Sprzedam biurowiec, Dąbrowa Górnicza - Oferta nr157835 - Oferteo.pl
 

Sprzedam biurowiec, Dąbrowa Górnicza


Cena brutto: 2000000.00 PLN
do uzgodnienia

Nieruchomość położona w Dąbrowie Górniczej usytuowana jest w pobliżu drogi S1 przy zjeździe na Hutę Katowice - 8km od centrum miasta.
Działka budowlana o powierzchni 6.148m2, zabudowana budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej 1.223m2 i budynkiem stacji transformatorowej o powierzchni użytkowej 170m2. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej.
Plan Zagospodarowania Przestrzennego: Ba - tereny przemysłowe

Działka ma kształt regularny prostokątny. Teren jest oświetlony, utwardzony z wydzielonymi drogami dojazdowymi oraz parkingami dla samochodów dostawczych, ciężarowych i osobowych.

Budynek trzykondygnacyjny, podpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej. Ściany są z cegły, częściowo otynkowane a częściowo obłożone blachą trapezową. Stropodach jest betonowy po remoncie, pokryty papą. Nowa stolarka okienna pcv w całym budynku. Budynek wyposażony jest w instalacje elektryczną, wod-kan. i CO z własnym źródłem ciepła (sas gro-eco) o mocy 125kW.

Na parterze budynku w 2017r. został wykonany kapitalny remont pomieszczeń: biura, kuchnia, pomieszczenia socjalno-magazynowe.

Na pierwszym i drugim piętrze znajduje się przestrzeń do indywidualnej adaptacji, prowadzi szeroka klatka schodowa.

Dodatkowo, na działce znajduje się budynek magazynowo-garażowy o wysokości około 5 m, konstrukcji stalowej pokrytej blachą.

Cena: 2.000.000 zł.

Zapraszam na spotkanie
Małgorzata 608650069

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
 
 


Liczba wyświetleń strony: 59