Kadry Radom - Najlepsi w 2021

Firmy Kadrowe w Radomiu, 2021

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 54 firm
w kategorii Kadry

Kadry Radom
V ENGINE

Korzystam z usług firmy od kilku lat. Mam coś do powiedzenia. Zawsze - wszystko dopięte na ostatni guzik. Zawsze - mogę liczyć na wsparcie w razie nieprzewidzianych okoliczności. Nigdy się nie zawiodłem. Reasumując, wybierając usługi Kreatywnej Księgowości możesz spać spokojnie. Twoją Firmą zajmą się wysokiej klasy specjaliści, którzy wiedzą co robią, i robią to dobrze. Sprawdź Sam. Polecam.

meritex Biuro Rachunkowe - Kadry Radom
Michał R.

Bardzo miła oraz fachowa obsługa, nawet do tego stopnia ze nie raz jak czegoś zapomnę to biuro do mnie dzwoni i przypomina o terminach. Polecam jeśli ktoś szuka kompetentną księgową do pełnej księgowości.

OTK KOM-TRANS S.C.

Współpracuję z Panią Magdą od dawna. Prowadzi księgowość mojej firmy transportowej. Pełna zaangażowania i wiedzy. Serdecznie polecam współpracę.

Joanna P.

usługi księgowe, pełna księgowość, usługi kadrowo-płacowe, doradztwo podatkowe, sprawozdania finansowe

Mobilne Biuro Rachunkowe DK - Kadry Radom

Biuro Rachunkowe DK zaprasza do współpracy. Oferujemy: - Kompleksową obsługę księgową PKPiR, ryczałt, VAT, PIT, JPK - Kompleksową obsługę kadrową i płacową - Szkolenia bhp, dokumentacja wypadków przy pracy, ryzyko zawodowe - Odczyt danych z karty kierowcy - Księgi handlowe stowarzyszeń i fundacji - Pomoc w wypełnianiu wniosków do PUP, na rozpoczęcie działalności, dofinansowanie do stanowiska pracy itp., - Pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej - Gwarancję jakości świadczonych usług - Terminową realizację zadań - Miłą obsługę - Na życzenie odbiór dokumentów w siedzibie Klienta Cennik za usługi księgowe jest elastyczny – wysokość opłaty zależy m.in. od formy prowadzonej działalności oraz liczby dokumentów Pomoc i

Dołącz do naszych Specjalistów od Kadr w Radomiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Kadr i szukasz nowych Klientów z Radomia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o - Kadry Radom

Centrum Obsługi Biznesu to biuro rachunkowe zapewniające profesjonalną obsługę księgową zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i średnich oraz dużych spółek. Niezależnie od wielkości Twojej firmy i skali prowadzonej działalności dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb. Biuro oferuje platformę do komunikacji biura rachunkowego i jego klientów z dostępem online do informacji o rozliczeniu księgowym, programem do wystawiania faktur oraz elektronicznym archiwum z dokumentami klienta. Korzyści to: dostęp do dokumentów księgowych 24h/dobę, błyskawiczna komunikacja i szybki przepływ informacji o rozliczeniu graficzne wykresy z rozliczeniami klientów kontrola terminów płatności ZUS i podatków wraz z przypomnieniami prosty i

BIURO RACHUNKOWE "MIKRO" - Kadry Radom

Działamy w branży od 1994 roku. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla małych i średnich firm o różnych profilach działalności . Zapewniamy rzetelność i terminowość wykonania powierzonych zadań. Usługi księgowe dla firm prowadzimy w oparciu o nowoczesne programy firmy COMARCH.Obsługujemy klientów z terenu Radomia i okolic.Akceptujemy faktury przesyłane drogą elektroniczną w formie skanu, PDF bądź zdjęcia. Jesteśmy dostępni pod telefonem 24 godziny na dobę.

