Klimatyzacja - Najlepsi w 2021

Najlepsi Specjaliści od Klimatyzacji, 2022

19 310 Specjalistów
W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Cicha klimatyzacja w mieszkaniu i domu, dodatkowo wyposażona w funkcje jonizowania, oczyszczania, ogrzewania i nawilżania – to powoli standard w nowoczesnych domach i mieszkaniach. Najbardziej opłacalną opcją jest montaż klimatyzacji z firmą – zakup klimatyzacji bez usługi montażu to konieczność zapłaty 23% VAT-u, a zakup klimatyzatora z montażem – to tylko 8% VAT. W Oferteo znajdziesz sprawdzone firmy zajmujące się sprzedażą i montażem klimatyzacji – wraz z listą najlepszych ofert i poradami na temat wyboru klimatyzacji.

author box img

Jacek Krajl

Opublikowano: 21 lipca 2021 21.07.2021 Czas lektury: 9min

Klimatyzacja – najważniejsze informacje. Czym jest klimatyzacja domowa?

 • klimatyzacja jest procesem przetwarzania powietrza w pomieszczeniach (nie należy klimatyzacji mylić z wentylacją – oba te procesy powinny być zapewnione w pomieszczeniu na odpowiednim poziomie);
 • celem klimatyzacji jest osiągnięcie tzw. warunków komfortu cieplnego (czyli odpowiedniego zakresu wilgotności w połączeniu z odpowiednią temperaturą);
 • komfort cieplny latem mieści się w normie 23 – 26 stopni C, a zimą 20 – 24 stopni C – przy wilgotności ok. 40 – 60% (+/- 5%);
 • klimatyzatory domowe wyposażone są w automatyczne układy sterowania, które umożliwiają utrzymanie stałej temperatury, a przy okazji (w niektórych modelach) klimatyzatory mogą oczyszczać powietrze.

Ranking Specjalistów od Klimatyzacji w Twoim mieście

W Oferteo od 2010 roku łączymy osoby zainteresowane zleceniem instalacji klimatyzacji z wykonawcami tych usług. Już 17 070 firm z branży klimatyzacyjnej ze wszystkich 380 powiatów w Polsce podjęło z nami współpracę. Specjaliści od klimatyzacji zarejestrowani w naszej bazie do tej pory złożyli 59 829ofert i otrzymali 12 381 opinii od klientów. Chcąc ułatwić Ci wybór ekipy instalacyjnej klimatyzacji, stworzyliśmy ranking Najlepsi w 2022.

Na podstawie kryteriów opisanych poniżej co roku wskazujemy 10 najlepszych firm z branży klimatyzacji w każdym powiecie. Wybierz miasto, które Cię interesuje lub wpisz nazwę miejscowości poniżej i skontaktuj się z firmami, które uzyskały najlepsze opinie w Twojej okolicy:

Kryteria oceny Firm z branży klimatyzacji

W rankingu Najlepsi w 2022 premiujemy specjalistów od klimatyzacji za pozytywne opinie oraz rzetelność, z jaką przedstawiają swoje działalności. Najważniejsze kryteria oceny:

 • liczba złożonych ofert i aktywność w Oferteo,
 • liczba opinii wystawionych przez klientów i średnia ocena ekipy montującej klimatyzację,
 • wypełniony opis działalności firmy wraz z danymi rejestrowymi,
 • uzupełniona galeria zdjęć z przeprowadzonych instalacji klimatyzacji,
 • przyznane tytuły (Polecają Nas, Ekspert Oferteo, Profesjonalny Sprzedawca).

17 070 Specjalistów od klimatyzacji w Oferteo

specjalista od klimatyzacji sprawdza klimatyzator

Klimatyzacja z Montażem` 

Wrocław Nova Sp. z .o.o.
Gwiazdki opinii 5.0 z 38 opinii
company badge
Jagoda R.

