Nashuatec MP 2501sp, Bydgoszcz oraz Inowrocław - Oferta nr88007 - Oferteo.pl
 

Nashuatec MP 2501sp, Bydgoszcz oraz Inowrocław


Cena do uzgodnienia

Nashuatec MP 2501SP pełni funkcję wydajnej sieciowej drukarki laserowej, kolorowego skanera, ekonomicznej kopiarki i opcjonalnie faksu. Urządzenie posiada dotykowy panel sterowania, który można dostosowywać do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Funkcje są uruchamiane za pomocą intuicyjnych ikon.

Nashuatec MP 2501SP drukue z szybkością 25 stron na minutę wykorzystując języki PCL6, XPS i opcjonalnie Adobe PostScript 3. Dokumenty drukowane bezpośrednio z pamięci USB lub SD mogą zostać wyświetlone na ekranie LCD aby sprawdzić ich treść przed wydrukiem. Wydruki z komputerów są chronione funkcją poufnego wydruku. Kolorowy skaner umożliwia szybką digitalizację papierowych dokumentów - do 50 obrazów na minutę. Tworzy pliki PDF, JPG lub TIFF, które mogą być automatycznie zapisane na serwerze, na pamięci USB, karty SD lub wysłane e-mailem.

Urządzenia Nashuatec Aficio MP 2501SP w standardzie są wyposażone w interfejs USB 2.0 oraz Ethernet. Dodatkowo jako opcję mogą posiadać kartę Wi-Fi lub Bluetooth. Pracują na różnorodnych nośnikach o formatach od A6 do A3. Kasety mieszczą maksymalnie 1600 arkuszy papieru.

Dane dotyczące w/w modelu nie są ofertą w rozumieniu K.C. lecz stanowią zaproszenie do kontaktu i przedstawienia przez MAKROSERWIS finalnej oferty cenowej zawierającej urządzenie, dodatkowe opcje sprzętowe, toner, materiały instalacyjne, dostawę i uruchomienie urządzenia.

Polska, Bydgoszcz oraz Inowrocław
Nashautec / RICOH
do uzgodnienia
2-7 dni roboczych
1 szt
Autoryzowany serwis, Gwarancja 2 lata lub do 100 tys wydruków
Autoryzacja Nashuatec - Sprzedaż i Serwis
Chiny
Ricoh
 
 


Liczba wyświetleń strony: 566