Wizyta Świętego Mikołaja, Lublin


Cena do uzgodnienia

Ho, ho, ho! Święty Mikołaj istnieje! I odwiedzi Cię i Twoich bliskich! Dawanie prezentów to wielka radość.
Ale jeśli chcielibyście sprawić, by jeszcze bardziej zapadło w pamięć osobom, które chcecie obdarować, to ta oferta jest skierowana właśnie do Was.

Co możemy Wam zaoferować? Przede wszystkim wizytę Św. Mikołaja w Lublinie i jego okolicach w wybranym przez Was miejscu oraz animacje. Doświadczeni animatorzy z firmy CZAS NA ZABAWĘ zadbają o to, by rozdawanie prezentów tym razem było niezapomniane.

Św. Mikołaj, a jeśli będzie taka potrzeba również Elf i Śnieżynka, odwiedzą Ciebie i Twoich najbliższych w domu. Zawitamy do Waszego przedszkola i Waszej szkoły. Rozdamy prezenty – to na pewno. Możemy jednak też zorganizować Wam niezwykłe świąteczne animacje, gry oraz zabawy. Mikołaj w Lublinie? Nie tylko! Dojeżdżamy do różnych miejscowości w województwie lubelskim.

Organizujesz imprezę świąteczną w swojej firmie dla Twoich pracowników? Pomożemy! Św. Mikołaj, Elf i Śnieżynka są zwarci i gotowi do pracy. Szczegóły usługi i jej cena podlegają wcześniejszemu uzgodnieniu i zależą od zakresu zlecenia. Byliście grzeczni w tym roku? Ho, ho, ho i do zobaczenia!

Ps. Zdjęcia Przedstawiają Mikołaja i Skrzata z naszej Firmy Czas na zabawę.

Polska, Lublin
 
 


Liczba wyświetleń strony: 102