Magazynowanie dokumentów Bydgoszcz - Najlepsze w 2021

Firmy zajmujące się Magazynowaniem Dokumentów i Składowaniem Akt w Bydgoszczy, 2021

30 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 30 firm
w kategorii Magazynowanie dokumentów

MW Archiwa

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
Ada K.

Firma porządkowała dokumenty mojej firmy w 2018 roku. Konkretne i profesjonalne podejście do tematu archiwizacji i niszczenia. Wykonali kawał dobrej roboty, dzieląc się też cennymi wskazówkami jak usprawnić pracę z dokumentami.

Visaron Global Sp. z o.o.

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Archivist Business Partner

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
Aleksander D.

Polecam za wysoką jakość świadczonych usług. Rzetelnie i terminowo.

Vital Trading Sp. z o. o. - Magazynowanie dokumentów Toruń

Vital Trading Sp. z o. o.

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

W naszej firmie wyznajemy jedną zasadę: pomóc firmom w uporządkowaniu dokumentacji. W czasach szerzących się regulacji, rosnącej liczby papierów, nie lada wyzwaniem jest utrzymanie porządku. Naszą rolą jest zrealizowanie tego celu. Nasza kadra to wykształceni i doświadczeni archiwiści, którzy na codzień obsługują dokumentacje od małych firm po korporacje. Patrzymy na archiwizacje przez pryzmat biznesu, aby przedsiębiorcy i ich dokumentacja była odpowiednio chroniona. Co nas wyróżnia? DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU ARCHIWUM FIRM WYTWARZAJĄCYCH TONY AKT NOWOCZESNY MAGAZYN PRZYSTOSOWANY DO PRZECHOWYWANIA DOKUMENTÓW TERMINOWOŚĆ & PROFESJONALIZM ELASTYCZNOŚĆ I DOSTOSOWANIE FUNKCJONALNOŚCI DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB FIRM

Dołącz do naszych Magazynów Dokumentów w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Magazyn Dokumentów i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
ADA STORAGE - Magazynowanie dokumentów Toruń

ADA STORAGE

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Od 2012 roku zajmujemy się przechowywaniem i niszczeniem dokumentów (segrgatorów, dokumentów księgowych, pracowniczych, osobowych, niejawnych, archiwalnych itd.) Wszystkie procedury przeprowadzane są zgodnie z przepisami ustawy o swobodzie działalności gospodarczej w zakresie przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej pracodawców (tekst jedn. Dz. U z 2010 r. nr 220, poz. 1447 ze zm.) i wymogami rozporządzenie ministra kultury z 15 lutego 2005 w sprawie warunków przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej pracodawców (Dz. U z 2005 r. nr 32, poz. 284).

PIKA sp.z o.o. - Magazynowanie dokumentów Gdańsk

PIKA sp.z o.o.

 • Gdańsk
Wojciech M.

Działamy w branży od 1992 roku. PIKA sp. z o.o. oferuje szeroki zakres usług: tradycyjną archiwizację informacji, automatyzację procesów biznesowych, profesjonalne doradztwo, audyt przepływ informacji w firmie, oraz wdrożenia systemów obiegu informacji, na terenie Polski.

Sedapro Archiwizacja sp. z o.o. - Magazynowanie dokumentów Rumia

Firma Sedapro powstała aby chronić Przedsiębiorców przed nieprzyjemnymi konsekwencjami wycieku danych, zniszczenia ich lub zagubienia. Jesteśmy dla tych, którzy mają strategię i chcą w 100% poświęcić się rozwojowi swojego biznesu, bez przejmowania się kwestiami związanymi z zarządzaniem dokumentacją w firmie. Dzięki usługom, które oferujemy tj. PRZECHOWYWANIE, NISZCZENIE I DIGITALIZACJA DOKUMENTÓW, gwarantujemy Przedsiębiorcom bezpieczeństwo, przewidywalność i pewność biznesu. Stosując najwyższej klasy środki bezpieczeństwa, rygorystyczne procedury oraz obejmując każdą umowę szeroką ochroną ubezpieczeniową chronimy przed zniszczeniem, wyciekiem i kradzieżą know how jednocześnie tnąc koszty przechowywania dokumentów nawet o 70 %! Sedapro

Archivia - Magazynowanie dokumentów Łódź

Archivia

 • Łódź
Jakub L.

Pełne zadowolenie z realizacji usługi. Sprawna i terminowa współpraca.

MLKonsulting - Magazynowanie dokumentów Warszawa

MLKonsulting

 • Warszawa
Iza D.