Usługi Księgowe Aneta Zientek - Kadry Radom

Biuro rachunkowe -Usługi Księgowe Aneta Zientek, zajmuję się prowadzeniem księgowości firm: pełna księgowość, książka przychodów i rozchodów, ryczałt. Odbieram dokumenty od Klientów. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Biuro Rachunkowe Rafał Dylor - Kadry Radom

Zakres świadczonych usług: prowadzenie ksiąg rachunkowych (handlowych) zgodnie z ustawą o rachunkowości, sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego, prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów (PKPiR), prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych, ewidencja środków trwałych, sporządzanie ewidencji (rejestrów) dla celów rozliczania podatku od towarów i usług (VAT), sporządzanie wniosków kredytowych, kompleksowa obsługa rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, sporządzanie list płac i innej dokumentacji pracowników, sporządzanie dokumentacji związanej z uruchomieniem działalności przez osoby fizyczne i spółki osobowe, roczne sporządzanie deklaracji dotyczących

Multibiuro.Radom.pl sp. z o.o. - Kadry Radom

MULTIBIURO.RADOM powstało z myślą o tych przedsiębiorcach, którzy pragną prowadzić swój biznes w profesjonalnym otoczeniu bez konieczności inwestowania we własne biuro. JAK TO DZIAŁA? Jest to najprostsze z możliwych rozwiązań. W zależności od Twoich potrzeb dajemy Ci kilka pakietów do wyboru, od najtańszego zawierającego adres i odbiór korespondencji do największego zawierającego usługi księgowe, kadrowe, doradztwo, możliwość wynajęcia biur, sal, oraz skorzystania z szeregu dodatkowych usług świadczonych przez naszą firmę. Szczegóły w ofercie.

Biuro Rachunkowe Aneta Firlej

 • Radom

Świadczymy usługi na rynku od 2003. Nasza firma obsługuje zlecenia z całego województwa mazowieckiego oraz lubelskiego i świętokrzyskiego Prowadzimy Podatkowe Księgi Przychodów i Rozchodów oraz Księgi Handlowe. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie Ksiąg Rachunkowych oraz ubezpieczenie OC. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

TBR Katarzyna Oko

 • Radom

Nasza działalność rozpoczęła się w 2000 roku. Nasza specjalność to prawo podatkowe, na terenie Polska.

PIM s.c. Bożena Przybytniewska Grażyna Marszałek

 • Radom

Biuro Rachunkowe i Doradztwo Podatkowe Moryc Daniela Tomczyk Jadwiga

 • Radom

Kompleksowe usługi księgowe i rozliczenie podatków i ZUS, prowadzenie kadr. Usługi z zakresu rachunkowości, rozliczanie osób prawnych. Zapraszam do kontaktu.

ZUMTECH-ENERGOPREM Sp.zo.o.

 • Radom

Nasza firma realizuje zlecenia takie jak księgowość. Realizujemy prace od 1981r. Obszarem naszej działalności jest Radom. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Biuro Rachunkowe "Renus" Renata Kamińska

 • Radom

Katarzyna Kuchcik

 • Radom

Terbud

 • Radom

SIMPLE TAX Biuro Rachunkowe Sebastian Wolszczak - Kadry Kozienice

SIMPLE TAX Biuro Rachunkowe Sebastian Wolszczak

 • Kozienice
 • 35 km od Radom
Nagorka remonty

Sebastian Wolszczak prowadzi moja księgowość już jakiś czas, wszystko. O co go zapytam potrafi przekazać w jasny i klarowny sposób , jestem zadowolony ze współpracy z firmą SIMPLE TAX to była dobra decyzja.

Biuro Rachunkowo Podatkowe - Kadry Starachowice

Biuro Rachunkowo Podatkowe

 • Starachowice
 • 39 km od Radom
Michał B.

Pani Ilona pomogła mi w wypełnianiu wniosku rekrutacyjnego na nabór środków unijnych na rozpoczęcie działalności. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu Pani Ilony oraz jej zainteresowania oraz uwagi którą poświęca klientowi. Można było prosić o jej radę nawet w wolnym czasie Pani Ilony, poza jej pracą. Jestem bardzo zadowolony.

Biuro Rachunkowe PIMIR s.c. - Kadry Starachowice

Biuro Rachunkowe PIMIR s.c.

