Pobyt dla Grup, Nałęczów


Cena do uzgodnienia

Łubinowe Wzgórze to kompleks 6 budynków.
Budynek Główny dysponuje 8 pokojami dwuosobowymi oraz możliwością 4 dostawek. Znajduje się tam również apartament dwu poziomowy przeznaczony dla 7 osób. Wszystkie pokoje nazwane są pozytywnymi emocjami: Szczęście, Radość, Miłość ... Pokoje zostały przygotowane z myślą o rodzinach, parach, osobach podróżujących samotnie. Większość pokoi ma balkon lub taras. W budynku znajdują się 2 oranżerie, restauracja, przytulny salon z biblioteką oraz gabinety zabiegowe SPA.
Kolejny budynek mieszkalny to Kamienny Domek, gdzie mieści się 5 pokoi dwuosobowych. Wnętrza w tym budynku są tłem, dla obrazów na zewnątrz. Naturalne tkaniny, akcenty kolorystycznie stonowane, nic co konkuruje z przyrodą na zewnątrz. Pokoje w tym budynku powstały z myślą o twórcach, biznesmenach, wszystkich osobach, które chcą wypocząć w komfortowym budynku bez dzieci.
Nieopodal mieści się Chata nad Wąwozem - mały, stylowy domek przeznaczony dla rodzin z dziećmi, dla osób z psami, dla wszystkich
którzy cenią sobie kameralność, a jednocześnie ważny jest dla nich dostęp do pozostałych atrakcji Eko Resortu.
Największą popularnością cieszy się jednak Domek na Drzewie "Oddech". Jest to niezależny budynek, zlokalizowany nieopodal Kamiennego Domku, pod rozłożystymi grabami. Wyróżnia go nowoczesny i unikatowy design. ODDECH to chwilowe oderwanie od świata.
Radość bycia, doznawania, wyostrzania zmysłów. Za oknem całodobowy program przyrodniczy.

Polska, Nałęczów
 
 


Liczba wyświetleń strony: 105