Oferteo

Senior Scrum Master

Dział IT
Aplikuj

Umowa o Pracę / B2B

Pełny etat

UoP 13500 - 18000 PLN,
B2B 15000 - 20000 PLN

Miesięcznie

Senior

Doświadczenie

Wrocław, hybrydowo

Lokalizacja

Cześć, nazywam się Jarek Pieczonka, jestem współzałożycielem Oferteo.pl i na co dzień zajmuję w organizacji stanowisko CTO.

Jestem też narratorem tej rekrutacji, ponieważ to w obrębie mojego zespołu znajdziecie dwóch Scrum Masterów - Asię i Dominika i to do mojego zespołu niebawem dołączy doświadczony Senior Scrum Master. W procesie poszukiwania wspierać mnie będzie Kuba Szczepanik, którego w świecie Agile przedstawiaćnie trzeba 😉 Pozwól, że w żołnierskichsłowach opowiem Ci o firmie, stanowisku i wyzwaniach.

Kim jesteśmy i kogo szukamy?

Oferteo.pl to serwis łączący firmy i osoby prywatne poszukujące usług i produktów. Za rozwój serwisu odpowiada rosnący zespół specjalistów IT, UX i biznesowych. Ponieważ nasza skala cały czas się zwiększa, potrzebujemy zachować efektywność współpracy między poszczególnymi osobami i kolejnymi zespołami scrumowymi. Dlatego szukamy Scrum Mastera, który posiada już doświadczenie (co najmniej 2-letnie), spotkał/a i miał/a okazję identyfikować i eliminować problemy organizacji zwiększając jej sprawność. W idealnym świecie taka osoba brała już udział w transformacji podobnej do tej, u której progu jest teraz Oferteo i będzie w stanie pomóc nam wprowadzać usprawnienia i pomysły w procesy i pracę naszych Zespołów Scrumowych.

Osoba, której szukamy, będzie pełnić kluczową rolę w naszym środowisku, skupiając się nie tylko na doskonaleniu naszych procesów w bezpośredniej współpracy z pozostałymi liderami, ale także na mentorowaniu dwóch już obecnych Scrum Masterów w naszej organizacji.

Jacy jesteśmy?

Różnorodni: Oferteo to pozytywny mix firmy produktowej i startupu, który daje żyzny grunt pod zdobywanie różnorodnych doświadczeń i rozwijania umiejętności w różnych kontekstach.

Dajemy Wsparcie Zarządu: Zarząd naszej firmy w pełni wspiera i docenia rolę Scrum Mastera. Zwinność została w firmie wprowadzona przeze mnie, Przemka i Karola i dzisiaj dalej wspieramy jej jak najlepsze wykorzystanie, by w efekcie sprawnie rozwijać serwis Oferteo.Jesteśmy przekonani, że Scrum Masterzy są kluczowymi członkami zespołu, dlatego dostajesz pełne wsparcie, aby skutecznie wpływać na nasze projekty i procesy.

Opieramy się na wartościach Agile: Kładziemy duży nacisk na kulturę zarządzania opartą na wartościach Agile. Wspieramy transparentność, komunikację i otwartość na zmiany, co tworzy przyjazne i inspirujące środowisko pracy. Posiadamy płaską strukturę i usuwamy zbędne warstwy zarządzania, co poprawia koordynację i prędkość komunikacji pomiędzy pracownikami i zespołami aż do poziomu Zarządu.

Nasi Scrum Masterzy są nastawieni na współpracę: Scrum w Oferteo jest już pod opieką blisko współpracującej dwójki Scrum Masterów, którzy uczą się od siebie nawzajem. Współpraca i rozwój to dla nas priorytet. Nie jesteśmy rozproszeni w różnych projektach, co umożliwia nam wzajemną pomoc i rozwijanie profesjonalnych kompetencji.

Trzy słowa o naszych oczekiwaniach

Na koniec o rzeczach przyjemnych.. 😉

Jeśli to co przeczytałaś/eś do Ciebie przemawia i czujesz, że chciał(a)byś rozwijać siebie i rozwijać Oferteo razem z nami - aplikuj. Razem z Patrycją Kobierską spotkamy się z Tobą w ramach pierwszego etapu rekrutacji, gdzie porozmawiamy o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach, przybliżymy także kulturę pracy i kulturę organizacji Oferteo. Drugi etap to spotkanie z Kubą Szczepanikiem, które przepełnione będzie rozmowami i wymianą doświadczeń na temat Agile i Scruma .. 😉

Dzięki za uwagę i do zobaczenia!
Pozdrawiam,
Jarek

Senior Scrum Master
Aplikuj