 • Starachowice
 • 39 km od Radom

Biuro rachunkowe PIMIR jest rodzinną spółką cywilną funkcjonującą na rynku od 1999 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową i kadrowo-płacową firm działających na terenie powiatu starachowickiego, a dzięki internetowej platformie Taxxo możemy prowadzić księgowość firm z całej Polski. Obecnie obsługujemy już ponad 300 firm. Mamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości przedsiębiorstw o różnych specjalizacjach, takich jak np. budownictwo, produkcja, handel i usługi. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się mikro-, małymi i średnimi firmami. Właścicielami biura PIMIR są małżonkowie Aneta i Mirosław Piwnikowie. Mirosław Piwnik ma certyfikat księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów. W firmie zatrudnionych jest pięcioro pracowników: dwie

BIURO RACHUNKOWE E.UCIŃSKA I W. DUSZYŃSKA - Kadry Warka

BIURO RACHUNKOWE E.UCIŃSKA I W. DUSZYŃSKA

 • Warka
 • 42 km od Radom
Paweł P.

Kompleksowa księgowość dla: osób fizycznych, spółek osobowych, osób prawnych, rolników VAT-owców, grup producenckich Kadry, płace, ZUS, ewidencja środków trwałych Pomoc w doborze formy opodatkowania oraz rejestracji firmy Wieloletnia praktyka zawodowa, licencja Ministra Finansów, ubezpieczenie OC

Usługi księgowe

 • Warka
 • 42 km od Radom

Domenę firmy "BKB Księgowość Sp. z o.o." stanowią usługi finansowe, a także kompleksowa rachunkowa obsługa. Prowadzone przez nas księgowe biuro gwarantuje pomoc mających doświadczenie księgowych oraz staranne wykonywanie wszelkich zleconych prac. Naszym klientom gwarantujemy również pełne dostosowanie oferty do wymagań oraz jasne cenowe warunki współpracy. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się pod adresem: Wysockiego 21B, 05-660 Warka. Numer telefonu do przedsiębiorstwa to 600-826-331. Firmę odnaleźć możesz, korzystając z koordynatów : 51.785852N, 21.190807E. Siedzibę przedsiębiorstwa odwiedzisz w godzinach: pn-pt: 10:00-18:00. Numer NIP, pod jakim przedsiębiorstwo "BKB Księgowość Sp. z o.o." prezentuje się w rejestrach gospodarczych to:

Biuro Rachunkowe Marzanna Mularczyk - Kadry Suchedniów

Biuro Rachunkowe Marzanna Mularczyk

 • Suchedniów
 • 45 km od Radom

Biuro Rachunkowe Moniki Mularczyk świadczy usługi klientom indywidualnym i firmom, a także spółkom, stowarzyszeniom oraz fundacjom. Usługi, jakie można znaleźć w jego ofercie to głównie kompleksowa obsługa księgowa, reprezentacja klientów przed urzędami, pomoc przy zakładaniu działalności oraz pozyskiwaniu dotacji. Biuro mieści się w miejscowości Suchedniów. Usługi/Produkty: - Podatkowa księga przychodów i rozchodów - Obsługa kadrowo-płacowa - Dotacje, fundusze unijne - Rozliczenia PIT - Kredyty i pożyczki - Zwrot podatku z zagranicy

Justyna Skowron

 • Ostrowiec Świętokrzyski
 • 51 km od Radom

Poprowadzę kompleksowo BHP, Kadry i płace oraz rekrutacje pracowników w każdej firmie. Posiadam kilkuletnie doświadczenie i wykształcenie. W szczególności oferuję: -Prowadzenie szkoleń BHP dla wszystkich grup pracowników. -Prowadzenie kontroli warunków pracy, ocena ryzyka zawodowego, ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków w pracy. -tworzenie regulaminów, procedur, instrukcji ogólnych. -doradztwo z zakresu przepisów prawa pracy i BHP. Z zakresu Kadr i płac oferuję: -Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców w przedsiębiorstwie. -Prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami. -Sporządzanie list płac oraz deklaracji PIT, ZUS, PFRON. -Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach. -Rozliczanie

