Kadry Toruń - Najlepsi w 2021

Firmy Kadrowe w Toruniu, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Kadry

Kadry Toruń
Andrzej W.

Świetna współpraca. Od samej rejestracji mojej firmy kilka lat temu do teraz. Fachowcy w każdym calu. Kontrole z ZUS i urzędu skarbowego bez zastrzeżeń. Polecam!

A.M. Narkiewicz sp. z o.o. - Kadry Toruń
Anna S.

Profesjonalna, miła, rodzinna firma, skoncentrowana na kliencie. Pani Magda jest bardzo kompetentną i sumienną osobą. Przemiły kontakt. Zdecydowanie polecam usługi A.M.Narkiewicz.

GP People Sp. z o.o. - Kadry Toruń
Błażej P.

Bardzo dobrze zorganizowana firma, która działa interdyscyplinarnie.

Biuro Rachunkowe Ratio Kamila Krużyńska - Kadry Toruń
Adam Goszka

To Biuro Rachunkowe świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy kompetentni, dobrze zorganizowani i mili. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i wdzięczny za wyjaśnianie wszystkich zawiłości związanych z moją działalnością. Polecam każdemu.

Kancelaria Podatkowo-Księgowa Finplus sp. z o.o. - Kadry Toruń
BIM Kemi Polska

Bardzo pozytywne i profesjonalne podejście do spraw. Kancelaria Finplus prowadzi księgowość naszej firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy oraz wsparcia administracyjnego.

Dołącz do naszych Specjalistów od Kadr w Toruniu

Działasz na rynku jako Specjalista od Kadr i szukasz nowych Klientów z Torunia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Nie Podano

Pani Bożena podeszła do współpracy bardzo profesjonalnie. Oprócz zaangażowania, wykazała się ludzką życzliwością, co jest dla mnie równie istotne. Serdecznie polecam!

HONEST Księgowość i Podatki Sp. z o.o. - Kadry Toruń
Waldemar L.

Zakres naszego działania to szeroki zakres usług księgowych, kadrowo-płacowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2006. Firma obsługuje Toruń i okolice oraz Golub-Dobrzyń i okolice. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

Kancelaria Rachunkowo-Prawna INFI Sp. z o.o. - Kadry Toruń
Izabela M.

Działamy na rynku ponad 25 lat. Nasza historia sięga 1992 r. - po przekształceniach obecnie działamy w formie spółki kapitałowej. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi księgowe wraz z raportowaniem JPK oraz obsługą kadrowo-płacową i ubezpieczeń ZUS. Obsługujemy kontrole skarbowe i podatkowe, a także kontrole związane ze zwrotem VAT. Nieodpłatnie udostępniamy program fakturująco-rozrachunkowy z opcją JPK. Działamy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w obsłudze spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz podmiotów osób fizycznych. Nasi pracownicy legitymują się licencjami Ministra Finansów. Wszystkie operacje księgowe są monitorowane przez doradcę podatkowego oraz współpracującego z nami adwokata.

Just In Time sp. z o.o. - Kadry Toruń

Just In Time Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w ramach księgowości i funkcjonuje jako biuro rachunkowe. Biuro rachunkowe - obsługa KPiR i pełnej księgowości. Licencjonowana kadra księgowa. Obsługujemy klientów instytucjonalnych i osoby fizyczne z województwa kujawsko-pomorskiego. Firma została założona w czerwcu 2012 roku. Wcześniej funkcjonowała jako działalność gospodarcza. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta. Jesteśmy konkretni i elastyczni. Potrafimy dostosować się do potrzeb i wymagań każdego klienta. Co potwierdza szeroka gama świadczonych usług. Wysoko wykwalifikowana kadra każdego z działów firmy, ściśle ze sobą współpracuje, dzięki czemu klient uzyskuje usługę na najwyższym poziomie.