Niszczenie starych dokumentów zakończonej działalności gospodarczej. Bardzo sprawnie szybko i tanio. Pozdrowienia dla Pana, który odbierał dokumenty za anielską cierpliwość :).

OutData

 • Pabianice

ARCHIWIZACJA WYSK

 • Gorzów Wielkopolski

ARCHIWIZACJA WYSK jest gorzowską firmą specjalizującą się w archiwizacji dokumentów. Nasze usługi prowadzimy w oparciu o obowiązujące prawo archiwalne, instrukcje kancelaryjne oraz jednolite rzeczowe wykazy akt. Usługi prowadzimy na terenie całej Polski i oferujemy: - Usługi archiwizacyjne - Poufne niszczenie dokumentów - E-Archiwum - Szkolenia kancelaryjno-archiwalne Dotychczas zaufały nam m.in.: - Lasy Państwowe - Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Instytucje Rządowe i Samorządowe - Powiatowe Urzędy Pracy - Agencje Ochrony Osób i Mienia - Firmy Spedycyjne - Restauracje To co cenimy najbardziej to zadowolenie naszego klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i współpracy. Archiwista - Dominik

PCMS SP z o.o. - Magazynowanie dokumentów Błonie

PCMS SP z o.o.

 • Błonie
PHU A.S.Z. Sławomir Ziółkowski

Przerobiłem juz kilka firm i z tą zostaję! Bardzo dobra współpraca. Świetny kontakt. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Eko-Sfera 2014 Sp. z o.o. - Magazynowanie dokumentów Stara iwiczna

Eko-Sfera 2014 Sp. z o.o.

 • Stara iwiczna

Eko-Sfera działa na rynku niszczenia dokumentów i recyklingu papieru od 2014 roku, w tym czasie pozyskaliśmy wielu klientów instytucjonalnych, korporacyjnych i publicznych dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu. Zajmujemy się brakowaniem dokumentów z najwyższą starannością z zachowaniem międzynarodowych norm ISO 9001, 27001 oraz RODO. Z naszych usług korzystają Ministerstwa, Szpitale, oraz wielu innych. Nasz personel jest systematycznie szkolony w zakresie ochrony informacji. Jako jedyni na rynku szkolimy pracowników z ochrony danych osobowych i posiadamy z tej materii Certyfikat. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty bezpiecznego niszczenia dokumentów, w całej Polsce.

Archivio - Magazynowanie dokumentów Warszawa

Archivio

 • Warszawa

Od 10 lat zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania dokumentacją biznesową. Przez ten czas wdrożyliśmy systemy archiwizacji do setek firm – za każdym razem uwzględniając ich indywidualne potrzeb. Profesjonalny sprzęt i nowoczesne zaplecze logistyczne zapewniają w pełni profesjonalne i bezpieczne przechowywanie, skanowanie, digitalizację oraz niszczenie dokumentów z zachowaniem najwyższych standardów tajności.

HSM Recycling - Magazynowanie dokumentów Warszawa

HSM Recycling

 • Warszawa
Andrzej K.

Obawy o jakość/wielkość ścinek z naszych dokumentow była tylko do czasu zobaczenia na żywo jak one wyglądają w trakcie i po zniszczeniu. Polecamy fachowość, podejście do klienta . Przyjeżdżają po MAŁE ilości!!! Stosunek jakości do ceny określamy jako bardzo dobry.

Libris Polska Sp. z o.o.

 • Warszawa

ANTARES Dominik Matusiak - Magazynowanie dokumentów Wołomin

ANTARES Dominik Matusiak

 • Wołomin

Zadaniem naszej firmy jest wspieranie klientów przy porządkowaniu dokumentów. Powstaliśmy po to aby obsłużyć każdą instytucję i firmę, która boryka się z problemem nie uporządkowanej dokumentacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu jesteśmy w stanie pomóc i służyć radą w każdej sytuacji. Świadczymy usługi na rzecz jednostek państwowych i prywatnych, dużych, średnich i małych. Pomagamy przy kontaktach z Archiwum Państwowym i innymi organami nadzorującymi. Doradzamy w zakresie wyposażenia pomieszczeń archiwum, aktów normatywnych obowiązujących dla archiwów zakładowych i składnic akt oraz materiałów i pomocy biurowych. Obsługiwaliśmy instytucje o różnych profilach działalności dzięki czemu znamy specyfikę różnych form

Archiwista Sp. z o.o.

