Budowa Tarasów, Domków z Drewna itp, oraz Montaż Izolacji Przeciwwodnych i Przeciwwilgociowych., Łapanów


Cena do uzgodnienia

Jeśli chodzi o sprecyzowanie Mojej działalności, jest ona prowadzona w branży budownictwa drewnianego i w branży hydro-izolacyjnej.
Poprzez branże budownictwa drewnianego Moja działalność zajmuję się budową:
-domów drewnianych, które charakteryzują się krótszym czasem budowy niż tradycyjne budownictwa, przez co można znacznie obniżyć koszty budowy takiego domu. Dodatkowo tego typu domki odznaczają się dobrą izolacją termiczną, przez co Mój Klient jako przyszły Właściciel może zaoszczędzić na utrzymaniu dogodnej temperatury w środku pomieszczeń zarówno w zimie jak i w lecie.
-innowacyjnych tarasów z drewna egzotycznego i krajowego. Tarasy tego typu posiadają gwarancję długiej żywotności (średni okres żywotności tarasu z drewna egzotycznego wynosi około 20-50 lat ), ponieważ doskonale znoszą niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak śnieg, mróz, dużą wilgotność powietrza, mocne słońce, a także są odporne na ataki szkodników.
- pozostałego wyposażenia ogrodów tj. altanek, domków dla psów, mebli ogrodowych np. ławek, krzeseł, stolików, donic na kwiaty.
Natomiast poprzez branże hydro-izolacyjną Moja firma zabezpiecza elementy budynku lub budowli przed wpływem wilgoci związanej przede wszystkim z wodą gruntową i opadami atmosferycznymi. Są to wszelkiego rodzaju izolacje przeciwwilgociowe, przeciwwodne i parochronne. Dzięki temu systemowi można zapobiegać wilgnięciu ścian, tworzeniu się grzybów, wykwitów solnych, pleśni, a także przeciekaniu dachów płaskich.

Ze względu na zakres swoich usług oraz chęć rozwoju firmy MDT, nie ograniczam terenu działalności firmy tylko do okolicznych miejscowości i województwa małopolskiego -Teren mojej działalności jest nie ograniczony.

Małopolskie, Łapanów
MDT Marcin Dudek Tarasy
Możliwie najkrótszy
W ofercie gwarancja i serwis
Wola Wieruszycka
Marcin Dudek
 
 


Liczba wyświetleń strony: 686