Kadry Opole - Najlepsi w 2022

Firmy Kadrowe w Opolu, 2022

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Kadry

Kadry Opole
Kancelaria Adwokacka Grzegorz Gajda

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pełen profesjonalizm, a jednocześnie życzliwe i elastyczne podejście do klienta. Zdecydowanie polecam.

5.0 (17 opinii)
IT-Kalipsa Radosław Kowasz

Panią Dorotę cechuje wybitny profesjonalizm we współpracy z klientem. Doza doświadczenia oraz łatwość komunikacji owocuje doskonałą współpracą. Wszystkie informacje oraz dokumenty, otrzymuję z dużym wyprzedzeniem. Jako księgowa często wychodzi z własną inicjatywą na potrzeby nowych rozwiązań, co czyni mnie gotowym do działania. Taka księgowa to skarb.

5.0 (6 opinii)
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wrzód Sp. z o.o

Firma godna polecenia :) Pan Stefan zna się na swojej pracy, zawsze profesjonalny, uśmiechnięty i zawsze służy pomocą i dobrą radą.

5.0 (3 opinie)
Paweł B.

Współpracuje z Kancelarią Pro Expert już od paru lat. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Współpraca oparta jest na pełnym profesjonalizmie, pomocy w sprawach nagłych, życzliwości wobec klienta. Polecam współpracę z Kancelarią Pro Expert Ewa Żymańczyk.

5.0 (17 opinii)
Organizacja Imprez Okolicznościowych Trzynastka

Jestem klientem Biura Rachunkowego "Amika" od wielu lat. Biuro, którego właścicielem jest pani Joanna Kolasa jest w pełni profesjonalne i mogę z całą odpowiedzialnością polecić je innym osobom. Nigdy nie zostałem pozostawiony sam z problemem a pani Joanna wielokrotnie ratowała mnie z opresji. Polecam! Marek Gulowaty.

5.0 (10 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Kadr w Opolu

Działasz na rynku jako Specjalista od Kadr i szukasz nowych Klientów z Opola lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Mateusz K.

Bardzo dobra firma , pan zna się na rzeczy . Wcześniejsza księgowa nic nie robiła , ten pan w 2 dni ogarnął wszystko co tamta księgowa pół roku miała robić

5.0 (1 opinia)
DGI Futura SC

13 lat naszej współpracy z Kancelarią Konopka, to 13 lat spokoju w księgowości i pismach z US i ZUS. Dziękujemy i pozdrawiamy!

5.0 (10 opinii)
Bogdan K.

Rzetelne biuro, konkretna obsługa, konkurencyjna cena. Polecam.

5.0 (1 opinia)
Weronika D.

Świadczymy nasze usługi dla małych, średnich i dużych firm: -prowadzenie KPiR oraz ewidencji VAT -prowadzenie Ksiąg Handlowych -obsługa kadrowo-płacowa -sporządzenie deklaracji ZUS, GUS, PIT, CIT -obsługa w zakresie przesyłania plików JPK -praca zdalna lub dojazd do klienta na terenie Opola i okolic

5.0 (1 opinia)
Sandra P.

Jeżeli ktoś szuka profesjonalnego biura rachunkowego to polecam! P. Edyta to osoba z doświadczeniem i otwartym podejściem do klienta.

5.0 (3 opinie)

Natalia Romanow

 • Opole

Rozpoczęliśmy działalność w 2017 roku. Nasza specjalność to kadry i płace (m. in. delegowanie pracowników - a1, praca tymczasowa).

Kancelaria Podatkowa Expert Izabela Ołowiany

 • Opole

Oferta nasza ma za zadanie umożliwienie i ułatwienie rozpoczęcia, a następnie prowadzenia działalności gospodarczej. Całość naszych usług stanowią konkretne rozwiązania, które pomagają naszym Klientom w realizacji ich przedsięwzięć. W zakresie naszych usług znajdą Państwo m.in.: - prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość), podatkowej książki przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu oraz karty podatkowej - prowadzenie kadr, płac, spraw zusowskich, BHP, rozliczenia ZUS, doradztwo - księgowe rozliczanie dotacji - rozliczenia roczne PIT, CIT - rozliczanie JPK_V7M oraz JPK_V7K Zapraszamy do współpracy tel. , . Jesteśmy 14 lat na rynku! https://kancelaria-expert.opole.pl/oferta/