AGITUR Biuro Rach.-Księgowe

 • Ostrowiec Świętokrzyski
 • 51 km od Radom

Kancelaria Usług Rachunkowych Ekspert

 • Ostrowiec Świętokrzyski
 • 51 km od Radom

Nasza kancelaria istnieje od 1998 roku. Swoje usługi wykonujemy na podstawie licencji Ministra Finansów nr 11034/98 i uprawnień biegłego rewidenta. Jako biuro rachunkowe wykonujemy pełny wachlarz usług księgowych, a także służymy kompleksowym doradztwem. Duże doświadczenie i ciągłe doskonalenie zawodowe umożliwia nam wykonywanie tych usług zgodnie z aktualnymi przepisami podatkowymi w sposób profesjonalny i rzetelny. Świadcząc usługi zawsze staramy sie w optymalny sposób spełniać oczekiwania naszych Klientów i do minimum ograniczać ich kontakty z Urzędem Skarbowym. Z naszymi Klientami uzgadniamy zakres obsługi najbardziej dogodny i wskazany do rodzaju prowadzonej działalności.

Tax & Accounting Services

 • Wilga
 • 52 km od Radom

Nasza specjalność to usługi księgowe,sporządzanie sprawozdań finansowych, obsługa kadrowo-płacowa podmiotów gospodarczych, rozliczanie projektów współfinansowanych ze środków UE, sporządzanie wniosków o dofinansowanie oraz kompleksowa realizacja projektów dotacyjnych ze środków UE.

GRADIAM Edyta Mazurkiewicz

 • Przyłęk
 • 54 km od Radom

USLUGI KSIEGOWO BIUROWE CHOJNACKA AGNIESZKA

 • GRÓJEC
 • 55 km od Radom

Biuro Rachunkowe EXPERT Bożena Jakubowska - Kadry Grójec

Biuro Rachunkowe EXPERT Bożena Jakubowska

 • Grójec
 • 55 km od Radom

Doświadczona samodzielna księgowa z licencją Ministerstwa Finansów prowadząca biuro rachunkowe poprowadzi księgowość każdej firmy. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu księgowości w firmach różnych branż na stanowisku Głównej Księgowej. Dokumenty można przesłać mailem, kurierem, tradycyjną pocztą lub odbieram osobiście. Moje doświadczenie pozwala mi podpowiedzieć co jest najlepsze dla klienta. Ponadto zajmuje się pomocą w legalizacji pracy dla obcokrajowców. Zapraszam do współpracy przedsiębiorców z całego kraju. info@biurorachunkowe-expert.pl www.biurorachunkowe-expert.pl 604-516-397

Biuro Rachunkowe EXPERT Bożena Jakubowska - Kadry Grójec

Biuro Rachunkowe EXPERT Bożena Jakubowska

 • Grójec
 • 55 km od Radom
EURO-MAR

Jakość usług na najwyższym poziomie! Serdecznie polecam.

LWD Katarzyna Grzywacz - Kadry Grójec

LWD Katarzyna Grzywacz

 • Grójec
 • 55 km od Radom

Firma założona w 2017 roku przez Katarzynę Grzywacz, magistra Finansów i Rachunkowości. W ramach certyfikacji zawodu księgowego zdobyłam tytuł Głównego księgowego w Stowarzyszeniu Księgowych oraz w Polskiej Akademii Rachunkowości, Certyfikat na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych wydany przez Ministerstwo Finansów. Ukończyłam również szereg kursów zawodowych z zakresu podatków, księgowości, kadr i płac, zarządzania zespołem itp. Posiadma również certyfikat Microsoft Excel Specialist. Swoje 14-letnie doświadczenie w działach finansowo-księgowych zdobywałam w spółkach prawa handlowego oraz jednej z największych korporacji w Polsce (Główny Księgowy, Kierownik działu księgowości, Samodzielny księgowy itp). Uczestniczyłam w wielu audytach

Calk Sp.z o.o. - Kadry Grójec

Calk Sp.z o.o.

 • Grójec
 • 55 km od Radom
ArchiPartners Sp. z o.o.

Profesjonalna i miła obsługa. Z czystym sumieniem polecam.

Nie Podano

 • Drwalew
 • 55 km od Radom

Usługi Księgowe Paweł Gębal - Kadry Kazimierz Dolny

Usługi Księgowe Paweł Gębal

 • Kazimierz Dolny
 • 56 km od Radom
P.U.T.H SULEJ TRANSPORT Sp.J.

