Kadry Krapkowice - Najlepsi w 2021

Firmy Kadrowe w Krapkowicach, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Kadry

Jesteśmy dla Ciebie, jeśli potrzebujesz usług typu prowadzenie dokumentacji księgowej przedsiębiorstw. Rozpoczęliśmy działalność od 2006. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to województwo opolskie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

BIURO RACHUNKOWE COUNTER PRZEMYSŁAW CHABIERSKI - Kadry Krapkowice

Biuro Rachunkowe Counter to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży księgowej. Prowadzimy między innymi ewidencję VAT, ewidencję ksiąg handlowych, ewidencję księgi przychodów i rozchodów, archiwizujemy dokumenty i sprawujemy pieczę nad dokumentacją kadrową. Osobom, które noszą się z zamiarem otworzenia własnej działalności, oferujemy pomoc w dopełnieniu niezbędnych formalności. Z nami księgowość jest prostsza - nie musisz wychodzić z domu. My przyjedziemy do Ciebie, pod wskazany adres. Dla nowych klientów oferujemy rabat.

VOJTECH - Kadry Krapkowice

VOJTECH

 • Krapkowice

Usługi księgowe: - Ryczałt ewidencjonowany - KPiR - Księgi handlowe - Obsługa kadr i płac w tym pracowników delegowanych do krajów UE Tworzenie stron internetowych i hosting

BIURO RACHUNKOWE MGR MAGDALENA KOLASA - Kadry Głogówek

BIURO RACHUNKOWE MGR MAGDALENA KOLASA

 • Głogówek
 • 16 km od Krapkowice

Biuro Rachunkowe mgr Magdalena Kolasa proponuje Państwa firmie niezawodną i rzetelną obsługę księgową. Świadczymy usługi kompleksowo w zakresie: - prowadzimy księgi rachunkowe, podatkowe książki przychodów i rozchodów, ewidencje przychodów, - realizujemy deklaracje sprawozdawcze i podatkowe na podstawie prowadzonej przez nas dokumentacji i finalizujemy ich załatwienie we właściwych urzędach, - prowadzimy rejestry dla płatników VAT - indywidualnie opracowujemy, przygotowujemy i modyfikujemy zakładowe plany kont - sporządzamy ewidencję środków trwałych i wyposażenia - podejmujemy się reprezentowania naszych Klientów w zakresie udzielonego pełnomocnictwa, - prowadzimy obsługę płacową i kadrową, także w zakresie rozliczeń ZUS i

KOLASA KRYSTYNA

 • Głogówek
 • 16 km od Krapkowice

Dołącz do naszych Specjalistów od Kadr w Krapkowicach

Działasz na rynku jako Specjalista od Kadr i szukasz nowych Klientów z Krapkowic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria podatkowa J.Jaros J. Kassner s.c - Kadry Prószków

Kancelaria podatkowa J.Jaros J. Kassner s.c

 • Prószków
 • 12 km od Krapkowice

Nasza Kancelaria powstała w 1991 r., od ponad 20 lat zajmujemy się prowadzeniem księgowości oraz sprawami kadrowo- płacowymi. Nasz zespół to wykwalifikowani księgowi. Współpracujemy z radcami prawnymi oraz adwokatami. Wyręczymy państwa z z wielu czynności administracyjno - biurowych oraz kontaktów z urzędami. Naszą firmę wyróżnia kompleksowość oferowanych usług oraz indywidualne podejście do klienta.

Kancelaria odszkodowawcza & Biuro Rachunkowe Bożena Siemaszko - Kadry Kędzierzyn-Koźle
Sabina S.

Szybka realizacja zlecenia, bardzo profesjonalna obsługa, łatwy i przyjemny kontakt. Bardzo polecam!

BIURO RACHUNKOWE PROSPERITA BEATA MENZEL - Kadry Kędzierzyn-Koźle

BIURO RACHUNKOWE PROSPERITA BEATA MENZEL

 • Kędzierzyn-Koźle
 • 22 km od Krapkowice
Ireneusz A.

