Usługi prawne., Szamotuły - Oferta nr121023 - Oferteo.pl
 

Usługi prawne., Szamotuły


Cena do uzgodnienia

Pomoc prawna
Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną obejmującą zarówno obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak i pełny zakres usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych. Jednostkowe podejście do Klienta oraz profesjonalizm, pozwalają na zaplanowanie odpowiedniej strategii działania, mającej na celu wypracowanie optymalnych w danej sytuacji rozwiązań.
Mając na celu zapewnienie Klientom kompleksowej pomocy prawnej, adwokat Julia Szymańska współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszami, rzeczoznawcami, doradcami podatkowymi oraz geodetami.
Podejmując współpracę z Kancelarią otrzymujecie Państwo pewność, iż powierzone nam sprawy będą prowadzone z pełnym zaangażowaniem oraz poszanowaniem prawa Klienta do zrozumiałej dla niego informacji o stanie sprawy, na każdym etapie postępowania. W kanon wartości, które przyświecają Kancelarii w codziennej pracy wpisują się doświadczenie, wiedza, rzetelność i poufność.
Oferta
Reprezentacja i prowadzenie spraw sądowych i urzędowych, mediacja, udzielanie porad prawnych, opracowywanie pism procesowych, sporządzanie opinii prawnych, umów - między innymi z zakresu:
1. Prawo Cywilne
2. Prawo Rodzinne
3. Prawo Karne
4. Prawo pracy oraz ubezpieczeń społecznych
5. Prawo Gospodarcze
6. Prawo Administracyjne


Wynagrodzenie
Świadczenie pomocy prawnej na rzecz Klientów, zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych, odbywa się na podstawie jednorazowych zleceń lub na podstawie umowy o stałą obsługę prawną. Kancelaria oferuje elastyczne sposoby rozliczania się z Klientami, uzależnione od złożoności danej sprawy, wymaganego nakładu pracy oraz preferencji klienta. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest w trakcie konsultacji z Klientem.
Kontakt
W celu umówienia spotkania wskazany jest uprzedni kontakt telefoniczny 609 830 890, aby ustalić konkretny termin konsultacji.

Polska, Szamotuły
 
 


Liczba wyświetleń strony: 513