Muzea i galerie Poznań - Najlepsi w 2020

Muzea i Galerie w Poznaniu, 2020

7 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 7 firm
w kategorii Muzea i galerie

Pracownia autorska zjmująca sie konserwacją i restauracją dzieł sztuki

Firma

Wrocław

W języku polskim termin aksolotl, w ścisłym znaczeniu, oznacza stan rozwoju osobniczego – charakterystyczne, wodne stadium larwalne (larwa neoteniczna[3]) kilku różnych gatunków płazów (niektóre źródła[4] przypisują ten stan tylko jednemu gatunkowi – ambystomie meksykańskiej), natomiast ambystoma meksykańska, zwana też aksolotlem meksykańskim, a czasem w skrócie aksolotlem[5], to nazwa konkretnego gatunku opisanego naukowo pod nazwą Ambystoma mexicanum – pospolitego w hodowlach amatorskich i laboratoryjnych.

Rododendron

Wrocław

Firma

Wrocław

Obydwie nazwy: aksolotl i ambystoma meksykańska są często stosowane w literaturze zamiennie, co może powodować nieporozumienia w interpretacji tych terminów, zwłaszcza, że w wielu językach nazwą axolotl również określana jest ambystoma meksykańska.

Dołącz do naszych Muzeów i Galerii w Poznaniu

Działasz na rynku jako Muzeum i Galeria i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

ABONDA - dekoracja wnętrz

Muzea i galerie Poznań
Anna M.

To muzeum to pierwszy raz odwiedziłam jesienią 2013 roku zaraz po otwarciu. Jakieś 60 obrazów, rysunków, grafik i kilka sztuk mini rzeźby było w nim. No i jeszcze około 100 odznak, medali i plakietek na mundury wojskowe. Szału nie było ale miło spędziłam czas. W 2018 roku byłam tam ponownie. Zmieniło się wiele albo wszystko. Na ścianach lustra, pełno gablot szklanych i nawet piramida (a w nich pełno eksponatów). Nawet kawę dostałam i około 3 godzin tam spędziłam. Śmiało sugeruję odwiedziny tej placówki.

Poznań Skórzewo więcej...
Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.