Trzeba przyznac, ze Panie z PROSPERITY w sposob profesjonalny podchodza do wspolpracy z klientami swojego biura. Wiem to, gdyz co najmniej paru moich znajomych, sposrod ktorych sa tacy, ktorzy prowadza wlasne biznesy, jak i osoby nieprowadzace dkikzialalnosci gospodarczej i wszyscy sobie chwala i cenia kontakty z tym biurem. I co jest w zyciu wazne?? Ponoc ceny ma PROSPERITA niezbyt wysokie. Pozdrawiam serdecznie. Ireneusz Antoszek z Krapkowic

Biuro Rachunkowe SALDO - Kadry Kędzierzyn-Koźle

Biuro Rachunkowe SALDO

 • Kędzierzyn-Koźle
 • 22 km od Krapkowice

Nasze biuro prowadzi kompleksową obsługę firm w zakresie rachunkowości, podatków, prawa gospodarczego oraz kadr i płac. Dewizą naszej firmy jest pełne dostosowanie się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta, dlatego gwarantujemy Państwu: - rzetelne i terminowe wykonywanie powierzonych nam obowiązków - maksymalne zaangażowanie w każde zadanie - elastyczne podejście do zasad współpracy - komunikatywność i życzliwość we wzajemnych relacjach - dyskrecję w konkurencyjnych cenach USŁUGI KSIĘGOWE, PODATKOWE I KADROWO-PŁACOWE: - Księga Handlowa - od 299 zł, - Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów - od 99 zł, - Ryczałt ewidencjonowany - od 49 zł, - Pełna obsługa kadrowo-płacowa - 29 zł - Rozliczenie PIT - od 20 zł -

Biuro Rachunkowe "Kanon". Ewa Marchowska

 • Opole
 • 19 km od Krapkowice

Kancelaria Podatkowa Buchhalter Stefan Heince - Kadry Opole

Kancelaria Podatkowa Buchhalter Stefan Heince

 • Opole
 • 19 km od Krapkowice
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wrzód Sp. z o.o

Firma godna polecenia :) Pan Stefan zna się na swojej pracy, zawsze profesjonalny, uśmiechnięty i zawsze służy pomocą i dobrą radą.

Usługi Rafał Góra

 • Opole
 • 19 km od Krapkowice

Kancelaria Księgowa Pro-Expert Ewa Żymańczyk - Kadry Opole

Kancelaria Księgowa Pro-Expert Ewa Żymańczyk

 • Opole
 • 19 km od Krapkowice
Kancelaria Adwokacka Grzegorz Gajda

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pełen profesjonalizm, a jednocześnie życzliwe i elastyczne podejście do klienta. Zdecydowanie polecam.

Biuro Rachunkowe Cyfra

 • Opole
 • 19 km od Krapkowice

Profesjonalne usługi rachunkowe: - rozliczanie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych - księgi przychodów i rozchodów - księgi handlowe - kompleksowe rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS - analizy finansowe - wnioski kredytowe - sprawozdawczość - biznes plany. Profesjonalne usługi kadrowo-płacowe: - prowadzenie akt osobowych pracowników - sporządzanie umów o pracę, zlecenia i dzieło - naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami - sporządzanie deklaracji do ZUS i Urzędu Skarbowego - rejestrowanie i wyrejestrowywanie pracowników oraz zleceniobiorców - ZUS - przygotowywanie świadectw pracy i innych dokumentów związanych z zakończeniem stosunku pracy.

Kancelaria Księgowa Pro-Expert Ewa Żymańczyk - Kadry Opole

Kancelaria Księgowa Pro-Expert Ewa Żymańczyk

 • Opole
 • 19 km od Krapkowice
Paweł B.