Mila rozmowa z przedstawicielem firmy, duży wybór klimatyzatorów. Przesłanie wyceny na adres E-mail. Pracownicy, którzy przyjechali do montażu, bardzo grzeczni, wiedzący co robią, nie robiący bałaganu i kurzu przy wierceniu dziur w ścianie. Sam szef firmy, przyjechał zapytać, czy wszystko odbywa się prawidłowo. W dzisiejszych czasach, nie jest łatwo znaleźć dobrego i miłego fachowca. Każdy podaje się za "złotą rączkę", ale przed wykonaniem zlecenia, wielu prosi o zadatek. Ja, po 35-ciu latach pobytu za granica, wiem, że imigranci starają się pracować jak najlepiej. Tak żeby ktoś polecił ich znajomym, czy rodzinie. Te firmę, naprawdę polecam z czystym sumieniem i życzę tej firmie, jeśli wszyscy jej pracownicy, są na takim

Clima Family - Klimatyzacja z Montażem Sulejówek

Clima Family

Sulejówek
Gwiazdki opinii 5.0 z 140 opinii
company badge

Nasza specjalność to split, multisplit, pompy ciepła, oraz ogrzewanie podłogowe. Działamy na terenie województwa mazowieckiego. Staramy się nie generować niepotrzebnych kosztów, jednak skupiamy się na sprzęcie dobrej klasy, np. Mitsubishi Electric Mitsubishi Heavy, Aiwa ,Panasonic Daikin Toshiba itp. NIE MONTUJEMY CHIŃSZCZYZNY I LG! Zadowolony Klient jest dla nas najważniejszy. Zawsze zostawiamy po sobie porządek i dobre wrażenie. Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, a cuda zajmują nam kilka dni 😉, nie istnieje dla nas "nie da się". Jesteśmy firmą rodzinną, więc staramy się działać tak, aby inne rodziny też były zadowolone, a renoma była nie do obalenia. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą ogrzewać lub chłodzić tanio i dobrze. Doradztwo i wycena są bezpłatne i niezobowiązujące. Dla każdego coś znajdziemy. Zachęcamy do podjęcia współpracy!

ABC Klima - Klimatyzacja z Montażem Garwolin

ABC Klima

Garwolin
Gwiazdki opinii 5.0 z 29 opinii
ENERGON

Pełen profesjonalizm, zarówno w doradztwie jak i wykonaniu wszystkich prac. Prace wykonane szybko i schludnie, montowane były trzy jednostki wewnętrzne i dwa agregaty na zewnątrz. Plus rekuperacja cały system który sprawuje się bardzo fajnie. Polecam z czystym sumieniem.

Clima-Air Klimatyzacje Śląsk Częstochowa-Katowice - Klimatyzacja z Montażem Miedźno

Clima-Air Klimatyzacje Śląsk Częstochowa-Katowice

Miedźno
Gwiazdki opinii 5.0 z 38 opinii
company badge
Adrian S.

Bardzo miły i konkretny kontakt. Od razu chciałem zauważyć, że jako jedyna z nielicznych firm przyjechała na miejsce w celu wcześniejszych oględzin. Również tylko w tej firmie otrzymałem informację w wycenie, że jest już dostępna nowa wersja jednostki rotenso imoto 50X (dodany jonizator powietrza, klasa A+++, wifi w komplecie oraz grzanie w temperaturze do -22C). Co do samej wyceny była bardzo atrakcyjna w stosunku do dużej ilości zużytych materiałów ok.8m. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić firmę Clima-Air, bo uważam, że był to dobry wybór.

Maxhouse Klimatyzacje Jakub Szweda - Klimatyzacja z Montażem Skrzeszewo żukowskie

Maxhouse Klimatyzacje Jakub Szweda

Skrzeszewo żukowskie
Gwiazdki opinii 4.96 z 104 opinie
company badge

Poszukując klimatyzacji z montażem spotkasz wielu dostawców, którzy mają ofertę, ale to Maxhouse Klimatyzacje Jakub Szweda jest najwyższej próby. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

COOL SYSTEM Sp. z o.o. Sp.k. - Klimatyzacja z Montażem Poznań

Klimatyzacja z Montażem

Poznań COOL SYSTEM Sp. z o.o. Sp.k.
Gwiazdki opinii 5.0 z 29 opinii
company badge

Firma COOL SYSTEM Sp. z o.o. Sp.k. świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z rejonu Poznania oraz przyległych powiatów. Angażując w swoje plany tych specjalistów od klimatyzacji możesz być przekonanym, że zostaną zrealizowane takie usługi jak dobranie miejsca dla jednostki zewnętrznej, dobranie miejsca, gdzie ma być zainstalowana jednostka wewnętrzna, montaż klimatyzacji domowej.

