Kserokopiarka Konica Minolta - Porównaj Oferty Od Firm

Porównaj Oferty Dostawców Kserokopiarek

Oszczędź do 30%
 1. Opisz kserokopiarkę
 2. Otrzymaj dopasowane oferty
 3. Porównaj i wybierz najlepszą

Kserokopiarka Konica Minolta

Wybierając spośród produktów firmy Konica Minolta urządzenie kopiujące, warto wziąć pod uwagę potrzeby własnej firmy w zakresie kopiowania i drukowania, a następnie dopasować odpowiedni model. Kserokopiarka Konica Minolta występuje w dwóch rodzajach: w wielofunkcyjnym systemie kolorowym oraz monochromatycznym.

Pierwszy z nich, jak sama nazwa wskazuje, umożliwia drukowanie i kopiowanie zarówno w kolorze, jak i odcieniach szarości, natomiast wielofunkcyjny system monochromatyczny zapewnia jedynie odcienie szarości. Jeżeli w naszej firmie bardzo rzadko zdarza się potrzeba drukowania w kolorze lub jeżeli takie zapotrzebowanie w ogóle nie występuje – nie ma potrzeby dopłacania do kolorowej kserokopiarki Konica Minolta.

Kserokopiarka Konica Minolta – cechy charakterystyczne

 • drukowanie i kopiowanie monochromatyczne i/lub w kolorze,
 • wysoka jakość wydruków,
 • ekonomiczne użytkowanie,
 • elastyczna obsługa papieru,
 • optymalna prędkość dostosowana do indywidualnych potrzeb,
 • szybkie skanowanie,
 • szerokie możliwości wykańczania,
 • łatwa integracja sieciowa.

Krótko o firmie Konica Minolta

Historia japońskiego producenta aparatur do obrazowania graficznego, medycznego, a przede wszystkim rozwiązań do druku zaczyna się od fotograficzno-litograficznej działalności firmy Konica w 1873 roku. Następnie powstaje Minolta (1928 rok), a do połączenia zarządów firm dochodzi w 2002 roku. Obecnie produkty, usługi i aplikacje firmy stanowią konkurencję dla najlepszych światowych producentów systemów kopiująco-drukujących. Warto zwrócić uwagę na wiodącą serię kserokopiarek - Konica Minolta Bizhub.

Wybór kserokopiarki

Jeżeli zastanawiasz się, która kopiarka Konica Minolta będzie odpowiadała Twoim potrzebom warto skorzystać z formularza produktowego portalu Oferteo.pl. Dzięki niemu firmy poznają preferencje swojego potencjalnego Klienta odnośnie kserokopiarek. Za darmo najważniejsi dostawy z branży prześlą swoje dopasowane oferty wraz w wyceną. W ten sposób będzie można porównać propozycje od kilku firm i wybrać najkorzystniejszą opcję.