Usługi Windykacyjne, Strzałkowo - Oferta nr169729 - Oferteo.pl
 

Usługi Windykacyjne, Strzałkowo


Cena brutto: 1.00 PLN
do uzgodnienia

Jedną z większych dolegliwości obecnej sytuacji ekonomicznej wielu firm ale i również osób fizycznych w naszym kraju jest trudność w odzyskaniu należności za wykonane usługi lub dostarczony towar.
Prowadzi to do powstania zatorów płatniczych : firmy nie są w stanie wywiązać się z własnych zobowiązań finansowych, bowiem nie płacą im ich dłużnicy. Rozwiązaniem tego typu problemów zajmuje się Kancelaria Windykacyjno-Prawna. Stosowane przez nas metody wykorzystują wszelkie możliwości prawne.

Mam przyjemność zaoferować państwu usługi Kancelarii, która czuwa nad rzetelnym i terminowym wypełnianiem zobowiązań płatniczych.

Dochodzenie roszczeń finansowych dla przedsiębiorców ( podmiotów gospodarczych), ale i również dla osób prywatnych jest podstawowym zadaniem naszej firmy. Ponadto zajmujemy sie również pomocą prawną dla osób borykających się ze spłatą swoich zobowiązań często już przedawnionych.


Zdając sobie sprawę, że w wielu przypadkach zachowanie sztywnych form w warunkach umowy jest niemożliwe, jesteśmy gotowi do podjęcia bezpośrednich rozmów prowadzących do lepszego dostosowania naszych usług do Państwa indywidualnych potrzeb. Nasi pełnomocnicy są uprawnieni do prowadzenia takich negocjacji.

Oferujemy możliwość podpisania umowy o stałej współpracy, która znacznie obniży koszty obsługi. Oprócz możliwości zminimalizowania kosztów prowadzenia spraw, taka forma współpracy stanowi pewnego rodzaju zabezpieczenie, pozwala na informowanie kontrahentów, że w razie nie regulowania rachunków w terminie, obsługę zobowiązań prowadzi Kancelaria Windykacyjno-Prawna Marek Ratajczak.

Polska, Strzałkowo
 
 


Liczba wyświetleń strony: 12