Klimvent Solutions Sp. z o.o. - Klimatyzacja z Montażem Warszawa

Bezkonkurencyjna Klimatyzacja z Montażem

Warszawa Klimvent Solutions Sp. z o.o.
Gwiazdki opinii 4.94 z 99 opinii
company badge
Rafał K.

Pomimo pojawiających się niepochlebnych opinii w Internecie, jestem bardzo mile zaskoczony, że firma Klimedo S.C. dokłada wszelkich starań, by poprawić swój wizerunek. Przede wszystkim rzetelna oraz fachowa obsługa już na etapie wywiadu telefonicznego. Rozpoznanie u klienta już na następny dzień. Fachowe i kompetentne rozpoznanie, doradztwo. Jeżeli chodzi o negocjacje cenowe, bardzo przyjemna i fachowa dyskusja polegająca na przedstawieniu kilku rozwiązań technicznych oraz kilku wariantów cenowych. Szybka realizacja zlecenia. Instalacja przebiegła w jeden dzień zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz należytą starannością. Byłem bardzo mile zaskoczony, że Panowie instalatorzy zabezpieczyli mieszkanie oraz po skończonej pracy posprzątali.

I&M KLIMATYZACJE i pompy ciepła - Klimatyzacja z Montażem Lubin

I&M KLIMATYZACJE i pompy ciepła

Lubin
Gwiazdki opinii 5.0 z 49 opinii
company badge

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy klimatyzacji z montażem, pomimo że szukasz go od niezliczonych dni? IM KLIMATYZACJE i pompy ciepła może zakończyć Twój problem. Mają propozycję dla każdego.

Avanti AIR - Klimatyzacja z Montażem Szczecin

Avanti AIR

Szczecin
Gwiazdki opinii 5.0 z 32 opinie
company badge

Jeśli jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy z górnej półki klimatyzacji z montażem to Avanti AIR może być tym, czego poszukujesz. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

COOLNESS MARCIN CHĘCIŃSKI - Klimatyzacja z Montażem Suchy Dąb

Rewelacyjna Klimatyzacja z Montażem

Suchy Dąb COOLNESS MARCIN CHĘCIŃSKI
Gwiazdki opinii 5.0 z 37 opinii
company badge
Dariusz S.

Instalacja: 5 jednostek wewnętrznych z nastawieniem na ogrzewanie. Prace wykonywane profesjonalnie, schludnie, z rozwagą, bez nadmiernego pośpiechu - u nas było wiele niewiadomych w kontekście przebiegu instalacji elektrycznej. Bardzo doceniam elastyczność - możliwość zmian w trakcie. Bardzo dobry kontakt. Zarówno w czasie trwania prac jak i pytań po ich zakończeniu. Cieszę się, że nie muszę szukać wykonawcy na przeglądy gwarancyjne. Szczerze polecam mając nadzieję, że w przypadku potencjalnych problemów w przyszłości współpraca wyglądać będzie tak jak do tej pory.

join us image
Dołącz do naszych Dostawców Klimatyzatorów

Działasz na rynku jako Dostawca Klimatyzatorów i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Aktualne Zlecenia na Zakładanie Klimatyzacji

icon Dodano 51 minut temu

Zlecę prace związane z klimatyzacją, do 50m²

Wrocław, Dolnośląskie

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: ścienny Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 2 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: do 50m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dot......Pokaż więcej

icon Dodano 52 minuty temu

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 51-100m²

Łańcut, Podkarpackie

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: ścienny Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 2 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: 51-100m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego do......Pokaż więcej

icon Dodano 58 minut temu

Zapytanie o prace związane z klimatyzacją, 51-100m²

Świecie, Kujawsko-pomorskie

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: ścienny Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 4 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: 51-100m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego do......Pokaż więcej