Biuro Rachunkowe WIST s.c. - Kadry Toruń

Biuro Rachunkowe WIST Toruń www.biurowist.eu Działamy w branży od 1993 roku. Pełna księgowość, wszystkie rodzaje rozliczeń podatkowych dla mikro i małych przedsiębiorców działających w różnych formach prawnych, kadry, rozliczenia z ZUS, sprawozdawczość finansowa, GUS. Stawiamy na pracę zdalną. Mamy pracowników w 3 województwach: kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. Język hiszpański, angielski. Polecamy usługi dla przedsiębiorców hiszpańskojęzycznych w Polsce. Zwrot podatku zapłaconego za pracę w Niemczech.

Pharma Store Sp. z o.o. - Kadry Toruń

Pharma Store Sp. z o.o.

 • Toruń

Pharma Store Sp. z o.o. Biuro Usług Księgowych specjalizuje się w obsłudze księgowej małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia ewidencji księgowych oraz rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędami Skarbowymi i innymi instytucjami wymaganych prawem. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie w oparciu o specyfikę
prowadzonej przez niego działalności – jego potrzeb i oczekiwań względem obsługi księgowej. Wszystkim swoim Klientom zapewniamy miłą, rzetelną i profesjonalną obsługę oraz pełną dyskrecję, poufność i ochronę danych przekazywanych do Biura. Działalność biura objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem od Odpowiedzialności Cywilnej. Zapraszamy na naszą

Formica Księgowość Szkolenia - Kadry Toruń

Formica Księgowość Szkolenia

 • Toruń

NASZE USŁUGI czyli czym się zajmujemy: 1. ZAKŁADANIE FIRMY - Prowadzimy krok po kroku. Od samego pomysłu, aż do uzyskania niezbędnych pozwoleń. 2. KSIĘGOWOŚĆ - Prowadzimy księgowość od A do Z. Od małych firm, aż po te duże. 3. KADRY I PŁACE - Prowadzimy od podpisania umowy, do naliczenia płac i rozliczenia ZUS. 4. DORADZTWO PERSONALNE - Pytamy, analizujemy, doradzamy. Kreujemy ścieżkę kariery, zarówno pracownika, jak i przedsiębiorcy.

Inspiro Prawo Księgowość Podatki sp. z o. o.

 • Toruń

Nasza propozycja ma charakter kompleksowy i komplementarny i dotyczy świadczenia usług w zakresie księgowości (w tym zagadnienia kadrowo-płacowe), doradztwa podatkowego i usług prawnych – zakres usług zawsze ustalamy indywidualnie. Nasz zespół powstał, aby połączyć pokoleniowe zalety, tj. komplementarne wykształcenie prawno-ekonomiczne, bogatą wiedzę i kilkudziesięcioletnie doświadczenie wspólników oraz osób z nimi współpracujących z pragnieniem wdrażania zmian, kreatywnością, spontanicznością i podążaniem ku innowacyjności oraz wyzwaniom jutra wyrażanym przez młodszą część zespołu (absolwentów uniwersyteckich studiów ekonomicznych i prawniczych oraz studentów tych kierunków), aby naszym klientom zapewnić oczekiwaną przez nich

EKM Invest Nieruchomości i Księgowość Emilia Klińska-Masztakowska

 • Toruń

Biuro EKM Invest specjalizuje się w świadczeniu usług księgowo-podatkowych (książka przychodów i rozchodów a także inne uproszczone formy) oraz kadrowo-płacowych dla małych i średnich firm. Wyróżnia nas zaangażowanie w realizowane projekty oraz otwartość na potrzeby Klientów. Dostosowanie się do specyfiki każdej firmy, unikanie szablonowego podejścia - wierzymy, że to stanowi dla Naszych Klientów istotny atut. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, oferujemy szeroki zakres usług i elastyczne formy współpracy. Sięgamy po rozwiązania oparte o nowoczesne systemy komputerowe - po to, aby zoptymalizować nasze działania i zwiększyć Państwa zadowolenie ze współpracy z nami. Pełna informatyzacja biura umożliwia współpracę z Klientem za

HONEST Księgowość i Podatki Sp. z o.o. - Kadry Toruń

HONEST Księgowość i Podatki Sp. z o.o.