BIURO RACHUNKOWE MGR MAGDALENA KOLASA

 • Opole

Biuro Rachunkowe mgr Magdalena Kolasa proponuje Państwa firmie niezawodną i rzetelną obsługę księgową. Świadczymy usługi kompleksowo w zakresie: - prowadzimy księgi rachunkowe, podatkowe książki przychodów i rozchodów, ewidencje przychodów, - realizujemy deklaracje sprawozdawcze i podatkowe na podstawie prowadzonej przez nas dokumentacji i finalizujemy ich załatwienie we właściwych urzędach, - prowadzimy rejestry dla płatników VAT - indywidualnie opracowujemy, przygotowujemy i modyfikujemy zakładowe plany kont - sporządzamy ewidencję środków trwałych i wyposażenia - podejmujemy się reprezentowania naszych Klientów w zakresie udzielonego pełnomocnictwa, - prowadzimy obsługę płacową i kadrową, także w zakresie rozliczeń ZUS i

STB Consulting s.c. Monika Krawczyk, Sebastian Starnawski, Arkadiusz Kapuścik, Tomasz Krzemienowski

 • Opole

Dysponujemy unikalnym na rynku doświadczeniem w Państwowej Inspekcji Pracy, wiedzą w którą inwestowaliśmy przez lata i zapałem, którego nie gasi rutyna. STB Consulting z siedzibą w Opolu to miejsce gdzie możesz uzyskać wsparcie w zakresie nadzoru bhp nad zakładami każdej wielkości, doradztwa obejmującego zagadnienia bezpieczeństwa pracy oraz prawa pracy na najwyższym poziomie. Podejmujemy się także reprezentowania naszych klientów podczas kontroli prowadzonych przez PIP, PIS czy UDT.

TABORSKA NIEWIADOMSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Opole

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obszarach księgowych i rachunkowych, dlatego nie boimy się nowych lub nieszablonowych rozwiązań, a nasza firma aspiruje do bycia innowacyjną. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego dopasowujemy ofertę tak, aby była w pełni dopasowana do rodzaju prowadzonego biznesu oraz Twoich oczekiwań.

Kinga Będziejewska

 • Opole

Witam, jestem samodzielną księgową z kilkunastoletnim doświadczeniem ( KPIR, Ryczałt, Karta podatkowa, Księgi handlowe) Do pracy księgowej podchodzę z ogromną pasją oraz konsekwentnie realizuję podjęte przedsięwzięcia. Możesz powierzyć mi prowadzenie swojej firmy w zakresie podatkowo-księgowym oraz płacowo-kadrowym, ZUS,PFRON,GUS. Gwarantuję sprawną, rzetelną oraz kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Posiadam certyfikat specjalisty ds. rachunkowości SKWP, członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Profesjonalna opieka księgowa. Właśnie znalazłeś swoją księgową !👌🙂 Pozdrawiam serdecznie Kinga

KLW Biuro Rachunkowe Zbigniew Kowalczuk

 • Opole

Kompleksowe usługi księgowe dla firm, stowarzyszeń i fundacji. Prowadzimy księgi handlowe, KPiR, ryczałt ewidencjonowany. Prowadzimy sprawy kadrowe oraz naliczamy wynagrodzenia. Wspieramy w procedurach zakładania firmy. Sporządzamy deklaracje podatkowe, prowadzimy rozliczenia z ZUS zarówno przedsiębiorcy, jak i jego pracowników. Monitorujemy i analizujemy przychody i koszty. Współpracując z nami zyskujesz: oszczędność czasu - nie zajmujesz się dokumentami, a skupiasz na swojej firmie, wsparcie profesjonalistów - posiadamy wieloletnie doświadczenie, certyfikat MF, nieustannie podnosimy poziom swoich kompetencji, możliwość przekazywania dokumentów wybrana drogą: osobiście lub elektronicznie. Mamy dla Ciebie czas!

RACH-MIX Barbara Kaleta

 • Opole

RACH-MIX to firma wyróżniająca się na tle innych indywidualnym podejściem do Klienta. Główny atutem firmy RACH-MIX jest indywidualne podejście do Klienta, co stanowi kluczowy element wyróżniający ją na tle innych firm o podobnej specyfice działalności. Poprzez takie działanie każdy z Klientów jest zadowolony, co przekłada się na ciągły wzrost liczby podmiotów, które obsługujemy. Współpracujemy z Klientami zarówno z województwa opolskiego jak i z innych regionów Polski. Atrakcyjne ceny oraz fachowa obsługa to to co wyróżnia firmę RACH-MIX nie tylko na lokalnym rynku.

