Marcin Tyrała Olesno - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Marcin Tyrała nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Marcin Tyrała

O specjaliście

Jeżeli szukasz kogoś kto zrobi to dobrze... to dobrze trafiłeś 😇
U mnie nie tylko liczą się pieniądze! Mnie chodzi o jakość i zaangażowanie w pracę jaką mam przyjemność dla Ciebie wykonać.
Chcę, abyś wiedział, iż przyjmując zadanie od Ciebie, podchodzę do tego jak do wyzwania. Ponieważ bardzo je lubię. To właśnie one motywują mnie do działania. Angażując w pracę całego siebie, wykonam to dla Ciebie tak dobrze jak to tylko możliwe. A nawet podpowiem niestandardowe rozwiązania. Uwielbiam spełniać się manualnie. Jest to moją mocną stroną. Podejmuję się różnych wyzwań. Mam duże doświadczenie w , że tak powiem "leceniu na metry" jak i w małych, pełnych zaangażowania projektach, gdzie liczy się detal (to właśnie je lubię najbardziej)
Więc jeżeli jesteś firmą, która potrzebuje kolejnego niewolnika, wiedz, że nie masz tu czego szukać! Doskonale znam swoją wartość. Wolałbym stworzyć dla Ciebie coś , nie mając z tego żadnych profitów. Czerpiąc tylko satysfakcję z tworzenia.
Posiadam dużą widzę na temat obróbki kamienia naturalnego. Lubię wyzwania gdzie główną rolę odgrywają spieki kwarcowe i fornir kamienny, jak i są też tylko lekkim dopełnieniem projektu. Oczywiście podejmuje się również pracy z glazurą, ceramiką i terakotą. Cenię sobie nietypowe rozwiązania, w których mogę zdać się na moją artystyczną duszę. Lubię łączyć niecodzienność z codziennością. Podejmę każdą pracę budowlaną. Począwszy od pomalowania ściany do przygotowania mieszkania pod klucz. Uwielbiam kuchnie i łazienki. To tam spełniam się najbardziej!
Dla mnie niemożliwe staje się możliwym 😍
Staram się połączyć zaangażowanie i pasję z zarabianiem na życie, wkładając w to całego siebie i swoje doświadczenie 🤩

Opinie

4.3

Gwiazdki opinii

5 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj swoje referencje!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Marcin Tyrała

Oferta

Fornir kamienny
Polska - Olesno
200.00 złdo uzgodnienia

Fornir kamienny – lekki, elastyczny i uniwersalny kamień na ścianę Forniry kamienne przeznaczone są do efektownego wykończenia dowolnego wnętrza i każdej powierzchni, poza posadzkami. Dzięki elastyczności tego materiału można wyginać go bez obaw o przerwanie struktury jak to często bywa w przypadku zwykłych tapet. To właśnie...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kluczborska, 9a, Olesno

Telefon

511****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Marcin Tyrała