Współpracuje z Kancelarią Pro Expert już od paru lat. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Współpraca oparta jest na pełnym profesjonalizmie, pomocy w sprawach nagłych, życzliwości wobec klienta. Polecam współpracę z Kancelarią Pro Expert Ewa Żymańczyk.

Biuro Rachunkowe "DE FACTO" - Kadry Opole

Biuro Rachunkowe "DE FACTO"

 • Opole
 • 19 km od Krapkowice
Paweł P.

Od początku swojej działalności gospodarczej korzystam z usług biura rachunkowego DeFacto. Zawsze solidna i profesjonalna obsługa.

Kancelaria Podatkowa Expert Izabela Ołowiany - Kadry Opole

Kancelaria Podatkowa Expert Izabela Ołowiany

 • Opole
 • 19 km od Krapkowice

Kierujemy się zasadą 3 "P" Przeprowadzimy Cię przez meandry przepisów Pomożemy prowadzić działalność Pomnożymy Twoje zyski

Biuro Rachunkowe AD REM s.c.

 • Opole
 • 19 km od Krapkowice
Weronika D.

Świadczymy nasze usługi dla małych, średnich i dużych firm: -prowadzenie KPiR oraz ewidencji VAT -prowadzenie Ksiąg Handlowych -obsługa kadrowo-płacowa -sporządzenie deklaracji ZUS, GUS, PIT, CIT -obsługa w zakresie przesyłania plików JPK -praca zdalna lub dojazd do klienta na terenie Opola i okolic

SSP Invest

 • Opole
 • 19 km od Krapkowice

Pośrednictwo w zakresie pozyskania pracowników z krajów azjatyckich, Białorusi i Serbii do wszystkich branż. Korzystamy z ponad 15 letniego doświadczenia naszych współpracowników z Indii i Nepalu.

Biuro Rachunkowe Anna Orłowska

 • Grodziec
 • 20 km od Krapkowice

Firma powstała w 1996 r. - certyfikat Ministerstwa Finansów 2383/97. Firma oferuje wszelkie usługi księgowe oraz kadrowo - płacowe dla Firm z różnych branż.Firma prowadzi działalność on-line, stacjonarną w swej siedzibie bądź w miejscu prowadzenia działalności klienta.Oferuje swe usługi na terenie powiatu opolskiego, kluczborskiego,namysłowskiego oraz na terenie miasta Oławy.Właściciel Firmy rozmawia z klientami osobiście, w miejscu i czasie dogodnym dla klienta, usługi wykonywane są bez zbędnej zwłoki, w terminie do trzech dni od otrzymania dokumentów.

BIURO RACHUNKOWE OPTIMUM - Kadry Ozimek

BIURO RACHUNKOWE OPTIMUM

 • Ozimek
 • 28 km od Krapkowice
Hotel dla Zwierząt Pufik

Idealne biuro dla osób które potrzebują pomocy we wszystkim co związane z księgowością. Pani Krystyna to bardzo miła i pomocna osoba. Od razu zadzwoniła przedstawiła ofertę w atrakcyjnej cenie. Polecam z całego serca.

Biuro Rachunkowe Legis

 • Głubczyce
 • 32 km od Krapkowice

Zajmujemy się księgowością od wielu lat, w naszej drużynie pracuje wielu specjalistów w dziedzinie księgowości, dużą zaletą naszej firmy jest fakt, że poza usługami księgowymi/rachunkowymi bez problemu zajmiemy się twoimi sprawami kadrowymi. Nie ma dla nas tematów nie do przejścia jeżeli chodzi o usługi księgowo rachunkowe zajmujemy się dosłownie wszystkim. W naszej ofercie mamy również obsługę zdalną zapraszam do kontaktu.

