sprawna obsługa klientów. Wszystko na czas i wyjątkowo profesjonalne. Zdecydowanie polecam Pana mecenasa.

Monika Lewicka

 • Poznań

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ - Obsługa prawna firm Poznań

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ

 • Poznań
Mateusz J.

Usługi prawne świadczone przez kancelarie Business Advice należy ocenić wzorowo. Bezproblemowy kontakt, doradztwo na najwyższym poziomie i przede wszystkim przystępne ceny usług.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs

 • Poznań
Anna S.

Jestem bardzo zadowolona z pomocy prawnej Pani Adwokat. W trakcie prowadzonej sprawy wykazała się bardzo dużą kompetencją, zaangażowaniem i solidnością, zawsze doskonale przygotowana na umówione spotkania. Mogę z czystym sumieniem polecić‼️

Kancelaria Piotr Sieńko - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Piotr Sieńko

 • Poznań

Prawnik, mediator. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W chwili obecnej odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Absolwent kierunku politologia, na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Prezes Zarządu Fundacji Ochrony Praw Konsumentów S&P. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w zakresie prawa finansowego, gospodarczego, podatkowego i cywilnego. Na co dzień świadczy pomoc prawną oraz doradztwo gospodarcze dla przedsiębiorców.

Mega Lex Sp. z o.o - Obsługa prawna firm Poznań

Mega Lex Sp. z o.o

 • Poznań
ZEM SWARZĘDEZ Sp z o.o.

Przez kilkanaście lat wzajemnej współpracy zawsze spotykaliśmy się z rzetelnością prowadzenia ksiąg rachunkowych i mogliśmy liczyć na wsparcie w trudnych sprawach z klientami. Firma Mega Lex Sp. z o.o. jest firmą godną polecenia.

Michał Burtowy - Adwokat - Obsługa prawna firm Poznań

Michał Burtowy - Adwokat

 • Poznań
Paweł B.

Świeże i niesztampowe podejście do sprawy. Rzetelność i profesjonalizm kancelarii moim zdaniem nie do podważenia. Polecam.

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Poznań

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Karolina K.

Pani Profesor reprezentowała mnie w trakcie rozwodu, dzięki Pani Iwonie sprawę wygraliśmy. Bardzo profesjonalna, konkretna, służy pomocą. Szczerze polecam!

ABC Audit

 • Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Nawrocki - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Nawrocki

 • Poznań
Jacek M.

Profesjonalna i rzetelna kancelaria. Prowadzi wszystkie moje sprawy biznesowe. Nigdy nie mam problemu z kontaktem. Zawsze rzetelni i terminowi. A do tego maja jasne zasady wyceniania usług. Bardzo pomocni przy windykacji należności

kancelaria radcy prawnego

 • Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Konieczna-Drescher - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Konieczna-Drescher

 • Poznań
Eam Concept

Obsługa bardzo miła. Pani Edyta udzieliła bardzo obszernych wskazówek i informacji w mojej sprawie. Jak najbardziej mogę polecić.

Kancelaria LEXiq prawo & mediacje - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria LEXiq prawo & mediacje

 • Poznań

W skład naszego zespołu wchodzą najlepsi adwokaci , radcy prawni , mediatorzy i prawnicy zagraniczni, których rzetelna wiedza prawna i dążenie do wyszukiwania najlepszych rozwiązań sprawia , że spółka świadczy dla naszych Klientów usługi najwyższej jakości. Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo pracy , prawo karno-skarbowe, prawo spółek , prawo gospodarcze, prawo administracyjne i podatkowe, pisanie pism i odwołań , zakładanie spółek polskich i zagranicznych.

Kancelaria Radcy Prawnego Błażej T. Siwek - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Błażej T. Siwek

 • Poznań

Mecenas Błażej T. Siwek jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W swojej praktyce, zajmuje się obsługa klientów indywidualnych jaki i przedsiębiorstw. Specjalizuje się w sprawach rozwodowych oraz innych z nimi związanych, o alimenty czy podział majątku. Ważną gałęzią działalności Kancelarii jest obsługa prawna firm czy gmin. Mecenas Siwek zdobył już zaufanie klientów a jego kancelaria jest rozpoznawana na poznańskim rynku. Mecenas siwek to z pewnością <a href="http://kancelariasiwek.com">dobry prawnik z poznania</a> , któremu warto powierzyć swoje sprawy.

Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator - Obsługa prawna firm Poznań

Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator

 • Poznań
Julia D.

Polecam osobom, które cenią sobie, jak cena idzie w parze z dobrą jakością.

Solidus Partners

 • Poznań

Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska

 • Poznań
ADAM O.

