Serwis śmieciarek, zamiatarek, podnośników koszowych, hakowców, bramowców, posypywarek i pługów Siemianowice Śląskie - Oferta nr 70780 - Oferteo.pl
  • »
  • »
  • Serwis śmieciarek, zamiatarek, podnośników koszowych, hakowców, bramowców, posypywarek i pługów
 

Serwis śmieciarek, zamiatarek, podnośników koszowych, hakowców, bramowców, posypywarek i pługówCena brutto: 80.00 PLN


Zlecenia / Pozostałe usługi / Serwis i naprawa /
Maszyny

Prowadzimy sprzedaż i serwis pojazdów specjalnych.
Wykonujemy kompleksowe naprawy i remonty wszystkich typów zabudów komunalnych. Oferujemy tysiące części zamiennych do instalacji elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych. Dostępne są części oryginalne, zamienne i podzespoły używane po regeneracji. Ponadto oferujemy serwis stacjonarny i mobilny- dzięki fachowej obsłudze i wieloletniemu doświadczeniu pracowników nasze usługi umożliwiają wydłużenie żywotności podzespołów w zabudowach komunalnych i pojazdach specjalnych. Prowadzimy również sprzedaż używanych pojazdów specjalistycznych takich jak: śmieciarki, zamiatarki, podnośniki koszowe, posypywarki, dźwigi bramowe, hakowe, pojazdy asenizacyjne i inne na specjalne zamówienie wszystkich popularnych zachodnich marek.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży nowych i używanych pojazdów oraz urządzeń komunalnych wszystkich popularnych marek, poparte serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. W naszej ofercie pojazdów używanych znajdują się zarówno pojazdy będące nadal w ciągłej eksploatacji u klienta jak i te po kapitalnych remontach lub naprawach. Zajmujemy się również sprowadzaniem samochodów na specjalne zamówienia z zagranicy, zapewniając transport, ubezpieczenie oraz przygotowanie kompletu dokumentów do rejestracji oraz badań UDT. Oferujemy różne formy płatności: gotówka, kredyt, leasing. Prowadzimy pełny serwis śmieciarek, zamiatarek, podnośników koszowych, wywrotek, hakowców, bramowców, posypywarek, pługów śnieżnych oraz przeprowadzamy wszelkiego typu modernizacje, montaże, przeglądy. Nasz magazyn części oraz sprzedaż internetowa poprzez nasz sklep www.komunalparts.pl pozwala na wykonanie usług oraz dostawę części w krótkim czasie.
Firma Komunal Truck działa na krajowym rynku od 2003 roku. Podstawowym zakresem działalności firmy jest serwis techniczny pojazdów komunalnych oraz sprzedaż części zamiennych. Wachlarz świadczonych przez nas usług obejmuje również sprzedaż nowych i używanych pojazdów specjalistycznych. Gwarantujemy Państwu pełną wiedzę o samochodzie, nie ukrywając jego ewentualnych wad, i pomagamy podjąć decyzję o jego zakupie. Na życzenie klienta możemy dokonać modernizacji zakupionego pojazdu i przeprowadzić dalszą obsługę eksploatacyjną.
Celem naszej firmy jest nieustanne dążenie do perfekcji i dostosowanie naszej oferty do potrzeb wymogów rynku oraz indywidualnych potrzeb klientów. Atutami Komunal Truck są niewątpliwie wysoka jakość i fachowa obsługa serwisowanych przez nas pojazdów w zestawieniu z atrakcyjną ofertą cenową. Specjalizujemy się także w sprzedaży części zamiennych do najpopularniejszych pojazdów komunalnych. Części dostępne są w naszym sklepie internetowym na stroniewww.komunalparts.pl lub w siedzibie firmy.

Przedstawicielstwo firmy Dulevo

Komunal Truck jest autoryzowanym przedstawicielem włoskiej firmy Dulevo produkującej zamiatarki chodnikowe, chodnikowo-uliczne, drogowe, przemysłowe, maszyny czyszczące, szorowarki i odkurzacze przemysłowe. Dulevo utrzymuje się stale na wysokiej pozycji w branży urządzeń specjalistycznych dzięki zastosowaniu nowych technologii i wysokiej jakości produktów. Dulevo to firma posiadająca kompletną linie maszyn czyszczących, przeznaczonych do sprzątania hal, sklepów, obiektów przemysłowych oraz dróg miejskich.

Systemy kamer Motec

W naszej ofercie posiadamy systemy kamer Motec do pojazdów specjalistycznych.

Motec to wiodący producent kompaktowych systemów kamer. Produkty sygnowane tą marką są stosowane przez światowych producentów śmieciarek, zamiatarek, maszyn rolniczych, wózków widłowych, dźwigów i maszyn budowlanych oraz podnośników koszowych m.in.: Faun, HN Schoerling, Haller, Zoeller, Schmidt, Bucher Schoerling, Hako, Case, New Holland, Rinde, Still, Hyster, Liebhaber, Caterpillar, Volvo, Ruthmann i Wumag.

Serwis stacjonarny i mobilny

Komunal Truck to solidny partner w zakresie serwisowania i obsługi parku pojazdów specjalistycznych. Długoletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pracowników wsparta niezbędnymi urządzeniami i narzędziami sprawia, że jesteśmy w stanie fachowo przeprowadzić wszelkiego typu naprawy i remonty.

Nasza oferta serwisowa obejmuje m.in. :
-24 h serwis mobilny i stacjonarny pojazdów komunalnych (Faun, Haller, Dulevo, Ekocel, Bucher Schoerling, Geesink, Johnston, Heil, Atlas, Meiler, Ros Roca, Huffermann ). ; urządzeń wysypowych (Zöller, Otto, Schneider) i podnośników koszowych (Ruthmann, Wumag, Multitel) oraz innych urządzeń użytkowanych w kraju.
remonty kapitalne i powypadkowe
przeglądy pogwarancyjne, profilaktyczne, regulacje
montaż i serwis instalacji centralnego smarowania (Groeneveld, Lincoln, Vogel, Beka Max)
przebudowy
Na wykonane usługi udzielamy gwarancji !
Ponadto posiadamy uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do napraw i konserwacji urządzeń w zakresie mechanicznym i elektrycznym.:

dźwigników (hakowce, bramowce) nr K/05/00025/10 i K/05/00027/10
żurawi przenośnych ( dźwigi, HDS-y) nr TDT/04-0836/09
podestów ruchomych (podnośniki koszowe, podesty) nr TDT/04-0832/09

Licząc na długoletnią i owocną współpracę zapraszamy do korzystania z naszych usług !

Polska
FAUN, NTM, BUCHER SCHOERLING, SCHORLING, MEILLER, RUTHMANN, HALLER, ATLAS
Gotówka, przelew
od 24h
6 miesięcy
 
 


Liczba wyświetleń strony: 2829