 • Toruń

Świadczymy pełną gammę usług w zakresie finansów i rachunkowości. Spółka Honest Księgowość i Podatki w Toruniu specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadr i płac. Poniżej przedstawiamy przykładowy zakres naszych usług księgowych wraz z minimalnym ich cenami : prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego (cena już od 50 zł netto za m-c), prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (cena już od 100 zł netto za m-c), prowadzenie ksiąg handlowych (cena już od 500,00zł netto za m-c), prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupów dla celów podatku od towarów i usług prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz

USŁUGI RACHUNKOWE - Kadry Toruń

USŁUGI RACHUNKOWE

 • Toruń

Mam ponad 10 lat doświadczenia w branży księgowości. Cechuje mnie rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Dla swoich Klientów staram się zawsze znaleźć jak najlepsze rozwiązanie ich problemów. Zapraszam do krótkiej rozmowy, podczas której ustalimy zakres współpracy.

RachSoft Joanna Stanisławska

 • Toruń

Zajmujemy się zleceniami od 2018. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Toruń. Dziedzina, w której się specjalizujemy to kpir, kadry i płace. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Biuro Rachunkowe LBR Lipińska i S-ka S.C.

 • Toruń

Nasze biuro znajduje się Toruniu przy ulicy Wybickiego 74 l.3. Obsługujemy w pełnym zakresie małe i średnie firmy. Zespół fachowców o wysokich kwalifikacjach i dużej wiedzy to niezaprzeczalne atuty naszego biura. Licencjonowane Biuro  Rachunkowe to doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami państwowymi. Pozwala nam ono w sposób profesjonalny reprezentować naszych klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych. http://www.lbr.pl

Biuro Rachunkowe TRIBUTUM - Kadry Toruń

Biuro Rachunkowe TRIBUTUM

 • Toruń

Wykonujemy prace od 2015. Obszarem działalności naszej firmy jest Toruń. Sfera działań firmy to księgowość, kadry/płace. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

USŁUGI RACHUNKOWE

 • Toruń

Nasza działalność rozpoczęła się w 1993 roku. Nasza specjalność to uSŁUGI KSIĘGOWE, na terenie TORUŃ.

LUKA Outsourcing Wioletta Dytkowska

 • Toruń

PPUH WIST Andrzej Ciasto-Cytowicz

 • Mała Nieszawka

Biuro Rachunkowe Atena Aneta Masłowska - Kadry Łysomice

Biuro Rachunkowe Atena Aneta Masłowska

 • Łysomice
 • 7 km od Toruń
Marcin M.

Biuro rachunkowe istnieje na rynku od 2013 r. i prowadzone jest przez osobę z długoletnim stażem w księgowości. Oferujemy usługi księgowe i kadrowe oraz usługi szkoleniowe BHP. Obsługujemy osoby fizyczne i prawne na terenie całej Polski. Istnieje również możliwość doradztwa prawnego, gdyż biuro rachunkowe współpracuje z radcą prawnym. Możliwość dojazdu do klienta w województwie kujawsko-pomorskim.

Biuro Rachunkowe Marcin Sadowski - Kadry Aleksandrów Kujawski

Biuro Rachunkowe Marcin Sadowski

 • Aleksandrów Kujawski
 • 15 km od Toruń

O nas Biuro Rachunkowe Marcin Sadowski funkcjonuje na rynku oferując kompleksową obsługę rachunkowo-księgową. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w branży rachunkowo-księgowej. Posiadam certyfikat księgowego wydany przez Ministra Finansów. Zapewniam rzetelną i profesjonalną pomoc w zakresie obsługi księgowej, obsługi kadrowo – płacowej. Świadczę usługi księgowe klientom o różnym profilu działalności oraz różnej formie organizacyjno-prawnej.

Q-STANDARD SP. Z O.O.

 • Łubianka
 • 16 km od Toruń
Artur M.

Korzystam z usług tej firmy od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Obsługa klienta na najwyższym poziomie.

