Obsługa prawna firm Bytów - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Bytowie, 2021

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Bytów
KEENYS STUDIO Kinga Gełdon-Czech

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Natalii. Działa szybko i profesjonalnie. Jej wiedza i zaangażowanie są moim zdaniem na najwyższym poziomie. Z pewnością jeszcze skorzystam z usług tej Kancelarii. Polecam każdemu, kto szuka najlepszego rozwiązania dla swoich problemów w stosunkowo szybkim czasie.

Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Nationale-Nederlanden - Obsługa prawna firm Kobylnica
Pramar

Profesjonalne podejście czyli takie, jakiego się spodziewaliśmy. Firma jest bardzo elastyczna i dopasowała się w 100% do potrzeb naszych i naszych pracowników. Ponadto kontakt jest natychmiastowy, a każde pytanie jest bezpośrednio rozwiązywane. Pan Janusz, który zajmuje się naszym ubezpieczeniem jest człowiekiem reprezentującym klasę dżentelmena, co przekłada się na miłą, pewną i profesjonalną obsługę.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Sendecki - Obsługa prawna firm Słupsk

Jestem doświadczonym specjalistą w zakresie rozwodów, prawa rodzinnego, cywilnego, gospodarczego, prawa pracy a także prawa karnego. Świadczę usługi prawne zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. Jestem przekonany, że u rozwiązania każdego problemu leży jego zrozumienie, dlatego zawsze podejmuje wyzwanie i zawiłe zagadnienia prawne omawiam z klientami językiem prostym i zrozumiałym. W swojej praktyce zajmuje się udzielaniem konsultacji i porad prawnych a także reprezentowaniem stron w postępowaniu przed Sądami Rejonowymi, Okręgowymi oraz Administracyjnymi na terenie całej Polski.

kancelaria legatus

 • Słupsk
 • 45 km od Bytów

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Bytowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Bytowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ANNA KĄTNIK-MANIA - Obsługa prawna firm Słupsk

Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego (w tym rodzinnego, spadkowego i egzekucyjnego), karnego oraz administracyjnego. Swoją działalność firma adresuje do podmiotów prywatnych, spółek, a także stowarzyszeń, fundacji oraz innych jednostek. Klienci mają możliwość uzyskania porady prawnej, zlecenia zredagowania projektu pisma, umowy, opinii prawnej. Mogą także powierzyć adwokatowi prowadzenie sprawy, a także nawiązać z nim stałą obsługę prawną. Dobór sposobu współpracy jest uzależniony od indywidualnych potrzeb klienta i przedmiotu sprawy. Kancelaria korzysta z dostępu do Portalu Informacyjnego, co pozwala na obserwację postępu w danej sprawie, a także umożliwia szybki dostęp do zamieszczonych tam dokumentów (np. protokołów

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Anna Maria Kowalska - Obsługa prawna firm Słupsk
Aleksandra S.

Pani Ania dała mi skrzydła w mojej obecnej sytuacji bardzo dużo mi pomogła dzięki tej prawniczce znów żyje. wtedy kiedy miałam problem w trakcie sprawy odbierała zawsze telefon była ze mną na bieżąco, podobało mi się co dużo dla mnie znaczy to, że wszystko zapamiętywała i nie musiałam przypominać z czystym sercem, polecam Panią Anię.

Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Kowalczyk - Obsługa prawna firm Słupsk
Osoba Rywatna

Bardzo rzeczowo i konkretnie jestem w trakcie załatwiania, dotychczasowe założenia są realizowane zgodnie z harmonogramem.

Piotr O.

Świetny kontakt telefoniczny, e-mail. Jesteśmy z partnerką zadowoleni z p.Radosława. Świetnie zajął się sprawą, wszystko zostało nam przedstawione jasno i klarownie. Pobory zostały ustalone, za całą sprawę, od początku, do końca wraz z pełnomocnictwem. Tak więc, niczym nie musieliśmy się martwić. Wszystko skończyło się na 1 posiedzeniu. Polecam.

