Oferuję domy energooszczędne 30 minut od lotniska Pyrzowice, Zawada


Cena do uzgodnienia

Witam, mamy do zaoferowania nowoczesne i energooszczędne domy wykonane w technologii szkieletowej o powierzchniach od 100 do 170m2 wykonane w stanie deweloperskim z działkami 1033 do 1300m2.

Nasze priorytety:
-użycie materiałów o wysokich parametrach jakościowych
-mniejsze koszty budowy i użytkowania w porównaniu do metody tradycyjnej
-szybkość budowy- czas wykonania budynku to 3-4 miesiące
-dbałość o środowisko naturalne
-wysoka trwałość dzięki zachowaniu reżimów technologicznych przy produkcji

Osiedle zlokalizowane jest w otoczeniu przyrody i jednocześnie jest bardzo dobrze usytuowane- 20 minut drogi do Częstochowy, 40 minut do Katowic i 30 MINUT OD LOTNISKA W PYRZOWICACH.
Położenie osiedla sprzyja także wszelkiej aktywności. W pobliżu znajdują się lasy pełne grzybów, ścieżki rowerowe, ranczo, zalew w Poraju, zamek w Olsztynie (około godzina jazdy na rowerze).

Koszty budowy domów w technologii szkieletowej są znacznie niższe niż ich murowanych odpowiedników. Istotne dla komfortu użytkowania są również rozwiązania w zakresie ogrzewania budynków. Nasze domy ogrzewane są wyłącznie za pomocą ekologicznych rozwiązań- pomp ciepła współpracujących z systemem rekuperacji markowego producenta z możliwością wspierania za pomocą instalacji fotowoltaicznej. Te systemy nie zwiększają kosztu domu- przy użyciu tradycyjnych metod ogrzewania na kotłownię trzeba przeznaczyć spore pomieszczenie, co generuje koszty. Rozwiązania ekologiczne tego nie potrzebują. Nasze rozwiązania maksymalizują wykorzystanie przestrzeni oraz znacznie obniżają koszty utrzymania. W związku z tym nasze systemy są tańsze i bardziej komfortowe zarówno w zakupie jak i w użytkowaniu.

Wszystkie te elementy sprawiają, że nasze domy są bardzo atrakcyjne dla osób nie tylko z mniej zasobnym portfelem, ale także ceniących sobie wysoką jakość i wygodę.
Każdy komu zależy na ciszy i spokoju z dala od zgiełku miast, doceni położenie tego osiedla.

Organizujemy dni otwarte.

Potrzebujesz więcej informacji? Proszę o kontakt pod numerem

Śląskie, Zawada
 
 


Liczba wyświetleń strony: 289