Biuro rachunkowe

 • Opole

Mam wieloletnią praktykę w pracy w księgowości i pracy z ludźmi. Działalność gospodarcza prowadzę od 1999 roku z małymi przerwami. Mam konkurencyjne ceny . Mogę do klienta dojeżdżać po dokumenty .

P.H.U. ZDZUJ

 • Opole

Nasza firma istnieje na rynku od 2011 roku. Jesteśmy rodzinna firmą. Działamy w obrębie województwa opolskiego. Głównym profilem działalności jest wynajem ładowarek teleskopowych do wszelkiego rodzaju robót budowlanych. Od załadunków, rozładunków przez odśnieżanie, wyburzenia aż po prace ziemne jak równanie terenu . Obsługujemy największe budowy na Opolszczyźnie. Zajmujemy się również sprzedażą drewna kominkowego i opałowego z darmowym dowozem na terenie Opola. Dodatkowym profilem naszej działalności są usługi w zakresie kadr i płac. Prowadzimy pełna dokumentację kadrowo płacową dla małych i średnich firm. Tworzymy regulaminy pracy i płacy. Współpracujemy z doświadczonymi inspektorami BHP oraz z lekarzem medycyny pracy. Zajmujemy się

Osoba prywatna

 • Opole

TZ INVEST S.C.

 • Opole

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w zakresie finansów i ubezpieczeń. Posiadamy oferty wielu instytucji finansowych w tym banków. Realizujemy finansowanie bieżących potrzeb działalności gospodarczych, finansujemy zakupy środków trwałych. Ubezpieczamy majątek firmy, życie, pojazdy samochodowe, budynki, domy i mieszkania.

FIOLET PDK SA

 • Opole

SSP Invest

 • Opole

Pośrednictwo w zakresie pozyskania pracowników z krajów azjatyckich, Białorusi i Serbii do wszystkich branż. Korzystamy z ponad 15 letniego doświadczenia naszych współpracowników z Indii i Nepalu.

MB Biuro Rachunkowe Małgorzata Bielacha

 • Opole

Aurum-Serwis

 • Opole

Kredyty hipoteczne, systemy ratalne, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe

InFinans

 • Opole

Mateusz Leśniak

 • Opole

Usługi Rafał Góra

 • Opole

Biuro rachunkowe HOSSA

 • Opole

Doradca podatkowy .odwołnia do WSA.US.JS.-usł.księgowe

Niezależny Doradca Finansowy MGD.

 • Opole

Agata Chludzińska

 • Opole

Biuro Rachunkowe "Kanon". Ewa Marchowska

 • Opole

Agnieszka Wojtowicz-Chałupa

 • Opole

Kancelaria podatkowa J.Jaros J. Kassner s.c

 • Prószków
 • 10 km od Opole

Nasza Kancelaria powstała w 1991 r., od ponad 20 lat zajmujemy się prowadzeniem księgowości oraz sprawami kadrowo- płacowymi. Nasz zespół to wykwalifikowani księgowi. Współpracujemy z radcami prawnymi oraz adwokatami. Wyręczymy państwa z z wielu czynności administracyjno - biurowych oraz kontaktów z urzędami. Naszą firmę wyróżnia kompleksowość oferowanych usług oraz indywidualne podejście do klienta.

HMB SYSTEM ANNA TRUCHAN-BLAUTH

 • Daniec
 • 14 km od Opole

Dlaczego my ? Jesteśmy Biurem Rachunkowym, które na Twoje zlecenie zajmie się ksiegowością Twojej firmy, zaksięguje dostarczone przez Ciebie dokumenty, przypomni o dostarczeniu dokumentów ,poprowadzi księgowość, wyśle w terminach odpowiednie deklaracje i pliki do właściwych urzędów. Nie jesteśmy systemem udostępniającym oprogramowanie do samodzielnego prowadzenia księgowości przez przedsiębiorcę. Korzystając z naszych usług księgowych, płacisz za czynności wykonywane przez wykwalifikowanych księgowych. Jesteśmy Biurem Rachunkowym 15-letnim doświadczeniem. Nasi pracownicy mają wiedzę i umiejętności potwierdzone certyfikatem Minsterstwa Finansów. Dzięki temu możemy pomóc w skutecznym rozwiązaniu najtrudniejszych problemów, które pojawiają

BIURO RACHUNKOWE OPTIMUM

 • Ozimek
 • 18 km od Opole
Władysław Dobkowski

W biurze OPTIMUS p. Krystyna doradza najlepsze rozwiązania. Przedstawiła szereg świetnych pomysłów i ma bardzo atrakcyjne ceny. Posiada również bardzo wysoką kulturę osobistą. Wszystko na plus.

5.0 (64 opinie)

VOJTECH

 • Krapkowice
 • 19 km od Opole

Usługi księgowe: - Ryczałt ewidencjonowany - KPiR - Księgi handlowe - Obsługa kadr i płac w tym pracowników delegowanych do krajów UE

ABAKUS biuro rachunkowe i BHP Katarzyna Kozok

 • Krapkowice
 • 19 km od Opole
Jarek B.

Profesjonalizm, fachowość, gorąco polecam. Najlepsze biuro rachunkowe jakie z którym do tej pory współpracuję.

5.0 (1 opinia)

Biuro Rachunkowe Anna Orłowska

 • Ozimek
 • 18 km od Opole

Firma powstała w 1996 r. - certyfikat Ministerstwa Finansów 2383/97. Firma oferuje wszelkie usługi księgowe oraz kadrowo - płacowe dla Firm z różnych branż.Firma prowadzi działalność on-line, stacjonarną w swej siedzibie bądź w miejscu prowadzenia działalności klienta.Oferuje swe usługi na terenie powiatu opolskiego, kluczborskiego,namysłowskiego oraz na terenie miasta Oławy.Właściciel Firmy rozmawia z klientami osobiście, w miejscu i czasie dogodnym dla klienta, usługi wykonywane są bez zbędnej zwłoki, w terminie do trzech dni od otrzymania dokumentów.

BIURO RACHUNKOWE COUNTER PRZEMYSŁAW CHABIERSKI

 • Krapkowice
 • 19 km od Opole

Biuro Rachunkowe Counter to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży księgowej. Prowadzimy między innymi ewidencję VAT, ewidencję ksiąg handlowych, ewidencję księgi przychodów i rozchodów, archiwizujemy dokumenty i sprawujemy pieczę nad dokumentacją kadrową. Osobom, które noszą się z zamiarem otworzenia własnej działalności, oferujemy pomoc w dopełnieniu niezbędnych formalności. Z nami księgowość jest prostsza - nie musisz wychodzić z domu. My przyjedziemy do Ciebie, pod wskazany adres. Dla nowych klientów oferujemy rabat.

Biuro rachunkowe Wanda Pokorczak

 • Chróścina
 • 20 km od Opole

Kompleksowe usługi księgowe, ZUS, kadry, płace. Pełen zakres usług księgowych również dla rolników. Oferta skierowana do: -rozliczających się z VAT -prowadzących dodatkowo działalność pozarolniczą -chcących stworzyć biznesplan -korzystających z funduszy unijnych Usługę dostarcza certyfikowany księgowy. Nr certyfikatu księgowego 64668/2014. Oferujemy usługi na terenie całego województwa opolskiego. Biuro rachunkowe działa od 2009 roku, stale oferując najwyższej jakości usługi, oparte na wiedzy z zakresu finansów i podatków oraz znajomości najnowszych zmian prawnych. W celu zapewnienia wysokiej jakości usług bazujemy na najnowszym dostępnym oprogramowaniu księgowym, pozwalającym kompleksowo sporządzać bazy danych oraz tworzyć zestawienia w

Biuro Rachunkowe STONKS Beata Patrys

 • Tułowice
 • 22 km od Opole

▶ Biuro rachunkowe posiada wieloletnie doświadczenie, poparte pozytywnymi rekomendacjami klientów. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom jesteśmy przygotowani na pracę zdalną (księgowość online). ▶ Księgowość to nie tylko nasza praca, ale również pasja! ▶ Nasze Biuro pomaga zapracowanym przedsiębiorcom, zajmując się kwestiami rachunkowymi, ewidencyjnymi i podatkowymi. ▶ Większość przedsiębiorców wie, jak trudno wygospodarować na to cenne wolne chwile, które najchętniej przeznaczamy na rozwój własnego Biznesu. ▶ Profesjonalna księgowość wymaga czasu, specjalistycznej wiedzy, a także biegłego poruszania się w przepisach prawa podatkowego. ▶ Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność, oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Biuro Rachunkowe Izabela Antosiak

 • Zdzieszowice
 • 29 km od Opole

Spółka działa od 2012 roku. Prowadzimy biuro rachunkowe. W swojej pracy skupiamy się na takich zadaniach jak: - prowadzenie kadr, - listy płac, - pracy z wszelkimi rozliczeniami, - deklaracjami, - sprawozdaniami. Działamy na terenie województwa Mazowieckiego i Opolskiego.

