Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Krystian Lindstaedt

3

O specjaliście

Potrzebujesz Kierownika Budowy, Inspektora Nadzoru Inwestorskiego, Zespołu Kierowników (konstrukcyjno-budowlany, instalacyjny wod.-kan., elektryczny, drogowy) a może trzeba przeprowadzić okresowy przegląd budynku i urządzeń z wpisem do księgi obiektu budowlanego?

Posiadam odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie dla pełnienia funkcji w zakresie konstrukcyjno-budowlanej i drogowej oraz posiadam kadrę spełniającą wymagania do przeprowadzenia całkowitej kompleksowej obsługi inwestycji dla pozostałych branż dla wszelkich budynków jednorodzinnych jak też wielorodzinnych, hal, magazynów, obiektów liniowych.

Dodatkowo od ponad 17 lat posiadam doświadczenie w kosztorysowaniu robót budowlanych i prowadzeniu przetargów w trybie ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz Zamówień Prywatnych co umożliwia sprawne i realne sporządzanie i sprawdzenie wycen robót budowlanych oraz stały monitoring cen na rynku budowlanym.

Ceny od 2500,00zł.

Obszar działalności nadzorów wielobranżowych: woj. pomorskie.
Dla inwestycji mieszkaniowych z okolic gm. Szemud, gm. Przodkowa, gm. Wejherowa, gm. Luzina, gm. Linii, Żukowa, Kartuz i Rumii specjalne rabaty ustalane indywidualnie ze względu na bliskość mojego zamieszkania.

Branża

Kierownik budowy, Rzeczoznawca budowlany

Obszar działania

Pomorskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

8 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Ewa N. 9 listopada 2021
Pozytywna opinia

Jako właściciel firmy budowlanej współpracuję z Panem Krystianem w kwestiach wykonywania kosztorysów i wycen robót oraz technicznych aspektów prowadzonych przeze mnie realizacji a w szczególności nietypowych elementów jak mury oporowe, ściany i oczepy żelbetowe, izolacje, drenaże itp. Polecam go jako fachowca w branży budowlanej, posiada wiedzę i doświadczenie z zakresu konstrukcji żelbetowych oraz bardzo dobrze orientuje się w cenach materiałów i robót budowlanych.

Adam M. 7 listopada 2021
Pozytywna opinia

Współpracowaliśmy na etapie wycen robót budowlanych oraz kosztów adaptacji działki budowlanej o dużym nachyleniu, na potrzeby budowy budynku biurowego. Zakres obejmował m.in. wykonanie palisady z kolumn betonowych i muru oporowego. Wyceny wykonane szybko i rzetelnie, zgodnie z realiami rynkowymi. Doceniam również otwartość na różne koncepcje i fachowe doradztwo. Dziękuję za współpracę.

Adam M. 7 października 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście, szybki i bezproblemowy kontakt co dziś w branży budowlanej jest rzadko spotykane. Zdecydowanie polecam.

Jarek Z. 4 października 2021
Pozytywna opinia

Podczas realizacji stanu deweloperskiego Pan Krystian pełnił funkcję kierownika konstrukcyjnego i kierownika budowy oraz kierownika robót drogowych na dojeździe do inwestycji. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie. Dziękuję za poświęcony czas, zaangażowanie i cenne rady. Polecam jego usługi i życzę powodzenia.

Waldek A. 6 września 2021
Pozytywna opinia

Współpraca jeszcze trwa ale do tej pory bez problemów. Dziennik prowadzony na bieżąco. Przyjazdy na odbiory według ustaleń. Plan BIOZ szczegółowy aż wykonawca wystraszony, ale o to chodziło. Jeszcze elewacja i zgłaszamy do użytkowania. Dzięki i powodzenia Panie Krystianie.

Małgorzata S. 27 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Budowaliśmy domek całoroczny drewniany, otrzymaliśmy cenne porady, szczególnie zwrócono nam uwagę na detale izolacyjne i wykończenie przy oknach. Dziękuję za współpracę. Osoba solidna, znajca sie na rzeczy. Polecam!!!

Dorota B. 26 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Pan Krystian to bardzo solidny, kompetentny, doświadczony fachowiec. Tłumaczy wszystko co niezrozumiałe, a my trzeba przyznać wiedzy żadnej...-dziękujemy za i cierpliwość i wyrozumiałość i zaangażowanie !. Kontakt świetny ... mailowy ,telefoniczny, osobisty jak trzeba jest dostępny .Czekamy z niecierpliwością na dalszą współpracę . Dorota Grzegorz Biesek

Aneta P. 25 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Dziękuję za pomoc i cenne rady. Współpraca niedawno rozpoczęta od weryfikacji i pomocy doboru wariantu projektu. Po uzyskaniu pozwolenia na budowę będziemy kontynuować współpracę przy budowie.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Krystian Lindstaedt

Oferta

Ekspertyzy techniczne
Polska - Szemud
do uzgodnienia

Wykonanie ekspertyzy technicznej istniejącego budynku, konstrukcji z wykonaniem dokumentacji zdjęciowej, opisu, rysunków wraz z wnioskami i zaleceniami. W szczególnych przypadkach wykonanie badań nieniszczących (płatne dodatkowo w zależności od ich rodzaju).

Konsultacje w zakresie możliwości zmian adaptacyjnych projektu
Polska - Szemud
do uzgodnienia

Analiza projektu pod kątem możliwości zmian adaptacyjnych umożliwiających obniżenie kosztów, zwiększenie estetyki, komfortu, eliminacja mostków termicznych, usytuowania w planie na działce itp. W przypadku podjęcia dalszej współpracy przy budowie usługa ta jest bezpłatna.

Kierownik budowy - budynki jednorodzinne
Polska - Szemud
do uzgodnienia

Dodatkowa wizyta przy wykończeniu domuł np za kontrolę robót i odbiór odbiór tynków, posadzek, robót elewacyjnych, podłączenia inst do szamba.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Jeleńska Huta, Mickiewicza 5, Szemud

Telefon

602****** Pokaż numer
Skontaktuj się