Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.
  • Kariera
  • Specjalista ds. marketingu internetowego

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Oferta pracy w Oferteo.pl
Nr ref.: OFE-SMI/04/24
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Piłsudskiego 49-57

Oferteo.pl pozwala Kupującym bezpłatnie i w prosty sposób, znajdować Dostawców i Wykonawców, których potrzebują, a Dostawcom i Wykonawcom szybko i bez wysiłku zdobywać nowych Klientów. Pomogliśmy nawiązać już ponad 1,5 miliona kontaktów handlowych. Z naszą innowacyjną usługą, opartą o kreatywne pomysły i uważne słuchanie Klientów, chcemy dotrzeć do wszystkich firm i osób prywatnych w Polsce.

Przyłącz się do nas jeśli uważasz, że Ty i twoja wiedza oraz zamiłowanie do marketingu internetowego to nieodzowne elementy naszego wielkiego sukcesu!

Twoje główne zadania:

  • dobre rozumienie potrzeb Użytkowników i wpływanie na ich decyzje przy pomocy kreacji i komunikatów,
  • pozyskiwanie i aktywacja Użytkowników poprzez kanały płatne i bezpłatne,
  • projektowanie i przeprowadzanie testów A/B,
  • pozyskiwanie i analiza danych jakościowych (ankiety, badania) oraz ilościowych (Google Analytics),
  • współtworzenie planów rozwojowych serwisu Oferteo.pl i jego produktów.

Wymagania, które stawiamy kandydatom:

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w dziedzinie marketingu internetowego,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu ruchu poprzez Google AdWords, email marketing, remarketing, social media (inne mile widziane),
  • znajomość narzędzi do mierzenia efektywności działań, w szczególności Google Analytics,
  • zamiłowanie do ciągłej optymalizacji UX, konwersji i wykonywania testów A/B,
  • wrodzona kreatywność i zdolność inspirowania zespołu.

Oferujemy:

  • pracę w największym w Polsce serwisie ze zleceniami i zamówieniami od firm i osób prywatnych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom,
  • możliwość szybkiego rozwoju i samorealizacji,
  • nowe, funkcjonalne biuro przy ulicy J.Piłsudskiego we Wrocławiu,
  • cykliczne imprezy integracyjne,
  • dofinansowanie karty MultiSport, pyszną kawę i miłą atmosferę.

Jeżeli jesteś zainteresowan(y/a), prześlij nam swoje CV na adres pkobierska@oferteo.pl .
W temacie wiadomości proszę wpisać: Specjalista Marketingu Internetowego, nr ref.: OFE-SMI/04/24.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji, a dłużej tylko jeśli zostanie wyrażona zgoda na udział w dalszych rekrutacjach albo w przypadku zatrudnienia.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Oferteo Sp. z o. o."

Opcjonalnie prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych na potrzeby kolejnych rekrutacji i przechowywanie ich przez okres 12 miesięcy."

Administratorem danych będzie Oferteo Sp. z o. o. Mamy siedzibę we Wrocławiu przy ul. Świeradowskiej 51-57/102A (50-559). Na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Twoje dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani nie będą wykorzystywane do podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawa dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu wystarczy się z nami skontaktować pod adresem biuro@oferteo.pl. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Więcej na temat sposobu i czasu przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Klauzuli Informacyjnej.

  • Jest z nami 640 809 firm
    z całej Polski

  • Nasi Klienci otrzymali
    już 17 388 880 ofert

  • Zdobyliśmy już 9 578 894 Klientów
    dla naszych firm

Oferteo - Strona Tygodnia Wprost

"Oferteo.pl ułatwia użytkownikom wzajemny kontakt, oszczędzając czas, który musieliby poświęcić na poszukiwanie dostawcy."

Puls Biznesu

"Oferteo.pl stanowi alternatywę
dla samodzielnego poszukiwania zleceń przez firmy, co czasem bywa kosztowne i czasochłonne."