Kadry Szczecin - Najlepsi w 2020

Firmy Kadrowe w Szczecinie, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Kadry

Promowani
Kadry Szczecin
Promowany
Navitrans

Korzystam z usług biura od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Rzetelne biuro z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Profesjonalizm, zaangażowanie, terminowość i konkurencyjne ceny. Serdecznie polecam.

Tax Lion Sp. z o.o. - Kadry Szczecin
Promowany
Anna S.

Bardzo kompetentne i stale rozwijające się biuro. Poza wsparciem księgowym i kadrowo-płacowym można też uzyskać cenne porady prawne. Polecam to biuro również ze względu na dobry kontakt i atmosferę współpracy. Wszystkie Panie są serdeczne, cierpliwe, wyczerpująco tłumaczą niejasne kwestie, pomagają rozwiązywać problemy. Polecam, dziękuję, życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam.

Promowany

Tomasz Hanasz

Szczecin

Jesteśmy firmą rodzinną, istniejemy od 1996 roku. Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności oraz formie prawnej. Świadczymy pełną i kompleksową obsługę podatkowo-księgową oraz kadrowo-płacową. U nas mogą Państwo załatwić większość dokumentacji związane z założeniem, prowadzeniem i likwidacją swojej działalności. Z nami Państwa kontakty z ZUS i Urzędem Skarbowym są ograniczone do minimum.

Taxologika Sp. z o.o. - Kadry Szczecin
Andrzej S.

Obsługa prawna, kultura kontaktów, odwaga, zdrowy rozsądek i zimna krew. To wszystko składa się na bardzo wysoki poziom profesjonalizmu. To także gwarancja sukcesu w powierzonych przez klienta sprawach. Dziękuję i polecam. PS. Wygraliśmy sprawę w NSA.

Business Accounting Office Sp. z o.o. - Kadry Szczecin
Appidea Sp. z o.o.

Bardzo dobre biuro rachunkowe. Świetnia współpraca, doskonała jakość usług. Solidnie i rzetelnie prowadzona księgowość oraz naprawdę profesjonalny kontakt. Naprawdę polecam.

FKinfo Sp. z o.o. - Kadry Szczecin
IdeaSpot

Biuro rachunkowe z jednej strony bardzo profesjonalne, a z drugiej bardzo przyjazne. Z jednej strony korzystają z najnowszych technologii i oprogramowania, które również otrzymałem w pakiecie z usługą, a z drugiej strony w razie potrzeby wciąż jest kontakt z poszczególnymi pracownikami Biura. Obsługują firmy duże i małe, i nie było jeszcze takiego tematu, którego nie udałoby się FKInfo rozliczyć.

BIURO RACHUNKOWE "IBW" - Kadry Szczecin
MARBON Mariusz Boniecki

Mam wieloletnie doświadczenie we współpracy z tą firmą. Jest to firma rzetelna,posiadająca odpowiednie kwalifikacje do świadczenia oferowanych usług.

Tax-24.pl - Kadry Szczecin

Tax-24.pl

Szczecin
Aleksandra W.

Współpracę z firmą tax-24.pl oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach merytorycznych

Dołącz do naszych Specjalistów od Kadr w Szczecinie

Działasz na rynku jako Specjalista od Kadr i szukasz nowych Klientów z Szczecina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Libri usługi księgowe Anna Kasprzyk - Kadry Szczecin
Aneta K.

Profesjonalna obsługa, fachowość i terminowość. Polecam.

Nordlinie sp.zo.o - Kadry Szczecin
Wojciech Zduński Consulting

Polecam. Rzetelna informacja i miła rozmowa. Otrzymałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Atrakcyjna cena za doradztwo.

Epig Sp. z o.o. - Kadry Szczecin

Epig Sp. z o.o.