Usługi są świadczone na wysokim poziomie, z zachowaniem należytych standardów i wysoką kulturą. Polecam USŁUGI KSIĘGOWE PAWEŁ GEBAL przedsiębiorcom każdego formatu.

Biuro Rachunkowe Agnieszka Majchrzak - Kadry Puławy

Biuro Rachunkowe Agnieszka Majchrzak

 • Puławy
 • 57 km od Radom
Justyna Okupska

Polecam wszystkim przedsiębiorcom. Rzetelna i fachowa obsługa, wszystko sprawnie i w terminie. Świetny kontakt z klientem, pani Agnieszka jest niesamowicie przyjemną i profesjonalną osobą. Same plusy, zero minusów.

Ekspres Podatki Rozliczenia - Kadry Puławy

Ekspres Podatki Rozliczenia

 • Puławy
 • 57 km od Radom

Od kilku lat zajmuję się kompleksową obsługą małych firm - podatki, ZUS-y, kadry, płace. Wszystko w jednym miejscu. Szybko, sprawnie i solidnie! Zdaję sobie sprawę, że klienci nie muszą znać się na podatkach. Ważne, żeby potrafili dogadać się ze swoją księgową. Jasny przekaz informacji to dla mnie podstawa udanej współpracy.

Damian Bekier

 • Zagnańsk
 • 58 km od Radom

ASBusiness Sebastian Banasiewicz - Kadry Garwolin

ASBusiness Sebastian Banasiewicz

 • Garwolin
Paweł M.

Z biurem współpracuję od około roku. Współpraca układa Nam się bardzo dobrze. Wszystkie dokumenty otrzymuję w terminie, zawsze mogę liczyć na wsparcie merytoryczne. Szczerze każdemu polecam.

bfk matulkas Sebastian Matulka - Kadry Wola Prażmowska

bfk matulkas Sebastian Matulka

 • Wola Prażmowska

Jesteśmy na rynku od 2014 roku. Nasza specjalność to usługi księgowe, na terenie miejscowości mazowieckie, zdalna prac.

Monika Wieczorek

 • Opole Lubelskie

Nasza działalność rozpoczęła się w 2011 roku. Nasza specjalność to profesjonalne usługi księgowe: pełna księgowość, KPiR, ryczałt. Prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej, na terenie Opole Lubelskie, Poniatowa, Lublin, Puławy.

Biuro Rachunkowe Finanse od A do Z Marcin Łakomy

 • Opole Lubelskie

Jesteśmy na rynku od 2018 roku. Zajmujemy się usługami finansowymi, doradztwem, kadrami, księgowością, usługami podatkowymi, doradztwem finansowym, gospodarczym, księgowym. Obszar działania to województwo lubelskie, mazowieckie oraz świętokrzyskie. Zapraszamy do kontaktu.

Usługi Księgowe Anna Cubrzyńska

 • Garwolin

Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak Sp. z o.o - Kadry Garwolin

Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak Sp. z o.o

 • Garwolin

Oferujemy: - Profesjonalne usługi księgowe, kadrowo- płacowe - Doradztwo podatkowe, rejestracja spółek - Wnioski o dotacje z Urzędu Pracy, kredyty, leasing Naszą ofertę kierujemy do osób pragnących skoncentrować się na prowadzeniu spraw i zadań z zakresu własnej działalności natomiast sprawy księgowe zlecić specjalistom. Dzięki temu mogą się Państwo skoncentrować na dynamicznym rozwoju własnej firmy zamiast działając "po omacku" tracić swój cenny czas w urzędach, który mogliby Państwo poświęcić na rozwój własnego biznesu.

Biuro Rachunkowe Komplet - Kadry Góra Kalwaria

Biuro Rachunkowe Komplet

 • Góra Kalwaria

Nasza oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Zapewniamy kompleksową obsługę firm w nastepującym zakresie : Księgi rachunkowe Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów Rozliczenie ryczałtu ewidencjonowanego Płace i kadry Analizy finansowe Sprawozdania finansowe i raporty Zwrot podatku VAT Pomoc przy rejestracji działalnosci gospodarczej

STAŃCZYK&PARTNERZY Sp. z o.o.