Zobacz więcej zleceń dla Dostawców Klimatyzatorów
Zobacz zlecenia

Domowa klimatyzacja – rodzaje

Klimatyzatory i systemy klimatyzacji można podzielić ze względu na rodzaj montażu:

Możliwy jest też podział ze względu na liczbę jednostek wewnętrznychklimatyzacja split i klimatyzacja multisplit oraz tryby pracy. Wiele urządzeń poza standardową opcją chłodzenia wyposażono też w funkcję grzewczą. Ponadto niektórzy decydują się na klimatyzator przenośny.

Sprawdź zalety i wady klimatyzacji centralnej w domu

Jak działa klimatyzacja?

Najczęściej wybieraną opcją do domów i mieszkań są klimatyzatory ścienne w systemie split lub multisplit. Taki rodzaj klimatyzacji opiera się na jednostkach zewnętrznych (znajduje się w nich sprężarka, wentylator, zawór rozprężny i skraplacz) i wewnętrznych (parownik i wentylator).

Urządzenia te muszą być ze sobą połączone miedzianymi rurami, którymi przepływa tzw. czynnik chłodniczy. To najważniejszy element klimatyzacji, który umożliwia przepływ ciepła między jednostkami – i w zależności od wybranej w danej chwili opcji ochładza pomieszczenie lub je dogrzewa.

Czytaj więcej o budowie i zasadach działania: Jak działa klimatyzacja w pomieszczeniu?

Jak dobrać moc klimatyzacji?

W doborze klimatyzacji mogą pomóc przeliczniki:

 • 10 m kw. = 1 kW mocy chłodzenia klimatyzatora,
 • powierzchnia (w m kw.) x 100 = moc chłodzenia [w W].

Przykład: klimatyzacja do sypialni 15 – 20 m kw. i salonu ok. 45 – 50 m kw.

Przy powierzchni pomieszczenia 20 m kw. – zgodnie z w/w wzorami potrzebujemy ok. 2000 W mocy chłodzącej, a więc dobrą opcją będzie klimatyzator o mocy ok. 2,6 kW. W drugim przypadku moc chłodzenia powinna być znacznie większa (5000 W), więc należy szukać urządzeń o mocy 5,4 kW – itd.

Ważne: W doborze mocy nie kieruj się tylko prostymi kalkulatorami i przelicznikami na metr kwadratowy – to duże uproszczenie. Co prawda z dużym prawdopodobieństwem przeliczniki pozwolą wstępnie ocenić zapotrzebowanie na moc chłodzącą czy grzewczą danego pomieszczenia, ale przy doborze mocy warto zwrócić uwagę na szereg czynników.

Jak dobrać moc klimatyzatora? Zwróć uwagę na następujące czynniki:

 • termoizolacja budynku (szczególnie stropu i podłogi),
 • powierzchnia przeszkleń (im więcej okien i przeszkleń, tym więcej potencjalnych mostków cieplnych i punktów nagrzewania),
 • liczba osób w pomieszczeniu,
 • kształt pomieszczenia (tylko jeden klimatyzator ścienny w bardzo długim, korytarzowym pomieszczeniu może sobie nie poradzić),
 • wysokość pomieszczenia, na którą stronę świata wychodzą (najcieplej – od strony południowej, najchłodniej – po północnej.

Klimatyzacja – cena z montażem

 • tania i ekonomiczna klimatyzacja do sypialni o powierzchni 15 – 20 m kw: ok. 2,5 – 3 tys. zł z montażem (klimatyzator z podstawowymi funkcjami, przy droższym klimatyzatorze – ok. 4 tys. zł);
 • klimatyzacja w salonie o powierzchni 25 – 30 m kw., standardowe urządzenia ze średniej półki: ok. 3,5 – 4,5 tys. zł z montażem;
 • montaż klimatyzacji multisplit w mieszkaniu 60 m kw (3 jednostki z dodatkowymi funkcjami): od ok. 5 tys. zł za sprzęt plus ok. 2 tys. zł za usługę. Topowe modele klimatyzatorów ściennych mogą kosztować ok. 10 – 12 tys. plus 2 tys. zł za usługę. Cena może wzrosnąć z najwyższymi klasowo urządzeniami do ok. 20 tys. zł.