Szczecin
Arkir Pracownia Projektowa Bożena Radacz

Zdecydowanie polecam i pozytywnie oceniam. Rzetelność i profesjonalizm. Wśród wielu osób panuje przekonanie, że księgowość można prowadzić samemu. Oczywiście, że w większości przypadków musiałbym tylko odpowiednio zaksięgować zgromadzone przeze mnie dokumenty, więc teoretycznie mógłbym to robić sam (a więc taniej). Ale tu kluczowym słowem jest "odpowiednio". Wielokrotnie przekonałem się, że warto korzystać z profesjonalnej pomocy przy sposobie zaksięgowania lub decyzji, czy dany wydatek w ogóle może być kosztem. Polecam.

Marża Biuro Rachunkowe - Kadry Szczecin
PRY-FIX

Z przyjemnością rekomenduję Biuro Rachunkowe Marża jako biuro godne polecenia ze względu na wysoki poziom świadczonych usług księgowych oraz profesjonalne podejście do klienta. Moja współpraca pozwala mi w pełni potwierdzić rzetelność, fachowość, terminowość i skrupulatność Biura Rachunkowego Marża. Wysoka jakość obsługi, skoncentrowana indywidualnej specyfice firmy oraz otwartość na potrzeby klienta skłania mnie do najwyższej rekomendacji wszystkim tym którzy poszukują niezawodnej obsługi księgowej.

Biuro rachunkowe JR Perfekt - Kadry Szczecin
IT Catering Joanna Borkowska

Niezawodność, Pani Jadwiga odpowie na każde księgowe pytanie o każdej porze,współpracujemy od wielu lat. Zdecydowanie polecam dla firm niezadowolony z dotychczasowej obsługi księgowo-rachunkowej oraz dla firm dopiero otwartych, które szukają biura rachunkowego.

ALTER Marzena Świderska Biuro Usług Księgowych - Kadry Szczecin

ALTER Marzena Świderska Biuro Usług Księgowych

Szczecin
Adler

Szczerze polecam firmę Alter za rzetelność, kompetencję i przede wszystkim dużą wiedzę. Rzadko spotyka się tak zaangażowanych księgowych i skorych do pomocy w najtrudniejszych sytuacjach. Po wielu latach doświadczenia z różnymi biurami księgowymi wiem, że w końcu udało mnie się trafić na najlepsze biuro w mieście! A wszyscy wiemy, że dobry księgowy to podstawa dobrze prosperującej firmy.

BKL LOMPERT KRZYSZTOF

Szczecin
HL-Polska Sp. zo.o.

Firma BKL Lompert prowadzi usługowo pełną księgowość naszej spółki z o.o. oraz obsługuje nas w zakresie kadrowo-płacowym , rozliczając pracowników w różnym systemie czasu pracy tzn. podstawowym, zadaniowym, równoważnym. Usługa jest wykonywana rzetelnie, pełen profesjonalizm. Znajomość zagadnień podatkowych oraz kadrowo-płacowych na najwyższym poziomie. Polecam do nawiązania współpracy

Centrum Obsługi Biznesu i Kadr Sylwia Chara-Puchacz - Kadry Szczecin

Centrum Obsługi Biznesu i Kadr Sylwia Chara-Puchacz

Szczecin
Marta K.

Polecam to biuro za fachowość i świetny kontakt z klientem.

SOLVAT Spółka z o.o. - Kadry Szczecin

SOLVAT Spółka z o.o.

Szczecin
Platforma Biznesu Sp. z o.o.

Współpracujemy już firmą SOLVAT od ponad 2 lat. Bardzo profesjonalna obsługa - żadnych opóźnień, duża wiedza a z tym związane bardzo cenne rady. Współpraca nie polega tylko na "księgowaniu operacji". Pomoc p. Agnieszki w sprawach kadrowych nieoceniona a ostatnio zespół p. Joli został zasilony przez p. Piotra - współpraca na najwyższym poziomie.

Bright Tax sp. z o.o.

Szczecin
eScript

Kompetencja, profesjonalne podejście, praca w trybie online, motywacja do poszerzania wiedzy.

Biuro Rachunkowe Aleksandra Ptaszyńska - Kadry Szczecin

Biuro Rachunkowe Aleksandra Ptaszyńska

Szczecin

Działamy na rynku od 1995 roku. Nasze Biuro powstało na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez założyciela firmy. Właścicielka Firmy Pani mgr Aleksandra Ptaszyńska posiada licencję uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydaną przez Ministra Finansów Nr 9167/98. Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej, co doceniamy i z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Zapraszamy do kontaktu :)

Biuro Rachunkowe Sun&More Szczecin - Kadry Szczecin

Biuro Rachunkowe Sun&More Szczecin

Szczecin

Księgowanie dokumentów i obliczanie podatków to nie tylko sztuka interpretacji danych, ale także wielka odpowiedzialność wobec klienta i urzędów. Nasze biuro powstało w oparciu o wykwalifikowaną kadrę księgowych z dużym doświadczeniem, którym dzielimy się z naszymi klientami. Biuro Rachunkowe Sun&More w Szczecinie to także szeroki zakres usług doradczych, aby wspierać naszych klientów w rozwoju ich biznesu. Przeprowadziliśmy i zorganizowaliśmy szereg projektów unijnych, współpracujemy z agencjami rządowymi w realizacji projektów rozwojowych. Nawiązując współpracę z klientem dajemy więc coś więcej niż tyko wyniki finansowe; pomagamy je polepszyć.

CIT-PIT Rachunkowość-Podatki Małgorzata Jakimiak - Kadry Szczecin

CIT-PIT Rachunkowość-Podatki Małgorzata Jakimiak

Szczecin

Biuro rachunkowe działa na rynku szczecińskim od lutego 2011 r. Właścicielem jest Małgorzata Jakimiak, posiadająca ponad 18-letnią bogatą praktykę zawodową oraz niezbędne wykształcenie i kwalifikacje poparte certyfikatem Ministerstwa Finansów nr 27842/01 z 22.12.2001 r. uprawniającym do usługowego prowadzenia biura rachunkowego. Posiadamy Certyfikat Rzetelnego Biura Rachunkowego wydany przez C.I.K Centrum Informacji Księgowej. Gwarantujemy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi, posiadamy obowiązkową polisę OC dla biur rachunkowych. Usługi wykonujemy na licencjonowanych, zawsze aktualizowanych programach księgowych renomowanych firm: SAGE, INSERT, STREAMSOFT, RESET2. Naszym celem jest zapewnienie Państwu profesjonalnej, kompleksowej

Grupa Doradczo-Księgowa - Kadry Szczecin

Grupa Doradczo-Księgowa

Szczecin

Jesteśmy nowoczesnym i profesjonalnym biurem rachunkowym, w którym klienci otrzymują rzetelną pomoc księgową, a także wsparcie i doradztwo dla biznesu w nowoczesnym wydaniu. Dzięki dużej wiedzy, pewnej pozycji na rynku i zaufaniu klientów możemy zagwarantować wysoką jakość usług księgowych w najbardziej atrakcyjnej ofercie na rynku. Wygodę i nowoczesne rozwiązania gwarantuje nowoczesny system księgowości.

Biuro Rachunkowe Monika Madaj - Kadry Szczecin

Biuro Rachunkowe Monika Madaj

Szczecin

"Od roku 2003 jestem związana z księgowością. Posiadam Certyfikat Ministerstwa Finansów. Ukończyłam studia wyższe oraz studia podyplomowe o kierunku Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw. Doświadczenie zdobyłam zarówno w dużych firmach, jak również przy rozliczaniu jednoosobowych działalności gospodarczych z różnych branż o różnym profilu (produkcyjnym, handlowym, usługowym). Posiadam również doświadczenie w rozliczaniu Stowarzyszeń i Fundacji. Staram się na bieżąco śledzić zmiany w prawie i pogłębiać swoją wiedzę. Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną i skrupulatną. Serdecznie zapraszam do współpracy. "

Maciej Urbaniak - Kadry Szczecin

Maciej Urbaniak

Szczecin

Biuro Rachunkowe pełen zakres usług. (firma istnieje od 04-06-1990r.) Prowadzenie ksiąg rachunkowych lub ewidencji uproszczonych książki przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego. Prowadzenie rejestrów i rozliczeń podatku VAT. Sporządzanie sprawozdań finansowych. Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wyposażenia, naliczanie amortyzacji. Prowadzenie spraw osobowych (karty wynagrodzeń, karty płac, listy płac, rozliczenia podatku dochodowego pracowników, terminy badań, szkoleń BHP). Przygotowanie ramowych uchwał wspólników oraz sprawozdania zarządu. Prowadzenie rozliczeń ZUS - firm i osób fizycznych drogą elektroniczną. Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT. Reprezentacja Klienta przed urzędem skarbowym, zakładem

Profemes - Kadry Szczecin

Profemes

Szczecin

Wprowadzimy Twoją firmę na wyższy poziom w jakości obsługi Klientów i wyników w sprzedaży, przez co znacząco poprawią się Twoje przychody. Nasze usługi: * doradztwo biznesowe dla firm - zwiększ zyski i efektywność Twojego biznesu * najbardziej rozbudowane w Polsce badania "tajemniczy klient" z informacją zwrotną na temat konkretnych zmian, jakie należy wprowadzić, by poprawić działanie firmy * badanie poziomu jakości obsługi Klientów * wsparcie w zarządzaniu zespołem - zarządzenie konfliktem, zmianą, rozwiązywanie problemów natury "zespołowej" * rekrutacja zespołu na stanowiska podstawowe jak i managerskie * prowadzenie firmowego fanpage na Facebooku * tworzenie prostych stron internetowych Zapraszamy do kontaktu! Profemes

SOROBAN Biuro Rachunkowe

Szczecin

Biuro Rachunkowe SOROBAN to licencjonowane biuro świadczące usługi w zakresie księgowości, finansów, kadr i płac. Biuro funkcjonuje na szczecińskim rynku usług księgowych od 2009r. Obecnie obsługuje kilkadziesiąt podmiotów z miasta Szczecina oraz powiatu polickiego i goleniowskiego. Nasze zaufanie zdobyli między innymi tacy klienci jak: małe jednoosobowe firmy, większe zatrudniające kilkudziesięciu pracowników, jak i spółki prawa handlowego. Świadczone usługi przez Biuro Rachunkowe SOROBAN dostosowane są do specyfiki wielu rodzajów działalności gospodarczej. Obsługujemy firmy handlowe, usługowe, jak i produkcyjne. Oferujemy wysoki poziom usług, partnerskie zasady współpracy, oraz jesteśmy otwarci na sugestie swoich klientów. Stała

BIURO RACHUNKOWE FENIKS - Kadry  SZCZECIN

BIURO RACHUNKOWE FENIKS

SZCZECIN

Usługi rachunkowe , prowadzenie ewidencji KPIR,KH ,ZUS,rozliczanie podatku VAT, podatku dochodowego.Pomoc przy założeniu firmy , porady organizacyjno księgowe,wybór formy opodatkowania . Szkolenia w zakresie pozyskiwania środków finansowych na rozwój firmy.

MGM Sp. z o.o. - Kadry Szczecin

MGM Sp. z o.o.

Szczecin

Przez lata praktyki oraz różnorodność form prawnych działalności prowadzonych przez naszych kontrahentów poznaliśmy specyfikę wielu branż zarówno w zakresie sprzedaży, produkcji oraz usług. Wśród świadczonych usług są m.in. : - tworzenie zakładowego planu kont ; - bieżące ewidencjonowane operacji gospodarczych ; - przygotowywanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, przepływy finansowe) ; - przygotowywanie i składanie miesięcznych oraz rocznych deklaracji podatkowych PIT, CIT i VAT ; - okresowe sporządzenie sprawozdań statystycznych wymaganych przez Główny Urząd Statystyczny oraz Narodowy Bank Polski ; - prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie odpisów amortyzacyjnych ; -

Biuro Rachunkowe Aleksandra Teodorczyk - Kadry Szczecin

Biuro Rachunkowe Aleksandra Teodorczyk

Szczecin

Nasza działalność rozpoczęła się w 2015 roku. Nasza specjalność to księgowość, na terenie Szczecin, Stargard, Pyrzyce, Goleniów, Gryfino.

