Kompleksowa obsługa marketingowa, Facebook, Instagram, identyfikacja wizualna, grafika, Kraków - Oferta nr181629 - Oferteo.pl
 

Kompleksowa obsługa marketingowa, Facebook, Instagram, identyfikacja wizualna, grafika, Kraków


Cena brutto: 399.00 PLN
do uzgodnienia

Chcesz wzbudzić zaufanie klientów, zadbać o stronę wizualną i marketingową Twojego biznesu?
Firma Media Południe oferuje kompleksowe wsparcie marketingowe firm i marek w Internecie zarówno dla początkujących przedsiębiorców jak i dla firm, które chcą zadbać o wizerunek w sieci i stworzyć nowe kanały pozyskiwania klientów. W Media Południe tworzymy kreatywne rozwiązania marketingowe dla małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie całej Polski.

W zakres usług wchodzi:
- opracowanie indywidualnej strategii marketingowej
- marketing social media - Facebook, Instagram, Google (tworzenie treści, płatne kampanie reklamowe, prowadzenie komunikacji z klientami i inne)
- identyfikacja wizualna firmy - usługi graficzne, przygotowanie materiałów reklamowych zarówno do publikacji w Internecie jak i do druku (wizytówki, ulotki i inne)
- fotografia kulinarna (na terenie województw Podkarpackiego, Małopolskiego i Śląskiego)
- inne działania reklamowe prowadzone za pośrednictwem Internetu mające na celu pozyskanie nowych klientów

Naszym celem jest zapewnienie skutecznego wsparcia marketingowego, tak by potencjalni klienci zainteresowali się Twoją firmą – Ty w tym czasie będziesz mógł skupić się na doskonaleniu swoich usług.
Przygotowaliśmy atrakcyjne oferty cenowe dla przedsiębiorców - pakiet ROZSZERZONY social media nawet 600 zł taniej! Umowa BEZ zobowiązań!
W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszamy na www.mediapoludnie.pl
W celu uzyskania bezpłatnej wyceny prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Zapraszamy do współpracy!

Polska, Kraków
 
 


Liczba wyświetleń strony: 8