Kancelaria Adwokacka Paweł Jóźwiak - Obsługa prawna firm Sławno

Kancelaria Adwokacka Paweł Jóźwiak

 • Sławno
 • 56 km od Bytów

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Ożóg - Obsługa prawna firm Miechucino

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Ożóg

 • Miechucino
 • 38 km od Bytów

Profesjonalne usługi prawne w zakresie: prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa umów i kontraktów, prawa nieruchomości i budowlanego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego (rozwody, alimenty), prawa spadkowego, Zapewniamy reprezentację: w postępowaniach sądowych i pozasądowych, przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, przed Sądem Najwyższym, przed Naczelnym Sądem Administracyjnym, w postępowaniach arbitrażowych, przed urzędami, instytucjami, osobami trzecimi, w prowadzonych negocjacjach. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Przyszlak - Obsługa prawna firm Człuchów

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Przyszlak

 • Człuchów
 • 57 km od Bytów
Ewelina P.

Pani Mecenas to kobieta o ogromnej wiedzy i doświadczeniu zawodowym, potrafi cierpliwie wytłumaczyć wszystkie zawiłości prawne i pomóc rozwiązać problem. Polecam.

Novatio - Obsługa prawna firm Chojnice

Novatio

 • Chojnice
 • 54 km od Bytów
Anna W.

Pozytywne wrażenie od początku kontaktu z Panem Mateuszem. Rzeczowy, konkretny, otwarty na współpracę. Napisał mi odpowiedź na pozew, jestem pod wrażeniem. Pismo zredagowane bardzo rzetelnie. Polecam.

Kancelaria Adwokacka Rafał Benkowski - Obsługa prawna firm Kartuzy

Kancelaria Adwokacka Rafał Benkowski

 • Kartuzy
 • 46 km od Bytów
Joanna B.

Pan Mecenas jest osobą rzetelną, w 100% oddaną prowadzonej sprawie. Zawsze służy radą i pomocą. Sprawa zakończona pomyślnie. Gorąco polecam Pana Mecenasa.

Doradztwo prawne i zamówienia publiczne Krzysztof Szweda

 • Szczecinek

Rozpoczęliśmy działalność w 2012 roku. Nasza specjalność to prawo zamówień publicznych, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo karne na terenie Polski północnej. Zakres czynności z zakresu Prawa zamówień publicznych: I. Czynności na rzecz zamawiających: 1. Pełna obsługa procesu udzielenia zamówienia publicznego na podstawie pełnomocnictwa (sporządzenie SIWZ-u, zamieszczanie ogłoszeń we właściwych publikatorach, udzielanie odpowiedzi na zapytania do SIWZ-u, ocena merytoryczna ofert, sporządzanie wezwań do wykonawców, wybór oferty najkorzystniejszej, sporządzenie protokołu z postępowania, etc) 2. Opiniowanie dokumentacji przetargowej pod kątem zgodności z ustawą PZP oraz innymi aktami prawnymi oraz doradztwo w zakresie stosowania przepisów

AGENCJA RACHUNKOWO-INFORMACYJNA "WIDMAR" MARIUSZ SŁOMIŃSKI

 • Tuchola

Oferujemy kompleksowe doradztwo podatkowe dla firm obejmujące wszelkie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej, konsultacje z zakresu optymalizacji obciążeń podatkowych (oszczędności podatkowe), identyfikacja ewentualnych problemów podatkowych oraz działania zmierzające do zmniejszenia ryzyka kwestionowania rozwiązań podatkowych przez instytucje skarbowe. W zakresie usług księgowych oferujemy m.in.: - prowadzenie księgowości w formie ksiąg rachunkowych, książki przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatkowych dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego, - prowadzenie ewidencji podatkowych VAT, - sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, przepływy środków pieniężnych, informacja dodatkowa), -

Meritum

 • Tuchola

Witam ... Prowadzę działalność z zakresu doradztwa finansowego oraz obsługą wierzytelności. Drugim zakresem mojej działalności jest sprzedaż towarów i usług różnego typu .Posiadam auto dostawcze jak i osobowe co ułatwia mi z potencjalnymi klientami zapraszam do współpracy .

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Michalski - Obsługa prawna firm Koszalin

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Michalski

 • Koszalin

Moje główne specjalizacje to: Prawo cywilne ( w tym rodzinne i spadkowe), Prawo administracyjne i Prawo pracy. Kancelarię prowadzę od 2007 r. Mam duże doświadczenie w reprezentowaniu przez sądem.

Adw. A. Jacek Lesiński Kancelaria - Obsługa prawna firm Koszalin

Adw. A. Jacek Lesiński Kancelaria

 • Koszalin

Wszechstronne doświadczenie zawodowe, na rynku od 47 lat. Doświadczony obrońca w sprawach karnych, rodzinnych (rozwody i podział majątku) a także w sprawach spadkowych i gospodarczych.