AS OFFICE - Kadry Nysa

AS OFFICE

 • Nysa
 • 42 km od Krapkowice

Świadczymy usługi z zakresu:  Prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek i osób fizycznych  Prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów  Ewidencji ryczałtu  Pełnej obsługi kadrowo-płacowej  Wyprowadzanie zaległości W ramach dodatkowych usług Biuro Rachunkowe oferuje: ­ - Pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy prowadzenia biznesu ­ - Przygotowanie i złożenie do odpowiednich organów państwa dokumentów wymaganych do rejestracji wybranej przez Klienta formy działalności biznesowej ­ - Pomoc przy wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania działalności gospodarczej ­ - Sporządzanie korekt dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS i US ­ - Przechowywanie ksiąg rachunkowych i innych dokumentów związanych z ich

Księgowość Badania Finanse "Atut" Sp. z o.o.

 • Prudnik
 • 32 km od Krapkowice

Księgowość Badania Finanse Atut Sp. z o.o. zatrudnia osoby potrafiące rozwiązywać konkretne problemy gospodarcze. Od wielu lat łączymy w codziennej praktyce wiedzę i doświadczenia z obszarów finansów z doradztwem ekonomicznym, uzupełnionym pełną obsługą prawną prowadzoną przez renomowaną kancelarię radcy prawnego z Wrocławia. Stała współpraca z biegłym rewidentem jest gwarancją, że każdemu Klientowi zapewniamy wnikliwą analizę specyfiki jego działalności oraz indywidualne podejście do zagadnień i problemów, które są nam powierzane. Przyjęte zadania wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów zawodowej staranności, wiedzy i etyki zawodowej. Jesteśmy głęboko przekonani, że współpraca z naszą firmą przyniesie Państwu wymierne korzyści.

Biuro rachunkowe Wanda Pokorczak

 • Chróścina
 • 36 km od Krapkowice

Kompleksowe usługi księgowe, ZUS, kadry, płace. Pełen zakres usług księgowych również dla rolników. Oferta skierowana do: -rozliczających się z VAT -prowadzących dodatkowo działalność pozarolniczą -chcących stworzyć biznesplan -korzystających z funduszy unijnych Usługę dostarcza certyfikowany księgowy. Nr certyfikatu księgowego 64668/2014. Oferujemy usługi na terenie całego województwa opolskiego. Biuro rachunkowe działa od 2009 roku, stale oferując najwyższej jakości usługi, oparte na wiedzy z zakresu finansów i podatków oraz znajomości najnowszych zmian prawnych. W celu zapewnienia wysokiej jakości usług bazujemy na najnowszym dostępnym oprogramowaniu księgowym, pozwalającym kompleksowo sporządzać bazy danych oraz tworzyć zestawienia w

Anna Jachec

 • Kietrz
 • 44 km od Krapkowice

Biuro Rachunkowe FISCAL Monika Małachowska

 • Nysa
 • 42 km od Krapkowice
Małgorzata R.

Fachowa i miła obsługa. Wszystko zgodnie z aktualnymi przepisami. Polecam.

Biuro Rachunkowe M&M Rozwita Mandok, Barbara Materny - Kadry Sośnicowice

Biuro Rachunkowe M&M Rozwita Mandok, Barbara Materny

 • Sośnicowice
 • 46 km od Krapkowice

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których szukasz to prowadzenie księgowości i kadr. Realizujemy zlecenia od 2018. Obszar naszej dostępności to Gliwice, powiat gliwicki, Zabrze, Rybnik. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług.

Biuro Rachunkowe PROFIT Katarzyna Małczok - Kadry Pogrzebień

Biuro Rachunkowe PROFIT Katarzyna Małczok

 • Pogrzebień
 • 52 km od Krapkowice

Usługi księgowe - KPiR oraz pełna księgowość; prowadzenie kadr; naliczanie wynagrodzeń (urlopy, chorobowe); sporządzanie deklaracji do US; sporządzanie sprawozdań statystycznych; przygotowywanie dokumentacji do banków (wnioski kredytowe, biznes plany); pośrednictwo w pozyskaniu kredytów i ubezpieczeń; możliwość dojazdu do klienta po odbiór dokumentów; terytorium działalności - woj. śląskie oraz opolskie.

