Obsługa prawna firm Brzeziny - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Brzezinach, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Brzeziny

Radca prawny Robert Zawistowski - Obsługa prawna firm Łódź

Radca prawny Robert Zawistowski

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

Robert Zawistowski od 2010 lat jest radcą prawnym zrzeszonym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. Mecenas specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym, prawie administracyjnym oraz w dochodzeniu należności. Kancelaria Roberta Zawistowskiego świadczy doradztwo i porady prawne także w zakresie spraw spadkowych czy postępowaniach egzekucyjnych. Zadzwoń pod numer 669-454-691 i skorzystaj z pomocy dobrego radcy prawnego z Łodzi.

Adwokat rozwód Łódź – Anna Oniszczuk-Popek - Obsługa prawna firm Łódź

Kancelaria adwokacka Anna Oniszczuk-Popek zapewnia pomoc prawną na wysokim poziomie. Pomoc zostanie udzielona na terenie Łodzi i w całym województwie łódzkim. To, co wyróżnia kancelarię to przede wszystkim pasja oraz odpowiednie podejście do sprawy – wszystko poparte ponad 20-letnią obecnością w zawodzie. Zapewniane są zarówno usługi dla klientów indywidualnych z zakresu prawa cywilnego, jak i spadkowego, rodzinnego lub rzeczowego. Każda sprawa przeprowadzana jest z odpowiednim podejściem oraz determinacją.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Maciejewski - Obsługa prawna firm Łódź

Nasza specjalność to odszkodowania, sprawy ubezpieczeniowe, sprawy majątkowe, postępowania cywilne i gospodarcze, postępowania karne i karne gospodarcze, a także profesjonalna windykacja i egzekucja należności. Działamy głównie na terenie Łodzi, Warszawy, Piotrkowa Trybunalskiego, Sieradza i Tomaszowa Mazowieckiego.

Polski Instytut Księgowości Sp.zo.o. - Obsługa prawna firm Łódź

Polski Instytut Księgowości Sp.zo.o.

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Marta T.

Niewątpliwie najlepsza księgowość na jaką mogliśmy trafić. Odpowiadają na każde pytanie, służą pomocą i podpowiedziami. Rozwieją najmniejsze wątpliwości.

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Brzezinach

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Brzezin lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Działamy na rynku od 2006. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli poszukujesz ofert na usługi typu prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo gospodarcze, prawo karne, prawo administracyjne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo budowlane, obsługa prawna jednostek samorządu terytorialnego, obsługa prawna firm. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak województwo łódzkie i mazowieckie. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Skierniewice

Kancelaria Adwokacka

 • Skierniewice
 • 34 km od Brzeziny
Agnieszka K.

Polecam. Profesjonalizm w każdym calu. Sympatyczny Pan adwokat, konkretny, pomocny.

Kancelaria Adwokacka adw. Elżbieta Meller

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

Kancelaria prowadzona jest przez doświadczonych adwokatów. Reprezentujemy swoich Klientów w postępowaniach sądowych i polubownych w zakresie prawa cywilnego, karnego, prawa spółek na ternie całego kraju. Szczegółowy zakres usług umieszczony jest na naszej stronie www.meller-kancelaria.pl. Zapraszamy do współpracy

MFK Doradztwo i Windykacja sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Łódź

MFK Doradztwo i Windykacja sp. z o.o.

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Michał K.

Rzetelny kontakt i indywidualne podejście do klienta, szybkie działanie a przy tym jasne warunki umowy bez żadnych ukrytych opłat. Polecam

Kancelaria Adwokacka Adwokat Julia Kalamat - Obsługa prawna firm Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Julia Kalamat

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Anna K.

Współpraca z Panią Adwokat wzorowa, profesjonalne podejście do sprawy, zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie i bardzo wysoka skuteczność, olbrzymia pomoc i wsparcie podczas rozpraw.