Sprawdź więcej:

Gwarancja na klimatyzację

Okres gwarancji zależy od producenta, zazwyczaj producenci dają gwarancję na 3-5 lat i to jest gwarancja na całość, urządzenie i firma daje też na montaż. Gwarancją nie są objęte sytuacje, w których np. klient przewierca ścianę i przebija rurkę. Serwis musi być wykonywany w określonym czasie i przez uprawnionego instalatora – wyjaśnia specjalista od klimatyzacji współpracujący z Oferteo.

Funkcje klimatyzacji

 • chłodzenie pomieszczeń – podstawowa funkcja, podobnie jak utrzymywanie stałej temperatury na ustalonym poziomie;
 • ogrzewanie pomieszczeń – klimatyzator, który jest rewersyjną pompą ciepła, może odwrócić proces chłodzenia, dzięki czemu ma też funkcję dogrzewania pomieszczeń;
 • oczyszczanie – zarówno za pomocą dodatkowych filtrów, jak i za pomocą jonizowania powietrza. Klimatyzator z funkcją oczyszczania dodatkowo jest w stanie przefiltrować drobne pyły PM 1.0;
 • osuszanie / nawilżanie powietrza.

Przeczytaj więcej: Klimatyzator z funkcją grzania

Klimatyzacja Gree, Haier, LG, Daikin, Kaisai – jaką firmę wybrać?

Ważniejszymi czynnikami od firmy w przypadku klimatyzacji jest odpowiedni dobór mocy, wszelkie dodatkowe funkcje urządzenia i klasa energetyczna.

Warto też zwrócić uwagę na takie parametry, jak: zastosowane filtry powietrza, głośność, opłacalność grzania i chłodzenia (przelicznik: cena z kW mocy urządzenia), detekcja ruchu, aplikacja na telefon (do sterowania – poza sterownikiem klimatyzacji), moduł Wi-Fi.

Producenci klimatyzatorów to m.in. Daikin, Alfaco, LG, Kaisai, Samsung, Gree, MDV, Haier, Mitsubishi, Ventia, Panasonic. Hitachi, Daikin, Mitsubishi, Gree, Haier – to producenci urządzeń z najwyższej półki, najczęściej wyposażonych w całą gamę funkcji, 5 letnią gwarancję, a do tego otrzymują bardzo dobre opinie. Nie oznacza to jednak, że tańsze urządzenia są dużo gorsze – klimatyzatory innych firm zazwyczaj nie mają wszystkich funkcji topowych urządzeń i cechują się większym zużyciem prądu.

Czytaj więcej: Jakiej firmy klimatyzator wybrać? Najlepsza klimatyzacja do domu

Klimatyzacja split i multisplit – różnice

Na klimatyzację typu split składają się dwa urządzenia – zewnętrzne i wewnętrzne. Klimatyzatory multisplit różnią się od splitów tym, że przy jednej jednostce zewnętrznej – jednostek wewnętrznych jest kilka.

Alternatywą dla klimatyzatorów multisplit (przy dużych powierzchniach do klimatyzacji lub np. wielu pomieszczeniach w domu, w których chcesz kontrolować temperaturę) może być klimatyzacja kanałowa. Z kolei inna opcją dla klimatyzacji split mogą być łatwiejsze w montażu klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej.

Montaż klimatyzacji

montaż klimatyzacji na ścianie przez specjalistę

Przed montażem należy opracować i przygotować schemat klimatyzacji, czyli projekt uwzględniający rozmieszczenie jednostek i rur łączących jednostki. W przypadku klimatyzacji kasetonowej należy dodatkowo wykonać pomiary instalacji sufitu podwieszanego, a w przypadku klimatyzacji kanałowej – wyznaczyć linie kanałów poziomych i pionowych w domu.