Katarzyna Adamus

Szczecin

Mam duże doświadczenie w prowadzeniu Spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Pracowałam przez kilka lat jako Główna Księgowa, poźniej w biurze rachunkowo-podatkowym, teraz rozpoczynam pracę na swój rachunek. Wyróznia mnie znajomość wszelkiego rodzaju firm oraz że oprócz prowadzenia księgowości mogę prowadzić sprawy kadrowe. Jestem otwarta na wyzwania, chętnie podejmuję się do trudnych spraw.

Financier

Szczecin

Finansujemy projekty Czy jesteś bezrobotny i że banki odmawiają udzielenia Ci kredytu? Czy potrzebujesz kredytu skonsolidować swoje zadłużenie? Czy potrzebujesz kredytu na zakup samochodu? Czy potrzebujesz kredytu na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rozwinąć swój biznes? Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby pomóc Ci znaleźć rozwiązanie swoich problemów finansowych. Jeśli potrzebujesz kredytu, proszę podać poniższe informacje, abyśmy mogli wysłać parametry kredytowe: - Miesięczny dochód: - Kwota odpowiednią wagę: - Czas trwania żądanego kredytu: Nasz adres e-mail: financier22@financier.com

F.H.U ARON

Szczecin

Posiadam 20 lat doświadczenia. Mam uprawnienia M.F. zapewniam kompleksową obsługę . Bardzo atrakcyjne oferty cenowe

Biuro Rachunkowe

Szczecin

Usługi Księgowe

Szczecin

Biuro rachunkowe Aga

Szczecin

Usługi księgowe

Szczecin

Monika Marchlińska

Szczecin

Biuro Rachunkowe

Szczecin

OFPRO sp. z o.o.

Szczecin

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Projektowe TESPAR Sp. z o.o.

Szczecin

Tax Office Monika Bujnicka-Acewicz

SZCZECIN

Fin-Kadr Consulting

Szczecin

PHU DA CAPO EWA SZCZĘCH - Kadry Dołuje

PHU DA CAPO EWA SZCZĘCH

Dołuje, 11 km od Szczecin
Ewa W.

Biuro Rachunkowe DA CAPO działa od 16-11-1992 roku. Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne wydane przez Ministerstwo Finansów nr 3034/97 z 17-03-1997 roku potwierdzające spełnienie wymogów kwalifikacyjnych określonych dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe. Biuro rachunkowe posiada również obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotów uprawnionych do wykonywania działalności usługowej w zakresie ksiąg rachunkowych.. Obsługujemy klientów na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zakres działalności : 1. prowadzenie ksiąg rachunkowych 2.ewidencje KPiR 3. Ryczałt 4. rozliczenia z zusem ( sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych, rozliczeniowych, obsługa klientów przez e-pue) 5. obsługa kadrowa ( prowadzenie akt osobowych, pilnowanie szkoleń bhp i badań lekarskich, prowadzenie zatrudnienia osób w ramach umów cywilnoprawnych)) 6. obsługa płacowa ( sporządzanie list płac z umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych, prowadzenie kartotek pracowników i sporządzanie deklaracji rocznych pracowników) 7. sporządzanie i wysyłanie plików JPK vat 8. sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku od towarów i usług vat, podatku dochodowego PIT, CIt