FHU MCB TAX Biuro Rachunkowe - Kadry Chełmża

FHU MCB TAX Biuro Rachunkowe

 • Chełmża
 • 18 km od Toruń

Rozpoczęliśmy działalność od 2010. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak województwa kujawsko-pomorskie i pomorskie. Dziedzina, w której się specjalizujemy to obsługa księgowa firm prowadzonych przez osoby fizyczne niezależnie od wielkość firmy, obsługa księgowa firm posiadających osobowość prawną, sporządzanie sprawozdań finansowych, obsługa kadrowo-płacowa, sporządzanie biznes planów. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

BIURO RACHUNKOWE EMILIA DRYPS - Kadry Ciechocinek

BIURO RACHUNKOWE EMILIA DRYPS

 • Ciechocinek
 • 19 km od Toruń
Fundacja Melodia Serc

Cieszy nas elastyczność Pani Emilii. Działamy już ponad rok i wszystko jest ok. Polecamy usługi Pani Emilii

Biuro Rachunkowe ARKAM Sp. z o. o. - Kadry Zławieś Wielka

Biuro Rachunkowe ARKAM Sp. z o. o.

 • Zławieś Wielka
 • 21 km od Toruń

Priorytetem naszej pracy jest wspieranie biznesu naszych Klientów od samego początku prowadzenia działalności. Usługi księgowe oferujemy już na etapie zakładania firmy tak, aby Klient nie tracił czasu i energii przy wdrażaniu się w sprawy księgowe. Biuro rachunkowe posiada licencje Ministra Finansów na prowadzanie ksiąg rachunkowych, a działalność nasza objęta jest ubezpieczeniem OC. Ponosimy pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed US i ZUS. Nasze biuro rachunkowe prowadzi ewidencje księgowe przy zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania . Korzystamy również z oprogramowania "Płatnik" , dokumenty do ZUS i US przekazywane są elektronicznie. Charakteryzujemy się rzetelną i fachową obsługą, a

Dagmara Gęsta

 • Solec Kujawski
 • 24 km od Toruń

MILCZAREK Biuro Rachunkowe Roksana Milczarek - Kadry Gzin

MILCZAREK Biuro Rachunkowe Roksana Milczarek

 • Gzin
 • 28 km od Toruń

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm poszukujących profesjonalnej obsługi rachunkowo-podatkowej i kadrowo-płacowej. Ułatwiamy start początkującym przedsiębiorcom i pomagamy rozwinąć skrzydła doświadczonym firmom. Działamy po partnersku – Dobre relacje z Klientami są dla nas bardzo ważnym elementem współpracy. Doskonale rozumiemy jakim zaufaniem obdarzają nas przedsiębiorcy powierzając swoje finanse, dlatego gwarantujemy każdemu stały i szybki kontakt oraz szybką reakcję na zdarzenie. Dajemy gwarancję że nasze Biuro Rachunkowe rzetelnie poprowadzi obsługę księgową, rachunkową oraz kadrową Państwa firmy, posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

Biuro Rachunkowe

 • Ostromecko
 • 31 km od Toruń

Biuro Rachunkowe Ekonomus

 • Dąbrowa Chełmińska
 • 27 km od Toruń

Biuro Rachunkowe EKONOMUS Jesteśmy firmą rodzinną której wspólne doświadczenie w pracy księgowej i kadrach to ponad 50 lat. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Klienta. To my odwiedzamy Klientów przedstawiając naszą ofertę, wyjaśniamy niejasności, potem odbieramy dokumenty. Zapraszamy Klientów z Bydgoszczy Torunia i okolic. Oferujemy: - pełną obsługę firm z zakresu rachunkowości - prowadzenie ewidencji podatkowych dla wszystkich form opodatkowania - obsługa kadrowo – płacowa - obsługa przy rejestracji firmy - przygotowanie dokumentacji kredytowej - przygotowanie dokumentacji do układu ratalnego z ZUS - przygotowanie wniosków do Urzędu Pracy - reprezentowanie podatnika w trakcie kontroli US i ZUS Zapraszamy: ul. Otowicka

