MPM Bio-Pell 19 kW Kocioł Piec na Pelet - 5 KLASA, Roźwienica


Cena do uzgodnienia

Kocioł grzewczy MPM Bio-Pell 19 kW Ekoprojekt, 5 Klasa należy do grupy kotłów z palnikiem pelletowym. Dzięki kompaktowym rozmiarom idealnie nadają się do normalnych oraz małych kotłowni. Kocioł Bio-Pell może być stosowane do ogrzewania domów jednorodzinnych, warsztatów i innych tego typu obiektów. Podstawowym paliwem jest biomasa w postaci pelletu.
W kotle został zastosowany samoczyszczący palnik firmy KIPI z obrotową komorą spalania o mocy 5-20kW, który zapewnia bezobsługową pracę kotła. W wersji podstawowej proces spalania kontrolowany jest przez sterownik EcoMax360, który w standardzie obsługuje prace palnika, zapalarkę, sterowanie dwoma pompami C.O. i C.W.U. oraz czujnik pogodowy (opcja). Za dopłatą istnieje możliwość wyposażenia kotła w sterownik EcoMax860.
Kocioł MPM Bio-Pell spełnia wymagania 5 klasy według normy PN-EN 303-5:2012 oraz dyrektywy Ecodesign, dzięki czemu kocioł kwalifikuje się do programu dofinansowań.
Główne zalety kotła MPM Bio-Pell:
- palnik ze stali żaroodpornej z obrotowa komora spalania, samoczyszczący z z zapalarka,
- praca kotła odbywa się w pełni automatycznie,
- zasobnik paliwa może być ustawiony po prawej, lewej stronie kotła, klient w kotłowni decyduje o położeniu, a nie przy jego zamówieniu,
- pionowy wymiennik ciepła (najbardziej efektywny zatrzymujący pyły wewnątrz kotła)
Więcej informacji oraz parametrów technicznych na temat kotłów pod adresem: www.mpm-kotly.pl Dostarczamy kotły do klienta za pomocą własnego środka transportu lub poprzez firmę kurierską. Ceny Producenta.
Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy i instalatorów.
Opcja Kup Teraz dostępna po wcześniejszym kontakcie na: zamowienia@mpm-kotly.pl lub po obejrzeniu kotła.
Podana cena kotła jest ceną brutto, do której należy doliczyć koszty transportu.

Polska, Roźwienica
 
 


Liczba wyświetleń strony: 465