Wycena Eurotax EurotaxGlass, infoekspert !! 24H!!! - Oferta nr74552 - Oferteo.pl
 

Wycena Eurotax EurotaxGlass, infoekspert !! 24H!!!


Cena do uzgodnienia

Aukcja dotyczy sporządzenia przez wykwalifikowanych pracowników Kancelarii Prawno Odszkodowawczej " Premium Iuris":

jednego "KOSZTORYSU NAPRAWY" - Wykonanego w Programie Eurotaxglass's

bądź

jednej "WYCENY POJAZDU" - Wykonanej w Programie Eurotaxglass's lub Info-ekspertW wyniku ponownej wyceny często okazuje się, iż wypłacone przez ubezpieczyciela odszkodowanie jest niższe czasami o 60% od kwoty należnej poszkodowanemu. Co oznacza możliwość dwukrotnego zwiększenia wypłaconego odszkodowania na podstawie wyceny Eurotaxglass's !!!!!!

W Polsce rocznie dochodzi do ok. 50 tys. wypadków drogowych. Tylko w ubiegłym roku zginęło w nich 5,5 tys. osób, a obrażeń ciała doznało ponad 63 tys. osób. Okazuje się, że blisko połowa poszkodowanych nie próbuje dochodzić pełni swoich praw, albo zadowala się tym co otrzyma na swoje konto od ubezpieczyciela.

Kosztorys Wykonywany jest w Oparciu o Program Eurotaxglass's powszechnie stosowany przez większość Towarzystw Ubezpieczeniowych działających w Polsce ( Takich jak : PZU, Allianz, InterRisk, Warta, HDI itd) w oparciu o aktualne ceny części z dnia wygrania Aukcji!!!.

- Wycena ta pomaga w oszacowaniu właściwych rozmiarów przysługującego odszkodowania, i może stanowić podstawę sporządzenia odwołania do Ubezpieczyciela i wypłaty wyższej sumy odszkodowania !!!!!!

- Po wykonaniu wyceny istnieje możliwość skorzystania z pomocy Naszej Kancelarii w dochodzeniu odszkodowania (przygotowanie odwołania do Towarzystwa Ubezpieczeniowego, występowanie w imieniu kupującego do Rzecznika Ubezpieczonych, pomoc w skierowaniu sprawy na drogę sądową) w oparciu o promocyjne warunki wynagrodzenia dla kancelarii.

Wycena Wartości pojazdu sporządzana w Programie Eurotaxglass's jest sporządzana w oparciu o aktualne dane z dnia wygrania Aukcji!! nie dotyczy wyceny pojazdu z dnia szkody,

Wycena Wartości pojazdu sporządzana w Programie Infoekspert jest sporządzana w oparciu o aktualne dane wartości pojazdów bądź o dane z dnia szkody lub inną datę wybraną przez kupującego.

Po wygraniu Aukcji wystarczy przesłać kosztorys naprawy uzyskany od ubezpieczyciela na adres podany po wygraniu aukcji i przelać pieniądze na podane konto. Maksymalnie po 24 godzinach na podany adres zostanie przesłana gotowa wycena wraz z niewiążącą ofertą dalszej współpracy w dochodzeniu odszkodowania sporządzoną w konkretnej sprawie.

Zaznaczamy iż oferta dotyczy wyceny sporządzonej wyłącznie w programie Eurotaxglass's lub info-ekspert!!


Aukcja nie dotyczy Wyceny sporządzanej w programie AUDATEX !!!

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1893