Biuro Rachunkowe Ekonomus - Kadry Dąbrowa Chełmińska

Biuro Rachunkowe Ekonomus

 • Dąbrowa Chełmińska
 • 27 km od Toruń

Biuro Rachunkowe EKONOMUS Odbieramy dokumenty od Klienta Zapraszamy do współpracy Klientów z Bydgoszczy i okolic Oferujemy: - pełną obsługę firm z zakresu rachunkowości - prowadzenie ewidencji podatkowych dla wszystkich form opodatkowania - obsługa kadrowo – płacowa Zapraszamy: ul. Otowicka 1D 86-070 Dąbrowa Chełmińska Tel. 693 907 312, 691 381 797 biuroekonomus@wp.pl

BIURO RACHUNKOWE Maria Świderska - Kadry Wonorze

BIURO RACHUNKOWE Maria Świderska

 • Wonorze
 • 24 km od Toruń
Usługi transportowe

Profesjonalna obsługa, pełne zaangażowanie i rzetelność. Usługi na wysokim poziomie; zawsze mogę liczyć na fachowe doradztwo w sprawach księgowych i podatkowych, a także kadr i płac. Jeśli chcesz być spokojny o prowadzenie swojej księgowości to z tą firmą możesz na to liczyć. Polecam.

Biuro Rachunkowe WESTA Sp. z o.o. - Kadry Lisewo

Biuro Rachunkowe WESTA Sp. z o.o.

 • Lisewo
 • 33 km od Toruń

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu księgowości, podatków oraz rozliczeń kadrowo-płacowych. Nasza kadra posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe. Obsługujemy głównie mikro i małych przedsiębiorców. Oferujemy pomoc i wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej

"HONESTA" Usługi Biurowe Małgorzata Kaszyńska - Kadry Golub-Dobrzyń

"HONESTA" Usługi Biurowe Małgorzata Kaszyńska

 • Golub-Dobrzyń
 • 30 km od Toruń
gosia b.

Do biura HONESTA przyjeżdżam z Wąbrzeźna, kilometry mi nie straszne, bo warto. Prowadzą rachunkowość mojej firmy na najwyższym poziomie.

Biuro Rachunkowe BILANS sp.z o.o.

 • Golub-Dobrzyń
 • 30 km od Toruń

GDG Biznes Serwis sp. z o.o.

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń

Obsługa Rachunkowo-Podatkowa Marta Karska-Wozikowska

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń

Rozpoczęliśmy działalność w 2016 roku. Nasza specjalność to Obsługa jednoosobowych działalności gospodarczych., na terenie Bydgoszcz.

FATTO Biuro Rachunkowe Małgorzata Konieczna - Kadry Bydgoszcz

FATTO Biuro Rachunkowe Małgorzata Konieczna

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń

Biuro rachunkowe poprowadzi dokumentację księgową i kadrową spółek prawa hadlowego oraz osób fizycznych prowadzącymi działalność gospodarczą. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych. Więcej na stronie fatto.pl

Delern Sp. z o. o. - Kadry Inowrocław

Delern Sp. z o. o.

 • Inowrocław
 • 35 km od Toruń
Robert S.

Bardzo dobry kontakt. Księgowość prowadzona bezbłędnie. Bardzo dużo podpowiedzi co i jak zrobić. Jako początkujący przedsiębiorca na jednym spotkaniu dowiedziałem się więcej niż na kursie ABC przedsiębiorczości.

