Coaching indywidualny, Tychy


Cena do uzgodnienia

Nazywam się Mirela Zięcina i jestem Psycholożką, Coachem, a niebawem i Psychoterapeutką.

Coaching to metoda, która ma na celu pomaganie jednostkom zwiększać efektywność i skutecznie realizować własne cele. Jedno z założeń coachingu mówi, że: Każdy człowiek posiada w sobie zasoby, które są mu potrzebne by osiągać w życiu to, czego tylko zapragnie.

Definicja coachingu według standarów ICF
"Profesjonalny coaching stanowi nieustanną profesjonalną relację, która pomaga ludziom w osiąganiu niezwykłych wyników w swojej pracy, życiu osobistym i zawodowym, biznesie i działalności w organizacjach. Poprzez proces coachingu klienci pogłębiają swoją wiedzę, poprawiają swoje wyniki działania i podnoszą jakość swojego życia.
W trakcie każdego spotkania klient wybiera przedmiot rozmowy podczas gdy coach słucha: wkład coacha polega na czynieniu spostrzeżeń i zadawaniu pytań.
To wzajemne oddziaływanie daje w efekcie przejrzystość i stymuluje klienta do działania.
Coaching przyspiesza postępy czynione przez klienta dając mu większą ostrość widzenia i świadomość dokonywanych wyborów. Coching koncentruje się na miejscu, w jakim klient aktualnie jest, oraz na tym co klient chce zrobić, aby znaleźć się w miejscu, w którym chce być w przyszłości."

Preferuję sesje coachingowe w formie online przez skype, ale jeśli zależy Ci na spotkaniu stacjonarnym zadzwoń do mnie, a na pewno uda nam się takie zorganizować.

W celu umówienia sesji zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 796 393 071, jeśli nie odbiorę to oddzwonię, proszę też śmiało pisać smsy z prośbami o kontakt.

Sesje coachingowe przez skype dla klientów z całej Polski.

Moje wykształcenie:
Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS, mgr psychologii o specjalizacji coaching, a w tym roku rozpoczęłam szkołę psychoterapii Gestalt.

Polska, Tychy
 
 


Liczba wyświetleń strony: 5