CAPITAL PARTNER - Obsługa prawna firm Łódź

CAPITAL PARTNER

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze związanej z funduszami unijnymi. Dotychczas z sukcesem pozyskała dotację dla kilkuset projektów. Firma zajmuje czołowe pozycje w krajowych rankingach branżowych, a od 2011r. nieprzerwanie jest liderem w pozyskiwaniu dotacji w województwie. Specjalizuje się w pozyskiwaniu dofinansowania na: - badania i rozwój (B+R), - innowacyjne wdrożenia, - przedsięwzięcia z zakresu OZE, - e-biznes. W tych obszarach doradcy CAPITAL PARTNER są zaliczani do najskuteczniejszych pod względem pozyskiwania pomocy publicznej dla przedsiębiorstw. Firma realizuje usługi u klientów z całego kraju i oferuje kompleksową obsługę projektu, poczynając od jego fazy koncepcyjnej, aż do

KANCELARIA ADWOKACKA BGB - Obsługa prawna firm Łódź

KANCELARIA ADWOKACKA BGB

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

Kancelaria Adwokacka BGB prowadzona przez adwokata Filipa Błońskiego oraz adwokat Angelikę Garczyńską-Błońską, świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Kancelaria Adwokacka BGB mieści się w Łodzi oraz w Bełchatowie. Reprezentujemy Państwa przed sądami, organami administracyjnymi oraz organami ścigania. Prowadzimy również stałą obsługę prawną przedsiębiorców. Zapewniamy doradztwo w negocjacjach pozasądowych oraz reprezentujemy naszych Klientów na etapie postępowania egzekucyjnego. Świadcząc nasze usługi staramy się dobrać rozwiązanie bezpieczne i satysfakcjonujące naszych Klientów, nie narażając na dodatkowe koszty. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Nasze usługi

Sęczkowski Synal Legal Group Kancelaria Radców Prawnych sp.p. - Obsługa prawna firm Łódź

Sęczkowski Synal Legal Group Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Patrycja S.

Rozmowy przebiegły sprawnie. Już w czasie samej rozmowy telefonicznej dowiedziałam się jakie kroki prawne mogę wykonać w mojej sprawie . Pracownik był uprzejmy nie wydawał się znudzony jak to nieraz bywa w czasie takiej rozmowy zwłaszcza przez telefon. Odpowiadał konkretnie sposób zrozumiały na moje pytania . Nie było to masło maślane jak to nieraz bywa. Wydawał się że naprawdę chce mi pomóc a chyba wówczas było to dla mnie ważne. Koszty też nie były wygórowane. Wcześniej na słowo prawnik i kancelaria wyobrażałam sobie niebotyczne sumy możliwe tylko dla bogatych.Mile się zaskoczyłam Okazuje się że wersja dla biedniejszej części naszego społeczeństwa jednak istnieje. Cud. Polecam kancelarię, bo warto.

Sua Sponte sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Łódź

Sua Sponte sp. z o.o.

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Marta M.

Potrzebowałam w czasach pandemii dokumentacji i wskazówek do pracy zdalnej dla mojej firmy. Usługa na najwyższym poziomie. Okazało się, że mogę też liczyć na poprawki w moich umowach z klientami i wsparciem w urzędzie. Szybko, sprawnie, w bardzo rozsądnej cenie i wpieram się pomocą kiedy tylko jej potrzebuje. polecam!

AKADEMIA ZAMÓWIEŃ JUKAM - Lech Wendołowski - Obsługa prawna firm Łódź

AKADEMIA ZAMÓWIEŃ JUKAM - Lech Wendołowski

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Mateusz F.

Zdecydowanie polecam, organizowane przez Akademię Jukam szkolenia są na najwyższym poziomie. Do dziś mam kontakt z wykładowcami, dziękuję!

Kancelaria Doradztwa Prawnego GRECUS sp.z o.o.