Biuro Rachunkowe TAX SAFE - Kadry Inowrocław

Biuro Rachunkowe TAX SAFE

 • Inowrocław
 • 35 km od Toruń

Biuro rachunkowe TAX SAFE w Inowrocławiu – indywidualne podejście do klienta Nasze biuro oferuje szeroki zakres usług dla firm w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej : - Karta podatkowa - Ryczałt ewidencjonowany - Księga przychodów i rozchodów (KPiR) - Pełna Księgowość (KH) Księgowość on-line Każdy klient naszego biura ma dostęp do sprawozdań finansowych swojej firmy poprzez aplikację mobilną, dzięki temu ma na bieżąco wgląd w kondycję finansową swojej firmy , wie jaki zapłaci ZUS czy podatki (PIT, CIT, VAT), oraz bezpłatny moduł do fakturowania. Wszystko to jest dostępne online na komputerze jak i urządzeniach mobilnych. To co wyróżnia nasze biuro rachunkowe spośród innych to indywidualne podejście do klienta w

Biuro Rachunkowe EwaWitkowska - Kadry Inowroclaw

Biuro Rachunkowe EwaWitkowska

 • Inowroclaw
 • 35 km od Toruń
Paulina O.

Rewelacja. Polecam gorąco Panią Ewę, pełen profesjonalizm.

Rozliczenia Podatkowe sp z.o.o - Kadry Bobrowniki

Rozliczenia Podatkowe sp z.o.o

 • Bobrowniki
 • 34 km od Toruń

Kancelaria Podatkowa Tax-Paweł, jest prowadzona przez Pawła Kruczyka, specjalistę w dziedzinie rachunkowości i podatków, posiadający certyfikat specjalista ds usługowego prowadzenia ksiąg podatkowych i rachunkowych .Członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce nr wpisu 10/616 Obsługujemy firmy z kilku wojewódz .Nie ma dla nas przeszkody technicznej na odbiur dokumentów od firmy mieszczącej się na drugim końcu Polski . Osobom rozpoczynającym działalność gospodarczą pomagamy w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania. Prowadzimy w imieniu podatników i na ich rzecz: ·podatkowe księgi przychodów i rozchodów ·ewidencje przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego ·odrębne ewidencje VAT dla celów podatku od towarów i

Biuro podatkowo-rachunkowe RAPORT Joanna Warawan - Kadry Bydgoszcz

Biuro podatkowo-rachunkowe RAPORT Joanna Warawan

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń
Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Tobolewska

Współpraca z panią Joanną Warawan jest bardzo profesjonalna. Zawsze mogę liczyć na szybkie wsparcie i poradę. Pani Joanna, jak i współpracownicy są bardzo otwarci i chętni do pomocy. Rzetelne i fachowe biuro rachunkowe, które polecam szczerze innym.

MASTER TAX SP. Z O.O.

 • Wąbrzeźno
 • 37 km od Toruń

Świadczymy usługi na rynku od 1996. Nasze pole działania to usługi księgowe, podatkowe, kadry i płace, sprawozdania, US, ZUS, GUS, PFRON. Nasze usługi świadczymy na terenie miast, takich jak Wąbrzeźno, Toruń, Brodnica, Grudziądz, Golub Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie. Zapraszamy do zadawania pytań.

RAFFOFFICE SP. Z O.O. - Kadry Bydgoszcz

RAFFOFFICE SP. Z O.O.

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń

Biuro Rachunkowe we współpracy z Kancelarią Podatkową na terenie CAŁEJ POLSKI oferuje usługi księgowe w zakresie prowadzenia: - podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów - ewidencji przychodów ( podatek dochodowy zryczałtowany ) - sporządzania deklaracji podatkowych i rozliczeniowych VAT, JPK oraz ZUS - dokumentacji kadrowo-płacowej - pomocy w legalizacji zatrudnienia cudzoziemców - pomoc podczas kontroli podatkowych - profesjonalne doradztwo podatkowe oraz prawne - pomoc w uzyskaniu kredytów dla firm oraz osób prywatnych - szkolenia bhp wstępne i okresowe - reprezentowanie w postępowaniach podatkowych, kontrolnych i administracyjnych - reprezentowanie przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi i Naczelnym Sądem

RaMP Container Sp. z o.o.

 • Wąbrzeźno
 • 37 km od Toruń

Biuro Rachunkowe Abakus - Kadry Bydgoszcz

Biuro Rachunkowe Abakus

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń
Zofia M.