"Omega" Kancelaria Prawno-Windykacyjna

 • Koszalin

"Omega" Kancelaria Prawno-Windykacyjna specjalizuje się w prawie cywilnym i karnym. Obszar naszego działania obejmuje województwo zachodniopomorskie a także cała Polska może być też za granicą. Klienci indywidualni oraz Firmy. Jesteśmy na rynku od 15 lat. Nasza Kancelaria wyróżnia się tym od innych kancelarii że jest w wykonywaniu swoich usług rzetelna, uczciwa nie ma powiązania z prokuraturą ani z sądem nie jest stronicza, jedynie dba z całą mocą aby w zleconej sprawie klient wyszedł jak najlepiej oczywiście z wygraną. Nasza działalności obejmuje następujące usługi: - profesjonalne sporządzanie pism, jak: . pozwy do sądów cywilnych, . akty oskarżenia do sądów karnych, . zażalenia na postanowienia i zarządzenia sądów, . apelacje w

Kancelaria Adwokacka Wojciech Janus - Obsługa prawna firm Koszalin

Kancelaria Adwokacka Wojciech Janus

 • Koszalin
Adam F.

Pierwszy adwokat do którego trafiłem i potrafił odpowiedzieć na moje pytania z prawa medycznego. Na pewno do Pana wrócę

Kancelaria Adwokacka Paulina Kowalska - Obsługa prawna firm Koszalin

Kancelaria Adwokacka Paulina Kowalska

 • Koszalin

Kancelaria oferuje pomoc prawną dla Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi prawne w zakresie prawa karnego, rodzinnego (sprawy o rozwód, alimenty, kontakty z dziećmi), cywilnego (sprawy o zapłatę, sprawy spadkowe), gospodarczego, administracyjnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Kancelaria sporządza pisemne opinie, analizy prawne oraz reprezentuje klientów przed sądami, urzędami i innymi instytucjami. Kancelaria została założona w 2018 roku i prowadzona jest w celu zapewnienia sprawnej, rzetelnej i profesjonalnej obsługi prawnej.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ryszard Jagiełowicz

 • Koszalin

Nasza działalność rozpoczęła się w 2013 roku. Nasza specjalność to prawo cywilne - gospodarcze, na terenie Koszalin, koszaliński, zachodniopomorskie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Minda

 • Koszalin
Krzysztof B.

Polecam! Pani Mecenas jest profesjonalistką w tym co robi.

Radca prawny Stanisław Lesiński Kancelaria - Obsługa prawna firm Koszalin

Radca prawny Stanisław Lesiński Kancelaria

 • Koszalin
Włodzimierz W.

Pan radca prawny jest osobą wszechstronnie zorientowaną w sprawach prawnych i pełną chęci pomocy swoim klientom. Nasza współpraca rozpoczęła się od drobnej pomocy w przygotowaniu pism do sądu i po pewnym czasie przekształciła w udzielenie r. pr. pełnomocnictwa , które bardzo odciążyło mnie od spraw wymagających dużego zaangażowania czasowego i przede wszystkim emocjonalnego.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Jędrzejczak - Obsługa prawna firm Koszalin

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Jędrzejczak

 • Koszalin

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Jędrzejczak z siedzibą w Koszalinie prowadzi działalność od 2004 r. Na chwilę obecną Kancelaria zatrudnia dwóch pracowników - aplikanta radcowskiego oraz asystenta radcy prawnego. Grono radców prawnych zapewniających obsługę Klientów w ramach Kancelarii to oprócz radcy prawnego Anna Jędrzejczak także trzech innych radców, mających wieloletnie doświadczenie zawodowe, pozostających w stałej współpracy z Kancelarią. Kancelaria świadczy usługi na terenie Miasta Koszalina, a także na terenie powiatu koszalińskiego, białogardzkiego oraz świdwińskiego. Radca prawny Anna Jędrzejczak posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze różnych jednostek sektora finansów publicznych, w szczególności jednostek samorządu

Kancelaria Doradztwa Prawnego (KDP KANCELARIE Sp. z o. o.) Prawnik Koszalin - Obsługa prawna firm Koszalin

Kancelaria Doradztwa Prawnego (KDP KANCELARIE Sp. z o. o.) Prawnik Koszalin

 • Koszalin
Bohdan M.

A ja dam kancelarii pozytywną opinię za to, że nie chciała podjąć się mojej sprawy. Mam już dosyć opowiada, że ktoś się na czymś zna co zazwyczaj mija się z prawdą. Tutaj przynajmniej nikt nie kłamał i uczciwie podszedł do sprawy. Polecam, ale w innych sprawach niż kredyty frankowe!

Kancelaria Notarialna Iwona Bieryło Notariusz Koszalin - Obsługa prawna firm Koszalin

Kancelaria Notarialna Iwona Bieryło Notariusz Koszalin

 • Koszalin

Kancelaria Notarialna Iwona Bieryło Notariusz Koszalin mieszcząca się w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 179 oferuje sporządzanie aktów notarialnych np: umów sprzedaży, darowizn, aktów poświadczenia dziedziczenia i innych. Kancelaria Notarialna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Zgodnie z Ustawą z dnia 14 lutego 1991 r. Prawo o notariacie, notariusz powołany jest do dokonywania czynności, którym strony są zobowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Czynności notarialne, dokonane przez notariusza zgodnie z prawem, mają charakter dokumentu urzędowego. Notariusz Koszalin jako osoba zaufania publicznego, po mianowaniu przez Ministra Sprawiedliwości do pełnienia funkcji notariusza, czuwa, aby czynności

Kancelaria Podatkowa "PLUS" S.C. - Obsługa prawna firm Koszalin

Kancelaria Podatkowa "PLUS" S.C.

 • Koszalin

Jesteśmy nowoczesną kancelarią zajmującą się prawem podatkowym, handlowym i gospodarczym. Prowadzimy również księgi podatkowe i rachunkowe. Działamy lokalnie, ale obsługujemy podmioty z całego kraju i zagranicy. Cenimy sobie stałą współpracę lecz podejmujemy się również jednorazowych porad i usług. Nasz zespół ma potencjał i doświadczenie, by pomóc sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom.

Kancelaria Radcy Prawnego Danuta Kniewel-Kurek - Obsługa prawna firm Koszalin

Kancelaria Radcy Prawnego Danuta Kniewel-Kurek

 • Koszalin
Arek W.

Bardzo dziękuje Pani Mecenas za zaangażowanie w sprawę o kontakty z dzieckiem. 100% sukcesu. Polecam wszystkim!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Angelina Misiak - Obsługa prawna firm Koszalin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Angelina Misiak

 • Koszalin

Kancelaria Adwokacka adwokata Angeliny Misiak zapewnia wszechstronną i profesjonalną pomoc prawną zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom uczestniczącym w obrocie gospodarczym. Pomoc prawna świadczona jest na każdym etapie sprawy, z którą Klient się zgłosi, a więc zarówno na etapie przedsądowym jak i już w trakcie procesu sądowego. Fachowa pomoc obejmuje szeroki zakres dziedzin prawa, ze szczególnym uwzględnieniem: - spraw cywilnych (spraw o zapłatę, spraw odszkodowawczych, sporów sąsiedzkich etc.), - spraw rodzinnych (sprawy o rozwód, alimenty), - spraw majątkowych (podział majątku wspólnego, sprawy działowe), - spraw spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, wydziedziczenie, sprawy o zapłatę zachowku), - spraw karnych oraz

adwokat Kamil Sośnicki - Obsługa prawna firm Koszalin

adwokat Kamil Sośnicki

 • Koszalin
Tomasz S.

Polecam pana Adwokata Kamila Socińskiego, ponieważ jest bardzo uprzejmy wobec klientów i dobrze wykonuje swoją pracę.

Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Topor-Woźniak

 • Koszalin
Agnieszka G.

Polecam Kancelarię Pani Radcy Prawnego Pauliny Topor-Woźniak. Jest osobą dokładną sumienną jestem jej klientką i współpraca między nami układa się bardzo dobrze.

Paulina Wrona

 • Wejherowo

Nasza działalność rozpoczęła się w 2014 roku. Nasza specjalność to windykacja, prawo administracyjne, prawo rodzinne, prawo transportowe, na terenie Kraków, Małopolskie.

KWZ GROUP Kancelaria Radcy Prawnego - Obsługa prawna firm Wejherowo

KWZ GROUP Kancelaria Radcy Prawnego

 • Wejherowo

Kancelaria Radcy Prawnego KWZ GROUP specjalizuje się w: - obsłudze prawnej przedsiębiorców - w tym także w zakresie obsługi windykacji należności - prowadzeniu postępowań o ogłoszenie upadłości przedsiębiorców i osób nieprowadzących działalności gospodarczej - dochodzeniu odszkodowań (m.in. za szkody komunikacyjne i błędy medyczne) - zagadnieniach prawa medycznego i farmaceutycznego - prawie egzekucyjnym. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: www.kwzgroup.pl Zapraszamy do naszych biur: Gdańsk, ul. Uphagena 27/705 Warszawa, ul. Żurawia 22/609 Wejherowo, ul. Pucka 12 tel. 508 111 373 (Gdańsk i Wejherowo), 513-76-22-66 (Warszawa) kancelaria@kwzgroup.pl

Kancelarie Adwokackie Kowalik/Pajewski - Obsługa prawna firm Rumia

Kancelarie Adwokackie Kowalik/Pajewski

 • Rumia
Magdalena P.

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej pomocy adwokackiej jaką otrzymałam od Pana Piotra Pajewskiego. Przychodząc do niego z moim problemem, miałam wrażenie, że jest to sprawa nie do wygrania, a dzięki niemu proces zakończył się sukcesem po naszej stronie! Profesjonalne podejście do klienta, polecam gorąco!

Kancelaria Doradcy Prawnego Sławomir Poniatowski

 • Skórcz

Usługi prawne dla osób fizycznych i prawnych, możliwość pomocy prawnej przez internet, nieodpłatne porady prawne przez telefon od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-11.00.

Progres Coworking

 • Sopot

Wirtualne biuro i biura do wynajęcia w Sopocie jedynie 39 zł miesięcznie przez cały okres trwania umowy! Pozbądź się swoich problemów, pozwól nam się nimi zająć. Nie będziesz musiał(a) między innymi: 1. prowadzić działalności i przyjmować kontroli z Urzędu Skarbowego w domu, 2. chodzić na pocztę po odbiór awiza lub aby wysłać list, 3. martwić się, że pismo nie zostanie odebrane podczas urlopu lub wyjazdu służbowego, 4. martwić się kto pomoże rozwiązać Ci problemy prawne, 5. płacić kwot liczonych w tysiącach złotych aby móc spotkać się z klientem w profesjonalnym biurze i prywatnym gabinecie, 6. martwić się brakiem obsługi sekretariatu (w czterech językach), 7. martwić się brakiem miejsc parkingowych, 8. wykonywać skanów i

Kancelaria Radcy Prawnego Wiktor Witkowski

 • Sopot

revalue - Obsługa prawna firm Sopot

revalue

 • Sopot
Rokmir R.

Otrzymałem bardzo atrakcyjną ofertę dot. ochrony praw autorskich. Pan Damian Dejewski reprezentujący Kancelarie ReValue w sposób rzeczowy i profesjonalny przekazał wszelkie informacje związane z tematem ochrony praw. Aktualnie jesteśmy na etapie podjęcia decyzji o podjęciu współpracy.

Buszan Suchecka Orłowski Adwokat Radcowie Prawni Spółka Partnerska - Obsługa prawna firm Sopot

Buszan Suchecka Orłowski Adwokat Radcowie Prawni Spółka Partnerska

 • Sopot
Paulina O.

Z czystym sumieniem polecam mecenasa Orłowskiego. Wszelkie porady prawne pomogły mi zrozumieć moją sytuację. Mecenas Orłowski w sposób dokładny i zrozumiały tłumaczy wszelkie zagadnienia. Idealna pomoc, pełna cierpliwości i zaangażowania, zwłaszcza dla osób mających "pierwszy "kontakt z Sądem.

Biuro Rachunkowe Gdańsk Marcin Szczypczyk - Obsługa prawna firm Gdańsk

Biuro Rachunkowe Gdańsk Marcin Szczypczyk

 • Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Styp-Rekowska - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Styp-Rekowska

 • Gdańsk
Natalia R.

Zapraszam do obejrzenia strony internetowej kancelarii www.styp-rekowska.pl

Kancelaria Prawna Marta Żuk - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Prawna Marta Żuk

 • Gdańsk

Kancelaria Prawna Marta Żuk zapewnia kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Do naszej pracy podchodzimy z kreatywnością i poświęceniem, szukając dostępnych rozwiązań, które wykraczają poza tradycyjne perspektywy prawne. Niezależnie od poziomu oczekiwanej pomocy, nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają najlepsze rozwiązanie w zleconej sprawie. Kancelaria posiada siedzibę w Gdańsku, ale działamy także na terenie całego kraju. Kancelarię Prawną prowadzi radca prawny Marta Żuk, która jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego – Wydział Prawa i Administracji. Aplikację radcowską odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Posiada praktykę w reprezentowaniu klientów w postępowaniu cywilnym i

Kancelaria Adwokacka Joanna Małecka-Bednarska - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Joanna Małecka-Bednarska

 • Gdańsk

Adwokat Joanna Małecka-Bednarska jest absolwentem kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Odbywała aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Po ukończonej aplikacji adwokackiej oraz wpisie na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej praktykuje w ramach własnej Kancelarii Adwokackiej w Gdańsku. Specjalizuje się w prawie cywilnym (rodzinnym i opiekuńczym, gospodarczym, spadkowym) oraz prawie pracy, ze szczególnym uwzględnieniem prawa oświatowego, w tym specyfiki Karty Nauczyciela. Zajmuje się również prawem administracyjnym oraz karnym. Reprezentuje osoby prawne i fizyczne przed sądami powszechnymi i organami administracji publicznej. Posiada kilkuletnią praktykę w stałej

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Lodziński - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Lodziński

 • Gdańsk
Michał K.

Kancelaria mec. Lodzińskiego od 2 lat pomaga mi w sprawach windykacyjnych - dochodzenie zapłaty z tytułu faktur w działalności gospodarczej.

Kancelaria Adwokacka adwokat Elena Savko - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Adwokacka adwokat Elena Savko

 • Gdańsk

REJESTRACJA SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM. ZMIANA DANYCH W REJESTRZE PRZEDSIĘBIORCÓW KRS W razie potrzebności, prosimy o kontakt: Tel./+48 222 199 111 Tel./WhatsApp: +48577244066, Chętnie pomożemy JAK ZAŁATWIĆ SPRAWĘ Sprawę można załatwić: listownie elektronicznie w sądzie CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ I KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z USŁUGI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może być utworzona przez jedną albo więcej osób w każdym celu, chyba że jest to niedopuszczalne przez przepisy prawa. Przykładowo, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie może być zawiązana wyłącznie przez inną jednoosobową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Najważniejsze cechy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. WYMAGANE

HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA - Obsługa prawna firm Gdańsk

HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA

 • Gdańsk
Kasia D.

Niezaprzeczalny jest fakt, iż pani Mecenas zna się na swoim fachu. Podejście pani Mecenas niezwykle pozytywnie wpływa na samopoczucie klienta w trudnych chwilach związanych ze sprawą. Pani Mecenas jest rzeczowa i skrupulatna. Poza tym jest niezwykle ciepłą i pozytywną osobą. Nie mogłam trafić na lepszego Adwokata.

Kancelaria Adwokacka Anna Przytarska - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Anna Przytarska

 • Gdańsk
EXERIT

Polecamy współpracę z adwokat Anią, przemawia za tym jej doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie. Pani Mecenas wzbudza zaufanie, bo ma bardzo życiowe podejście i naprawdę dużą wiedzę.

Business Law Finanse i Rachunkowość sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Gdynia

Business Law Finanse i Rachunkowość sp. z o.o.

 • Gdynia
Bożena P.

Jakość obsługi i świadczonych usług na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia.

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kulczyński - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kulczyński

 • Gdańsk
Aleksandra W.

Pan Jakub pomógł mi poprowadzić sprawę o alimenty. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za okazaną pomoc. Jeśli miałam z czymś kłopot, Pan Jakub od razu służył pomocą. Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy i liczy na indywidualne podejście do klienta.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Koziarski

 • Gdańsk
Adam S.

Pan Krzysztof Koziarski to Adwokat, do którego śmiało można udać się z problemami trudnymi i tymi najtrudniejszymi. Jego niezwykle indywidualne podejście wzbudziło moje pełne zaufanie. Z satysfakcjonującym rezultatem.

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Bytów, Miastko, Bydgoszcz, Lipnica, Kołczygłowy, Studzienice, Parchowo, Borzytuchom, Trzebielino, Tuchomie, Czarna Dąbrówka, Sominy, Nożyno, Nakla, Jasień, Ugoszcz, Kramarzyny, Łupawsko, Brzeźno Szlacheckie, Niezabyszewo. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?