Paulina Piela

 • Strzelce Opolskie
 • 29 km od Opole

Szukasz księgowej online? Chcesz założyć działalność lub zmienić biuro rachunkowe? Świadczę usługi w zakresie rozliczeń: 1. Jednoosobowych Działalności Gospodarczych (od 150 zł netto): Książka przychodów i rozchodów Ryczałt W zakresie prowadzonej księgowości przygotowuję i wysyłam: Rozliczenia VAT Deklaracje PIT Deklaracje ZUS Dodatkowo oferuję: Pomoc w założeniu działalności za pośrednictwem CEiDG 2. Spółki z o.o. (od 500 zł netto) prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) weryfikacja dokumentów księgowych W zakresie prowadzonej księgowości przygotowuję i wysyłam: Rozliczenia VAT Deklaracje CIT Sprawozdania finansowe 3. Obsługa kadrowo-płacowa (od 40 zł netto/osoba) Obsługa płacowa pracowników, Obsługa rozliczeń pracowniczych

Biuro Rachunkowe Joanna Panek

 • Brzeg
 • 38 km od Opole
Witold B.

Polecam z pełnym przekonaniem usługi Biura Rachunkowego Pani Joanny Panek, dzięki jej wszechstronnej fachowej wiedzy i zaangażowaniu można naprawdę być w pełni spokojnym o finanse firmy. A poza tym to niezwykle sympatyczna osoba.

5.0 (3 opinie)

WBR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Brzeg
 • 38 km od Opole

Nasze biuro istnieje od 2013 r. Mamy doświadczenie w obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej mikro, małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu (m.in. firmy budowlane, salony kosmetyczne i fryzjerskie, usługi BHP, usługi informatyczne, sklepy odzieżowe i spożywcze). Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dbamy o profesjonalizm świadczonych usługi i bezpieczeństwo przekazywanych nam informacji. Oddając księgowość oraz kadry i płace w nasze ręce mogą Państwo skoncentrować się na rozwoju swojej firmy i spać spokojnie nie martwiąc się o „papierkową robotę”. Księgowość jest dla nas czymś więcej niż pracą - jest naszą pasją. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Kancelaria Finansowo-Księgowa PS Consulting sp. zo.o.

 • Brzeg
 • 38 km od Opole

Kancelaria Finansowo-Księgowa PS Consulting sp. z o.o. jest połączeniem nowoczesnego biura rachunkowego z kompleksowym doradztwem w obszarze księgowości i prawa podatkowego, realizowanym przez prezesa zarządu Spółki – Patrycję Szypulską. Jako zespół doskonale rozumiemy współczesne realia gospodarcze i mamy świadomość jak ważne dla dobrze prosperującego biznesu jest dostarczanie sprawdzonych informacji na potrzeby zarządzania, a także prowadzenie ksiąg rachunkowych w sposób zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa i bezpieczny z punktu widzenia stosowanych narzędzi optymalizacyjnych.

Biuro Rachunkowe Elżbieta Nowak

 • Brzeg
 • 38 km od Opole

Na rynku usług księgowych działamy od 1994 roku. Do tej pory zaufało nam kilkadziesiąt firm o bardzo różnorodnym profilu prowadzonej działalności gospodarczej. Oferta naszego biura rachunkowego obejmuje pełną obsługę księgową - prowadzenie Ksiąg Handlowych i Podatkowych Ksiąg Przychodów oraz obsługę kadrowo-płacową. Usługi wykonywane są w oparciu o Świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów nr 7275/98 z dnia 09.01.1998 r. Posiadamy wykwalifikowaną, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje kadrę pracowników potwierdzoną licznymi certyfikatami i wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Do grona naszych stałych współpracowników należą także specjaliści z innych dziedzin: doradca podatkowy, biegły rewident, radca prawny oraz konsultant ds.

WBR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Brzeg
 • 38 km od Opole

OBSŁUGA TYLKO ONLINE I TELEFONICZNIE. Księgowa z zawodu i zamiłowania. W branży od 2005 roku. Pracuję z pasją i pomagam zabieganym przedsiębiorcom skupić się na prowadzeniu firmy zamiast tracić czas na rozwiązywanie zawiłości księgowo-podatkowych. Specjalizuję się w obsłudze księgowo-kadrowej firm usługowych i handlowych. Posiadam certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz doświadczenie w prowadzeniu KPiR i ryczałtu. Zapraszam do współpracy małe i średnie firmy.

Ranking Specjalistów od Kadr obejmuje również takie miejscowości jak: Opole, Luboszyce, Czarnowąsy, Chróścice, Chróścina, Kup, Brzezie. więcej...