 • Warszawa

Działamy od roku 2000. Firma dostarcza produkty w branżach Archiwizacja dokumentów, Magazynowanie i przechowywanie, Niszczenie dokumentów, Magazynowanie dokumentów, Archiwizacja danych na obszarze takich województw jak Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podlaskie, Podkarpackie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

log plan - Magazynowanie dokumentów Piaseczno

log plan

 • Piaseczno
Ilona W.

Wszystko przebiegło pomyślnie. Oferta profesjonalna przedstawiona w sposób atrakcyjny graficznie oraz cenowo. Kontakt z firmą łatwy i dostępny - wszystko na plus. Serdecznie polecam.

Ebi 24 - Magazynowanie dokumentów Warszawa

Ebi 24

 • Warszawa

Nasza działalność rozpoczęła się w 2016 roku. Nasza specjalność to archiwizacja,obieg dokumentów, zarządzanie biurem, usprawnienie pracy biura, na terenie mazowieckie.

ODO&ARCHIV Radosław Knop - Magazynowanie dokumentów Szczecin

ODO&ARCHIV Radosław Knop

 • Szczecin
Agnieszka K.

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana Knop. Pracuje solidnie i szybko.

Acta Nova Sp. z o. o. - Magazynowanie dokumentów Szczecin

Acta Nova Sp. z o. o.

 • Szczecin
Aneta N.

Profesjonalne, indywidualne podejście do klienta. Od zgłoszenia do finalizacji transakcji nie minęła nawet godzina. Polecam, dziękuję i pozdrawiam.

Altmaster Sp. z.o.o. - Magazynowanie dokumentów Piaseczno

Altmaster Sp. z.o.o.

 • Piaseczno
Andrzej P.

Świetna i sprawna obsługa logistyczna! Polecam kompleksową współpracę z Altmaster.

Mag-24 - Magazynowanie dokumentów Wrocław

Mag-24

 • Wrocław
Pekaes Sp. z o.o.

Moje rozmowy z firmą Mag-24 przebiegały szybko i sprawnie oraz konkretnie. Oferta i realizacja bardzo profesjonalna. Usługi i firma godne polecenia.

Składnica Akt Sp. z o.o.

 • Wrocław

Zakres świadczonych przez naszą firmę usług to przechowywanie i porządkowanie dokumentów. Wykonujemy zlecenia od 2006. Terenem naszej działalności jest woj. dolnośląskie, małopolskie, śląskie. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

Multilogistic Sp. z o.o. - Magazynowanie dokumentów Jelcz-Laskowice

Multilogistic Sp. z o.o.

 • Jelcz-Laskowice

Jesteśmy na rynku od 2016 roku. Posiadamy własny obiekt o powierzchni 40 000m2, Nasza specjalność to magazynowanie, składowanie, przechowanie, obsługa logistyczna, archiwizacja, kompletacja, wynajem powierzchni magazynowych, wynajem powierzchni produkcyjnych, wynajem powierzchni biurowych, wynajem powierzchni usługowych. Działamy na terenie miejscowości Jelcz-Laskowice.

ROLL Monika Łuszczyńska

 • Święta Katarzyna

Kompleksowa obsługa korespondencji seryjnej. Sortowanie dokumentów, kopertowanie, wysyłka. Obsługujemy cały proces korespondencji od wydruku po ekspedycję oraz poszczególne jego etapy. Teren działania Wrocław i okolice. Zajmujemy się kompleksową obsługą korespondencji. 24 h, 7 dni w tygodniu. Oferujemy: - sortowanie, grupowanie - kopertowanie - prowadzenie książek nadawczych (listy polecone) - dostarczenie na pocztę Wysyłamy dokumenty, faktury, foldery reklamowe, wszelkiego rodzaju inserty. Zapewniamy profesjonalizm, 100 % bezpieczeństwo danych, dokładność i ograniczenie błędów do minimum poprzez wypracowany system sortowania (nawet bez kodów OMR). Obsługujemy wysyłkę do 10000 szt. w jeden dzień. Pracujemy całodobowo, co umożliwia

Ms Tech Group - Magazynowanie dokumentów Ozorzyce

Ms Tech Group

 • Ozorzyce
Michał S.

Kontakt telefoniczny z MS Tech, bardzo sprawnie działająca, konkretna firma.

DOKUMENTA WALDEMAR MICHALEC

 • Radom
Ela G.

Wysoka jakość usług, rewelacyjna obsługa klienta. Profesjonalna firma.

Bydgoszcz więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.