KSJ Business Consulting - Kadry Radziszewo

KSJ Business Consulting

Radziszewo, 11 km od Szczecin

Jeżeli potrzebujesz konsultanta, który wesprze Twoja Firmę w prowadzeniu projektów i usprawnianiu procesów biznesowych ZAPRASZAMY:) Jeżeli chciałbyś aby ktoś dla Twojej Firmy poprowadził księgowość lub inne zadania, które pozwoliłyby Ci na skupieniu się na głównej działalności ZAPRASZAMY:) Gwarantujemy wysokie standardy pracy, elastyczność i zaangażowanie. If you need a consultant who will support your company in running projects and improving business processes, CALL US:) If you would like someone for your company to conduct accounting or other tasks that would allow you to focus on the core business CALL US:) We guarantee high standards of work, flexibility and commitment.

TOP LINE BIURO RACHUNKOWE Joanna Socha - Kadry Kliniska Wielkie

TOP LINE BIURO RACHUNKOWE Joanna Socha

Kliniska Wielkie, 13 km od Szczecin
Iwona S.

Biuro rachunkowe TOP LINE świadczy kompleksową usługę księgową oraz obsługę kadr i płac dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek komandytowych, spółek jawnych, jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych głównie na terenie Szczecina i okolic.

LOW TAX Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. - Kadry Dobra

LOW TAX Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

Dobra, 14 km od Szczecin
Jacek O.

Profesjonalne, kompleksowe usługi finansowo – księgowe, a także kadrowo – płacowe to główne zadania, jakie od kilku lat z powodzeniem realizuje nasze biuro rachunkowe pod firmą LOW TAX. Z fachowej pomocy korzystają przedsiębiorstwa i firmy o rozbudowanej strukturze, z dużym zaangażowaniem kapitałowym a także klienci indywidualni prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. Każdy klient współpracujący z nami, bez względu na to czy prowadzi mały biznes, czy też dużą firmę, jest dla nas równie ważny. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie, z pełnym zaangażowaniem i wedle aktualnie obowiązujących przepisów, jednocześnie dbając o najwyższe standardy, które najlepiej o nas świadczą. Nasze biuro rachunkowe oferuje szeroki zakres usług rachunkowych, ale również świadczy kompleksowe usługi doradztwa gospodarczego, dopasowane do modelu prowadzonej przez klienta firmy. Gwarantujemy fachową i profesjonalną obsługę ksiąg rachunkowych oraz wszelkich zobowiązań administracyjnych. Przejmujemy wszelkie obowiązki podatnika związane z rachunkowością i prowadzeniem ksiąg rachunkowych, w znaczący sposób odciążając go od skomplikowanych i czasochłonnych powinności. Innymi słowy współpraca z nami oznacza kompleksowe rozwiązanie dla Państwa firmy. Gwarantujemy, że Wasze obowiązki związane z rachunkowością i księgowością będą realizowane przez zespół specjalistów, który dba o to, aby zlecane zadania wykonywane były sumiennie i rzetelnie. Współpraca z naszym biurem daje Państwu możliwość skoncentrowania się na kluczowych obszarach działania firmy i tym samym zapewnia szereg wartości, które w kontekście prowadzenia biznesu w dzisiejszych czasach nie sposób przecenić. Oszczędność czasu oraz zmniejszenie kosztów administracyjnych i zatrudniania księgowych Pełen profesjonalizm i rzetelność prowadzenia dokumentów firmowych Gwarancję terminowego przygotowywania dokumentacji i informacji przesyłanych do odpowiednich organów, Gwarancję całkowitej poufności przekazywanych i otrzymywanych danych Gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług Aktualne informacje oraz szybki dostęp do wysokiej klasy specjalistów oraz wiedzy merytorycznej, bez konieczności zatrudniania i szkolenia własnych pracowników Usługę w pełni dopasowaną do Państwa potrzeb I możliwości Skuteczną komunikację z organami Administracji Skarbowej oraz ZUS

