Dom z dużą działką w Świniowicach gmina Tworóg, Świniowice


Cena do uzgodnienia

Oferujemy do sprzedaży dom z budynkiem gospodarczym na działce o łącznej powierzchni 2434 m.kw. w miejscowości Świniowice w gminie Tworóg (woj. śląskie)

Nieruchomość składa się z dwóch działek. Jedna o powierzchni 1308 m.kw na której posadowiony jest dom jednorodzinny oraz budynek gospodarczy a druga działka niezabudowana o powierzchni 1126 m.kw.

Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 100 m.kw z lat 50-tych wybudowany metodą tradycyjną. Okna zostały wymienione , dach pokryty nową papą, instalacje również zostały wymienione.

Budynek niepodpiwniczony. Na parterze dostępne 4 jasne ustawne pokoje, widna kuchnia z oknem, przedpokój, łazienka. Z domu bezpośrednio można dostać się do kotłowni i garażu.

Atutem jest duży strych gdzie przy dobrym pomyśle można wspaniale go zagospodarować i przeznaczyć na dodatkowe pokoje sypialne z oknami dachowymi bądź na jeden duży pokój do wypoczynku.

Na posesji znajduje się również murowany budynek gospodarczy o pow. około 100 m.kw.

Dodatkowym atutem tej nieruchomości może okazać się fakt, że składa się właśnie z dwóch działek budowlanych z których jedną niezabudowaną możesz przeznaczyć na cele inwestycyjne.

Cała nieruchomość ogrodzona ,znajduje się przy drodze asfaltowej. Przy płocie na posesji zostały posadzone piękne wierzby. Wjazd od ulicy możliwy na obie działki.

Cała posesja czysta, zadbana warta uwagi.Dobrze skomunikowana. Do Gminy w Tworogu zaledwie 4 km do Wielowsi również około 4 km do Gliwic 30 km a do Tarnowskich Gór 20 km.

Cena pozostaje do negocjacji.


Oferta godna polecenia.Zapraszam na prezentację. Zadzwoń 512 621 089

Śląskie, Świniowice
 
 


Liczba wyświetleń strony: 378