Biuro Rachunkowe "DIAMENT" Mizera Natalia - Kadry Kośmidry

Biuro Rachunkowe "DIAMENT" Mizera Natalia

 • Kośmidry
 • 47 km od Krapkowice

Biuro Rachunkowe "DIAMENT" Mizera Natalia od 5 lat świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych o różnej formie prawnej jak i zróżnicowanych profilach działalności. Świadczymy usługi przy zachowaniu najwyższej jakości, rzetelności i terminowości zapewniając zgodność z obowiązującym przepisami prawa podatkowego oraz uznanymi standardami rachunkowości. W trakcie współpracy dopasowujemy się każdorazowo do indywidualnych wymagań i oczekiwań Klienta.

BIURO RACHUNKOWE EWELINA BORECKA

 • Grodków
 • 47 km od Krapkowice

Świadczymy usługi na rynku od 2016. Zakres świadczonych przez naszą firmę usług to kompleksowa obsługa księgowa oraz kadrowo-płacowa firm. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to województwo opolskie i dolnośląskie. Zapraszamy do współpracy.

Marek Prandzioch

 • Gliwice
 • 54 km od Krapkowice

Edyta Golenia Biuro Rachunkowe Rozlicz To - Kadry Gliwice

Edyta Golenia Biuro Rachunkowe Rozlicz To

 • Gliwice
 • 54 km od Krapkowice
Aleksandra K.

Bardzo dobrze się współpracuje. Ceny są odpowiednie.

ASTOR X Katarzyna Olszańska

 • Gliwice
 • 54 km od Krapkowice

Szanowni Państwo jeżeli prowadzicie działalność gospodarczą,własne firmy oraz spółki proponujemy wam pomoc w postaci ulg w kosztach prowadzenia działalności i oferujemy faktury kosztowe vat pełne PKD oraz dowolne kwoty.Oferta dotyczy całego kraju.ZAPRASZAMY DO WSPÓŁRACY

DEWIZA Kancelaria Prawa Finansowego Sp. z o.o. - Kadry Gliwice

DEWIZA Kancelaria Prawa Finansowego Sp. z o.o.

 • Gliwice
 • 54 km od Krapkowice

Biuro rachunkowe Dewiza KPF z siedzibą w Gliwicach działa od roku 1998 i oferuje kompleksową obsługę każdego rodzaju działalności gospodarczej. Oferujemy pełny zakres usług księgowo-podatkowych, płacowych i kadrowych, dla wszystkich rodzajów spółek oraz os.fizycznych prowadzących działalności gospodarczą. Ponadto, oferujemy dostęp do usług sprawdzonych specjalistów wolnych zawodów tj. prawnik/radca prawny, doradca podatkowy, biegły rewident, inspektor BHP, z którymi biuro rachunkowe współpracuje stale. Biuro Dewiza KPF mieści się w Gliwicach, ul. Józefa Lompy 1/1. Zapraszamy do kontaktu i na naszą stronę WWW

Biuro Rachunkowe Magdalena Banasik

 • Gliwice
 • 54 km od Krapkowice

Działamy na rynku od 2014. Nasz obszar działania to Gliwice. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których potrzebujesz to księgowość. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług.

titax - Kadry Gliwice

titax

 • Gliwice
 • 54 km od Krapkowice
Tomasz R.

Pełen profesjonalizm oraz bardzo życzliwe podejście do klienta. Zaoszczędzone czas i pieniądze. Mogę z czystym sumieniem polecić usługi księgowe Pani Justyny.

KUSEK Sp. z o.o. - Kadry Gliwice

KUSEK Sp. z o.o.

 • Gliwice
 • 54 km od Krapkowice
F.h. Tradeparty

Współpraca z firmą K&K na najwyższym poziomie. Obszerna wiedza w wielu dziedzinach. Zawsze fachowa obsługa. Gorąco polecam i pozdrawiam.

