Monika Siwoń GENERALI Kielce - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Monika Siwoń GENERALI nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Monika Siwoń GENERALI

O specjaliście

Nazywam się Monika Siwoń.
Jestem doradcą finansowo-ubezpieczeniowym w kieleckim oddziale Generali.

Z moimi Klientami rozmawiam o tym:
- jak zadbać o finanse rodziny w przypadku ich śmierci, niezdolności do pracy, wypadków, poważnych zachorowań i innych nieszczęśliwych zdarzeń losowych, tak, aby w tych trudnych chwilach rodzina miała fundusze na utrzymanie dotychczasowego standardu życia, spłatę zobowiązań, leczenie i inne wydatki,
- jak zapewnić sobie godne życie na emeryturze (emeryturze dziedziczonej w całości przez naszych Bliskich) i móc jednocześnie skorzystać z ulg podatkowych niedostępnych na innych produktach finansowych,
- jak zgromadzić pieniądze, by umożliwić dzieciom start w dorosłe życie (studia, wkład własny na mieszkanie, podróże czy pierwsze dorosłe marzenia).

Zajmuję się również ubezpieczeniami grupowymi. Nie proponuję gotowych pakietów. Pytam o potrzeby, specyfikę zawodową, strukturę wiekową, słucham, analizuję i przedstawiam rozwiązania odpowiadające potrzebom.

Moja praca nie polega wyłącznie na sprzedawaniu. Spotykam się z ludźmi, i tymi dobrze, i źle nastawionymi do ubezpieczeń. Spotkania zawsze są korzystne dla obu stron. Nie musisz kupić ubezpieczenia, żeby odczuć sens takiego spotkania. Będziesz mógł sprawdzić w jaki sposób można zabezpieczyć Siebie i swoją rodzinę, dowiesz się, jak dynamicznie zmienia się rynek ubezpieczeniowy, dokonamy analizy porównawczej ofert innych towarzystw, jeśli będziesz tego potrzebował a przede wszystkim zyskasz cenne informacje, które przydadzą Ci się w przyszłości. Jeśli jednak będziesz chciał się zapoznać z rozwiązaniami Generali - przedstawię ofertę uczciwie. W przyrodzie nie występują produkty idealne, więc skupimy się nie tylko na przedstawieniu zalet, ale też na wyłączeniach, ograniczeniach i karencjach

A może chcesz sam kupować niektóre ubezpieczenia i nie potrzebujesz do tego agenta? Zaproponuję swój kod rabatowy do sklepu z ubezpieczeniami, dzięki któremu otrzymasz 10% zniżki na NNW dla dzieci i dorosłych, na ubezpieczenia podróżne, nieruchomości, oc i ac. Wystarczy wejść na platformę bezpieczny.pl i wpisać mój kod rabatowy 26557.

W uznaniu za nieposzlakowaną opinię,etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec Klientów zdobyłam w 2019 roku certyfikat RZETELNA FIRMA.

Wybrałam pracę właśnie w tym towarzystwie z kilku powodów. Najważniejszy z nich był taki, że od kilkunastu lat sama byłam posiadaczką polis Generali - zarówno inwestycyjnych jak i ochronnych, które spełniają moje oczekiwania. To dla mnie ważne, bo mam przekonanie, że firma oferuje realny plan zabezpieczenia finansowego dla całej rodziny. Działam na terenie województw: świętokrzyskiego, małopolskiego, śląskiego, łódzkiego i mazowieckiego. Działalność gospodarczą prowadzę od 2012 roku. Zapraszam do kontaktu.

Branża

Ubezpieczenia grupoweUbezpieczeniaUbezpieczenia na życie

Obszar działania

Mazowieckie, Łódzkie, Śląskie, Świętokrzyskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 35 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Firma Monika Siwoń GENERALI jest polecana przez Klientów i Partnerów biznesowych. Dlatego otrzymała Certyfikat Polecają Nas Klienci.
2 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Ubezpieczenia u p.Moniki są zawsze szyte na miarę. Dostaję to czego potrzebuje bez zbędnych dodatków. Każde ubezpieczenie u p.Moniki mam zawsze rozłożone na czynniki pierwsze i poparte głęboką analizą moich potrzeb dotyczących ubezpieczenia i dzięki temu mam produkt, który spełnia moje oczekiwania w przystępnej cenie. Z czystym sumieniem polecam p.Monikę w sprawie ubezpieczeń.

26 listopada 2019
Pozytywna opinia

W dniu 25.11.2019 r. spotkałam się z Panią Moniką, nie byłam zdecydowana jaką wybrać polisę na życie i z jakiego towarzystwa ubezpieczeniowego. Po bardzo merytorycznym i profesjonalnym przedstawieniu oferty przez Panią Monikę z Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A., podjęłam decyzję o przystąpieniu do Państwa oferty i podpisałam wniosek na ubezpieczenie Nr 20226275 Wariant 5. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i jestem spokojna, że współpraca w ramach polisy na którą się zdecydowałam przebiegnie pomyślnie. Jolanta Nowak - Popławska.

14 listopada 2019
Pozytywna opinia

Bardzo miła rzetelna i kompetentna Pani. Rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a Pani Monika potrafiła kompetentnie doradzić produkt.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Monika Siwoń GENERALI

Powiązane produkty i usługi: Polisy na życiePolisy oc,  oc na samochód, Agenci od ubezpieczeń na życie, Polisy na życie Kielce, Polisy oc Kielce,  oc na samochód Kielce, Agenci od ubezpieczeń na życie Kielce, Ubezpieczenia indywidualne, Ubezpieczenia grupowe,  Grupa otwarta, Inwestycje, Emerytura, Oszczędności, Posag dla dzieci, Ubezpieczenia nnw dla dzieci

Oferta

RABAT 10% NA UBEZPIECZENIA
Świętokrzyskie - Kielce
0.01 złdo uzgodnienia

KOD RABATOWY 10% NA UBEZPIECZENIA, ZADZWOŃ 507 013 390 KIELCE

skład publikacji
Polska
do uzgodnienia

skład i łamanie publikacji wielostronicowych, ulotek, projekty banerów

układanie krzyżówek i innych zadań szaradziarskich
Polska
do uzgodnienia

Agora S.A., Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Aude Sp. z o.o., Axel Springer Polska Sp. z o.o., Burda Media Polska Sp. z o.o., Express Media Sp. z o.o., Fortis Media (UK) Ltd., Fundacja Neuca Dla Zdrowia, GoodPoint Press LPP., Gruner+Jahr Polska Sp. z o.o., Grupa...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Paderewskiego 29/5, Kielce

NIP

9590753299

Telefon

507****** Pokaż numer

Telefon

507****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Monika Siwoń