Komplex Maciej Piotr Stawecki Złocieniec - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Komplex Maciej Piotr Stawecki nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Komplex Maciej Piotr Stawecki

O specjaliście

Firma ''KOMPLEX'' jest firmą budowlaną świadczącą usługi budowlano-remontowe. Wykonujemy prace betoniarskie, zbrojeniowe, murarskie, ciesielskie i dekarskie. Zajmujemy się również pracami związanymi z adaptacją poddaszy i innych pomieszczeń na wskazane przeznaczenie, przeprowadzamy całościowe remonty mieszkań i innych budynków. Wykonujemy prace malarskie, szpachlowe i glazurnicze. Przeprowadzamy również termo-modernizacje budynków, służymy fachową i rzeczową poradą, bazując na posiadanym doświadczeniu, zdobytym przez lata pracy w branży budowlanej. Prace powierzone, wykonujemy z materiałów własnych lub powierzonych. Posiadamy duże zaplecze techniczne i narzędziowe. Miejsce pracy cechuje ład i porządek. Każde zlecenie jest dla nas ważne, dokonujemy fachowej wyceny zleconych prac, dbamy o doskonały kontakt z klientem. Na wszystkie wykonane zlecenia udzielamy gwarancji. Zapewniamy konkurencyjne stawki i możliwość negocjacji cen.Proponujemy miłą,solidną, uczciwą i bezstresową współpracę w realizacji Państwa zamierzeń i inwestycji.

Branża

DekarzDomy murowaneFundamentyDomy pod kluczMontaż ogrodzeniaRemonty mieszkańGlazurnikRemont łazienkiRemonty domów i kamienicWylewkaPłyta karton gipsZbrojarzMurowanie ścianAltanyOcieplanie budynkówWymiana dachuUkładanie paneli i parkietówRemonty biurUkładanie kostki brukowejOcieplanie Pianką PURMalarzElewacje

Obszar działania

Zachodniopomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 2 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Maja D., MajaD, 9 grudnia 2020
Szukam wykonawcy ogrodzenia panelowego, do 50mb, Szczycienko
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam. Konkretny, rzeczowy wykonawca. Zadba o materiał, doradzi. Nie złości się na nieoczekiwane zmiany i nowe pomysły. Praca wykonana szybko, nawet przed umówionym czasem. Wszystko dokończone, posprzątane. Polecam.

Magdalena K., Szczecin, 29 listopada 2012
Pozytywna opinia

Firma Komplex była w okresie lipiec –wrzesień 2012 wykonawcą domu letniskowego o powierzchni 95 m2 i obejmowała swoim zakresem wykonanie stanu surowego zamkniętego. Prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z ustaleniami i dokumentacja techniczną, z dużą dokładnością i starannością, bez usterek. Na budowie panował porządek, materiały budowlane poukładane, budowa była zabezpieczona. Kontakt z wykonawcą bardzo dobry. Wykonawca służył rzeczową radą co do sposobu wykonania jaki i wyboru materiałów oraz dostawców. Z pełna odpowiedzialnością, można polecić innym inwestorom Firmę „Komplex” w Złocieńcu, jako Wykonawcę, solidnego, wiarygodnego i posiadającego dużą wiedze i kompetentność. Magdalena Konkolewska

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Komplex Maciej Piotr Stawecki

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

3-GO PUŁKU PIECHOTY 13, Złocieniec

NIP

674-120-32-02

Telefon

502****** Pokaż numer

Telefon

502****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Maciej Stawecki