Osoba prywatna

 • Gliwice
 • 54 km od Krapkowice

Doradca Biuro Rachunkowe i Informacji Podatkowej Małgorzata Tomczyk - Kadry Gliwice

Doradca Biuro Rachunkowe i Informacji Podatkowej Małgorzata Tomczyk

 • Gliwice
 • 54 km od Krapkowice

ADMINORA sp. z o.o. - Kadry Gliwice

ADMINORA sp. z o.o.

 • Gliwice
 • 54 km od Krapkowice
spółka z o.o.

Polecam. Dobra i kompetentna obsługa. Pomogli nam uporządkować i wyprostować sprawy pracownicze i BHP i prowadzą pełną księgowość. Jak wybieraliśmy pół roku temu nie byli najtańsi ale teraz bardzo sobie chwalimy.

Biuro Rachunkowe Prim - Kadry Gliwice

Biuro Rachunkowe Prim

 • Gliwice
 • 54 km od Krapkowice
Bożena Nitka Fotograf

Rzetelność i dokładność. Wszystkim polecam Panią Patrycję, jeśli chcesz spać spokojnie i nie martwić się o sprawy księgowe.

KANCELARIA Rachunkowości i Finansów Sp. z o.o. - Kadry Gliwice

KANCELARIA Rachunkowości i Finansów Sp. z o.o.

 • Gliwice
 • 54 km od Krapkowice

Jesteśmy firmą, której ambicje wykraczają zdecydowanie poza standardowe ramy. Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych usług wspierających małych i średnich przedsiębiorców w ich codziennych zmaganiach biznesowych. Pragniemy, aby nowoczesna księgowość była synonimem jakości i usług najwyższej próby, dlatego codziennie rozwijamy nasze kompetencje, poszerzamy wiedzę i szukamy kolejnych nowoczesnych rozwiązań. Wszystko po to, abyś mógł poczuć, że posiadasz nie tylko wiarygodną obsługę księgową, ale przede wszystkim prawdziwego partnera w Twoim biznesie. Więcej na naszej stronie www.krif.pl

Jukard

 • Pszów
 • 58 km od Krapkowice

Biuro Rachunkowe PRONOIA

 • Lubliniec
 • 55 km od Krapkowice

Kancelaria Usług Finansowo Księgowych Sylwia Romanowska

 • Knurów
 • 57 km od Krapkowice

Heko Invest Sp. Z O.O.

 • Knurów
 • 57 km od Krapkowice

Biuro Rachunkowe Prodest - Kadry Knurów

Biuro Rachunkowe Prodest

 • Knurów
 • 57 km od Krapkowice

Rozpoczęliśmy działalność w 2002 roku. Nasza specjalność to prowadzenie księgowości, kadry i płace, sprawozdania finansowe, doradztwo podatkowe, sporządzanie deklaracji podatkowych, na terenie Gliwice, Knurów, Częstochowa, Kraków i Warszawa. Obsługujemy klientów z całej polski. Zapraszamy do współpracy Nr tel 600310026

USŁUGI KSIEGOWE LEKSUS SP. Z O.O. - Kadry Knurów

USŁUGI KSIEGOWE LEKSUS SP. Z O.O.

 • Knurów
 • 57 km od Krapkowice

Jako biuro rachunkowe zajmujemy się kompleksową obsługą ksiąg handlowych, ksiąg podatkowych, ryczałtu, karty podatkowej, kadr, ZUS. Wykonujemy również rozliczenie zwrotu VAT za materiały budowlane oraz wszelkie rozliczenia roczne. Współpracujemy z doktorem prawa, dzięki czemu mogą Państwo korzystać z weryfikacji zawieranych w obrocie gospodarczym umów i bieżącego doradztwa,w tym przygotowywania potrzebnych pism.

