Smartfony - odzyskiwanie danych, odblokowywanie, zgrywanie kontaktów/smsów itp., Koszalin - Oferta nr142230 - Oferteo.pl
 

Smartfony - odzyskiwanie danych, odblokowywanie, zgrywanie kontaktów/smsów itp., Koszalin


Cena brutto: 0.00 PLN
do uzgodnienia

MOBILNE USŁUGI INFORMATYCZNE
MATEUSZ TRUCHAN

Dzień dobry!
Na kłopoty Bednarski? On już dawno na emeryturze. Ale są za to Mobilne Usługi Informatyczne! Jeżeli masz problemy ze swoim smartfonem, potrzebujesz szybkiej pomocy, coś Cię denerwuję i nie daje spokoju?
Nie ma problemu :) Jestem pasjonatem - zapaleńcem komputerowym. Świadczę usługi informatyczne, jak i GSM. Dla mnie nie ma spraw nie do rozwiązania. Zawsze znajdzie się jakaś przyczyna, że Twój sprzęt nie działa jak powinien. I ja postaram się dowiedzieć dlaczego! Twoje zadowolenie jest dla mnie priorytetem :)
Z bliżej nieokreślonych przyczyn nie możesz dostarczyć sprzętu?
To świetnie! :) Działam mobilnie. Przyjadę, porozmawiamy i na miejscu pomogę rozwiązać problem. Obszar mojego działania jest nieograniczony, mogę również pomóc zdalnie telefonicznie lub mailowo.

Oto więcej informacji na temat świadczonych przeze mnie usług:
* odzyskuję dane ze smartfonów
* odblokowuję urządzenia z systemem Android bez utracenia danych
* konfiguruję smartwatche, drony
* zgrywam: kontakty telefoniczne, bilingi, smsy, notatki, maile, nagrane rozmowy. Wszystko dla potrzeb prywatnych, czy sądowych (pliki tekstowe format PDF: potwierdzenie nr tel. nadawcy, data, godzina, tekst)
* i wiele więcej - zadzwoń, napisz a pomogę :)

Diagnostyka jest darmowa na terenie Koszalina i w promieniu 20 km od miasta. Na miejscu sprawdzę co jest grane, że nie gra i wspólnie ustalimy co robić dalej. Jeżeli mieszkasz w większej odległości, a po diagnostyce okaże się, że sprzęt jest opłacalny w naprawie, a Ty zdecydujesz się na współpracę ze mną to diagnostykę również masz darmową.

Masz jakieś pytania lub po prostu chcesz dowiedzieć się czemu sprzęt nie działa?
Zapraszam do kontaktu
Odpisuję na smsy, wiadomości z what's up, maile, ale jeżeli zależy Ci na mojej szybkiej reakcji to najlepiej od razu zadzwoń.
tel. 796 368 907
e-mail: mobilneui@gmail.com

Polska, Koszalin
 
 


Liczba wyświetleń strony: 45