Następnie należy:

 1. Zamontować urządzenia wewnętrzne i zewnętrzne na specjalnych stelażach.
 2. Połączyć dwie jednostki za pomocą rur klimatyzacyjnych.
 3. Napełnić klimatyzator czynnikiem chłodniczym.
 4. Przeprowadzić test klimatyzacji i wykonać próbę szczelności.

Więcej o montażu w poradniku: Montaż klimatyzacji – jak zamontować klimatyzator i rury klimatyzacyjne?

Wypełnij formularz i porównaj oferty firm

Określ zakres usługi:

Klimatyzacja na poddaszu

Ze względu na okna dachowe, unoszenie się ciepłego powietrza do góry i wystawienie poddasza na słońce – jest to najszybciej nagrzewające się miejsce w domach jednorodzinnych. Rozwiązaniem jest montaż klimatyzacji – wybór zależy od potrzeb, liczby pomieszczeń, powierzchni poddasza i jego konstrukcji.

 1. W przypadku jednego, niewielkiego pomieszczenia na poddaszu – wystarczy montaż klimatyzatora typu split.
 2. W salonie 50 m kw. na poddaszu – warto wybrać split o większej mocy (np. 5,6 kW).
 3. Jeśli na poddaszu chcesz chłodzić i dogrzewać kilka pomieszczeń – wybierz multisplit lub klimatyzację kanałową.

Czytaj więcej: Klimatyzacja na poddaszu – koszt, rodzaje, dobór mocy, cena

Odprowadzenie skroplin – czemu jest ważne?

Skropliny to naturalny efekt pracy systemu klimatyzacji, a ich prawidłowe odprowadzenie gwarantuje bezproblemową pracę klimatyzatorów.

Firmy montujące klimatyzacje zawsze dążą do konstrukcji opartej o samoczynny spływ grawitacyjny – to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Czasami jednak nie jest to możliwe, dlatego dodatkowo montowana jest pompka do odprowadzenia skroplin.

Skropliny odprowadza się na trzy sposoby:

 • odprowadzenie skroplin bezpośrednio do kanalizacji (najwygodniejsza opcja);
 • odprowadzenie do rynny (proste i skuteczne rozwiązanie w domach jednorodzinnych);
 • odprowadzenie skroplin do zbiornika na zewnątrz budynku (wymaga regularnego opróżniania pojemnika).

Klimatyzacja – nowości na rynku

Standardem stał się klimatyzator z modułem Wi-Fi, który umożliwia ściągnięcie aplikacji i zarządzanie sterowaniem klimatyzatora zdalnie przez telefon. Klienci, którzy mają wyższe wymagania, idą w kierunku urządzeń w innym kolorze niż biały, np. czerń lub grafit. W tym roku – w wyniku pandemii koronawirusa – pojawiły się dodatkowe akcesoria w klimatyzatorach, tzw. lampy UV. Producenci chwalą się, że lampy te zabijają 90%, a nawet więcej wirusów pojawiających się w danym pomieszczeniu. Firma Haier wprowadziła w tym roku chyba najbardziej znaną serię klimatyzatorów z lampami UV – funkcja dostępna jest w kilku modelach. Ta funkcja to akurat nowinka na rynku, bo są oczywiście rok do roku wprowadzane nowe modele, natomiast jeśli chodzi o nowe trendy, to był to jedyny taki znaczący ruch w branży – mówi Marcin Strzałkowski z firmy Klimedo s.c.

Serwis klimatyzacji – na czym polega?

Serwisowanie klimatyzacji zaleca się wykonywać co najmniej dwa razy w roku. Niektóre czynności można wykonywać samodzielnie i trzeba to robić częściej (np. czyszczenie filtrów).

Co obejmuje serwis i dlaczego warto zlecić tę pracę firmie od klimatyzacji? To nie tylko czyszczenie urządzeń, ale też odgrzybianie, próba szczelności, przegląd drożności układu do odprowadzania skroplin, uzupełnianie czynnika chłodzącego i dezynfekcja parownika.

Czytaj też: Serwis klimatyzacji domowej – cena (czyszczenie, odgrzybianie, przegląd)

Klimatyzacja w Twoim mieście

Jak działa Oferteo?
Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco