KERI Prokowo - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak KERI nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

KERI

O specjaliście

Firma istnieje na rynku od 20 lat i mieści się w małej miejscowości na Kaszubach. Nasz zakład wyposażony jest w kilkanaście maszyn przeznaczonych do produkcji wyrobów zarówno z drewna jak i płyt meblowych. Wykonujemy różnego rodzaju zlecenia w Polsce jak i za granicą.
Zakład stolarski KERI oferuje:
- schody (wykonanie +montaż)
-drzwi (zewnętrzne oraz wewnętrzne) wraz z montażem
- meble kuchenne
- zabudowy i inne.
Lubimy wyzwania związane z techniką drzewną.
Odwiedź nas na Facebook'u KERI Stolarz Trójmiasto !!!

Branża

SchodyMeble na wymiarSchody drewnianeStolarzSchody metaloweMontaż drzwi

Obszar działania

Pomorskie, Warmińsko-mazurskie, Niemcy

Opinie

Gwiazdki opinii 1 opinia

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Michał J., Michał Jasiukiewicz, Sales Manager, 22 marca 2019
Negatywna opinia

Konto użytkownika zostało tymczasowo zablokowane. Powodem blokady jest brak terminowej płatności za zamówione usługi.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak KERI

Powiązane produkty i usługi: MebleKuchnieSchodySzafy na zamówienieMeble KartuzyKuchnie KartuzySchody KartuzySzafy na zamówienie KartuzyDrzwi,  Zabudowy

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Leśna, 11d, Prokowo

Telefon

663****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Ireneusz Konkol