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

Obsługa prawna firm, doradztwo prawne dla firm, pomoc prawna dla firm i osób prywatnych, prewindykacja, windykacja, odszkodowania. Od niedawna Kancelaria oferuje również pomoc ZA DARMO osobom fizycznym i prawnym w prowadzeniu spraw wymagających opieki prawnej i orzeczenia sądu w zakresie m.in. - spadków (przejęcie, podział, rezygnacja itp) - zniesienia współwłasności - nielegalnej pracy - nieuregulowanych spraw prawnych (podział gruntów, księgi wieczyste, inne) - odszkodowanie za pracę w Niemczech podczas II wojny swiatowej oraz wszelkie inne wymagające pomocy prawnej.

Katarzyna Król - Kancelaria Radcy Prawnego - Obsługa prawna firm Łódź

Katarzyna Król - Kancelaria Radcy Prawnego

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Malgorzata P.

Mając wybitne zdolności do ładowania się w kłopoty, dobrze jest trafić na takich prawników. Pani Katarzyna posiada ogromną wiedzę.

Świecki Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Łódź

Świecki Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Grzegorz K.

Po raz pierwszy korzystałem z usług kancelarii prawnej za pośrednictwem Oferteo. Okazuje się, że czasami warto zrobić coś inaczej niż zwykle. W przeciągu kilku minut dostałem kilka propozycji, z których ostatecznie wybrałem Kancelarię Prawną Świecki z Łodzi. Bardzo doceniam profesjonalizm, z jakim Kancelaria się nią zajęła. Kancelarię z przyjemnością mogę polecić innym.

maldonado Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Łódź

maldonado Sp. z o.o.

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

Zapraszam Państwa do zapoznania się z moją ofertą dotyczącą finansowania dla osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Dla osób fizycznych oferuję pośrednictwo w zakresie udzielenia kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych oraz hipotecznych, natomiast dla przedsiębiorców kredytów na bieżącą działalność. Współpracuję z większością banków działających w naszym kraju, przez co mogę przygotować ofertę skrojoną według oczekiwań każdego Klienta. Oferuję przejrzyste warunki współpracy, możliwie najkrótszy czas załatwienia sprawy oraz co istotne nie pobieram żadnych dodatkowych opłat z tytułu wykonywanej przeze mnie pracy. Działam na terenie województwa małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego oraz podkarpackiego. Zapraszam do

Kancelaria Adwokacka Adwokat Daria Stawowska - Obsługa prawna firm Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Daria Stawowska

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Paulina K.

Sumienność, staranność, indywidualne podejście do sprawy i rzetelność. Ogółem bardzo wysoki poziom. Polecam 101%.

Adwokat Łódź

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Agnieszka T.

Osoba znająca się na rzeczy. Rozmowy konkretne, rzeczowe, na temat. Pani adwokat wykazała się znajomością tematu. Okazała wsparcie merytoryczne i nie tylko.

Kancelaria Prawo Gospodarka Zdrowie - Obsługa prawna firm Łódź

Kancelaria Prawo Gospodarka Zdrowie

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

Wykonujemy zlecenia od 2003. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak Łódź, Warszawa. Nasz zakres działania to roszczenia pacjentów, obsługa firm. Wystarczy, że skontaktujesz się, a otrzymasz ofertę.

Kancelaria Prawnicza

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

Pactum Grabowski & Florczak - Obsługa prawna firm Łódź

Pactum Grabowski & Florczak

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

GM-adwokaci

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

WEC Kancelaria Prawno - Konsultingowa - Obsługa prawna firm Łódź

WEC Kancelaria Prawno - Konsultingowa

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

WEC-Kancelaria Prawno-Konsultingowa

Kancelaria KDK Adwokat Łódź - Obsługa prawna firm Łódź

Kancelaria KDK Adwokat Łódź

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

Kompleksowa pomoc prawna dla mieszkańców Łodzi i region łódzkiego. Pomagamy Klientom indywidualnym oraz firmom w zakresie: prawo karne prawo skarbowe prawo podatkowe praco pracy prawo rodzinne prawo spadkowe prawo administracyjne

Marta Jęśko-Łuczak Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Łódź

Marta Jęśko-Łuczak Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Milena O.

Pani Mecenas to zaangażowana i kompetentna osoba. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i z odpowiednim przygotowaniem. Pomagała mi w kilku sprawach i wiem, że jej wszechstronne zainteresowania i doświadczenie pomogą wielu osobom. Dzięki jej pomocy każda sprawa z jaką do niej przyszłam była mniej stresująca dla mnie do przejścia. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebować ponownie porady prawnej na pewno zgłoszę się do Mecenas Jęśko - Łuczak.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jolanta Jarnecka

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Joanna P.

Pani Adwokat w czasie konsultacji, udzieliła mi szczegółowych i niezbędnych informacji. Dzięki rzetelnemu przygotowaniu oraz zaangażowaniu Pani Adwokat koja sprawa zakończyła się na jednej rozprawie.

Adwokat Marcin Wrona - Obsługa prawna firm Łódź

Adwokat Marcin Wrona

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Andrzej W.

W twojej spawie mogę przygotować: krótką poradę mailową, pismo przygotowawcze, opinię prawną, apelację, zażalenie, skargę lub mogę reprezentować Ciebie w sądzie. Oferuję szybki kontakt, krótkie terminy realizacji zleceń, profesjonalne podejście do sprawy. Na rynku od 2006 roku. Wielu zadowolonych klientów.

Kancelaria Prawnicza - Obsługa prawna firm Łódź

Kancelaria Prawnicza

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

ELYPSA Sp. z o.o.

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

Firma zajmuje się wykonywaniem usług remontowych i remontowo budowlanych na terenie południowej Francji.

Prestige Incasso - Obsługa prawna firm Łódź

Prestige Incasso

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

Nasza Spółka powstała po to by troszczyć się o Państwa pieniądze. Świadczymy usługi w zakresie szeroko rozumianej obsługi wierzytelności. Oferta nasza skierowana jest do przedsiębiorców, którym oferujemy pomoc w dochodzeniu wymagalnych wierzytelności od nierzetelnych kontrahentów jaki i klientów indywidualnych, którzy napotkali na trudności w odzyskaniu swoich pieniędzy. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę świadczoną przez profesjonalistów i ekspertów. Nasz zespół tworzą finansiści, prawnicy i radcowie prawni, ekonomiści oraz detektywi. Prestige Incasso gwarantuje usługi na najwyższym poziomie, pełną dyspozycyjność i dostępność dla naszych Klientów. Kierując się powiedzeniem „czas to pieniądz” działamy szybko i dbamy o to, by

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Kołata - Obsługa prawna firm Łódź

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Kołata

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Katarzyna K.

Polecam!!! Pani Anna Kołata godna polecenia. Bardzo kompetentna, sumienna, skuteczna. Pełen profesjonalizm! Potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi. Na rozprawie walczy do końca z oczekiwanym skutkiem.

MyAdvice Kancelaria Doradcy Podatkowego - Obsługa prawna firm Łódź

MyAdvice Kancelaria Doradcy Podatkowego

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Futuro Development

Cena podobnie jak w konkurencyjnych "certyfikowanych" biurach rachunkowych, a kompetencje zespołu nieporównywalnie wyższe. Współpraca z licencjonowanym doradcą podatkowym faktycznie przynosi nam wymierne korzyści, polecam kancelarię!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ławicki

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

Adwokat Jakub Ławicki specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, rodzinnym, spadkowym, odszkodowań, sportowym, internetowym, gospodarczym i handlowym.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maja Kalina Majorek - Obsługa prawna firm Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maja Kalina Majorek

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
E M.

Pani mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową. Na sali rozpraw walczyła jak lew. Jestem bardzo zadowolona rzetelny kompetentny i dobry adwokat.

Rębowski & Kosela Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych - Obsługa prawna firm Łódź

Rębowski & Kosela Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Krystian D.

Witamy na stronie poświęconej naszej Kancelarii. Priorytetem jest dla nas satysfakcja Klienta. Próbujemy osiągnąć ją w oparciu o obustronne zaufanie i jasne zasady współpracy. Zakres świadczonych usług dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Współpraca może przyjąć formę prowadzenia konkretnej sprawy, wykupienia abonamentu prawniczego lub stałej obsługi prawnej. Przedmiot działalności kancelarii obejmuje w szczególności: - prawo cywilne i postępowanie cywilne - prawo gospodarcze - prawo transportowe, przewozowe - sprawy o zapłatę, windykacja należności - odszkodowania(wypadki komunikacyjne, inne zdarzenia losowe, za słupy, rury ciepłownicze, wypadki przy pracy) - prawo spadkowe, m.in. spadki, testamenty, zachowki - prawo karne i postępowanie karne - tematykę nieruchomości, w tym: zasiedzenie, zniesienie współwłasności, służebności, doradztwo przy wycenienie nieruchomości - obsługa prawna fundacji, stowarzyszeń, organizacji pożytku publicznego. Zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Zielińska - Obsługa prawna firm Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Zielińska

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

Położona w Pabianicach Kancelaria Adwokacka adwokat Joanna Zielińska udziela swym klientom pomocy prawnej między innymi z zakresu prawa rodzinnego. Prowadzi na życzenie klientów sprawy o alimenty, podział majątku małżonków, zaprzeczenie ojcostwa. Świadczy także kompleksową obsługę prawną wszystkim podmiotom gospodarczym, pomaga w windykacji należności, a także udziela pomocy prawnej w zakresie zakładania i rejestracji spółek osobowych. Produkty i usługi: - Rozwód - Alimenty - Prawo cywilne - Prawo energetyczne - Prawo budowlane - Obsługa firm - Sprawy rodzinne - Spadek - Własność lokali - E-Porady

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Andrzejewski - Obsługa prawna firm Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Andrzejewski

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Łukasz D.

Kancelaria oferuje profesjonalne usługi prawne w zakresie sprawach rodzinnych, spadkowych, nieruchomości oraz karnych. Szczególną specjalizację Kancelarii zajmują sprawy rozwodowe. W tym zakresie adwokat współpracuje z profesjonalną agencją detektywistyczną, oferując wsparcie w pozyskaniu dowodów w procesie rozwodowym.

Specjalista- KADRY, PŁACE, ŁÓDŹ - Obsługa prawna firm Łódź

Specjalista- KADRY, PŁACE, ŁÓDŹ

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

USŁUGI KADROWO-PŁACOWE Czy efektywnie rozliczacie swoich pracowników z ZUS i Urzędem Skarbowym? Czy macie przygotowaną profesjonalnie comiesięczną listę płac? Czy w Państwa firmie teczki i akta pracownicze są kompletne i prowadzone zgodnie z wymogami prawa? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedzieliście sobie „nie” – nasza oferta jest dla Państwa. Przedstawiamy propozycję współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów z zakresu prawa pracy, naliczeń płac oraz ZUS. Naszą ofertę kierujemy do małych, średnich i dużych firm a także do biur rachunkowych - nawiązując z nami współpracę możecie Państwo dodatkowo liczyć na kompetentne doradztwo w zakresie form zatrudnienia pracowników, optymalizacji składek ZUS, dokonywania korekt w

pisma procesowe

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

Adwokat Agata Podlasek Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Łódź

Adwokat Agata Podlasek Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

Dobry prawnik to więcej niż pewny reprezentant na sali sądowej. Wzajemne zaufanie buduje się na zaangażowaniu, wnikliwej analizie sytuacji i rzetelnym, mądrym doradztwie. Specjalizuję się w prowadzeniu sporów sądowych. Korzystając z doświadczenia procesowego, bronię interesów moich klientów w sprawach karnych, rodzinnych i cywilnych. Zajmuję się obsługą prawną osób indywidualnych oraz Klientów biznesowych. Główne obszary mojej praktyki zawodowej to prawo cywilne, prawo karne oraz prawo gospodarcze. Obsługa prawna obejmuje między innymi udzielanie porad prawnych, sporządzanie oraz opiniowanie pism i umów, a także reprezentowanie Klientów przed sądami, urzędami oraz innymi instytucjami zarówno na terenie Łodzi, jak i całego kraju. Wierzę,

QUANTUM CONSULTING Sp. z o.o.

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Baraniak - Obsługa prawna firm Łódź

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Baraniak

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Daniel K.

Profesjonalne podejście do klienta, prosty i zrozumiały język, super kontakt i współpraca.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Kołek - Obsługa prawna firm Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Kołek

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Łukasz G.

Korzystałem z pomocy prawnej w sprawie zachowku i związanej z najmem mieszkania. W wielu drobnych sprawach tez się konsultowałem. Kontakt z Panią mecenas można nawiązać natychmiast. Wiem, że robi wszystko z korzyścią dla klienta. Ceny usług nie są wygórowane jak na adwokata.

Archetika - Obsługa prawna firm Łódź

Archetika

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
Jacek C.

Pomagam właścicielom zobaczyć, że marka może znaczyć COŚ więcej. Szczególnie dla właściciela. Każdego dnia wykonujemy działania, które są potencjałem komunikacyjnym dla marki. Bez względu na to, czy jesteś w momencie, w którym potrzebujesz strategii czy konkretnego wdrożenia (strony www, materiału promocyjnego, tekstu), slow marketing może być dla Ciebie. Może być odpowiedzią na wiele Twoich pytań. Takich jak: skąd wziąć klientów czy jak zwiększyć swoje przychody. Właścicielką firmy jest Monika Pabijańska – PR & New Business Manager – absolwentka stosunków międzynarodowych o specjalności nauki polityczne oraz europeistyki na Uniwersytecie Łódzkim. Obie swoje prace związała z marketingiem miejsc: magisterską na temat dyplomacji regionów hiszpańskich a licencjacką na temat tożsamości europejskiej. Praktykowała w najlepszych agencjach w Europie (w tym w Agencji Fleishmann- Hillard w Londynie jako laureatka ogólnopolskiego konkursu „PRaktykuj za granicą”). Pracowała w Anglii, Hiszpanii i Francji. Specjalistka w zakresie community relations. W wolnym czasie włącza się w życie sektora organizacji pozarządowych i odkrywa młode talenty.

Adwokat Michał Skrzydlewski Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

LegalWise Śliwiński Kucharski Adwokaci i Radcowie Prawni - Obsługa prawna firm Łódź

LegalWise Śliwiński Kucharski Adwokaci i Radcowie Prawni

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny
EDE ACADEMIA

Bardzo polecam współpracę z LegalWise, kancelaria pomogła mi w przygotowaniu spersonalizowanej Umowy o Pracę tak aby obie strony, Pracodawca i Pracownik, były zadowolone. Przygotowanie umowy przebiegło szybko i sprawnie, w ciągłym kontakcie z prawnikiem, które rzetelnie wytłumaczył wszystkie jej szczegóły.

SolvCare

 • Łódź
 • 20 km od Brzeziny

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Brzeziny, Rogów, Jeżów, Jordanów, Dmosin, Ścibiorów, Szczecin, Kołacin, Popień, Paprotnia, Eufeminów, Polik, Wągry, Helenów, Ignaców, Przecław, Adamów, Teodorów, Tworzyjanki, Grzmiąca. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?