 • Góra Kalwaria

Nasza Firma specjalizuje się w prowadzeniu pełnej księgowości - ksiąg handlowych, podmiotów krajowych i zagranicznych. Zakres naszych usług: - Opracowanie planu kont i polityki rachunkowości - Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami w systemie komputerowym własnym lub klienta. (Comarch ERP Optima, SAP Business One, SAGE Symfonia, INSERT GT - Rewizor, Subiekt, Gratyfikant, Pakiet WAPRO - WF Fakir, WF -Mag, WF- Gang). - Wdrożeniu powyższych systemów księgowych u Klienta. - Sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych deklaracji podatkowych z ich złożeniem. - Rozliczanie VAT, w tym zwrotów, pliki JPK VAT - Sporządzanie miesięcznych, kwartalnych, rocznych sprawozdań finansowych w tym skonsolidowanych sprawozdań

Biuro Rachunkowe INTAX Katarzyna Sterna

 • Osieck
P.H.U.M.C.M. Serwis Medyczny

Jestem bardzo zadowolony. Dokumenty ok, Wszystko sprawnie i na czas! Polecam serdecznie.

KW Partner

 • Tarczyn

Szanowni Państwo, Jestem certyfikowaną księgową (nr certyfikatu 27009/2008) od ponad dwudziestu lat profesjonalnie i kompleksowo prowadzę usługi księgowe. Proponuję Państwu indywidualną ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb oraz 50% rabatu na pierwsze trzy miesiące współpracy Zakres usług obejmuje: - Księgi handlowe (pełna księgowość) - Księgi podatkowe (księga przychodów i rozchodów) - Ryczałt - VAT - Deklaracje podatkowe - Sprawozdania finansowe - Plik JPK - Kadry i płace - Pomoc w wyjaśnianiu wszelkich trudnych tematów Proponuję elastyczne godziny pracy, pracę zdalną, dojazd do klienta na terenie Warszawy i okolic.

Taxover-experts sp. z o.o.

 • Chylice

AC Roka Sp. z o.o. - Kadry Kielce

AC Roka Sp. z o.o.

 • Kielce

BIURO RACHUNKOWE "POLITAKSO" Robimy to, czego Ty nie musisz. https://politakso.wixsite.com/politakso NASZ CEL "Ty rób swój biznes, a my poprowadzimy księgowość" Współpracowaliśmy między innymi: - Klub sportowy KORONA KIELCE - TARGI KIELCE S.A. - MIASTO KIELCE - ŚWIĘTOKRZYSKA SIATKÓWKA - POLSKI ZWIĄZEK BILARDOWY - ZETO S.A. CENTRUM SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH - GEOPARK KIELCE - KIELECKI PARK TECHNOLOGICZNY - POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA - POLSKIE RADIO KIELCE - wiele innych Ty, jako przedsiębiorca jesteś za pewne bardziej skupiony na codziennych problemach i wyzwaniach, niż na prowadzeniu księgowości, rozliczaniu podatku, czy wypełnianiu deklaracji. Być może nawet nie lubisz tego wszystkiego, tej całej papierologii. Rozumiemy Cię doskonale.

FUTURA-FLEX - Kadry Kielce

FUTURA-FLEX

 • Kielce

Jesteśmy zespołem fachowców z długoletnim doświadczeniem. Zajmujemy się prowadzeniem księgowości bez względu na to jaką formę działalności prowadzisz. Proponujemy elastyczną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Od 20 lat budujemy zaufanie wśród klientów Dołącz do nas również Ty! Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 Nr telefonu: +48 734 823 913

Biuro Rachunkowe Pakto Spółka z o.o. - Kadry Kielce

Biuro Rachunkowe Pakto Spółka z o.o.

 • Kielce
Ewelina S.

Pani Ewelina udzieliła mi cennej pomocy z prawa pracy. Serdecznie polecam!

INVESTING

 • Kielce

Natolin Sadków Radom Kozłów Dąbrowa kozłowska Rajec szlachecki więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.