Abakus to biuro rachunkowe, które świadczy usługi księgowe dla przedsiębiorstw o różnym profilu od 2014 roku. Zajmujemy się również wykonywaniem dla małych, średnich oraz dużych firm rozliczeń podatkowych, kadrowych oraz płacowych. Reprezentujemy Podatnika przed urzędami, zarówno podczas kontroli, jak i składania wyjaśnień. Zapewniamy naszym Klientom indywidualne podejście, odpowiadające ich potrzebom. Korzystamy z oprogramowania firmy InsERT. Zapraszamy do naszej siedziby, zlokalizowanej w Bydgoszczy, celem ustalenia szczegółów współpracy. W skład naszych usług wchodzą: Prowadzenie księgowości osób fizycznych i spółek: • Księgi Handlowe tzw. Pełna księgowość, • Księga Przychodów i Rozchodów, • Ryczałt ewidencjonowany oraz karta podatkowa Obsługa kadrowo-płacowa, w tym sporządzanie m.in.: - listy wynagrodzeń, - dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych oraz deklaracji ZUS, - umów cywilnoprawnych - refundacji do OHP Usługi dodatkowe: • doradztwo w zakresie formy opodatkowania, • rozliczanie transakcji międzynarodowych, • sprawozdawczość statystyczna GUS

BIURO RACHUNKOWE "FORTIS" KATARZYNA WYSAKOWSKA - Kadry RADOMIN

BIURO RACHUNKOWE "FORTIS" KATARZYNA WYSAKOWSKA

 • RADOMIN
 • 39 km od Toruń

Profesjonalnie pełen zakres usług ksiegowych - pełna ksiegowość, książka przychodów i rozchodów, ryczałt - obsługa kadrowo-płacowa, - rejestry vat (eksport, transakcje UE) - ewidencja środków trwałych, wyposażenia - rozliczenia ZUS, Vat, Pit - inne usługi POSIADAM CERTYFIKAT MINISTRA FINANSÓW I UBEZPIECZENIA DZIAŁALNOŚCI

Biuro Podatkowe LEX Joanna Pachota

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń

ATM Biuro Rachunkowe Angelika Lewandowska - Kadry Stronno

ATM Biuro Rachunkowe Angelika Lewandowska

 • Stronno
 • 47 km od Toruń

Nazywam się Angelika Lewandowska, jestem księgową i mogę Ci pomóc. Chcesz założyć firmę? Dobrze się składa poprowadzę Cię przez wszystkie formalności. Masz już firmę, potrzebujesz księgowej? Idealnie trafiłeś ja mam wiedzę i doświadczenie, zajmę się księgowością Twojej firmy, abyś TY mógł skupić się na rozwijaniu swojej firmy. Prawidłowe obliczenie podatków to podstawa, ale moje biuro to o wiele więcej! Zapraszam do krótkiej rozmowy, podczas której ustalimy zakres usług w ramach współpracy z Państwem.

Biuro Usług Finansowo-Księgowych Joanna Górska BUFIKS - Kadry Bydgoszcz

Biuro Usług Finansowo-Księgowych Joanna Górska BUFIKS

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń

Kompleksowa obsługa księgowa dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw a także osób indywidualnych. Biuro obsługuje głównie klientów z Bydgoszczy oraz Inowrocławia a także mniejszych miejscowości ościennych. Prowadzone jest przez licencjonowaną doświadczoną księgową posiadającą Certyfikat Ministra Finansów nr 16725. Działalność biura obejmuje prowadzenie ksiąg handlowych, PKPiR i ewidencję ryczałtu, doradztwo podatkowe, płace i kadry a także pomoc w rejestracji przedsiębiorstw. Od klientów z Inowrocławia i Bydgoszczy odbiór dokumentów gratis!

Julita Dolczewska

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń

Marlena Mazur Buchalternet

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń

Ranking Specjalistów od Kadr obejmuje również takie miejscowości jak: Toruń, Brzoza, Mała nieszawka, Lubicz górny, Stary toruń. więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.