BIURO RACHUNKOWE STAŃCZYK, MAGDALENA ŻELAZKO - Kadry Rybnik

BIURO RACHUNKOWE STAŃCZYK, MAGDALENA ŻELAZKO

 • Rybnik
 • 58 km od Krapkowice

Biuro Rachunkowe STAŃCZYK, działamy na rynku usług księgowych od ponad 20 lat; Jesteśmy firmą rodzinną, wspieraną przez wybrany zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Oferujemy kompleksową obsługę księgową zgodnie z przepisami prawa, standardami księgowymi jak i najlepszą wiedzą. Cenę proponujemy po zapoznaniu się z podstawowymi informacjami o firmie. Serdecznie zapraszamy! tel. 506294372 e-mail: karol@biurostanczyk.pl www.TwojaKsiegowa.com.pl

AV Sp. z o.o. - Kadry Rybnik

AV Sp. z o.o.

 • Rybnik
 • 58 km od Krapkowice

AV Sp. z o.o. jest firmą obsługującą rynek biznesu w zakresie księgowo - kadrowym. Oferta firmy skierowana jest do firm sektora prywatnego jak również do organizacji pozarządowych. AV Sp. z o.o. optymalizuje wydatki firm poprzez świadczenie usług w zakresie biura rachunkowego, BHP, obsługi kadr i płac, zabezpieczaniem firm przed utratą lub wyciekiem danych osobowych, doradztwa w pozyskiwaniu środków na założenie i prowadzenie firm, pozyskiwaniu dofinansowań oraz zmniejszaniu i likwidowaniu obowiązkowych wpłat na PFRON. Pracują u nas specjaliści w zakresie m.in. księgowości, kadr i płac, BHP, RODO, pisania, realizacji i rozliczania dotacji europejskich, zarządzania, których wiedza merytoryczna poparta jest wieloletnim doświadczeniem

Tatiana Hajduczek - Doradztwo i Rachunkowość - Kadry Rybnik

Tatiana Hajduczek - Doradztwo i Rachunkowość

 • Rybnik
 • 58 km od Krapkowice
Marek Bugla Kompleksowe Rozwiązania IT CodePlanet

Wiedza oraz kompetencje Pani Tatiany Hadjuczek stoją na najwyższym poziomie. Bardzo dobrze zrozumiała potrzeby mojej działalności i zaproponowała optymalne dla mnie rozwiązanie. Zawsze mogę liczyć na bezproblemowy kontakt mailowy, telefoniczny lub po prostu podejść do biura. Z pewnością mogę polecić usługi Pani Tatiany wszystkim, którzy szukają dobrego, fachowego i rzetelnego biura rachunkowego.

Biuro Rachunkowe Joanna Juraszczyk - Kadry Rybnik

Biuro Rachunkowe Joanna Juraszczyk

 • Rybnik
 • 58 km od Krapkowice
Lucjan K.

Współpraca w bardzo miłej atmosferze. Wszystko przebiega bezproblemowo i kompetentnie.

Warido Accounting Sp. z o.o. - Kadry Rybnik

Warido Accounting Sp. z o.o.

 • Rybnik
 • 58 km od Krapkowice
Michal W.

Zawsze wszystko jest na czas, profesjonalna obsługa. Polecam

Biuro Rachunkowe Anna Mordarska

 • Rybnik
 • 58 km od Krapkowice

Gogolin Smolarnia Dobieszowice Górażdże Chorula Dąbrówka górna Oleszka Stradunia Obrowiec Strzeleczki Łowkowice Malnia Zakrzów Grocholub Żużela Brożec Gwoździce Dalnie Moszna Wawrzyńcowice Rogów opolski Zdzieszowice Krępna Brzezina Odrowąż Rozwadza Zielina Januszkowice Żyrowa Pietna Jasiona Rozkochów Walce Kórnica Ścigów Borek Dziedzice Kamień Śląski Kromołów Pisarzowice Steblów Kamionek Ćwiercie Dąbrówka Racławiczki Dobra Żywocice Zabierzów Krapkowice Kujawy Komorniki więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.