A&A Biuro Rachunkowe i Doradztwo Technologiczne Justyna Antosik - Kadry Tanowo

A&A Biuro Rachunkowe i Doradztwo Technologiczne Justyna Antosik

Tanowo, 14 km od Szczecin
Tornado Express sp.o.o

Z biurem A&A prowadzonym przez Panią Justynę Antosik współpracuję od trzech miesięcy. Dokumentacja i rozliczenia księgowości mojej spółki z o,o w której jestem prezesem Zarządu wykonywana jest profesjonalnie, Od samego początku współpracy mogłem liczyć na ogromne wsparcie,ze strony biura rachunkowego. Pani Justyna Antosik przeprowadziła pełną rejestrację mojej spółki z o.o . Muszę przyznać,że oprócz ogromnej wiedzy na temat prowadzenia księgowości przez panią Justynę jest osobą bardzo miłą, sympatyczną. Gorąco polecam wszystkim potencjalnym, przedsiębiorcom aby skorzystali z usług tego biura rachunkowego bo na pewno się nie zawiodą.

Biuro Rachunkowe "Waga"

Gryfino, 21 km od Szczecin

Biuro Rachunkowe "Waga" działa od 1996 roku, prawie ćwierć wieku. Posiadam Certyfikat Księgowy nr 4230/2003. Prowadzimy rozliczenia podatkowe i składek ZUS mikro i małych firm. Kadra Biura charakteryzuje się dużym doświadczeniem w prowadzonych sprawach oraz ogromną empatią do naszych klientów.

Zbigniew Mizera Biuro Rachunkowe "ENTER"

Gryfino, 21 km od Szczecin

Świadczymy usługi na rynku od 1992. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to powiat gryfiński, Szczecin. Nasza firma realizuje zlecenia takie jak obsługa księgowa mikro i małych firm. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

TAXBUD A.MUCHA SP.J.

Kobylanka, 21 km od Szczecin

Nadzór budowlany ( stanowisko kierownika budowy i inspektora nadzoru inwestorskiego na terenie zachodniopomorskiego ). Kompleksowe rozliczenie budowy pod względem finansowym, doradztwo produktowe i odliczenia kosztów inwestycji.Zmniejszenie kosztów budowy. Drugi człon firmy to biuro rachunkowe z dwoma oddziałami - kompleksowa obsługa firm i osób prywatnych. Podstawowy zakres usług biura: Prowadzenie ksiąg handlowych. Prowadzenie książki przychodów i rozchodów. Rachunkowość dla uproszczonych form opodatkowania( ryczałt, karta podatkowa). Rejestracja dowodów księgowych w księgach rachunkowych zgodnie z zasadami rachunkowości. Prowadzenie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży zgodnie z zapisami ustawy o podatku od towarów i usług oraz o podatku

Biuro Rachunkowe 2+1 Ewelina Korowaj - Kadry Goleniów

Biuro Rachunkowe 2+1 Ewelina Korowaj

Goleniów, 23 km od Szczecin
Katarzyna D.

Rzetelność, kompetencja i bezproblemowa obsługa. Polecam gorąco współpracę z biurem rachunkowym. Doświadczony i w pełni wykwalifikowany zespół sprawia pełne zadowolenie!

Biuro Rachunkowe OK21 - Kadry Goleniów

Biuro Rachunkowe OK21

Goleniów, 23 km od Szczecin
Wojtek K.

Współpraca z biurem rachunkowym przebiega bez żadnych problemów. Pani Sonia potrafi wyjaśnić wszystkie niejasności związane z zawiłymi podatkami, polecam!

Alicja D

Stargard Szczeciński, 31 km od Szczecin

Jesteśmy na rynku od 2007 roku. TAX§LAW§ACCOUNTING. Kompleksowe i profesjonalne usługi doradztwa w zakresie podatkowów, pełna księgowość, uproszczona księgowość, reprezentowanie podatników w zakresie umocowania, na terenie Stargard i okolice, Szczecin i okolice. Obsługa również w języku angielskim.

Szczecin Pilchowo Ustowo Bezrzecze Załom więcej...
Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.