Bardzo profesjonalne podejście do swoich obowiązków Pani Mecenas przejęła moją sprawę rozwodową po innym adwokacie, który nie zrobił nic! aby moją sprawę wygrać. Moja sytuacja wyglądała beznadziejnie mimo nieufności po pierwszych kontaktach z adwokatami Panie zajęły się moją sprawą w sposób w jaki to zrobiły i doprowadziły do pozytywnego zakończenia mojej sprawy to klasa sama w sobie. Polecam wszystkim osobą rozwodzącym się jeszcze raz dziękuje za okazaną pomoc ADAM.

Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Pan M.

Adwokat z doświadczeniem. Dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu i wiedzy Pani mecenas moja sprawa została szybko przeprowadzona Zawsze gotowa do udzielenia informacji, kontaktowa i przygotowana. Obsługa prawna na najwyższym poziomie.

BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE K&W SP. Z O. O. - Obsługa prawna firm Poznań

BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE K&W SP. Z O. O.

 • Poznań

Jeszcze kilka lat temu typowy polski przedsiębiorca mógł bez większego problemu sam rozliczać swoją działalność, ewentualnie powierzyć to pani Grażynce, takiej "solidnej" księgowej, co numery telefonów do urzędu znała na pamięć i jak czegoś nie wiedziała, to dzwoniła do pani Halinki ze skarbówki, żeby się dowiedzieć. W 2020 roku prowadzenie księgowości, sprawozdawczość podatkowa i rozliczanie się z obowiązków nie tylko wobec organów podatkowych, ale i innych instytucji państwowych, przypomina bieg sprintem przez pole minowe. Jeden fałszywy ruch i dochodzi do tragedii, w oczach urzędu uczciwy, ciężko pracujący przedsiębiorca staje się oszustem, a miano to ciągnie się za nim nawet po prawomocnym oczyszczeniu z zarzutów przez sąd. Kiedyś

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Stachowiak - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Stachowiak

 • Poznań
Maciej K.

Korzystałem z pomocy tego skutecznego fachowca. Pan adwokat Marcin Stachowiak jest życzliwy i kompetentny. Wysłuchał mnie cierpliwie i zaproponował najlepsze rozwiązanie mojego problemu. Wygrał moją sprawę rozwodową i bardzo mu za to dziękuję.

Michał Walczak doradztwo prawne

 • Poznań

Nasza działalność rozpoczęła się w 2017 roku. Nasza specjalność to przekształcenia spółek, umowy gospodarcze, obsługa podmiotów gospodarczych, na terenie Poznań, Wrocław, Warszawa, Kraków, Szczecin, Kołobrzeg.

Kancelaria LTD Solutions Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria LTD Solutions Sp. z o.o.

 • Poznań

Kancelaria LTD Solutions Sp. z o.o. to firma, w której można uzyskać wsparcie w wielu procesach biznesowych, zarówno na etapie ich uruchamiania, jak i usprawniania już funkcjonującego przedsiębiorstwa. Miejsce to tworzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy niesienie pomocy biznesmenom traktują jako misję. Są to uznani specjaliści od prawa gospodarczego, którzy również zarządzają swoimi interesami. Klienci mogą wykupić kompleksową obsługę prowadzenie księgowości, która przewiduje nie tylko prowadzenie rozliczeń finansowych, ale także np. wykonywanie audytu diagnozującego słabe strony firmy przynoszące straty oraz przygotowywanie planu naprawczego. Specjaliści zajmą się też wszystkimi aspektami prawno-podatkowymi. Początkujący

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Poznań

Shwvvs

 • Poznań

DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania - Obsługa prawna firm Poznań

DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania

 • Poznań

Kim jesteśmy? * Strategia, finanse, rozwój. Wsparcie dla MŚP. Warunkiem rozwoju i zdobywania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw sektora MŚP jest realizacja odpowiedniej strategii zbudowanej w oparciu o precyzyjne informacje (o firmie i jej otoczeniu) oraz szczególnie istotne – racjonalne planowanie i nadzór nad finansami. Mając tego świadomość, stworzyliśmy Biuro Wsparcia Zarządzania, łączące zalety firmy konsultingowej i biura rachunkowego. * Profesjonalizm w zarządzaniu. Świadczymy wysokiej jakości usługi wspomagające zarządzanie w następujących obszarach: Dyrektor finansowy – na zasadach outsourcingu Biuro rachunkowe z elementami rachunkowości zarządczej pozyskiwanie Finansowania Zewnętrznego - dotacje unijne i in. -

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Chodzież, Budzyń, Szamocin, Margonin, Zacharzyn, Rataje, Podanin, Nietuszkowo, Strzelce, Laskowo, Sypniewo, Milcz, Lipa, Zbyszewice, Atanazyn, Dziewoklucz, Kamionka, Pietronki, Stróżewo, Szamoty. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?